Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 14:54   #3751
Katoshi
Raczkowanie
 
Avatar Katoshi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 174
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
W Galerii Kazimierz.

W sumie to się zastanawiam czy lekko nie odpuścić z filtrami i nie sprobować dać na twarz Ikei 30 (a potem może i 20). W przypływie szaleństwa strasznie dużo jej kupiłam Nie ma alkoholu, stabilna jest. W sumie filtrowałam się cały okrągły rok 50/60 (biorę poprawkę na to, że część fitra ścieram kremem tonującym/destabilizuję), ale może nie stanie mi się nic złego jak w zwykłe dni kiedy wychodzę jak jest szaro, wracam jak jest ciemno? I tylko BHA będę stosować.
Myślę, że to dobre rozwiązanie (ale późną jesienią i zimą) zwłaszcza jeśli siedzisz większość czasu w pomieszczeniu, chyba nie wiele będzie tego kontaktu z promieniowaniem, pozatym wtedy (tzn w zimie :P)słońca jest tak mało, że wręcz trzeba trochę załapać tej wit. D czytałam, że wystarczy 15 minut na słońcu z odkrytą skórą by na cały tydzień było uzupełnione zapotrzebowanie organizmu na wit. D.
Btw. jak jest zachmurzenie to i tak przez chmury przedziera się promieniowanie, nie wiem tylko czy dociera do pomieszczeń.
Katoshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 15:03   #3752
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość

Czy któraś się orientuje czy w Superpharm była już akcja wyprzedażowa filtrów? Bo w zeszłym roku się tam obłowiłam i liczyłam, że w tym będzie podobnie
Zdaje się, że są obniżki - jakies 30-40% - na apteczne produkty, m.in. Avene czy Ducray, więc pewnie na filtry też...Jutro będę w pobliżu, wpadnę i spytam.
A, i ponawiam pytanie o jakieś przyjemne filtry 30. Uzywam teraz eucerin, taki sobie, Ikea, o której piszecie, dla mnie odpada, zdaje się, ze gdzieś napisano, że pachnie kokosem
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 15:03   #3753
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

ja dalej się ciapię 50 LRP, ale usłyszałam nowinkę, że jaki by nie byl faktor i tak działa tylko 4 h

a ja mam kupe nowych zmarszczek, mase pod oczami, od słońca?? od płaczu??? od stresu?? od niewyspania???
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 15:16   #3754
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katoshi Pokaż wiadomość
Btw. jak jest zachmurzenie to i tak przez chmury przedziera się promieniowanie, nie wiem tylko czy dociera do pomieszczeń.
Dociera zawsze i wszędzie mam nadzieję tylko, że tak śladowe ilości, że takie filterki wystarczą.

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Zdaje się, że są obniżki - jakies 30-40% - na apteczne produkty, m.in. Avene czy Ducray, więc pewnie na filtry też...Jutro będę w pobliżu, wpadnę i spytam.
A, i ponawiam pytanie o jakieś przyjemne filtry 30. Uzywam teraz eucerin, taki sobie, Ikea, o której piszecie, dla mnie odpada, zdaje się, ze gdzieś napisano, że pachnie kokosem
Pachnie kokosem Może Iwostin 30? No i Soraya 30.
W zeszłym roku nie tylko apteczne filtry były przecenione, ale m.in. również Soraya.

Powiem Wam, że drugi tydzień z powodu choroby leżę w domu i odstawiłam filtry i stan mojej cery raczej się nie poprawił - czyli jednak filtry nie są jedyną zakałą mojej pielęgnacji poprawiło mi to humor, bo myślałam, że to jednak filtry mnie tak zapychają.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 17:19   #3755
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Czy któraś się orientuje czy w Superpharm była już akcja wyprzedażowa filtrów?
tak, mają teraz obniżone ceny (filtry apteczne)
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 17:22   #3756
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Byłam dziś w Superfarmie w Blue City i trochę się rozczarowałam. Filtrów LPR ani Avenki właściwie nie było, a na dodatek nie było też próbek . Kupiłam zachwalaną tu Sorayę SPF 60, Biodermę AKN dla trądzikowców (SPF 30), Iwostin dla trądzikowców (SPF 25) i małą Avenkę mineralną (SPF 50+). Na koniec nabyłam jeszcze filtr mineralny Phenome SPF 30 - testowałam go w sklepie na ręce i wygląda na to, że bieli minimalnie. Mogę chyba uznać, że mam jakieś zapasy na zimę...
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 17:29   #3757
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Justy, dzięki. Jutro powinnam mieć sygnał jak to w Kr się przedstawia.

niezamienna - ale przyszalałaś

Jeśli chodzi o próbki - w Superpharm mają duże testery, tylko nie zawsze chcą się dzielić, więc lepiej ich przycisnąć (i mieć przy sobie pojemniczek).
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 20:44   #3758
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
niezamienna - ale przyszalałaś

Jeśli chodzi o próbki - w Superpharm mają duże testery, tylko nie zawsze chcą się dzielić, więc lepiej ich przycisnąć (i mieć przy sobie pojemniczek).
Przyszalałam wręcz nieprzyzwoicie, ale muszę trochę potestować, no i przetrzymać na tym zimę
Z pojemnikiem dobry pomysł - dostałam dziś fajny w sklepie Phenome (swoją drogą ta firma ma ceny z kosmosu, ale filtr wydaje się fajny).

EDIT: Pierwsza wpadka zaliczona - okazało się, że kupiłam balsam Sorayi SPF 60 dla dzieci... I jest on różowy, a z recenzji na KWC wynika, że średnio nadaje się do twarzy. I co teraz? Może będę się nim smarowała w te dni, kiedy siedzę w domu
__________________
Niezamienna_już_na_nic

Edytowane przez niezamienna_juz_na_nic
Czas edycji: 2010-10-09 o 07:54
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 10:18   #3759
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Kupiłam wczoraj sobie filtr Babydream, starą wersję.
Uszczęśliwiona nałożyłam, potem poczytałam wątek i co się okazało, że nie wolno na niego nakładać mojego pudru. W sumie nie wiem dlaczego, ale nie wolno

No i kicha.
Teraz albo będę świecić jak choinka albo kupię nowy filtr
Obojętnie jakie Avene tak?
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 11:48   #3760
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Szaleństwa ciąg dalszy
Dziś dorwałam Lirenkę i balsam Sorayi SPF 60 nie dla dzieci
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 12:11   #3761
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
EDIT: Pierwsza wpadka zaliczona - okazało się, że kupiłam balsam Sorayi SPF 60 dla dzieci... I jest on różowy, a z recenzji na KWC wynika, że średnio nadaje się do twarzy. I co teraz? Może będę się nim smarowała w te dni, kiedy siedzę w domu
Ale że niby to różowe zostaje na skórze? Myślałam, że te kolorowe dzieciaczkowe zmnieniają kolor po aplikacji. Patrzę na składy KWC i wydaje mi się, że to dokładnie takie same produkty, więc nie wiem czy jakaś różnica w użytkowaniu jest.
Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Szaleństwa ciąg dalszy
Dziś dorwałam Lirenkę i balsam Sorayi SPF 60 nie dla dzieci
O, to porównasz
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 12:24   #3762
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Superfarmie w Blue City i trochę się rozczarowałam. Filtrów LPR ani Avenki właściwie nie było, a na dodatek nie było też próbek . Kupiłam zachwalaną tu Sorayę SPF 60, Biodermę AKN dla trądzikowców (SPF 30), Iwostin dla trądzikowców (SPF 25) i małą Avenkę mineralną (SPF 50+). Na koniec nabyłam jeszcze filtr mineralny Phenome SPF 30 - testowałam go w sklepie na ręce i wygląda na to, że bieli minimalnie. Mogę chyba uznać, że mam jakieś zapasy na zimę...
Mogłabyś napisać jaka jest cena biodermy SPF30?
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 13:25   #3763
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Ale że niby to różowe zostaje na skórze? Myślałam, że te kolorowe dzieciaczkowe zmnieniają kolor po aplikacji. Patrzę na składy KWC i wydaje mi się, że to dokładnie takie same produkty, więc nie wiem czy jakaś różnica w użytkowaniu jest.
Próbowałam na ręce - ten róż niknie po kilku minutach, więc spokojnie.

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
O, to porównasz
I owszem . Już sobie zęby ostrzę. Ale na razie zużywam Ewkę.

Cochonetto, cena jest wariacka - ja dałam 69 zł (ale cóż, dla urody ), a to tylko 40 ml.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 08:07   #3764
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny powiedzcie proszę, gdzie kupujecie filtry Ducray? Ja ich szukałam jakiś czas temu w internecie i aptekach, niestety z marnym skutkiem, a zależy mi na filtrze bez parsolu
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 08:11   #3765
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie proszę, gdzie kupujecie filtry Ducray? Ja ich szukałam jakiś czas temu w internecie i aptekach, niestety z marnym skutkiem, a zależy mi na filtrze bez parsolu
Ja widziałam w Euroaptece.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 08:47   #3766
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziś eksperymentalnie zafiltrowałam się dzieciaczkowym balsamem Sorayi i na razie jestem pozytywnie zaskoczona. Póki co, to będzie chyba mój "wyjściowy" filtr Rozprowadza się cudownie (Ewka była dla mnie zbyt "tępa"), nie szczypie w oczy, bieli minimalnie, wchłania się bez problemu. Oczywiście twarz mi się świeci, ale nie jakoś masakrycznie - skrobia spokojnie daje sobie radę. Trochę mi się wałkuje pod oczami, ale to może dlatego, że położyłam pod spód własnoręcznie ukręcony kremik podoczny w obawie, że nie zdołam nałożyć filtra pod oczy - naczytałam się, że po Sorayi się płacze, a ja noszę szkła kontaktowe. Jest naprawdę dobrze
I to nieocenione poczucie wysokiej ochrony przed UVB i UVA Byle mnie tylko nie zapchał.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 09:02   #3767
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katoshi Pokaż wiadomość
Btw. jak jest zachmurzenie to i tak przez chmury przedziera się promieniowanie, nie wiem tylko czy dociera do pomieszczeń.
UVB czyli to odpowiedzialne za opalenizne, jest prawie całkowicie rozpraszane i blokowane przez szyby i chmury, jednak UVA nie. Znalazłam dwa ciekawe linki, w pierwszym jest porównanie UVA i UVB, jednak nie przekonuje mnie twierdzenie że ilość UVA jest cały czas taka sama, w drugim linku autor tez ma na ten temat inne zdanie
http://mediweb.pl/beauty/wyswietl_vad.php?id=906
http://archiwum.wiz.pl/1997/97081700.asp
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 11:19   #3768
niczka
Raczkowanie
 
Avatar niczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ja Melascreen Ducray kupuję w Super-Pharm (ostatni na "wyprzedaży", było dużo różnych filtrów przecenionych).
niczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 12:21   #3769
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niczka Pokaż wiadomość
Ja Melascreen Ducray kupuję w Super-Pharm (ostatni na "wyprzedaży", było dużo różnych filtrów przecenionych).
pamiętasz może jakie i w jakich cenach? ile zapłaciłaś za Ducraya?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 17:09   #3770
niczka
Raczkowanie
 
Avatar niczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Za Ducraya zapłaciłam 35,19. Poza tym kupiłam Antheliosa XL w zestawie ze sztyftem na wrażliwe miejsca za trochę więcej niż 40 zł.
Na pewno była promocja na Avene (ale z 50+ był tylko krem, nie emulsja, no i niższe faktory), i Biodermę. Nie pamiętam w jakich cenach, bo narazie żadna Avene ani Bioderma 50 mi nie pasowała, więc tylko kojarzę, że miały też te "przecenowe" pomarańczowe naklejki z ceną.
niczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 17:15   #3771
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niczka Pokaż wiadomość
Za Ducraya zapłaciłam 35,19. Poza tym kupiłam Antheliosa XL w zestawie ze sztyftem na wrażliwe miejsca za trochę więcej niż 40 zł.
Na pewno była promocja na Avene (ale z 50+ był tylko krem, nie emulsja, no i niższe faktory), i Biodermę. Nie pamiętam w jakich cenach, bo narazie żadna Avene ani Bioderma 50 mi nie pasowała, więc tylko kojarzę, że miały też te "przecenowe" pomarańczowe naklejki z ceną.
Niczko, a o którym Superpharmie mowa? Bo w Blue City w piątek nie było już właściwie Avenek i same resztki Biodermy.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 17:17   #3772
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A ja zakupiłam na okres jesień-zima Soraye http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...rzy-SPF-30.htm jest fotostabilna i nie ma parsola (okazało się, że jestem wielbicielką jednego z fluidu, który można paćkać przy parsolu w składzie, ale...nie chce być uziemiona), znalazłam na all za 13zł już z przesyłką, mam trochę próbek 50+ aptecznych i to całe moje wyposażenie w walce o skórę po kwaszeniu migdałowym
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 17:43   #3773
niczka
Raczkowanie
 
Avatar niczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ja byłam w Promenadzie, ponad tydzień temu. Rzeczywiście filtry w Blue City były bardzo przebrane, ale za to dostałam całą torbę próbek.
niczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 17:50   #3774
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niczka Pokaż wiadomość
Za Ducraya zapłaciłam 35,19. Poza tym kupiłam Antheliosa XL w zestawie ze sztyftem na wrażliwe miejsca za trochę więcej niż 40 zł.
Na pewno była promocja na Avene (ale z 50+ był tylko krem, nie emulsja, no i niższe faktory), i Biodermę. Nie pamiętam w jakich cenach, bo narazie żadna Avene ani Bioderma 50 mi nie pasowała, więc tylko kojarzę, że miały też te "przecenowe" pomarańczowe naklejki z ceną.
dziękuję
ostatnio kupiłam Ducraya na dozie, też za jakieś 35zł. ale cena Antheliosa zachęcająca
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 18:32   #3775
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niczka Pokaż wiadomość
Ja byłam w Promenadzie, ponad tydzień temu. Rzeczywiście filtry w Blue City były bardzo przebrane, ale za to dostałam całą torbę próbek.
Niestety dla mnie próbek zabrakło Trudno - mogłam wcześniej pomyśleć.

Po całym dniu z Sorayą dzieciaczkową dalej mi się ten filtr podoba. Po kilku godzinach zaczynam się świecić, ale do przeżycia. No i biała jestem...
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 14:58   #3776
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Ja widziałam w Euroaptece.
Cytat:
Napisane przez niczka Pokaż wiadomość
Ja Melascreen Ducray kupuję w Super-Pharm (ostatni na "wyprzedaży", było dużo różnych filtrów przecenionych).
Dzięki dziewczyny, Euroapteki u mnie nie ma, ale wybiorę się do SuperPharm
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 21:25   #3777
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

W krakowskim Superpharm tylko Avene i Ducray w wyprzedaży i to resztki

Czy ktoś wie gdzie jeszcze mogę upolować Sorayę?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 09:09   #3778
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość

Czy ktoś wie gdzie jeszcze mogę upolować Sorayę?
jeżeli chodzi o sorayę spf30 na twarz to kupiłam na all za 13zł już z przesyłką

http://allegro.pl/listing.php/search...aya&view=gtext
a masz całą ofertę
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 11:48   #3779
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Rozpoczęłam przygodę z filtrowaniem. Na pierwszy rzut poszedł Iwostin Solecrin krem ochronny spf 50+. Testuję go dopiero dwa dni, ale jestem zadowolona. Co prawda bieli dość mocno, ale pudruję się Miss Sporty so clear (tak, wiem, że puder destabilizuje filtr, ale na razie i tak siedzę w domu, więc ćwiczę tylko techniki nakładania, dobranie odpowiedniej ilości itp.) i naprawdę mi się podoba. Buźka wygląda lepiej niż z podkładem, a ochrona zdecydowanie lepsza. Czekam na puder z BU i wtedy będzie wszystko jak należy.

I tutaj mam pytanie. Niby sprawa prosta, ale jak czytałam ile produktów natestowałyście to aż dziwnie, że z moją problematyczną cerą trafiłam od razu na pasujący produkt. Czy testować coś dalej i trafić na coś tańszego, mniej bielącego, z lepszymi filtrami czy pozostać przy możliwie dobrym kremiku, który nie sieje spustoszenia na twarzy?
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 12:10   #3780
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o sorayę spf30 na twarz to kupiłam na all za 13zł już z przesyłką
60 szukam. I chyba na allegro się skończy.
Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
natestowałyście to aż dziwnie, że z moją problematyczną cerą trafiłam od razu na pasujący produkt. Czy testować coś dalej i trafić na coś tańszego, mniej bielącego, z lepszymi filtrami czy pozostać przy możliwie dobrym kremiku, który nie sieje spustoszenia na twarzy?
Iwostin ma dwa Tinosorby, to jest bardzo dobry filtr. W dodatku nie ma alkoholu.
Tańszego, równie dobrego filtra nie ma.
Jak Ci tylko pasuje ten fitr i opanujesz bielenie - nie szukaj dalej, bo bez sensu.
Może wiosną okaże się, że to zbyt ciężki krem (tak było u mnie), to wtedy poszukasz czegoś lżejszego.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.