Androgeny a tabletki antykoncepcyjne. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-24, 19:10   #1
marysiaw1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 31

Androgeny a tabletki antykoncepcyjne.


Witam, szukam pomocy. lekarz do którego chodzę rozkłada ręce (kolejny już z resztą i nikt nie jest mi w stanie pomóc - żebym mogła normalnie zyć)

wyniki moich badań androgenów przekraczają znacznie normy przez co mam problemy z przede wszystkim z cerą. poprzez zastosowanie antykoncepcji wyniki mieszczą się w granicach normy. ale żadne nie trzymają mi okresu w połowie cyklu zaczynam krwawić aż do 3-4 tabletki z nowego opakowania (zaczęłam od Evry, hormonet, syndi 35, yASMINELLE, a teraz 5 miesiąc Yaz) . ponoc to jedyna metoda na androgeny (brałam też androcur ale też powodował niewiadome krwawienia). w dodatku jeden jajnik ma torbiele ze zwapnieniami ok. 4 cm. a co najlepsze razy leżałam na endokrynologii i nikt nie wie czemu tak się dzieje. wyniki badań nie określają jednoznacznie pochodzenia androgenów.

Proszę może ktoś czyta to forum i mi pomoże. bo jak na razie mam tylko dwa wyjścia: żyć z pryszczatą buzia albo wieczne chodzenie z podpaską.
marysiaw1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 23:48   #2
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Androgeny a tabletki antykoncepcyjne.

Hmm... mi na problemy tego typu przepisano jeanine i sobie chwalę, to jednak jeanine, ewentualnie atywia, są rekomendowane osobom z trądzikiem hormonalnym.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 12:42   #3
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: Androgeny a tabletki antykoncepcyjne.

Ja na androgeny miałam atywie. Hormony spadły poniżej norm, nogi mogłam golić raz na tydzień mimo, że wcześniej musiałam co najmniej raz dziennie
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:42:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.