Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-26, 21:41   #3481
szariczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez roxana111 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś pytałam o przedłużanie włosów i koleżanka poleciła mi p. Paulinę z Relaxu bo chodzi do niej od roku jest bardzo zadowolona i ja też do niej poszłam na przedłużanie bo miałam ślub i chciałam mieć śliczne długie i przede wszystkim naturalna włosy i jestem z przedłużania bardzo zadowolona później czesałam się u niej na ślub i teraz chodzę do niej systematycznie i mogę stwierdzić że wkońcu znalazłam swoją fryzjerkę!!!
Jeśli chodzi o ceny są normalne czyli strzyżenie 30-40zł farbowanie ja płacę około 140zł ale to pewnie wszystko zależy od długości i co się robi ale najlepiej zadzwonić zapytać www.paulinajedrych.pl na stronie jest kontakt.
hejka
Dzieki Twojej opini pomyslałam że może umówię się do tej p.fryzjerki - może to będzie strzał w dziesiatke bo 0d 2 lat mam z tym problem
szariczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 09:34   #3482
Mollinka
Zadomowienie
 
Avatar Mollinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: królewskie miasto Kraków/ Gdynia
Wiadomości: 1 204
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

zgodnie z obietnica zdaje relacje z wizyty w glamour hair - atmosfera jest bardzo sympatyczna - wszyscy sa przemili dla klientow, strzygla mnie i robila koloryzacje pani magda s. - kolor zrobila mi super jestem bardzo zadowolona - zwlaszcza ze byla to sztuka nie latwa, bo moje wlosy mialy kilka roznych kolorow wyjsciowych
co do strzyzenia - to bardzo dobrze zrobione, ale bez szalu - z drugiej strony nie zalezalo mi na awangardowym obcieciu wypowiem sie bardziej szczegolowo po umyciu wlosow- bede wtedy wiedziala jak sie ukladaja
ogolnie serdecznie polecam i mysle ze jak na razie zawieszam dalsze poszukiwania fryzjera w krakowie
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - tam gdzie chcą...

instagram #mollinkaa
Mollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 10:48   #3483
wiolekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej
Ja w poniedziałek wybieram się do Glamur na Arańskiej i jestem umówiona do p. Magdy, ale że nie wiedziałam, że są tam dwie Magdy, to mówiłam się do Magdy z ciemnymi dłuższymi włosami, czy to jest właśnie Magda Soszyńska?
wiolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 11:12   #3484
Mollinka
Zadomowienie
 
Avatar Mollinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: królewskie miasto Kraków/ Gdynia
Wiadomości: 1 204
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

raczej tak - ma dlugie czarne wlosy
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - tam gdzie chcą...

instagram #mollinkaa
Mollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 14:00   #3485
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Jak będziesz po wizycie, to zdaj relację



Cytat:
Napisane przez wiolekk Pokaż wiadomość
Hej
Ja w poniedziałek wybieram się do Glamur na Arańskiej i jestem umówiona do p. Magdy, ale że nie wiedziałam, że są tam dwie Magdy, to mówiłam się do Magdy z ciemnymi dłuższymi włosami, czy to jest właśnie Magda Soszyńska?
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 14:59   #3486
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej!
Ja jestem już po wizycie w Awangardzie na ul Grzegórzeckiej i jestem zadowolona.... a byłam na kupon z Groupona, więc różnie mogło być.
Robiłam kolor - wyszedł całkiem fajny, bez szaleństw, ale taki chciałam. Podcięcie też ok, włosy układają mi się nawet po umyciu. Atmosfera w salonie na plus, wygląd i wyposażenie również. Jednym słowem za 2 miesiące pojawię się tam znowu, bo jak udało mi się zorientować farba+strzyżenie+modelowa nie na włosach średnich kosztuje 162 zł (a u Maniewskiego zapłaciłam ostatnio ponad 300).
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 18:46   #3487
munia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Byłam dziś na koloryzacji u pani Pauliny w Relaxie stwierdzam że jest ona fachowcem w koloryzacjach strzyżenia nie robiłyśmy bo miesiąc temu robiłyśmy więc fryzurka nadal się trzyma teraz już jestem pewna kto będzie się zajmował moimi włosami
munia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 19:49   #3488
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Gdzie i w jakiej cenie w Krakowie mogę zrobić prostowanie keratynowe?
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 08:46   #3489
wiolekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Super Jak będę już po to zdam relację
wiolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 12:41   #3490
ashame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez tamtaramtam Pokaż wiadomość
witam witamwedług mnie the best Trendy na Piastowskiej i Dobrego Pasterza, byłam tam już kilka razy i zawsze jestem zadowolona, nigdy nie zepsuli mi fryzury i zawsze wychodzi tak jak chce jak to się dzieje? chyba po prostu panie fryzjerki mają mega talent. polecaaaam)
Czy ktoś może wie dokąd odeszła z Trendów na Dobrego Pasterza 21 Pani Kasia?
Jest świetną fryzjerką, chciałam się do niej umówić i powiedzieli mi, że już u nich nie pracuje.

Bardzo proszę o pomoc
ashame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 19:03   #3491
kasiek2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez emillk Pokaż wiadomość
Pilnie poszukuję fryzjerki Kasi, która pracowała w salonie Styl Agaty na ulicy Lea, ale już tam nie pracuje i nigdzie nie mogę znaleźć jej namiarów. Może ktoś wie coś na ten temat? Bardzo mi zależy, bo świetnie ścina włosy, a w salonie niby nie wiedza, gdzie teraz pracuje (pewnie nie chcą stracić klientów, którzy tylko do niej chodzili...)
Ale ktorej ?jak ona wygladala?????
kasiek2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 21:12   #3492
eda24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy któraś z Was poleca panią M. Babicz? I jakie tam są ceny za strzyżenie?
eda24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 08:28   #3493
m_w123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez eda24 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was poleca panią M. Babicz? I jakie tam są ceny za strzyżenie?
Absolutnie odradzam Panią Babicz!!!a wręcz ostrzegam. Kiedyś przyszłam do niej z myślą, że jest profesjonalistką, ale bardzo się zawiodłam. Po pierwsze, jest BARDZO niesympatyczna i dawała mi do zrozumienia, że nie stać mnie na jej wspaniałe usługi i że na pewno nie stac mnie zeby rozjaśniać włosy preparatem który ich nie zniszczy, bo jest bardzo drogi. Nastepnie miała mi zrobić zwykły braz w zimnym odcieniu (zeby nie było rudej poświaty) więc domieszała do brązowej farby fioletową w takich proporcjach, że po jednym umyciu włosy były FIOLETOWE!!!!! Jak przyszłam z reklamacją pani Babicz już sie nie pofatygowała tylko jakas inna fryzjerka musiała po niej poprawiać (zresztą moim zdaniem lepsza) Paza tym w salonie panuje okropna atmosfera pani Babicz przy klientach krzyczy na swoich fryzjerów!!!!
A ceny???za moje fioletowe włosy zapłaciłam 400 zł a było to kilka lat temu!!!!
m_w123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 23:02   #3494
LoudCalm
Raczkowanie
 
Avatar LoudCalm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez m_w123 Pokaż wiadomość
Absolutnie odradzam Panią Babicz!!!a wręcz ostrzegam. Kiedyś przyszłam do niej z myślą, że jest profesjonalistką, ale bardzo się zawiodłam. Po pierwsze, jest BARDZO niesympatyczna i dawała mi do zrozumienia, że nie stać mnie na jej wspaniałe usługi i że na pewno nie stac mnie zeby rozjaśniać włosy preparatem który ich nie zniszczy, bo jest bardzo drogi. Nastepnie miała mi zrobić zwykły braz w zimnym odcieniu (zeby nie było rudej poświaty) więc domieszała do brązowej farby fioletową w takich proporcjach, że po jednym umyciu włosy były FIOLETOWE!!!!! Jak przyszłam z reklamacją pani Babicz już sie nie pofatygowała tylko jakas inna fryzjerka musiała po niej poprawiać (zresztą moim zdaniem lepsza) Paza tym w salonie panuje okropna atmosfera pani Babicz przy klientach krzyczy na swoich fryzjerów!!!!
A ceny???za moje fioletowe włosy zapłaciłam 400 zł a było to kilka lat temu!!!!
Ale prawie w każdym zimnym brązie masz fiolet jako kolor dodatkowy, właśnie po to by nie wyszedł rudy, jednak że kolor wyjdzie ci z mocnym odcieniem fioletu - powinna fryzjerka wcześniej poinformować. Z tego fioletowego brązu wypłukuje się ten fiolet po kilku myciach do opalizującego - właśnie naturalnego zimnego brązu. Nie wiem jaką poprawkę mogli tu zrobić. Możesz napisać? Myślę że Pani Babicz jest fachowcem, choć nie korzystałam z jej usług ale słyszałam o niej bardzo dużo, jednak odczucia co do jej zachowania to nie opinia o jej umiejętnościach, może byłaś opryskliwa i ona w stosunku do ciebie także, może miała podły nastrój - albo ty? Podświadomie obie na siebie tak zadziałałyście. Same wiecie jak to jest. Zachowanie nie powinno świadczyć o umiejętnościach, bo wspaniałych i miłych fachowców to jest naprawdę niewielu.
__________________


LoudCalm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 07:15   #3495
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Thumbs down Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez LoudCalm Pokaż wiadomość
Ale prawie w każdym zimnym brązie masz fiolet jako kolor dodatkowy, właśnie po to by nie wyszedł rudy, jednak że kolor wyjdzie ci z mocnym odcieniem fioletu - powinna fryzjerka wcześniej poinformować. Z tego fioletowego brązu wypłukuje się ten fiolet po kilku myciach do opalizującego - właśnie naturalnego zimnego brązu. Nie wiem jaką poprawkę mogli tu zrobić. Możesz napisać? Myślę że Pani Babicz jest fachowcem, choć nie korzystałam z jej usług ale słyszałam o niej bardzo dużo, jednak odczucia co do jej zachowania to nie opinia o jej umiejętnościach, może byłaś opryskliwa i ona w stosunku do ciebie także, może miała podły nastrój - albo ty? Podświadomie obie na siebie tak zadziałałyście. Same wiecie jak to jest. Zachowanie nie powinno świadczyć o umiejętnościach, bo wspaniałych i miłych fachowców to jest naprawdę niewielu.
Zupełnie nie zgadzam się z Tą opinią.... Ja też raz trafiłam do salonu fryzjerskiego w którym właścicielka podnosiła głos na swoich pracowników i mówiła, że za dużo farby, za dużo odżywki - koszmar po prostu. Nigdy tam już nie wróciłam
A co humorków, to też nie wróciłabym do salonu w którym właścicielka wyładowuje swoje frustracje na kliencie. Niezależnie od powodu jest to niedopuszczalne.
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 09:11   #3496
m_w123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez LoudCalm Pokaż wiadomość
Ale prawie w każdym zimnym brązie masz fiolet jako kolor dodatkowy, właśnie po to by nie wyszedł rudy, jednak że kolor wyjdzie ci z mocnym odcieniem fioletu - powinna fryzjerka wcześniej poinformować. Z tego fioletowego brązu wypłukuje się ten fiolet po kilku myciach do opalizującego - właśnie naturalnego zimnego brązu. Nie wiem jaką poprawkę mogli tu zrobić. Możesz napisać? Myślę że Pani Babicz jest fachowcem, choć nie korzystałam z jej usług ale słyszałam o niej bardzo dużo, jednak odczucia co do jej zachowania to nie opinia o jej umiejętnościach, może byłaś opryskliwa i ona w stosunku do ciebie także, może miała podły nastrój - albo ty? Podświadomie obie na siebie tak zadziałałyście. Same wiecie jak to jest. Zachowanie nie powinno świadczyć o umiejętnościach, bo wspaniałych i miłych fachowców to jest naprawdę niewielu.
Mam świadomość, że dodaje się fiolet żeby uzyskać zimny odcień, ale chyba skoro pani Babicz jest fachowcem powinna wiedziec że nie należy jej dawać tak dużo. W moim przypadku, wypłukiwał się brąz a fiolet został. Jak przyszłam na poprawkę, fryzjerka od razu przyznała mi rację i jeszcze raz nałożyła sam brąz, ratując mnie przed chodzeniem z fioletową głową. A co do zachowania pani Babicz, to nie ja byłam opryskliwa, tylko ona, ma taki sposób bycia. Nie ma widocznie potrzeby starac się o klientów bo ma ich za pewne na pęczki. jednak dla mnie, obsługa klienta jest równie ważna jak jakość wykonywanej usługi i na pewno nigdy nie wrócę do salonu gdzie jestem obsługiwana tak jakby ktos mi robił łaskę. Ta sytuacja miała miejsce dość dawno tak jak pisałam, więc na prawdę emocje zdążyły juz dawno opaść...jest to moja opinia i tyle. każdy ma prawo do swojego zdania.
m_w123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 19:39   #3497
eda24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

m_w123, dzieki za opinie. To mnie przekonalo i jednak nie skorzystam z uslug tej fryzjerki. Pozdrawiam!
eda24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 09:43   #3498
LoudCalm
Raczkowanie
 
Avatar LoudCalm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez m_w123 Pokaż wiadomość
Mam świadomość, że dodaje się fiolet żeby uzyskać zimny odcień, ale chyba skoro pani Babicz jest fachowcem powinna wiedziec że nie należy jej dawać tak dużo. W moim przypadku, wypłukiwał się brąz a fiolet został. Jak przyszłam na poprawkę, fryzjerka od razu przyznała mi rację i jeszcze raz nałożyła sam brąz, ratując mnie przed chodzeniem z fioletową głową. A co do zachowania pani Babicz, to nie ja byłam opryskliwa, tylko ona, ma taki sposób bycia. Nie ma widocznie potrzeby starac się o klientów bo ma ich za pewne na pęczki. jednak dla mnie, obsługa klienta jest równie ważna jak jakość wykonywanej usługi i na pewno nigdy nie wrócę do salonu gdzie jestem obsługiwana tak jakby ktos mi robił łaskę. Ta sytuacja miała miejsce dość dawno tak jak pisałam, więc na prawdę emocje zdążyły juz dawno opaść...jest to moja opinia i tyle. każdy ma prawo do swojego zdania.
Sama chciałam iść do p.Babicz jakiś czas temu i czytałam same pochlebne opinie, stąd moje zdziwienie. Skoro lubią pracować w takiej atmosferze, niech pracują, nie wyobrażam sobie tego.
Ja zawsze zadaje z 1000 pytań przed jakąkolwiek decyzją u fryzjera - jeżeli fryzjer daje choć odrobinę poznać po sobie że go to irytuje - zadaję kolejne 1000 pytań i wychodzę
__________________



Edytowane przez LoudCalm
Czas edycji: 2011-04-06 o 22:52
LoudCalm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 11:50   #3499
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez MaDaLennA Pokaż wiadomość
to znaczy do obcięcia grzywki pierwszy raz, zmodyfikowania obecnej czy jeszcze jakoś inaczej? bo ja na gwałt potrzebuje kogoś dobrego do stworzenia mi grzywki na (jak na razie) długich włosach, prostych na całej długości jak od linijki....


Sorki, że dopiero teraz odp, ale nie śledzę już tego wątku.
Pierwszy raz poszłam do niej z za bardzo wyciętą grzywką na boki. Stopniowo zapuszczałyśmy te nadprogramowe boki i zostało tylko to co miało zostać, teraz już tylko na podcięcie chodzę I prawie zawsze gdy z braku czasu pójdę do kogoś innego jestem niezadowolona
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 17:54   #3500
Caroline_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez mala5656 Pokaż wiadomość
Hej
Wiecie może gdzie przyjmuje obecnie Pani Magda z Glamour Hair Studio? Nie dawno chciałam się do niej umówić na ścięcie ale Pani z salonu powiedziała mi że Pani Magda już tam nie pracuje.
Hej,ja tam przedłużam włosy od jakiegoś czasu a od niedawna też zaczęłam tam chodzić do fryzjera.Czytałam gdzieś tu na forum pochlebne recenzje o pani Magdzie z Glamour ale jak się chciałam zapisać to okazało się że są dwie ..hihi.Ja byłam ostatnio u pani Magdy Figiel (taka z krótką fryzurką) i tak jak rozmawiałam z recepcjonistką to ona jest tam takim "guru"że właściwie wszyscy trafiają do niej z polecenia .Jestem zachwycona bo dobrała mi piękny kolor.Teraz się wybieram przed świętami na strzyżenie gorącymi nożyczkami bo mi pani Magda doradziła na moje wiecznie kruszące się końcówki.Czy któraś z was korzystała już z takiego zabiegu?
Caroline_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 19:15   #3501
Sowilo
Zadomowienie
 
Avatar Sowilo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 500
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja byłam dzisiaj na wizycie w Akademii Urody Tomasza Pietrzyka. Zajmowała się mną pani, której imienia akurat nie pamiętam.
Jestem bardzo zadowolona, co prawie nigdy się nie zdarza. Za farbowanie z refleksami i podcięciem (a potem wymodelowaniem) zapłaciłam 140zł (boli mnie tylko, że nie pamiętam nazwy firmy farby). Bardzo miła atmosfera, fachowe podejście, wysłuchają, doradzą, także wszystkim serdecznie polecam.
Ciągle dzwonił telefon do zapisów, terminy nawet na połowę maja były, jak słyszałam, ja się zapisywałam w poniedziałek, a załapałam na dzisiaj. ^ ^
Sowilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 11:08   #3502
no one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 120
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Sowilo Pokaż wiadomość
Ja byłam dzisiaj na wizycie w Akademii Urody Tomasza Pietrzyka. Zajmowała się mną pani, której imienia akurat nie pamiętam.
Jestem bardzo zadowolona, co prawie nigdy się nie zdarza. Za farbowanie z refleksami i podcięciem (a potem wymodelowaniem) zapłaciłam 140zł (boli mnie tylko, że nie pamiętam nazwy firmy farby). Bardzo miła atmosfera, fachowe podejście, wysłuchają, doradzą, także wszystkim serdecznie polecam.
Ciągle dzwonił telefon do zapisów, terminy nawet na połowę maja były, jak słyszałam, ja się zapisywałam w poniedziałek, a załapałam na dzisiaj. ^ ^
A teraz na gruperze jest kupon do Akademii Urody, więc pewnie z terminami będzie jeszcze trudniej :/ Ja chcę iść właśnie w maju, myślisz że powinnam już zadzwonić?
no one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 19:31   #3503
milky_joe
Przyczajenie
 
Avatar milky_joe
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, zdecydowalam sie w koncu zrobic trwala. Przeczytalam caly watek ale nie moge znalezc zadnych opinii nt tego zabiegu
Myslalam o AK.KK lub studiu Dziedzic, czy ktos robil u nich trwala? Albo czy wogule ktos zrobil dobrze trwala w Krakowie?
Jestem otwarta na sugestie ale nie wybiore sie do zadnego osiedlowego fryzjera bo poprostu boje sie ze mi zrobi na glowie mokra wloszke z remizy albo baranka a ja chce po prostu lekkie, naturalnie wygladajace fale na wlosach..
Czekam na wasze rady!
milky_joe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 06:47   #3504
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 96
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez milky_joe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zdecydowalam sie w koncu zrobic trwala. Przeczytalam caly watek ale nie moge znalezc zadnych opinii nt tego zabiegu
Myslalam o AK.KK lub studiu Dziedzic, czy ktos robil u nich trwala? Albo czy wogule ktos zrobil dobrze trwala w Krakowie?
Jestem otwarta na sugestie ale nie wybiore sie do zadnego osiedlowego fryzjera bo poprostu boje sie ze mi zrobi na glowie mokra wloszke z remizy albo baranka a ja chce po prostu lekkie, naturalnie wygladajace fale na wlosach..
Czekam na wasze rady!
Hej milky_joe, ja robiłam jakieś 2 lata temu w Dziedzic trwałą. To był mój 'pierwszy raz' więc dlatego wybrałam dobry salon do tego typu zabiegu. Na dodatek mieszkałam w Krk od niedawna, toteż pomógł mi trochę ten wątek Najpierw fryzjerka obejrzała dokładnie moje włosy, wyjaśniła na czym polega zabieg i to że loki z trwałej nie będą takie jak naturalne, tylko bardziej sprężynki. Doradziła mi też ścięcie troszkę włosów, tych zniszczonych końcówek i nałożyła płyny do trwałej... Efekt wyszedł super, bardzo delikatny. Trzymał mi się długo, dopóki nie ścięłam się na chłopaka (lubię eksperymenty). Z pewnością mogę Ci polecić ten salon, fryzjerka jeszcze doradziła jak pielęgnować i układać włosy, nie próbowała wcisnąć na siłę kosmetyków. Aha, pamiętaj wybrać się takiego dnia, żebyś mogła po zabiegu nie myć włosów przez co najmniej 3 dni - płyn musi się 'wgryźć' we włosy. Polecam i życzę powodzenia ze sprężynkami
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 09:02   #3505
milky_joe
Przyczajenie
 
Avatar milky_joe
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

agneess bardzo dziękuje za odpowiedz pamietasz moze ktora fryzjerka ci robila? masz moze zdjecia wloskow, jak wygladaly po zrobieniu trwalej? (wiem duzo wymagam ale bardzo sie boje skopania mi wlosow, duzo czasu minelo zanim odrosly mi do jakiejs sensownej dlugosci.. mam nadzieje ze jesli pojde do renomowanego salonu to bede zadowolona )
milky_joe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 09:54   #3506
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 96
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez milky_joe Pokaż wiadomość
agneess bardzo dziękuje za odpowiedz pamietasz moze ktora fryzjerka ci robila? masz moze zdjecia wloskow, jak wygladaly po zrobieniu trwalej? (wiem duzo wymagam ale bardzo sie boje skopania mi wlosow, duzo czasu minelo zanim odrosly mi do jakiejs sensownej dlugosci.. mam nadzieje ze jesli pojde do renomowanego salonu to bede zadowolona )
hmmm, nie pamiętam niestety obecnie chodzę do Ani Pyrzanowskiej (uwielbiam tę dziewczynę!), jak nie ma wolnego terminu to do drugiej Ani - też fajna (nie pamiętam nazwiska) i raz byłam u Basi (chyba Basi ) - fajnie dobrała mi kolorek
Zdjęcie, które zamieszczam jest kiepskiej jakości, ale włoski widać (jakieś 3 miesiące po zrobieniu) - ja jakoś wyjątkowo ich nie układałam, raczej wiązałam, bo tak wyglądałam bosko . Mam nadzieję, że pomogłam.

Edytowane przez f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3
Czas edycji: 2011-04-09 o 09:58
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 13:01   #3507
milky_joe
Przyczajenie
 
Avatar milky_joe
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Sliczne loczki dzieki za zdjecie! moze faktycznie pojde do Dziedzic, widze ze tam mi nie zniszcza moich ciezko wypracowanych wlosow
Bede szla w przyszlym miesiacu wiec oczywiscie czekam tez na inne opinie dot. trwalej w Krakowie
milky_joe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 17:38   #3508
Sowilo
Zadomowienie
 
Avatar Sowilo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 500
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez no one Pokaż wiadomość
Ja chcę iść właśnie w maju, myślisz że powinnam już zadzwonić?
Jak mówiłam, słyszałam, jak się już na połowę maja umawiali, więc co zaszkodzi zadzwonić i się zapytać? Ja miałam termin po 3 dniach, choc podobno tłoki są.
Sowilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 18:19   #3509
wiolekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Właśnie przejrzałam forum i zobaczyłam opinie o AK.KK, ja też jakiś czas temu tam chodziłam, w sumie na samym początku ich powstania. Muszę przyznać ze skusiła mnie wtedy bardzo niska cena, teraz już są sporo droższe, ale też wiem ze mają swoich stałych klientów. Pierwsze cztery wizyty były oki, byłam zadowolona i z obcięcia włosów i z farbowania, a miałam włosy krótkie, które zapuszczałam o czym oczywiście poinformowałam fryzjerki, niestety piąta wizyta to był koszmar, chciałam zmienić wtedy fryzurę, inaczej się ściąć, lecz niestety fryzjerka ścieła mnie tak jak zawsze, czyli ścięła wszystko co zdąrzyłąm zapuścić. Przed wizytą włosy mogłam spiąć gumką, po wizycie niestety już nie. Później zdecydowałam się na Romana i trafiłam na idealną fryzjerkę, chodziłam do niej cały czas do teraz, ponieważ p. Magda z Romana poszła na urlop macierzyński i nie ma jej do teraz
Zanim jednak poszła na urlop macierzyński poleciła mi p. Izę i rzeczywiście była świetna, ale już nie pracuje, ponoć pojechała za granicę..nie wiem czy tak jest, ale to nie zmienia faktu że teraz nie mam dobrego fryzjera, a odrosty straszą już....
Jestem umówiona do Magdy z Glamur, lecz dopiero za dwa tygodnie i niestety nie mam przekonania czy będzie dobrze bo to wizyta z grupona

Ale się rozpisałam
wiolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 07:01   #3510
_yoaska_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czesc
Byłam w wieeelu krakowskich salonach przez ostatnie 4 lata, głównie tych polecanych tutaj. Czas się odwdzięczyc. Ostatnio chodzę do Claudiusa, ciął mnie i farbował kilka razy Klaudiusz a raz Tymek. Klaudiusz super, pięknie ruda wychodzę za każdym razem i cięcie jest niesamowite - szalenie przemyślane i odważne. Poleciła mi go koleżanka która z grzecznej blondynki stała się ruda, a wręcz pomarańczowa i wyglądała olśniewająco. Tymoteusz jest przesympatyczny, tnie odważnie choc wygląda młodo bardzo... ale zrobił mi szalenie awangardową fryzurkę... troche za bardzo, generalnie pół głowy bez włosów Wcześniej chodziłam do Tomasza na Racławicką (i do Kuby w tym samym salonie). Było ok. Ale bez zachwytu. I jak mi kolor robili to też nie oszalałam ze szczęścia. Powiedziałabym że poprawnie. W Pasażu 13 kolor wyszedł mi zupełnie inny niż chciałam, cięcie było ok, ale to było jakieś 3 lata temu więc nie jest aktualną oceną. Bardzo długo chodziłam do expandera na Długiej - świetnie obcinała mnie tam dziewczyna, nie pamiętam imienia ale nie byłą Polką - miałą wschodni akcent. A teraz szukam czegoś nowego. Świetnego fryzjera który zmieni mi kolor -dobierze a nie zaproponuje ten który właśnie mi się wypłukał - i potrafi ciąc ciekawie Jakieś propozycje?
_yoaska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.