POLSKIE Perełki do pięlęgnacji skóry,włosów: Nafta kosmetyczna,Olejek rycynowy,olej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-21, 20:27   #1
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 59

POLSKIE Perełki do pięlęgnacji skóry,włosów: Nafta kosmetyczna,Olejek rycynowy,olej


Cały czas wyszukujemy zagranicznych specyfikó do wlłosó żeby łądnie zdrowo wyglądały zamawiamy OLEJ AMLA olej kokosowy ,a naprawde skuteczna naszą polska perełka jest NAFTA KOSMETYCZNA któa może równać sie z tymi zagranicznymi (nafta kosmetyczna nafcie kosmetycznej nierówna są różne składy ,jakie nasze polskie perełki do pielęgnacji dodacie?
Turkusowy Motylekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 08:51   #2
sliwka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 41
Dot.: POLSKIE Perełki do pięlęgnacji skóry,włosów: Nafta kosmetyczna,Olejek rycynowy,

może nie jest to tylko polska perełka ale dla mnie zbawieniem zawsze jest miód. Ale nie taki ze sklepu spożywczego tylko prawdziwy od pszczelarza
sliwka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 13:24   #3
Mesis
Raczkowanie
 
Avatar Mesis
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 212
Dot.: POLSKIE Perełki do pięlęgnacji skóry,włosów: Nafta kosmetyczna,Olejek rycynowy,

Cytat:
Napisane przez sliwka90 Pokaż wiadomość
może nie jest to tylko polska perełka ale dla mnie zbawieniem zawsze jest miód. Ale nie taki ze sklepu spożywczego tylko prawdziwy od pszczelarza
używasz go na włosy czy na ciało?
Mesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 14:30   #4
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 333
Dot.: POLSKIE Perełki do pięlęgnacji skóry,włosów: Nafta kosmetyczna,Olejek rycynowy,

Moje włosy kochają odżywki z dodatkiem miodu . Ciekawe jakby się zachowywały po samym miodku . Po oleju rycynowym również jestem zadowolona z wyglądu włosów. Zaś nafty nigdy nie stosowałam, zawsze miałam ochotę,ale zawsze wygrywały inne rzeczy tj olej kokosowy czy olejek z rossmana.
omleecik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 14:40   #5
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: POLSKIE Perełki do pięlęgnacji skóry,włosów: Nafta kosmetyczna,Olejek rycynowy,

Moje włosy uwielbiają maseczkę z miodem
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 14:50   #6
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: POLSKIE Perełki do pięlęgnacji skóry,włosów: Nafta kosmetyczna,Olejek rycynowy,

Kocham paćkę na włosy z jajek i oleju rycynowego, do tego często dodaję jakieś składniki, co mi wpadnie pod rękę.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.