naciągają czy polecają jakość? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-07, 17:16   #31
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Ja bym poleciła tym Państwu najpierw wykonać zgrabną półwoltę i udać się z powrotem do szkoły podstawowej a dopiero pózniej zajmować się biznesem.
Bo poziom przekazu jest po prostu żenujący

A co do produktów....

"Dostępna cena"
"Duże mozliwosci kreatywne"
"Szeroka oferta technik przedłuzania paznokci"

niezbyt mnie przekonują
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 17:07   #32
lepszajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Cześć Dziewczyny!! Witam Was bardzo serdecznie!! Jestem tu nowa i mam pytanie-sądzę, że nawiązujące do tego tematu...
Jakieś trzy lata temu skończyłam kurs robienia akryli i pracowałam na materiałach firmy w której odbywał się kurs Teraz chciałabym popracować na innych mateirałach-choć tamte mi odpowiadały. Chcę kupić sobie cały zestaw firmy IBD, o której jak widzę dobrze się tu wypowiadacie. I zaczyna sięproblem, bo jak wchodzę na strony hurtowni internetowych, to ciężko mi się połapać w nazewnictwie różnych serii i nie wiem np. który primer jest odpowiedni do którego liquidu czy akrylu (pracowałam na materiałach tylko jednej firmy, a kurs zrobiłam po to żeby robić sobie profesjonalne paznokcie i-wybaczcie niewiedzę-nie mam pojęcia czym różni się primer kwasowy od tzw. bezkwasowego-w sensie czy z bezkwasowym używa się jakichś specjalnych komponentów...) Trochę sie rozpisałam, ale docieram do końca-mam prośbę-czy któraś z Was-pracująca na materiałąch firmy IBD, mogłaby mi dpradzić jaki skompletować zestaw, aby wszystko do siebie pasowało?-chciałabym pracować na akrylu niezbyt szybkowiążącym.
Z góry niezmiernie dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
lepszajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 22:24   #33
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Najlepiej byś po prostu wszystko miała z jednej firmy
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 22:23   #34
Damma
Przyczajenie
 
Avatar Damma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z zacisza
Wiadomości: 8
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Ten post to tak jakby czytac tandetna ulotke... kazdy ma swoja "marke" glupota jest tego typu podzial - nie kazdemu podchodzi marka "nawet" taka jak TT.

Marki w stylu no name popieram - lepiej omijac bo nigdy nie wiadomo co w nich jest, ale gr 1 - 4 to troszke chybil trafil.

Ja pracuje czasem na PL (konkretnie vitgel i vitacryl) - nic nie odpryskuje, nie zapowietrza sie, nie blaknie - jest takie jak ma byc, dodam ze dobrze sie piluje bo widze ze dla wizazanek to cholernie wazne.

O te serie PL zapytala kiedys klientka (polka) z zniszczonymi paznokciami i nie ma co sie oszukiwac - zaserwowala je jej w przeciagu 6 lat marka TT - mam 100% pewnosci bo tylko na tym pracowalo sie w studiu, w ktorym Pani jest stalym bywalcem.

Teraz stylizacja zajmuje sie w mniejszym stopniu [wole tzw swiat zabiegow kosmetycznych na cialo], ale nadal widze duza roznice miedzy plytka paznokcia po "niewiadomej" i "tandetnej" waszym zdaniem marce - PL a renomowana TT.
Ok - na poczatku myslalam ze bedzie krucho z produktami PL made in Poland, ale jak wyzej pisalam jest wszysto w jak najlepszym porzadku, tylko warto przed rozpoczeciem pracy (nie wazne z jaka marka) zapoznac sie z wskazowkami producenta a nie udawac ze zjadlo sie wszystkie rozumy...

Doda ze TT to marka obowiazujaca w studiu w ktorym pracowalam - studio nalezalo do brytyjskiego dystrybutora TT wiec pracowalysmy tam tylko na produktach spod gwiazdy TT . Wszystkie pracownice - wraz z zona wlasciciela to wykwalifikowane stylistki/instruktorki wiec haslo ze nie produkt a stylista niszczy paznokcie w tym wypadku mozna sobie w bajki wsadzic.

To ze np.. TT jest twarde, fajnie sie piluje itd mozecie mowic klientka ktore po kilku - kilkunastu latach rezygnuje z sztucznych paznokci - 30 letnia kobieta ma "szpony" 50 latki.
__________________
Piękności, niepewne dobro śmiertelnych, ulotny podarunku na krótki czas, jakże prędko uciekasz chyżą stopą...
Seneka
@@@ moje zakupy @ @ www.aidem.eu @@@
Damma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 23:04   #35
candygurl
Rozeznanie
 
Avatar candygurl
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 524
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Cytat:
Napisane przez rossarium Pokaż wiadomość
a gdzie wciesnęłybyście SF ?? pytam te które pracowały i raczej o żele.. nie o akryle. i uzasadnijcie

ja wcisnęłabym je do drugiej grupy, pracuje na nich już jakiś czas i jestem zadowolona
candygurl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:12   #36
avelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Damma brawo!!
avelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 01:28   #37
Anulca
Raczkowanie
 
Avatar Anulca
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 134
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Tylko prosze mnie zaraz nie wyzywajcie, ze nie wiem, ale...'
Bylam na kursie tipsow i zeli za granica. Pani uzywala roznych zeli i w zaleznosci od zeli metoda byla rozna. Christrio i Entity byly nakladane zupelnie inaczej. Jeszcze sie nie zdecydowalam na zakup zelu bo w sumie metoda Entity mi bardziej pasuje, ale zel Christrio jest latwiej dostepny. Czy wy tez macie podobne doswiadczenie? Czy zele nakladacie inaczej w zaleznosci od jakiej sa marki.
Co mi radzicie. Dodam, ze profesjonalistka nigdy nie bede. Bede moze robic zele dla 1,2 klientek w tygodniu i glownie zwykle frencze. Musze jednak nastawic sie na jakosc, bo inaczej tutaj sie nie da
Dziekuje za rady
__________________
Anulca

z maluchami;
03.02.02
25.06.04
14.01.08

jobb www.sbhf.no
by www.drammen.no
Anulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 13:17   #38
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: naciągają czy polecają jakość?

Tak, nie tylko przy żelach, ale przy akryleach są niewielkieróznice w sposobie ich aplikowania.
Dlatego początkującym dziewczynom doradzam kupowanie tych samych produktów, na których miały szkolenie, bo w innym przypadku moga mieć trudnośc w "przestawieniu" się na inna markę
Wprawna stylistka wyczuwa to w mig, ale wiekszośc wprawnych stylistek pracowała w swojej kilkuletniej karierze na róznych produktach i szybko sie orientują czego dana marka może "potzebować"- jakiej aplikacji .
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.