Scent Bar - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-17, 00:32   #2641
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Powiem tyle, jak to dobrze że tamten dzień się skończył, bo mam dość robienia sobie krzywdy; w tak debilny i niezaplanowany sposób.
każdemu sie zdarzają takie dni
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 00:52   #2642
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar

Niby tak... Ech.

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 06:11   #2643
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Wiecie co, ten dzień chyba z założenia miał mi się nie udać.

Idąc do pokoju, nadepnęłam sobie na nogawkę spodni, a że akurat nie miałam paska, to spodnie (razem z gatkami) ściągnęłam do połowy tyłka.
I jeszcze, bo oczywiście spokojnie to ja niczego nie umiem robić i muszę walić myszką gdzie popadnie, niechcący zaprosiłam na naszej-klasie jakiegoś obcego faceta.

W kaftanik bezpieczeństwa i odizolować
To nie tak źle...ja sobie kiedyś przydepnęłam nogawkę przy całkiem sporej grupie ludzi. Spodnie mi się zatrzymały na kolanach, na szczęście gatki zostały na miejscu Publika miała ubaw, a ja od tamtej pory nie ruszam się bez paska Chciałabym zaznaczyć,że nie waliłam przy tym myszką. Nigdzie. Żeby nie było


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Mskladaczku - mam ten sam problem. Siwieję na potęgę. Tylko, że ja nigdy się nie farbowałam... I do tego mam koszmarnie, rozpaczliwie wprost suche włosy. Boję się, że po farbowaniu będę łysa.
Ja mogę polecić tą farbę http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10448
Kolory są bardzo naturalne i jakość świetna. Uratowała mi honor po tym jak zachciało mi się blondu, a fryzjerka przetrzymała mi na głowie utleniacz, dzięki czemu miałam na głowie miotłę, która miejscami ciągnęła się jak guma, a wszystko to w gustownych odcieniach jajecznicy. Tak na marginesie, pozdrowienia dla pani, która mi to zrobiła Wracając do tematu, profesjonalna maska + ta farba i wyglądałam o wiele bardziej jak człowiek. Koleżanki namówione na tę farbę przeze mnie też zeznają,że nie wysusza
A z pielęgnacji sucharków, za najlepsze uważam dwie serie:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=1325
i tą: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12888 szampon+odżywka+maska i jest super. Oczywiście kupuję na all., bo chyba bym zbankrutowała. Aha, koleżanka ma kręcone włosy i jak ją namówiłam na tę serię, to zamiast szopy ma pierścionki
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 09:05   #2644
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Pobiłam (dosłownie) samą siebie, idąc pod prysznic. Wyjmowałam bieliznę z szafy i postanowiłam zamknąć drzwi, zapominając o tym, że wypadałoby najpierw wyjąć z tejże szafy głowę. Cóż, będzie siniak.
A później wszyscy zaczną podejrzewać, że to nie było samookaleczenie, ale zupka była za słona...

No kurczę, wchodzę na wątek, czytam sobie spokojnie, a tu jakieś walenie myszką, buraki na głowie, wąchanie cudzych butów... bułeczka z serkiem i kminkiem utkwiła mi w gardle.

Rachela, dopóki nie wystawisz na Targowisku swojej Historii gotowa jestem uznać, że jeszcze nie przekroczyłaś pewnej magicznej linii obłędu

Hecate, a Ty nie daj sobie wmówić, że nie znasz się na żartach. Czytałam książkę na temat toksycznych ludzi. Ich standardowym tekstem, kiedy ktoś protestuje przeciwko ich chamstwu jest "co, nie znasz się na żartach"? W ten sposób minimalizują znaczenie swojego chamstwa.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 09:12   #2645
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Hecate, a Ty nie daj sobie wmówić, że nie znasz się na żartach. Czytałam książkę na temat toksycznych ludzi. Ich standardowym tekstem, kiedy ktoś protestuje przeciwko ich chamstwu jest "co, nie znasz się na żartach"? W ten sposób minimalizują znaczenie swojego chamstwa.
Też mi się to od razu przypomniało To taka agresja, którą ktoś usiłuje wcisnąć pod przykrywkę. Odwraca sprawę w ten sposób, że to ty rzekomo przesadzasz, masz paranoję, manię prześladowczą i za grosz poczucia humoru
Z dala od takich przyjemniaczków

Cytat:
Napisane przez rachela
Pójdź do polecanego, pewnego fryzjera; profesjonalne farby ponoć nie wysuszają tak włosów jak te "kupne".
Szczerze mówiąc to ja zauważyłam, że jest dokładnie odwrotnie To właśnie w salonach mają tak mocne farby (żeby przykryć siwe włosy, chwycić ciemne włosy), że przesuszają i niszczą jak cholera Po takiej wizycie u fryzjera (cena trzycyfrowa oczywiście) włosy zaczęły mi się niszczyć i łamać
No ale za to ma się tam pewność, że kolor będzie taki, jaki sobie wybierzemy

Jeśli ktoś chce "upiększyć" kolor już posiadany to koloryzacja w domu będzie jak znalazł Jednak rzeczywiście na coś bardziej skomplikowanego lepiej udać się do znawcy
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 09:27   #2646
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Też mi się to od razu przypomniało To taka agresja, którą ktoś usiłuje wcisnąć pod przykrywkę. Odwraca sprawę w ten sposób, że to ty rzekomo przesadzasz, masz paranoję, manię prześladowczą i za grosz poczucia humoru
Z dala od takich przyjemniaczków
Dokładnie. Prześladowca w ten sposób bagatelizuje swoje zachowanie. Mówi "no co ty, na żartach sie nie znasz?" i w tym momencie wychodzi na to, że facet opowiedział dowcip, a ta druga osoba to ponurak i czepiający się wszystkiego. Niestety, aby walczyć z takimi trzeba mieć dobrze opracowaną strategię.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 09:41   #2647
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
A mnie jest trochę smutno... Po miesiącu rekrutacji, w której na początku zaznaczyłam, że nie mam uprawnień psychologa do przeprowadzania testów (nie kończyłam nawet psychologii) i usłyszałam, że nie ma problemu, po 3 etapach, dostałam telefon, że nie... bo nie mam uprawnień do przeprowadzania testów, a nagle stały się one niezbędne... Ech...
Annmarie na pewno znajdziesz lepsza pracę

PS. Zrobiłam w końcu to Raffaelleo z przepisu i wyszło pyszne

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Widzisz Myszko, do końca to nie było pewne, ponieważ student ma do zaliczenia jeszcze inne przedmioty u innych wykładowców... kolegów ojca. Ja bym przyszła na to zaliczenie (nie mówiąc o aspekcie moralnym) rówież ze strachu, że sprawa się rozniesie po dziekanacie itp.
Ja też bym przyszła, bo tak się nie robi, ale niektórzy jak widać nie

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A propos tematu osób proszacych o pożyczkę a tłumaczących się, że właśnie zostały okradzione itp. - mniej więcej godzine temu napotkałam takowego delikwenta czekając na pociąg...
I automatycznie przypomniało mi sie przysłowie - "Góra z górą się nie zejdzie ale człowiek z człowiekiem zawsze"

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Przegięłam, mam czarne włosy
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Idąc do pokoju, nadepnęłam sobie na nogawkę spodni, a że akurat nie miałam paska, to spodnie (razem z gatkami) ściągnęłam do połowy tyłka.
I jeszcze, bo oczywiście spokojnie to ja niczego nie umiem robić i muszę walić myszką gdzie popadnie, niechcący zaprosiłam na naszej-klasie jakiegoś obcego faceta.

W kaftanik bezpieczeństwa i odizolować


A kolor włosów (czarny) wyszedł świetnie - jestem pewna, że bardziej ci pasuje, że bardziej ci w nim twarzowo niż w tym poprzednim !

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ty rzeczywiście jesteś świnka. I to nie tylko ze względu na kręcone co-nieco. Masz tez kudłate myśli...
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 11:18   #2648
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar

patrzcie co znalazlam fajnego. niektore plakaty sa piekne

milego ogladania

http://pagesperso-orange.fr/imagesdeparfums/
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 11:27   #2649
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar

yoona - link do tej strony jest w 'przewodniku po Perfumach' wczoraj oglądałam.

________

wiecie co...? dzięki Wizażance agnyska81 przyleciała dziś do mnie fiolka z kropelką OI i właśnie wwąchuję się w nadgarstek - coś niesamowitego
ale jesteście jeszcze momencik i się zakocham w takim [drogim] rarytasie
no chyba, że Rousse jednak okaże się piękniejszy, to wtedy nie wiem czy śmiać się, czy płakać dalej.
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 11:33   #2650
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
no chyba, że Rousse jednak okaże się piękniejszy, to wtedy nie wiem czy śmiać się, czy płakać dalej.
Ani jedno ani drugie - trzeba pomyśleć o wiosennych zakupach lutkowych (jedna akcja jest już w toku)
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 11:39   #2651
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
yoona - link do tej strony jest w 'przewodniku po Perfumach' wczoraj oglądałam.

.
no patrz,a myslalam ze Ameryke odkrylam
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 11:40   #2652
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar

Aggie125
w takim razie jutro będzie Rousse od Ciebie.
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 12:31   #2653
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar

Doszły próbki od agnyski81Moje ukochane ostatnio HP A koperta w skrzynce bezczelnie rozerwana i otwarta, widac zadziorki- ktoś przy niej nieźle majstrował i nawet mu się nie chciało pro forma zkleić - choćby byle jak Normalnie ręce opadają....


Próbki zaklajstrowane ale jedna wylana ciut- nie wiem czy to wina transportu, czy ktoś sobie potestował - nie wiem jak było, nie będę rzucać oskarżeń w kwestii rozlanej próbki, bo dowodów brak. Jestem zła i rozgoryczona, nawet udowodnić nie ma komu Każdy się wyprze potencjalnie. Pierwszy raz się spotykam z taką bezczelnością. Cóż trzeba wrócić do starej metody- zakleić pasek dodatkowo taśmą klejącą.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2008-01-17 o 12:38 Powód: dopisek
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 12:43   #2654
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość


Próbki zaklajstrowane ale jedna wylana ciut- nie wiem czy to wina transportu, czy ktoś sobie potestował - nie wiem jak było, nie będę rzucać oskarżeń w kwestii rozlanej próbki, bo dowodów brak. Jestem zła i rozgoryczona, nawet udowodnić nie ma komu Każdy się wyprze potencjalnie. Pierwszy raz się spotykam z taką bezczelnością. Cóż trzeba wrócić do starej metody- zakleić pasek dodatkowo taśmą klejącą.
Najlepiej...

Wiesz przynajmniej nie bedzie sie komus chcialo bawic...

Denerwujace jest takie cos, dla mnie pogwalcenie prywatnosci.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 12:46   #2655
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar

Wiesz, jeszcze mnie nigdy coś takiego nie spotkało!!! Taka bezczelność! I żeby jakoś tego nie zakleić z powrotem nawet - choćy byle jak. W głowie mi sie nie mieści. Naprawdę będę kleić taśmą, bo ktoś musi tu być mądrzejszy i sprytniejszy
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 12:50   #2656
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Wiesz, jeszcze mnie nigdy coś takiego nie spotkało!!! Taka bezczelność! I żeby jakoś tego nie zakleić z powrotem nawet - choćy byle jak. W głowie mi sie nie mieści. Naprawdę będę kleić taśmą, bo ktoś musi tu być mądrzejszy i sprytniejszy
moze ktos sie spieszyl i chcial tak tylko 'kontrolnie' 'rzucic oczkiem' ....
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 12:52   #2657
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Lea!!!
Ty rzeczywiście jesteś świnka. I to nie tylko ze względu na kręcone co-nieco. Masz tez kudłate myśli...

O bogowie! Zwizualizowałam to! Naprawdę!

Nie powiesz?
Może zademonstruj?

no co!
to nie moja wina, że mi się tak skojarzyło

mama by chyba zemdlała gdybym to zademonstrowała

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
dawno tu nie zaglądałam a rachela już wali swoja myszką gdzie popadnie :p
co za wątek


Cytat:
Napisane przez Dallale Pokaż wiadomość
Dlaczego ja muszę od razu wszystko wizualizować?


Rachelo, tak serio, no to cóż, każdy ma czasem takie dni. Minie musi minąć
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 12:55   #2658
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
moze ktos sie spieszyl i chcial tak tylko 'kontrolnie' 'rzucic oczkiem' ....

Ale ja się pytam PO CO? Chyba jest coś takiego jak tajemnica korespondencji- chyba, że w Polsce nie

Ale jak czytam, że MaGji wyjęli puder z paczki, to co ja się tu pluję o głupie otwarcie koperty
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 12:57   #2659
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ale ja się pytam PO CO? Chyba jest coś takiego jak tajemnica korespondencji- chyba, że w Polsce nie

Ale jak czytam, że MaGji wyjęli puder z paczki, to co ja się tu pluję o głupie otwarcie koperty
uznali pewnie, ze trzeba sie dzielic z bliznimi. Lub, ze znalezione nie kradzione - znalezione w paczce ... nie?

wsio w porzadku.

Swoja droga - bezczelnosc na maksa.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 12:59   #2660
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar

Hmmm, a może się zatrudnię na PP? Oprócz pensji będę miała inne "profity" Ach nie ma co- wylałam tu swoje żale, trzeba się czymś skropić i iść dalej I używać taśmy klejącej na przyszłość
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 13:07   #2661
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Pobiłam (dosłownie) samą siebie, idąc pod prysznic. Wyjmowałam bieliznę z szafy i postanowiłam zamknąć drzwi, zapominając o tym, że wypadałoby najpierw wyjąć z tejże szafy głowę. Cóż, będzie siniak.

Powiem tyle, jak to dobrze że tamten dzień się skończył, bo mam dość robienia sobie krzywdy; w tak debilny i niezaplanowany sposób.
Przybij piątkę Miszczowi rozbijania się i nabijania sobie guzów i siniaków o sprzęty domowe i framugi, wsadzania sobie różnych rzeczy (np. długopis) do oka, kaleczenia się własnymi paznokciami itp...


Sabbacie, gdybyś się jednak zdecydowała farbować, to mogę z czystym sumieniem polecić serię Welli SP Color Saver. Na KWC zrecenzowano tylko piankę, najmocniej działa emulsja.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 15:04   #2662
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Scent Bar

dziewczyny, jednak jakaś sprawiedliwość jest na tym allegro Wczoraj licytowałam kończące się aukcje z ślicznymi ciuchami tuż przed zakonczeniem aukcji jakaś osoba z kopertą sie zarejestrowała i wystawiła swoją ofetę na kilku aukcjach na których była dośc niska cena (sprzedający miał mało komentarzy, stąd nieufnosć do licytacji). I ja patrzę, i wyglądało mi to jakby ten sprzedający założył nowe konto i podbijał te aukcje Wkurzyłam się, bo przez tego podbijacza nic nie wygrałam
Napisałam o tym do allegro i wiecie co? To rzeczywiście ten sprzedający sobie podbijał z innego konta! W dodatku miał jeszcze kilka innych kont- dziś już są wszystkie zawieszone.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 15:40   #2663
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Rachela, dopóki nie wystawisz na Targowisku swojej Historii gotowa jestem uznać, że jeszcze nie przekroczyłaś pewnej magicznej linii obłędu
Toś mi granicę ustawiła
Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Przybij piątkę Miszczowi rozbijania się i nabijania sobie guzów i siniaków o sprzęty domowe i framugi, wsadzania sobie różnych rzeczy (np. długopis) do oka, kaleczenia się własnymi paznokciami itp...
To ostatnie znam aż za dobrze.
Mimo wszystko przybijać piątki nie będę, bo jeszcze... zrobię sobie krzywdę. Mogę wirtualnie cmoknąć w policzek - mniejsze ryzyko


Dziewczyny, tak polecacie te farby i specyfiki, że i ja zatęskniłam za prawdziwą farbą... Tylko że to wszystko jest kurna na zwierzętach testowane! Po buraczku, który zrobiłam z zachomikowanej farby, powiedziałam że nigdy więcej. I trzymam się tego postanowienia dzielnie, dopóki nie zauważę na głowie siwych odrostów - no normalnie mam ochotę wyć za każdym razem, bo żadna henna nie pokrywa ich w całości, i nie na długo... Perukę se kurna kupię.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2008-01-17 o 16:18
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 16:46   #2664
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Scent Bar

Dziewczyny, helpunku. Wiśniowa czerwień KLIK czy Soczysta oberżyna KLIK?
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 16:50   #2665
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar

Mnie osobiście podoba się soczysta oberżyna
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 17:11   #2666
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
Oberżyna

Sabbath, piękny awatar

Znikam na nie-wiem-ile
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 17:13   #2667
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

No i bu. Miałam dzisiaj egzamin. Nie zaliczyłam dobrze, że to zerówka, więc w sumie tak bardzo źle nie jest. Ale miałam nadzieję, że może będę miała choć jeden z głowy
I grafik w pracy mam znów do niczego.
I właściwie jestem tak zmęczona, że nawet nie mam siły się, ani przejąć, ani być smutna
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 17:14   #2668
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar

Głos na wiśnię

Tulip nie smutaj się Wiadomo, że byłoby-fajnie-gdyby, ale nie stało się nic strasznego - będzie spoko loko
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 17:15   #2669
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
No i bu. Miałam dzisiaj egzamin. Nie zaliczyłam dobrze, że to zerówka, więc w sumie tak bardzo źle nie jest. Ale miałam nadzieję, że może będę miała choć jeden z głowy
I grafik w pracy mam znów do niczego.
I właściwie jestem tak zmęczona, że nawet nie mam siły się, ani przejąć, ani być smutna
mi też sie zaczyna sesja, szkoda ze nie zaliczyłaś na zerówce
będe za Ciebie trzymała kciuki następnym razem
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 17:23   #2670
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar

Olik, ehhh... sesja Będziemy się wspierać ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.