UW - geografia czy gospodarka przestrzenna, II stopień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-01, 16:57   #1
natalka280
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 22

UW - geografia czy gospodarka przestrzenna, II stopień


Cześć,mam pytanie do osób,którzy studiują geografię lub gospodarkę przestrzenną na UW,chodzi szczególnie o II stopień. Sudiuję geografię w Kielcach i chciałabym na mgr iść na UW,tylko waham się czy dalej kontynuować geografię, czy iść na gospodarkę przestrzenną,ale na tą specjalność z programem EUROREG, dlatego,że jestem w stanie nauczyć się pytań na egzmin wstępny, a z tych dwóch innych specjalności raczej nie,bo jest rysunek i matematyka.Martwi mnie tylko jest na tą specjalność co mnie interesuje,jest tylko 30 miejsc,więc bardzo mało. A jeżeli chodzi o geografię,to czy faktycznie jest tyle specjalności,które są wypisane na stronie,czy tylko otwierają te, gdzie jest największa liczba chętnych?I jak wygląda egzamin wstępny, jest bardzo ciężki?Czy dużo jest chętnych na II stopień geografii? Wiem,że jest się zwolnionym z egzaminu wstępnego jak się ma pracę licencjacką na 5. Może ktoś opisać jak wyglądają studia magisterskie na tych kierunkach.I czy jeśli studiowałam na innej uczelni geografię,będę musiała zaliczać jakieś przedmioty których nie miałam? Tak samo,jeśli bym poszła na gospodarkę przestrzenną,a jej nie studiowałam to będę musiała zaliczać wszystki przedmioty z I stopnia,czy ewentualnie te które mi narzucą,miał ktoś taką sytuację? Wszelkie odpowiedzi będą dla mnie pomocne, z góry dzięki.
natalka280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-01 17:57:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.