Zaproszenia handmade - prośba o pomoc - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-19, 10:32   #31
dzils
Przyczajenie
 
Avatar dzils
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 21
Dot.: Zaproszenia handmade - prośba o pomoc

Zamówiłam próbki 14x14 i wydają mi się gigantyczne. A nad tym formatem zastanawiam się ze względu na (może przesadzoną) oszczędność, bo zmieszczą mi się dwa zaproszenia na 1 kartce A4. No nic jeszcze pomyślę
dzils jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 12:50   #32
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Zaproszenia handmade - prośba o pomoc

Zawsze możesz zrobić swoje "próbki" z chociażby zwykłego papieru i zobaczyć jak ci odpowiadają. Jeśli robisz sama to przy większym formacie zostaje ci pasek 7x29,8 dobry do wykonania winietek albo innych mniejszych dodatków Choć 10x10 pewnie taniej by troszkę wyszło
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 15:35   #33
Lula Mae
Raczkowanie
 
Avatar Lula Mae
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 70
Dot.: Zaproszenia handmade - prośba o pomoc

Hej Dziewczyny! Przeszukując internet liczę na to, że jak zwykle Wizaż przyjdzie mi z pomocą! Planuję sama zrobić zaproszenia ślubne, więc szukam programów i stron do tego przedsięwzięcia Jestem pewna, że takie cudeńka jak te: http://www.etsy.com/uk/shop/FeelGoodInvites?page=3 można zrobić samemu, tylko jak?! Znacie może jakieś stronki do tworzenia monogramów, które mogą być potem użyte jako motyw przewodni? Skąd wytrzasnąć np. takie serduszko z literkami? http://www.etsy.com/uk/listing/16301..._home_active_9
Lula Mae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 19:13   #34
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Zaproszenia handmade - prośba o pomoc

Cytat:
Napisane przez Lula Mae Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Przeszukując internet liczę na to, że jak zwykle Wizaż przyjdzie mi z pomocą! Planuję sama zrobić zaproszenia ślubne, więc szukam programów i stron do tego przedsięwzięcia Jestem pewna, że takie cudeńka jak te: http://www.etsy.com/uk/shop/FeelGoodInvites?page=3 można zrobić samemu, tylko jak?! Znacie może jakieś stronki do tworzenia monogramów, które mogą być potem użyte jako motyw przewodni? Skąd wytrzasnąć np. takie serduszko z literkami? http://www.etsy.com/uk/listing/16301..._home_active_9
Swój projekt robiłam w programie Adobe Illustrator. Do ściągnięcia jest darmowa wersja testowa na 30 dni. Także kupa czasu na zrobienie projektu No i na youtubie jest sporo filmików z instrukcją obsługi jak np. robić serduszka czy inne ozdobniki. Tylko potem trzeba jeszcze odpowiednio obrobić gotowy projekt. Zamierzasz sama drukować czy dajesz do drukarni?

Dodam jeszcze, że to był mój pierwszy projekt i poszło mi ekstra. Babka w drukarni nie wierzyła, że sama to zrobiłam.
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 19:03   #35
Tatary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zaproszenia handmade - prośba o pomoc

Witam serdecznie chcę zrobić ładne kokardki takie jak te - https://m.youtube.com/watch?v=xSf3HbGs_l0 ale za szybko to jest pokazane może ktoś widział gdzieś instrukcje albo filmik?
Tatary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 10:41   #36
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Zaproszenia handmade - prośba o pomoc

Najprościej, choć trochę "oszukanym" sposobem można tak:
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 18:11   #37
myosotis195
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5
GG do myosotis195
Dot.: Zaproszenia handmade - prośba o pomoc

Ja robię to tak samo jakbym wiązała sznurówki. Po prostu otaczasz tą kartkę wstążką wiążesz guzek i później kokardkę. Dobrze jest później włożyć palce wskazujące w oba "zakola" tej kokardki i delikatnie ponaciągać w prawo i lewo tak żeby wyrównać kokardkę żeby była symetryczna no i dociąć. Przy pierwszych 5 zaproszeniach te kokardki nie będą może idealnie piękne, ale uwierz mi że to nie kwestia jakiejś super metody tylko wprawy, zobaczysz że przy 20 kokardce będzie ona wyglądać już naprawdę dobrze. Ewentualnie żeby sobie uprościć nieco najpierw utnij kawałek wstążki i potem zawiązuj. Tak prosto z rolki ciężko się wiąże jeśli jesteś początkująca mam nadzieję że coś pomogłam w razie czego pytaj będę jaśniej tłumaczyć
myosotis195 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-28, 18:24   #38
kamokanikaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Zaproszenia handmade - prośba o pomoc

Dziewczyny, jakie Wy macie drukarki, ze tak pieknie Wam drukuja zaproszenia i winietki?
kamokanikaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-28 19:24:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.