Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. cz. 8. - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-19, 20:04   #4951
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Kopnieta, idz do rodzinnego po skierowanie na badania i zrob tsh, ft3, ft4, anty TPO, bo i tak endo bedzie Cikazal zeobic badania na pierwszej wizycie, lepiej isc juz z wynikami...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 20:04   #4952
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;46528745]zrobiłam sobie ten test (http://www.chorobytarczycy.eu/test) i wyszło mi aż 24 punkty.. jest przy tym napisane, że "jest duża szansa, że masz niedoczynność tarczycy; wykonaj wszystkie potrzebne testy, żeby potwierdzić diagnozę (TSH, FT4, FT3, USG tarczycy, przeciwciała antyTPO i antyTG)"
więc podejrzewam spory problem.. dziękuję, zapiszę sobie nazwisko i pójdę po wypłacie no chyba, że dostanę jeszcze jakieś polecenie jednak na nfz
a długo się czeka do tego Marczewskiego? i ile mniej więcej może mnie kosztować taki zestaw badań?[/QUOTE]

Po pierwsze niektórzy przypisują sobie niedoczynność tarczycy bardzo na wyrost np. kobiety kiedy nie mogą schudnąć, czują się zmęczone - ale to nie oznacza od razu niedoczynności. To może być szereg innych chorób albo najczęściej NIC (np. winą jest tryb życia, stres, diety bez głowy, brak ruchu, skłoności genetyczne itp). Tym bardziej jakieś takie testy według mnie nie są miarodajne Piszę to jako osoba, która na niedoczynność i nie tylko leczy się 7 lat ( w tej chwili mam zdiagnozowane DOPIERO po 7 latach Hashimoto).

Radzę Ci na początek udać się do rodzinnego po skierowanie na TSH i zobaczyć jaki wynik Ci wyjdzie - jak powyżej normy, a nawet w górnej granicy to wtedy zrób prywatnie (nie da się od rodzinnego dostać już państwowo) ft4,ft3 i przeciwciała, ewent. przy bardzo wysokim TSH - usg tarczcy) i DOPIERO z tym idź do endokrynologa.. bo jak pójdziesz bez niczego to niestety (nieważne czy na nfz czy prywatnie) - on Ci nawet nie wiem jakby był dobry NIC nie powie, bo nie jest wróżką tylko lekarzem, więc radzę udać się z badaniami. Bo jak nie pójdziesz z wynikami to on Cię na nie skieruje.. i tylko stracisz wizytę

na NFZ niestety są mega kolejki i do tego jest na każdego pocjenta 8 minut maks.. np jak byłam ostatnio Pani przyjęła wszystkich pacjentów w ciągu godziny i wyszła wcześniej do domu.. (było około 15 pacjentów). Ja jak tylko weszłam odrazu niemal zaczęła na przepisywać mi receptę , zanim nawet jej powiedziałam jak sie czuję po ostatnich lekach (o co nie pytała nawet).


ale mam nadzieję, że wyniki okażą się dobre co do TSH to radzę zrobic je dwukrotnie zanim zdecydujesz się na kolejne badania bo czasami ze różnych niezależnych względów nawet u osoby zdrowej wynik się może wachać, szczególnie jak pierwszy wynik wyjdzie w górnej granicy.


aaa i do endo potrzebujesz skierowania od rodzinnego

Edytowane przez karambajka
Czas edycji: 2014-05-19 o 20:06
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 20:12   #4953
Denira
Rozeznanie
 
Avatar Denira
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 831
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
No coś ty? Ja jak szłam na staż miałam 26 lat i mi powiedzieli w urzędzie pracy, że nie mam szans na ten z UE, bo nie mam 25 lat. I wszyscy którzy ze mną szli i mieli mniej lat niż 26 dostali z UE, więc ja już nic nie rozumiem. Ale może teraz się przepisy zmieniły. Ja byłam jakieś 2-3 lata temu.
Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
mój tż jak był w up zapytać o staż to mu powiedzieli że staż jest do 25 albo po 50
Cytat:
Napisane przez ygerna Pokaż wiadomość
Z kolei ja wysłałam podanie o staż do jednego z urzędów w Lublinie, dostałam informację, że wniosek od nich został wysłany do Urzędu Pracy, a od tamtej pory zero odzewuA minęło ze 2 miesiące i nawet nie wiem, czy wniosek został rozpatrzony. Tak pracuje MUP
Laski serio nie orientujecie się jak wygląda sprawa z projektami unijnymi - jakimikolwiek zresztą?
Zawsze jest tak (nie tylko z unią), że grantodawca określa jakieś kryteria - np. przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, aktywizacja zawodowa osób 50+, wyrównanie szans osób z terenów wiejskich - itp, itd można to mnożyć na przeróżne sposoby.
Ktoś, kto chce pozyskać takie środki musi napisać projekt i wystartować w konkursie, w którym owe wnioski oceniane są formalnie i merytorycznie. Nie spełniasz wymogów formalnych (projekt nie respektuje podstawowych założeń/źle wypełniony formularz wniosku/brak kompletu dokumentów) - odpadasz. Łamiesz zasady i do projektu rekrutujesz osoby nie spełniające określonych wymogów - kontrola, kontrola, kontrola - odbierają grant, płacisz kary (masz przesrane generalnie )
To serio nie od MUP zależy czy na staż finansowany z unii może iść 30latek, 25 czy 50 +

Co innego staże finansowane ze środków "własnych" - tu są określone stałe, niezmienne kryteria. A same staże są przyznawane jeżeli urząd posiada środki na ten cel z budżetu państwa - a z tymi jest słabo.
Druga kwestia to jeśli pracodawca pragnący przyjąć stażystę nie zobowiąże się do zatrudnienia po stażu - nie ma szans na przyznanie środków. MUP jakieś chore akcje pt: "zwiększanie efektywności zatrudnienia" - od tego zresztą zależy wysokość środków, które MUP dostanie na staże w następnym roku..

ooo np. ostatnio były projekty - staż z mentorem twoim wyborem czy coś takiego.
Projekt dla ludzi po studiach wyższych, którzy w ciągu roku od ukończenia studiów nie podjęli pracy i przez ten rok byli zarejestrowani w UP. Taki był ogłoszony konkurs przez grantodawcę, w związku z tym MUP napisał taki projekt, dostał grant i projekt zrealizował. Nie mieli wpływu na to , kogo mogą na te staże wysłać - narzucone odgórnie i nie ma bata.

Edytowane przez Denira
Czas edycji: 2014-05-19 o 20:17
Denira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 20:13   #4954
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Dzięki dziewczyny za rady.. właśnie co nieco czytałam i wiem, że rodzinny nie może mi dać skierowania na niektóre badania.. Więc zacznę tak jak piszecie od TSH
Moja mama ma niedoczynność więc myślę, że to może mieć znaczenie.. a z tego "testu" zaznaczyłam takie objawy jak:
Cytat:
1. Objawy, które odczuwasz
duże zmęczenie, ospałość, ociężałość
powracające infekcje
łamliwe paznokcie
nieregularne miesiączki, ciężki PMS (napięcie przedmiesiączkowe), torbiele na jajnikach lub endometrioza
nie pojawiający się wcześniej brak ochoty na seks
palpitacje lub nieprzyjemne odczuwanie bicia serca
trudność w nabraniu powierza (bez konkretnego powodu)
denerwujące uczucie palenia lub mrowienia, które pojawia się i znika
wrażenie, że jest Ci chłodniej niż innym osobom
problemy z pamięcią, skupieniem uwagi i koncentracją
zwiększone wypadanie włosów, obserwowane podczas czesania się lub podczas brania prysznica
trudność z utrzymaniem stałego poziomu energii przez cały dzień
2. Choroby i dolegliwości, które masz lub miałeś
brak
3. Historia zdrowotna Twojej rodziny
niedoczynność lub nadczynność tarczycy, lub wole
którąś z następujących chorób autoimmunologicznych: cukrzyca typu 1, reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń, sarkoidoza, twardzina, zespół Sjögrena, pierwotna marskość żółciowa wątroby, miastenia, stwardnienie rozsiane, choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, małopłytkowość
4. Fizyczne objawy (obserwowane przez otoczenie)
spuchnięte powieki lub worki pod oczami
zauważalnie chłodniejsza skóra
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 20:22   #4955
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;46529621]Dzięki dziewczyny za rady.. właśnie co nieco czytałam i wiem, że rodzinny nie może mi dać skierowania na niektóre badania.. Więc zacznę tak jak piszecie od TSH
Moja mama ma niedoczynność więc myślę, że to może mieć znaczenie.. a z tego "testu" zaznaczyłam takie objawy jak:[/QUOTE]


idź do lekarza i dowiesz się czy jesteś czy nie, po co gdybać wcześniej i martwić się na wyrost ??? objawy owszem mogą wskazywć na niedocznynność, ale to tak samo mogą to być problemy z nadnerczami np choroba addisona, ukryta cukrzyca, a nawet efekty uboczne zle dobranych tabletek antykoncepcyjnych... dlatego zrob badania, a nie czytaj internety, gdzie często piszą po prostu głupoty


My niestety nie jesteśmy tutaj lekarzami
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 20:26   #4956
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
idź do lekarza i dowiesz się czy jesteś czy nie, po co gdybać wcześniej i martwić się na wyrost ??? objawy owszem mogą wskazywć na niedocznynność, ale to tak samo mogą to być problemy z nadnerczami np choroba addisona, ukryta cukrzyca, a nawet efekty uboczne zle dobranych tabletek antykoncepcyjnych... dlatego zrob badania, a nie czytaj internety, gdzie często piszą po prostu głupoty


My niestety nie jesteśmy tutaj lekarzami
tak wiem wiem, że w internecie jest wszystko dlatego przyszłam aby się zapytać o dobrego lekarza do którego zamierzam się wybrać
hmm a z cukrzycą to do jakiego lekarza? rodzinny wystarczy? bo w rodzinie też mam cukrzyka tylko nie wiem właśnie jaka grupa.. babcia od strony mamy
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 20:27   #4957
nothing_personal
Raczkowanie
 
Avatar nothing_personal
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 421
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Ja ostatnio byłam u dr Szydłowskiego tylko prywatnie.
Podobno czasami ma wolne numerki na nfz.
Jeśli chodzi o samą wizytę to zbadał mnie i pytał się co biorę, przyjemny, spokojny lekarz.
U mnie wstępnie postawił na nadczynność, ale leków nie przepisał.
Ale dla spokoju sumienia jeszcze wybiorę sie do innego lekarza na konsultacje.

Edytowane przez nothing_personal
Czas edycji: 2014-05-19 o 20:30
nothing_personal jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 20:32   #4958
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;46529898]tak wiem wiem, że w internecie jest wszystko dlatego przyszłam aby się zapytać o dobrego lekarza do którego zamierzam się wybrać
hmm a z cukrzycą to do jakiego lekarza? rodzinny wystarczy? bo w rodzinie też mam cukrzyka tylko nie wiem właśnie jaka grupa.. babcia od strony mamy[/QUOTE]

zrób sobie krzywą cukrową 5 stopniową - nie wiem czy w tym roku rodzinni maja na te badanie refundację, ale spytaj! prywatnie chyba nie jest jakos bardzo droga, weź ją też do endokrynologa (mi zlecał, ale mi nie wyszło nic). Jak wyjdzie Ci jakoś bardzo źle to wtedy od cukrzycy musisz mieć skierowanie do diabetologa - na konsultacje diabetologiczne na Jaczewskiego w szpitalu nie czeka się chyba bardzo długo jakoś 2 tygodnie, są na NFZ. Słyszałam dużo pozytywnych opinii.

Edytowane przez karambajka
Czas edycji: 2014-05-19 o 20:36
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 21:00   #4959
maueczarne
Raczkowanie
 
Avatar maueczarne
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 356
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez Denira Pokaż wiadomość
Laski serio nie orientujecie się jak wygląda sprawa z projektami unijnymi - jakimikolwiek zresztą?
Zawsze jest tak (nie tylko z unią), że grantodawca określa jakieś kryteria - np. przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, aktywizacja zawodowa osób 50+, wyrównanie szans osób z terenów wiejskich - itp, itd można to mnożyć na przeróżne sposoby.
Ktoś, kto chce pozyskać takie środki musi napisać projekt i wystartować w konkursie, w którym owe wnioski oceniane są formalnie i merytorycznie. Nie spełniasz wymogów formalnych (projekt nie respektuje podstawowych założeń/źle wypełniony formularz wniosku/brak kompletu dokumentów) - odpadasz. Łamiesz zasady i do projektu rekrutujesz osoby nie spełniające określonych wymogów - kontrola, kontrola, kontrola - odbierają grant, płacisz kary (masz przesrane generalnie )
To serio nie od MUP zależy czy na staż finansowany z unii może iść 30latek, 25 czy 50 +

Co innego staże finansowane ze środków "własnych" - tu są określone stałe, niezmienne kryteria. A same staże są przyznawane jeżeli urząd posiada środki na ten cel z budżetu państwa - a z tymi jest słabo.
Druga kwestia to jeśli pracodawca pragnący przyjąć stażystę nie zobowiąże się do zatrudnienia po stażu - nie ma szans na przyznanie środków. MUP jakieś chore akcje pt: "zwiększanie efektywności zatrudnienia" - od tego zresztą zależy wysokość środków, które MUP dostanie na staże w następnym roku..

ooo np. ostatnio były projekty - staż z mentorem twoim wyborem czy coś takiego.
Projekt dla ludzi po studiach wyższych, którzy w ciągu roku od ukończenia studiów nie podjęli pracy i przez ten rok byli zarejestrowani w UP. Taki był ogłoszony konkurs przez grantodawcę, w związku z tym MUP napisał taki projekt, dostał grant i projekt zrealizował. Nie mieli wpływu na to , kogo mogą na te staże wysłać - narzucone odgórnie i nie ma bata.
O to to, na tym stażu jest. I w życiu tyle papierologii nie miałam do wypełnienia dla urzędu jak przy tym stażu. Jestem mentorem

I w pełni zgadzam się co do warunków dofinansowania szkoleń/stażu z UE. Kiedyś szkoliłam w ramach szkoleń dofinansowanych z UE. Niestety ktoś wybrał sobie kiepskie założenia pisząc plan i potem trudno było zebrać grupę spełniającą kryteria.
__________________
My eyes are green cause I eat a lot of vegetables.
maueczarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 22:03   #4960
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
A polecacie kogoś od porządnego pedicure hybrydowego, chodzi mi o taki klasyczny, aby móc pokazać stopy w sandałkach no i jak to wygląda cenowo ?

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------



jak widać starość już nie radość

już dzisiaj tam dzwoniłam i mam wizytę na piatek, ale dziękuje a nie wiesz jak ich oferta wygląda cenowo za taką wymianę tonera i nabijają stare tonery czy tylko chcą wymieniać na nowe?


Cytat:
Napisane przez Maaguchaa Pokaż wiadomość
jak cenowo?

Sent from my GT-S6500D using Wizaz Forum mobile app
pedicure 60zł
manicure 40zł
trzeba się umawiać z nią kilka dni przed, bo sprzęt wozi z domu rodzinnego spoza Lublina
jak coś piszcie na pw to podam Wam nr tel do niej
__________________
po prostu Milena

Edytowane przez sugar_kitty
Czas edycji: 2014-05-19 o 22:07
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 13:42   #4961
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Orientujecie się może czy na którymś targu w Lublinie dostanę skórzane(całe, nie tylko wkładka) baleriny? I mniej więcej w jakich cenach?
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 17:06   #4962
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Orientujecie się może czy na którymś targu w Lublinie dostanę skórzane(całe, nie tylko wkładka) baleriny? I mniej więcej w jakich cenach?
Teraz w lidlu będą po 69zł.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 20:16   #4963
Denira
Rozeznanie
 
Avatar Denira
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 831
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Może na targu pod zamkiem ?
Bo w glaeriach to chyba zaczynają się od 600 zł
Chociaż warto się po olimpie przejść, tam jest dużo garniturowych sklepów, może traficie na jakąś promocję ?
Jak myśmy z TŻ szukali, to były takie i po 400 zł


Kurcze, dziewczyny, widziałyście może jeszcze w jakiejś biedrze takie dziecięce dywany z "miasteczkiem, ulicami itp" do zabawy samochodzikami?
Zagapiłam się, myślałam że to od dzisiaj, a to chyba jakaś wcześniejsza promocja, zleciałam tylko biedrę na magnoliowej, na choinach i na górskiej, ale nigdzie już nie było
Widziałam dziś w biedronce na Jana Pawła II - sporo ich było, ale nie wiem czy to te. Wrzucam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cena.jpg (65,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dywan.jpg (131,3 KB, 10 załadowań)
Denira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 20:32   #4964
Denira
Rozeznanie
 
Avatar Denira
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 831
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

mam jeszcze pytanie - jutro na 7:30 muszę dojechać do Wólki z czubów.. (konkretnie do Urzędu Gminy w Jakubowicach Murowanych )
i tak się zastanawiam jak ma się sytuacja z korkami w mieście jeżeli chodzi o trasę 39? ktoś się orientuje? myślałam, żeby jechać o 6:22 z sympatycznej - da radę dotrzeć na miejsce?

Edytowane przez Denira
Czas edycji: 2014-05-20 o 20:33
Denira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 21:06   #4965
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez Denira Pokaż wiadomość
Widziałam dziś w biedronce na Jana Pawła II - sporo ich było, ale nie wiem czy to te. Wrzucam zdjęcia
Cytat:
Napisane przez Denira Pokaż wiadomość
mam jeszcze pytanie - jutro na 7:30 muszę dojechać do Wólki z czubów.. (konkretnie do Urzędu Gminy w Jakubowicach Murowanych )
i tak się zastanawiam jak ma się sytuacja z korkami w mieście jeżeli chodzi o trasę 39? ktoś się orientuje? myślałam, żeby jechać o 6:22 z sympatycznej - da radę dotrzeć na miejsce?
Dzięki
Te, te ale kupił mi już TŻ- gdzieś znalazł
Co do korków na mieście- myślę że o tej porze będą jeszcze w miarę.
Z 39 musisz się przesiąść i podjechać jeszcze kawałek, ale na Turystycznej to korki bardziej w stronę Lublina niż Wólki, więc wydaje mi się że zdążysz. Chociaż nie pamiętam już wcale którędy przez miasto 39 jeździ :P

Edytowane przez grejpfrutowa01
Czas edycji: 2014-05-20 o 21:07
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 21:23   #4966
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

właśnie nie wiem jak teraz 39 jeździ bo jakieś roboty na Narutowicza są, ale nie wiem czy mpk moze jeździć czy nie.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 21:37   #4967
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
właśnie nie wiem jak teraz 39 jeździ bo jakieś roboty na Narutowicza są, ale nie wiem czy mpk moze jeździć czy nie.
Z muzycznej Lipowa Krakowskie Przed. Plac Litewski i dalej na Plac Wolności stałą trasą.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 22:19   #4968
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Gdzie tanio i dobrze wydrukuje pracę dyplomową?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 09:39   #4969
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Gdzie tanio i dobrze wydrukuje pracę dyplomową?
fabryka kopii
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 11:00   #4970
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
fabryka kopii
a ile czeka się w sezonie dyplomowym ( czerwiec) na wydruk?
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:00   #4971
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Gdzie kupię stacjonarnie seche vite?
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:46   #4972
Little Lola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 86
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Stacjonarnie z Seche Vite jest problem, nie ma go w Douglasach, Sephorach i sieciowych drogeriach, obawiam się, ze mozna go dostać tylko przez Internet.
__________________
Jestem Lola

niektórzy ludzie nigdy nie tracą rozumu.
jakże prawdziwie okropne życie
muszą prowadzić.


~C. Bukowski
Little Lola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:51   #4973
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
a ile czeka się w sezonie dyplomowym ( czerwiec) na wydruk?
Jak jest w czerwcu to nie wiem, ale w czasie obron wrześniowych wydrukowałam i oprawiłam od ręki. Pewnie jak pójdziesz z rana to tłumów może nie będzie.
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:19   #4974
d0m1n1k4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 721
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

seche vite jest w ezebrze
d0m1n1k4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:31   #4975
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

A jeżeli mowa o pracach dyplomowych, gdzie zrobię ładne zdjęcie do mgr?
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 16:34   #4976
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez takajedna4 Pokaż wiadomość
A jeżeli mowa o pracach dyplomowych, gdzie zrobię ładne zdjęcie do mgr?
Na lubartowskiej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 17:21   #4977
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez Sesja Pokaż wiadomość
Teraz w lidlu będą po 69zł.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rozmiarówka od 37, ja mam akurat 36
Ponawiam pytanie... Orientujecie się może czy na którymś targu w Lublinie dostanę skórzane(całe, nie tylko wkładka) baleriny? I mniej więcej w jakich cenach?
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 17:30   #4978
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez takajedna4 Pokaż wiadomość
A jeżeli mowa o pracach dyplomowych, gdzie zrobię ładne zdjęcie do mgr?

Tylko i wylacznie: http://www.fotopp.com.pl/kontakt.php ja u niego robilam zdjecia od liceum do konca studiow, specjalńie z Ponikwody do niego jezdzilam , teraz tez jak nowy dowod bede robic to pojade do ńiego z Warszawy
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 18:48   #4979
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez takajedna4 Pokaż wiadomość
A jeżeli mowa o pracach dyplomowych, gdzie zrobię ładne zdjęcie do mgr?
Ja polecam pana z Tesco
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 18:54   #4980
mrs_madam
Raczkowanie
 
Avatar mrs_madam
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 30
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

cześć dziewczyny może któraś z was mi poleci solarium stojące (z nowymi lampami najlepiej ;p) I jak mogę być taka wybredna to jeszcze fajnie by było gdzieś na lsm
Ale jak znacie gdzie indziej, ae godne polecenia to oczywiście też będę wdzięczna
mrs_madam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-22 23:32:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.