terminy operacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-02, 21:30   #1
natalia08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7

terminy operacji


Ostatnio umawiałam sie na operację w Linea - chciałam jak najszybciej (jak kazdy ) - termin wyznaczono mi za 1,5 miesiąca. To szybko? Teraz jak czytam wasze wypowiedzi o terminach za 6 miesięcy to się boję, że słaba klinikę wybrałam, która ma mało klientów.?????
natalia08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 11:12   #2
Joan1505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: terminy operacji

Hej. Nie wiem co to za operacja i klinika, ale to wg mnie świadczyć moze o innych czynnikach- np. o cenie albo szczęściu Np. w klinice w Przezmierowie k. Poznania- podobno b. dobrej- usunięcie np. haluksa z 1 stopy- co najmniej 4 tys., można się dostać tam szybko- np. ja mogłam po 3 tyg, ale kasa....miałam robione obie stopy, po 2 palce i jeszcze wycinane kostki w obu stopach pod drugimi palcami. nie mam pojecia ile bym tam zapłaciła. Może 12, 13 tys???a może więcej- nie mam pojecia. telefonicznie podano mi cenę za 1 haluksa. Ale ponoć robią dobrze.Ja miałam miesiąc temu operację w innej prywatnej klinice- super!!!,( komfort i wspaniały lekarz!) która znalazłam po dokładnych poszukiwaniach w internecie i czytaniu setek postów ,a lekarz znalazł mi miejsce po 8 dniach od wizyty- taki był mój stan , mimo ze miałam refundację NFZ, bo nie byłam w stanie tyle zapłacić, a akurat z kolejki ktoś widocznie zachorował.Zalezy więc od tego, jaka operacja, ilu jest specjalistów i jak bardzo nam zalezy na czasie.
Joan1505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.