Białe włosy - wątek zbiorczy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-10, 17:56   #331
Antaro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 43
Białe włosy

Witam. Mam jasnoblond włosy zakrywające uszy. Chciałbym przefarbowac je na nieskazitelną biel, jakoś pod koniec roku szkolnego. Czy istnieją farby które mogłyby mi to umożliwić? Jak długo działają? Jakich konkretnie firm i kolorów powinienem użyć? Moge to bezpiecznie zrobić w domu?
Antaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 23:30   #332
Maksy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 32
Dot.: Białe włosy

Możesz użyć rozjaśniacza lub farby o takim kolorze, generalnie jak dla ciebie farba będzie bezpieczniejsza, bo chyba nigdy nie robiłeś nic z włosami, a rozjaśniaczem jak się przesadzi to można ładnie spalić włosy.. Idź do dobrej drogerii tam na pewno ci doradzą. Poczytaj na KWC opinie na temat farb/rozjaśniaczy tak żebyś miał rozeznanie czego nie kupować. I generalnie tak, możesz to zrobić bezpiecznie w domy tylko przestrzegaj instrukcji.
Maksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 05:50   #333
ANNULKA33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Białe włosy

Cytat:
Napisane przez Antaro Pokaż wiadomość
Witam. Mam jasnoblond włosy zakrywające uszy. Chciałbym przefarbowac je na nieskazitelną biel, jakoś pod koniec roku szkolnego. Czy istnieją farby które mogłyby mi to umożliwić? Jak długo działają? Jakich konkretnie firm i kolorów powinienem użyć? Moge to bezpiecznie zrobić w domu?
ja swoje białe włosy uzyskałam rozjaśniajac je :
1-palette mrozny blond po tygodniu nałozyłam bardzo jasny blond i wyszły troche żólte na drugi dzien nałozyłam pół opakowania mroznego blondu na 15 min i wyszły takie,po pierwszym myciu są takie
minęlo 2 tygodnie i zrobiły sie delikatnie złote
ANNULKA33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 18:15   #334
noisette
Przyczajenie
 
Avatar noisette
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Witam!
Co prawda nie chciałabym rozjaśniać włosów do kompletnej bieli, aczkolwiek już od prawie dwóch lat borykam się z ich rozjaśnianiem z bardzo-bardzo ciemnego farbowanego brązu i efekt, jaki chce osiągnąć zamieszczę w załączniku. Naturalnie jestem popielatą szatynką, mam bardzo jasną cerę i lekkie piegi na policzkach, piwne oczy, popielato-brązowe brwi. Zdjęcie moich aktualnych włosów zamieszczam również w załączniku - nie jest to kolor jednolity i wygląda bardzo naturalnie, gdyż mam wiele jaśniejszych pasemek, wyglądających, jakby wyblakły od słońca. A teraz moje pytanie: jak mogę osiągnąć efekt zamieszczony na zdjęciu w załączniku albo chociaż podobny bez wizyty u fryzjera? Zależy mi na tym, aby to nie była klasyczna platynka błyszcząca i sztuczna, tylko taki popielaty, dość naturalnie wyglądający, jak ten na zdjęciu. Chcę powiedzieć, iż to nie będzie kompletna amatorszczyzna, gdyż moja mama posiada patent fryzjerski i od lat mnie farbuje i obcina włosy i robi to lepiej niż niejeden fachowiec, którego odwiedziłam, a było ich wielu, jednak ze względu na to, że nie wykonuje tego zawodu, wiedza o farbach nie jest tak w pełni kompletna. Ostatni raz robiłam włosy Palette (? z tego co pamiętam) XXL rozjaśniającą o 5-7 tonów, a na to jakąś bardzo jasną popielatą blond farbę, aczkolwiek nie pamiętam jakiej firmy. Włosy trochę sie zniszczyły, jednakże po umyciu z odżywką i samodzielnym wyschnięciu są bardzo miękkie i żywe. Z góry bardzo, ale to bardzo dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam!

PS. Moje włosy są na drugim zdjęciu - tak dla sprostowania
noisette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 14:16   #335
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Kochane pomożcie jaka farba moglabym uzyskac taki kolorek jak na zalaczonym foto ? wloski mam juz jasno blond taka platynkę ale marzy mi się czysta biel
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 11:23   #336
Jassmine
Raczkowanie
 
Avatar Jassmine
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 158
GG do Jassmine Send a message via Skype™ to Jassmine
Wink Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kochane pomożcie jaka farba moglabym uzyskac taki kolorek jak na zalaczonym foto ? wloski mam juz jasno blond taka platynkę ale marzy mi się czysta biel
Tylko i wyłącznie rozjaśniacz z wodą 12%, ja używam takiego rozjasniającego do 9 tonów silver cośtam..plus koniecznie mycie szamponem, tzw. eliminującym żółtawy odcień, fioletowy taki, super sie sprawdza Joanna 500ml z pompką. kolor uzyskuję jak na zdjęciu
__________________
moje portfiolio
www.malujmnie.pl lub
www.jassmine.maxmodels.pl
Jassmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 13:06   #337
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

mnie sie zawsze marza takie jak w zalacznikach, tylko jak uzyskac taki odcien? niestety, w moim przypadku to tylko bardzo jasny blond, taki nienaturalny, wrecz paskudny. a biale wlosy...oj, marzenie...
nie wiem, jak to wyjasnic, ale rozjasniane wlosy sa takie...po prostu jasne, nie biale. nie wierze,ze mozna miec biale wlosy, ktore nie wygladaja jak puszek czy siano ale pomarzyc zawsze mozna.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 23:51   #338
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

nie no dziekuje za rade ale rozjasnaicza nigdy nie uzyje kolezanki uzywaja i jak wyprostuja wysusza wlosy to wygladaja znosnie ok ale jak maja mokre po umyciu maja GUMĘ zamiast włosów
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 13:10   #339
karolina170
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

mystery


masz swietne wlosy!
jak uzyskalas taki kolor?

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

untouchable

teraz ide na drugie pasemka bo po moich pierwszych jakies 2 tyg po nich kolezanka zrobila mi farba jakis jasny blond srebrny pyl bodajze i wyszlo niezbyt ciekawie no wiadomo jasniejsze byly te pasemka juz rozjasnione ale naturalnego nie ruszylo no moze zrobily sie zlote;/ i poszlam do fryzjera zeby mi cos troszke chcoiaz nalozyl rozjasniacza zeby tych zlotych odrostow nie bylo bo wygladalo okropnie, zrobil mi i jest okiz, teraz wlasznie za jakis tydzien ide na drugie pasemka podobno tylko pasemkami dobrez dojsc do calosci, tak jak mi tlumaczyla fryzjerka najpierw jedne to nie ma calosci potem drugie pasemka i jest wiecej i na trzecich powinna byc calosc nie mowie o odrostach tylko o calosci wlosow, i mowila ze nie da sie powybierac naturalnych pasemek sposrod wszystkich wlosow, i tych rozjasnionych i tych naturalnych dlatego kolejne pasemka znaczy drugie ida takze na calosc tak jak pierwsze) jak pojde i bede miala juz calosciowe to sie pochwale tutaj jak to wyszlo narazie nie chce zapeszac i sie ekscytowac;D
karolina170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 00:39   #340
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Jassmine dziekuję za radę no ale niestety mam ten szampon już i moje wlosy po nim wygladają na srebrnawe tez mniej wiecej jak Twoje ze zdjęcia . Jednak chciałabym je rozjaśnić do białego bo ten kolor który uzyskuje po szamponach wydaję mi się za szary. Chciałabym mieć bialutkie nie wiem czego użyć (( Pomóżcie...
P.S. Tak w ogóle ładne masz włoski

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2010-05-12 o 00:42
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 16:47   #341
galanonim111989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Ja rozjaśniałam włosy półtora roku temu z czarnych FARBOWANYCH i choć na dzień dzisiejszy mam upragniony kolor włosów szczerze odradzam rozjaśniania włosów farbowanych lepiej poczekać aż odrosną. Rozjaśniałam je kilka razy za 1 prawie wcale nic nie złapało tylko na odrostach za 2 były czerwone za 3 żółte pózniej były w miare a dopiero po kolejnym jeszcze rozjaśnianiu były już dobre ale włosy były strasznie zniszczone szkoda gadać gdybym miała w tedy długie na dzień dzisiejszy bym była łysa dopiero po półtora roku stosowania tony odżywek moje włosy powoli wracają do normy długości do ramion.ODRADZAM rozjaśniania samemu zwłaszcza na farbowanych włosach jak już ktoś aż tak bardzo chce niech lepiej idzie z tym do fryzjera i to nie byle jakiego tylko porządnego. A farbami nawet nie ma się co bawić nawet na naturalnych wychodzą żółte blee ;/ chyba ,że są fes jasne ale w tedy po co farbować ;P Pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

a i bardzo polecam srebrną płukankę do włosów blond kosztuje ona ok 6 zł nie niszczy włosów stosuję się ją na mokre włosy po myciu daje fajny odcień platyny włosy nie robią się żółte
galanonim111989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 23:50   #342
kaska2pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 78
Exclamation platyna,jasny blond POMOCY:(

witam...wiec mam taki problem mialam jasny blond(rozjasniacz)zachcia lo mi sie zlocisto-miedzianego blondu i ''madra''kupilam cos z majirel odrosty wyszly jako tako rudawe a reszta wlosow...jasny blond wpadajacy w pomarancz tragedia...jak po dekoloryzacji...mysle,ze farba byla poprostu za jasna i dala mi tylko ta paskudna ''poswiate''to byl poziom chyba 8...zeby zniwelowac ten kolor kupilam loreal excellence nalozylam zlocisty bez wyszly jasno brazowe...ale wiadomo kolor z moich przetrawionych wlosow w miare sie splukal i na to po wierzchu zrobilam tylko jasne pasemka bylo fajnie z czasem pasemka zzolkly(fioletowe szampony nie pomagaja)a reszta wlosow zrudziala...wiec wczoraj nalozylam majiblond 902 opalizujacy myslalam ze spokojnie poradzi sobie z tymi juz spranymi rudawymi wlosama tym bardziej ze kiedyyyys jak nalozylam go na cale jasniutkie wlosy to wyszly mi takie siwawe...a tu dup...!;(te pasemka ktore byly rozjasnione wyszly ladne chlodny blond ale reszta nadal jest w cieplym paskudnym kolorze jak i odrost...i mam pasemka siwawe pomieszane z pomaranczowawymi...ogolni e kupa na glowie mysle ze wiecie o co mi chodzi....szampony plukanki nie pomagaja poniewaz rozjasnione pasemka robia sie jeszcze bardziej siwe a reszty pasemek i odrostow nie rusza;/......................... ....co mam w takim razie robic chce miec jednolity kolor chlodny blond...musze poczekac i zrobic gesty balejaz wybierajac te pomaranczowawe?czy jak nasteonym razem poloze jakis opalizujacy na cale wlosy to wtedy juz sie wyrowna
PROSZE POMOZCIE!!!!!!!
kaska2pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 08:04   #343
loveangelmusicbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Paryz, Francja
Wiadomości: 137
Dot.: platyna,jasny blond POMOCY:(

Z mojego doswiadczenia z dziwnymi odcieniami blondu powiem, ze trzeba wybrac sie do fryzjera, bo uzywanie samemu farb do wlosow blond w takiej sytuacji moze skonczyc sie bardzo zle - w najlpeszym przypadku poprostu zniszczy sie wlosy, w najgorszym - oni w pewnym momencie odpadna, tak ze wszelkie rozjasnienia i pasemka w domu mocno odradzam.

gdyby kolor byl za "zimny" (siwawy czy zielonawy) i trzeba byloby go "zmyc", to mozna byloby rozpuscic aspiryne w szklance wody (z 8 sztuk) i taka mieszanke dac na wlosy na 15 minut (probowalam - zadzialalo, sciagnelo caly siwawy blond), ale jak jest za "cieply" i na dodatek z pasemkami, to trzeba te wlosy wytonowac (istnieja specjalne profesjonalne produkty do tego celu, ktore nie niszcza wlosow tak jak farby i sa dostepne raczej tylko w salonach fryzjerskich). Stosuje sie odcien troche ciemniejszy, "zimny", zeby wyrownac kolor.

ta zolc jednak ma tendencje porwacac (bo "zimny" kolor sie zmywa), dlatego wizyta u fryzjera w celu tonowania wlosow jest polecana co najmniej co 2 miesiace (zeby nie tylko rozjasnic odrosty, ale rowniez wyrownac kolor).

zalezy tez w jakim stanie sa wlosy, bo jesli sa w dobrym stanie, to bardzo ladny efekt mozna uzyskac najpierw fabrujac calosc wlosow na srednio-ciemny kolor, a potem robiac pasemka blond tylko na gorze...
loveangelmusicbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 09:00   #344
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: platyna,jasny blond POMOCY:(

Cytat:
Napisane przez kaska2pl Pokaż wiadomość
witam...wiec mam taki problem mialam jasny blond(rozjasniacz)zachcia lo mi sie zlocisto-miedzianego blondu i ''madra''kupilam cos z majirel odrosty wyszly jako tako rudawe a reszta wlosow...jasny blond wpadajacy w pomarancz tragedia...jak po dekoloryzacji...mysle,ze farba byla poprostu za jasna i dala mi tylko ta paskudna ''poswiate''to byl poziom chyba 8...zeby zniwelowac ten kolor kupilam loreal excellence nalozylam zlocisty bez wyszly jasno brazowe...ale wiadomo kolor z moich przetrawionych wlosow w miare sie splukal i na to po wierzchu zrobilam tylko jasne pasemka bylo fajnie z czasem pasemka zzolkly(fioletowe szampony nie pomagaja)a reszta wlosow zrudziala...wiec wczoraj nalozylam majiblond 902 opalizujacy myslalam ze spokojnie poradzi sobie z tymi juz spranymi rudawymi wlosama tym bardziej ze kiedyyyys jak nalozylam go na cale jasniutkie wlosy to wyszly mi takie siwawe...a tu dup...!;(te pasemka ktore byly rozjasnione wyszly ladne chlodny blond ale reszta nadal jest w cieplym paskudnym kolorze jak i odrost...i mam pasemka siwawe pomieszane z pomaranczowawymi...ogolni e kupa na glowie mysle ze wiecie o co mi chodzi....szampony plukanki nie pomagaja poniewaz rozjasnione pasemka robia sie jeszcze bardziej siwe a reszty pasemek i odrostow nie rusza;/......................... ....co mam w takim razie robic chce miec jednolity kolor chlodny blond...musze poczekac i zrobic gesty balejaz wybierajac te pomaranczowawe?czy jak nasteonym razem poloze jakis opalizujacy na cale wlosy to wtedy juz sie wyrowna
PROSZE POMOZCIE!!!!!!!


a mozesz wrzucic jakies foto wlosków???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 09:29   #345
kaska2pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 78
Dot.: platyna,jasny blond POMOCY:(

tylko wlasnie rzecz w tym,ze ba juz bron Boze nie chce przyciemniac wlosowchodzi mi o to,zeby miec jasny blond,ale jednolityten opalizujacy ktory mam na rozjasnianych pasemkach bardzo mi sie podoba tylko ta reszta...;/i teraz nie wiem czy za jakis czas wybierac te''cieple''i rozjasnic czy drugi raz nalozyc ten majiblond 902 opalizujacy i on juz za drugim razem poradzi sobie z ta''ciepla''reszta
wrzucilam 2 zdjecia robilam tel z lampa blyskowa i widzicie jak to wygladasiwawy i pomarancz od spodu wylazi...a wlosy sa w stanie...niezbyt...takze musze poczekac pewnie,zeby znow cos zrobic

w ogole dziwne,ze po lorealu na dodatek opalizujacym odrost wyszedl mi w takim kolorze;/...

Edytowane przez kaska2pl
Czas edycji: 2010-06-02 o 09:32
kaska2pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 09:44   #346
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: platyna,jasny blond POMOCY:(

Cytat:
Napisane przez kaska2pl Pokaż wiadomość
tylko wlasnie rzecz w tym,ze ba juz bron Boze nie chce przyciemniac wlosowchodzi mi o to,zeby miec jasny blond,ale jednolityten opalizujacy ktory mam na rozjasnianych pasemkach bardzo mi sie podoba tylko ta reszta...;/i teraz nie wiem czy za jakis czas wybierac te''cieple''i rozjasnic czy drugi raz nalozyc ten majiblond 902 opalizujacy i on juz za drugim razem poradzi sobie z ta''ciepla''reszta
wrzucilam 2 zdjecia robilam tel z lampa blyskowa i widzicie jak to wygladasiwawy i pomarancz od spodu wylazi...a wlosy sa w stanie...niezbyt...takze musze poczekac pewnie,zeby znow cos zrobic

w ogole dziwne,ze po lorealu na dodatek opalizujacym odrost wyszedl mi w takim kolorze;/...

może brilance skandynawski blond albo palette bo one dobrze rozjasniaja a nie sa tak drastyczne jak rozjaśniacz
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 09:44   #347
kaska2pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 78
Dot.: platyna,jasny blond POMOCY:(

szukalam na necie zdjec i znalalzlam 3 i wlasnie cos w tym stylu jak na zdjeciach chcialabym miec kolor,ale nie mam pojecia jak to zrobic...a co do fryzjera do mam pewne uprzedzenie z 3 lata temu''zaszalalam''i poszlam do lepszego fryzjera w galerii zaplacilam 260 zl...za odrost...podciecie i to cos...nie wiem co to bylo na mokre wlosy fryzjer nalozyl mi na chwile jakis srodek umyl jakby szamponem i mialam niebieskie wlosy...mialam swoje takie ladne jasniutkie ani zolte ani siwe,a wtedy nie chcialam miec zadnych siwizn itp bo swego czasu mi sie takie odcienie nie podobaly i powiedzialam mu to...no i mialam niebieskie...pojechalam do domu szorowalam te wlosy i nic wiec w ramach reklamacji pojechalam tam znow i jakas kapiela czy czyms zdjal mi ten niebieski...i wyszlo na to ze za 260 zl mialam zrobiony malutki odrost i podciete wlosy...

Edytowane przez kaska2pl
Czas edycji: 2010-06-02 o 09:57
kaska2pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 09:53   #348
kaska2pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 78
Dot.: platyna,jasny blond POMOCY:(

sorry,ze zakazdym razem od nowa pisze,ale nie zabardzo sie tutaj jeszcze orientuje...
co do palette to za kazdym razem jak rozjasnialam palette mialam zolte...a uzywalam np jakis ten rozjasniacz c10 czy jakos tak,migdaowy blond kiedys nawet rozjasniacz joanny dalam na odrosty i tez byly zolte a wlosow naturalnych nie mam ciemnych bardzo...taki mysli blond obecnie...
a myslisz ze ten skandynawski blond rozjasni dobrze te''pomaranczowe''?
i kiedy moglabym nalozyc farbe?

Edytowane przez kaska2pl
Czas edycji: 2010-06-02 o 10:06
kaska2pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 10:58   #349
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: platyna,jasny blond POMOCY:(

Cytat:
Napisane przez kaska2pl Pokaż wiadomość
szukalam na necie zdjec i znalalzlam 3 i wlasnie cos w tym stylu jak na zdjeciach chcialabym miec kolor,ale nie mam pojecia jak to zrobic...a co do fryzjera do mam pewne uprzedzenie z 3 lata temu''zaszalalam''i poszlam do lepszego fryzjera w galerii zaplacilam 260 zl...za odrost...podciecie i to cos...nie wiem co to bylo na mokre wlosy fryzjer nalozyl mi na chwile jakis srodek umyl jakby szamponem i mialam niebieskie wlosy...wtedy mialam swoje takie ladne jasniutkie ani zolte ani siwe,a wtedy nie chcialam miec zadnych siwizn itp bo swego czasu mi sie takie odcienie nie podobaly i powiedzialam mu to...no i mialam niebieskie...pojechalam do domu szorowalam te wlosy i nic wiec w ramach reklamacji pojechalam tam znow i jakas kapiela czy czyms zdjal mi ten niebieski...i wyszlo na to ze za 260 zl mialam zrobiony malutki odrost i podciete wlosy...



ja tez chciałabym taki blond https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1275467926 walcze juz o to pól roku!!! robie pasemka rozjasniaczem potem farbe ale nic nie pomaga na te rudawe refleksy i żólcie gdzieniegdzie.... teraz wlasnie zamierzam wypróboowac brilance skandynawski blond bo moja kolezanka zawsze rozjasniaczem robila, a teraz farbe ta wypróbowala i super wyszlo nawet jasniej niz rozjasniacz!!! wiec ja tez próbuje brilance i sie wypowiem ale to dopiero w polowie miesiaca!!!

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska2pl Pokaż wiadomość
sorry,ze zakazdym razem od nowa pisze,ale nie zabardzo sie tutaj jeszcze orientuje...
co do palette to za kazdym razem jak rozjasnialam palette mialam zolte...a uzywalam np jakis ten rozjasniacz c10 czy jakos tak,migdaowy blond kiedys nawet rozjasniacz joanny dalam na odrosty i tez byly zolte a wlosow naturalnych nie mam ciemnych bardzo...taki mysli blond obecnie...
a myslisz ze ten skandynawski blond rozjasni dobrze te''pomaranczowe''?
i kiedy moglabym nalozyc farbe?

mam nadzieje ze wkoncu trafie z tym kolorem!!! wypróbuje brilance tak kolo 20 jak zrobie odrazu wklejam foto
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 12:50   #350
mystery
Przyczajenie
 
Avatar mystery
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Ja mam znajomą fryzjerke i powiedziala mi jak mam osiagnac taki kolorek włosów - JAK KTOS CHCE TO PISAC NA PRIV DO MNIE
moj kolorek ejst taki

I DZIEWCZETA PAMIETAJCIE ZEBY DO ROZJASNIACZA DODAWAC TROCHE ODZYWKI TO WAM OCHRONI WLOSY

ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO DO KOPIOWANIA TYCH ZDJEC - sa moja wlasnoscia
mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 19:19   #351
kaska2pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 78
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

kotka17 w takim razie koniecznie wklej zdjecie po tym skandynawskim blondzie

a czy ktos mi doradzi co z tymi moimi wlosami????sa dwie mozliwosci...
1...za jakis czas znow zafarbowac majiblondem 902 tylko czy rozjasni bardziej wlosy niz teraz?
a 2...czy pokombinowac z balejazem...?powybierac te pomaranczowawe pasemka i rozjasnic na 6% wodzie?????? JAK MYSLICIE????
kaska2pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 07:17   #352
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

mystery --< przepiekny kolor
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 10:53   #353
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

[QUOTE=kaska2pl;19769687]kotka17 w takim razie koniecznie wklej zdjecie po tym skandynawskim blondzie

już kupilam brilance 811 skandynawski blond ale jaka fajna promocje w naturze trafilam ze dostalam odzywke z gliss kur gratis, nie moge sie doczekac kiedy zafarbuje mam nadzieje ze wreszcie wyjdzie tak jak chce!!!!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 11:09   #354
mystery
Przyczajenie
 
Avatar mystery
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Robilam wlosy skandynawskim blondem i szczerze - jezeli chcesz miec wlosy - "jajeczne" czyt. zółciotkie rownie dobrze mozesz zastosowac rozjasnaicz - ten sam efekt!!!

doradzam rozjaśniacz i jakis zimny odcien nawet szarawy doslownie na 10 minut zniweluije zolte refleksy a da ladny chlodny odcien tak jak u mnie

Chyba ze chcecie zołć to żółć :P
mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 11:56   #355
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mystery Pokaż wiadomość
Robilam wlosy skandynawskim blondem i szczerze - jezeli chcesz miec wlosy - "jajeczne" czyt. zółciotkie rownie dobrze mozesz zastosowac rozjasnaicz - ten sam efekt!!!

doradzam rozjaśniacz i jakis zimny odcien nawet szarawy doslownie na 10 minut zniweluije zolte refleksy a da ladny chlodny odcien tak jak u mnie

Chyba ze chcecie zołć to żółć :P

moja kolezanka robila skandynawskim blondem i wyszlo jej super dlatego sama spróbuje i dopiero sie wypowiem...
pozdrawiam wszystkie waleczne blondyny:P
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 12:46   #356
mystery
Przyczajenie
 
Avatar mystery
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Być może ja robilam nim 2 razy pierwszy raz przecierpialam bo nie mailam porownania do naprawde fajnego jasno- zimnego koloru wiec przecierpialam to ale jak 2 raz nalozylam to byl koszmar!

Byc moze wam sie uda 3mam kciuki Czasem to zalezy od dnia bo to wkoncu my kobiety :P


Ja bynajmniej nie polecam :_)

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Aaaa i wczoraj zafarbowalam sobie wloski rozjasniaczem + palette C9 Srebrzysty blond i jestem zadowolona wrzuce zdjecia pozniej

C9
__________________
Love Fashion

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-29 o 08:42 Powód: post pod postem
mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 11:47   #357
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

baardzo śliczne a jakim rozjaśniaczem robiłaś ? Jak kondycja włosów?
ewe11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 16:05   #358
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Platynowy blond-help

Witam mam pytanie ,moje wlosy duzo juz przezly w tej chwili sa na etapie reghenracji TZN,nie mam juz TRWALEJ i ciagle rozjasnianychj,od stycznia rozjaniam farba ,ALE>...to jeszcze nie ten kolor co chce osiagnac,cxhcialabym mrozny blond wiem ze dluga droga mnie czeka,bio wtej chwili mam zolty kolor bardziej,ale naprawde chcialabym miec platynke,ponnadto chce zapuscic wlosy na dlugiee...wtej chiwli mam tytakie za ramiona,czy to prawa ze jak rozjasniam to nigdy nie zapuszcze,znacie jakies doobre farby rozjansiajace,ktore mi napewqno wwlosow nie zniszcza,ogladalam na forum i jedna laska farbowalaa z joanny naturia szlachetna perla,niby nie niszzca,,...ale czy aby na pewno?porzetestowal ja ktos jeszcze,?bo wiadomo jednemu nie zniszczy a drugiemu tak,poznizej zalanczam KOLOR I MARKE -chce sie dowiedziec czy ktoras z was farbowlaa tym wlosy i wyszedl soczysty koloreklub inna zastepcza farba taki wyjdzie
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 12:49   #359
mystery
Przyczajenie
 
Avatar mystery
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

niestety nie ma dobrego sposobu na osiagniecie takiego koloru ( czyt. jasnego) bez stosowania rozjasniacza.
Sama kilka lat temu probowalam roznych cudow aby tylko ominac rozjasniacz niestety kolor byl brzydki, poniewaz musialabys miec swoj naturalny jasny odcien alby chwycil Ci dany kolor.

I juz lepiej zainwestuj raz w rozjasniacz nizeli kilka razy truć włosy roznymi farbami - to moje zdanie.

Do akiego koloru powinnas wybrac rozjasniacz słąbszy z wodą utleniającą 9% poniewaz na 12% moga ci powypadac wlosy.

Potem pokryj wloski ta farbą, bądź inna jaką tam chcesz i powinno być w porzadku.

Zainwestuj w dobra odzywke np. Dove do zniszczonych i bedzie dobrze

Powodzenia

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

IIII bardzo dobre sa te farby na 10 czy 15 minut wlosy malo zniszczone a kolor bardzo fajny - testownay na przyjaciółce
__________________
Love Fashion
mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 09:16   #360
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Użyłam brlilance skandynawski blond i jestem mega zadowolona, moje wlosy na miniaturce, robiłam odrost,polecam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-29 18:58:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.