wąsik u dziewczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-26, 22:00   #1
alicja518
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1

wąsik u dziewczyny


Hej!Mam16 lat.mam wasik. Nie wiem co mam z nim zrobic. czuje sie przez to taka inna, brzydka. Co jest dobrym sposobem, aby go usunac. wszystko oprocz laserowania. CZy inne metody beda powodowac silniejszy porost wasikow? Ile kosztuja takie metody? CZekam na odpowiedz, wiem ze byl taki watek, ale czekam na odpowiedz.
alicja518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 13:17   #2
angelika00131
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: wąsik u dziewczyny

Probowalam usuwać włoski nad wargą pensetą, ale niestety moja skora jest tam zbyt wrazliwa i z oczu ciekna mi łzy Więc sprobowalam kremu do depilacji, kosztuje ok 15zł i działa Trzeba tylko wybrac krem do depilacji do skóry wrażliwej, nie wiem czy są takie przezaczone specjalnie do skory twarzy. I wazne zeby to skore potem dobrze nawilżyc, bo jest podrazniona i jak sie nie nawilzy to robi sie strasznie sucha co widac. Ja robie to wieczorem, wystarczy kilka minut potrzymac krem, nie trzeba dlugo bo te wloski sa cienkie. Mi wystarcza ze trzy minutki. A potem gruba warstwa tłustego kremiku (polecam taki malutki rózowy z oriflame'u, jako jedyny nie szczypie mnie nawet gdy mam bardzo podrazniona skore) i na drugi dzen wszystko jest ladnie
Jednak ta metode wyprobowalam sama i nie moge miec pewności jak zadziała na twoja skore Dlatego lepiej nie rob tego po raz pierwszy przed jakims wyjsciem waznym bo chyba moga byc zaczerwienienia. I PAMIETAJ O NATŁUSZCZENIU SKÓRY PO ZABIEGU, kremik musi sie wchlonac. Wiem bo raz o tym zapomnialam i caly nastepny dzien mialam czerwone plamki
Za to w przypadku grubszych wlosków np w okolicy bikini krem u mnie zupelnie sie nie sprawdza. Ale wszystko zalezy od osoby Mam nadzieje ze pomoglam
angelika00131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 17:42   #3
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: wąsik u dziewczyny

Moim zdaniem krem nie jest dobrym pomysłem. Po 1 mało jest takich, które nadają się do depilacji twarzy, ponieważ skóra jest dość wrażliwa, poza tym efekt takiej depilacji jest krótkotrwały i mało satysfakcjonujący. Włoski nie będą odrastać słabsze Efekt jak po maszynce.
Polecam pęsetę, czasochłonne, ale jak dojdziesz do wprawy to pójdzie szybko, mi to zajmuje tylko kilka minut. Dla mnie najlepsza z domowych metod.
Nie polecam plastrów do depilacji, u mnie wywołały tylko podrażnienia a efekt taki sobie. Nie mówię, że u Ciebie będzie tak samo, każda skóra reaguje inaczej, ale potrzeba trochę wprawy, aby zrobić to dobrze. Kosztują parę złotych.
Najlepiej wybierz się do kosmetyczki na depilację woskiem, profesjonalistka zrobi to najlepiej. Poza tym taka depilacja osłabia włoski, sprawia, że odrastają coraz słabsze i mniej widoczne. Cena zależy od salonu, zazwyczaj 10 - 20 zł, ale efekt starcza na długo.

A poza tym nie przejmuj się tym tak bardzo. Wąsik w Twoim wieku jest wynikiem burzy hormonalnej i wiele dziewczyn się z tym boryka, starszych również
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2012-01-27 o 17:44
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 20:28   #4
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: wąsik u dziewczyny

Jejku, w drogeriach jest pełno kremów/plastrów do depilacji wąsika. Plastry pewnie będą lepsze, bo nie będą odrastały mocniejsze włoski.
A tak to moja koleżanka ma wąsik i zawsze chodzi się go pozbyć do kosmetyczki. Także Twój wybór
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 21:33   #5
Poolla
Raczkowanie
 
Avatar Poolla
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów(okolice)
Wiadomości: 44
GG do Poolla
Dot.: wąsik u dziewczyny

Też mam problem z wąsikiem ale nie chce uzywać zadnych plastrów a tym bardziej wyrywac ich penseta wiec chyba woda utleniona mi została
Poolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 21:34   #6
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: wąsik u dziewczyny

Ja używam plastrów z woskiem na zimno i jestem zadowolona. Efekt utrzymuje siędość długo, nie mam podrażnień ani nic takiego. Polecam.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 21:42   #7
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: wąsik u dziewczyny

Gdyby Twoja skóra okazała się zbyt wrażliwa to jest jeszcze preparat rozjaśniający niechciane włosy. Najlepszy Sally Hansen Creme Hair Bleach https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-for-face.html
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 11:58   #8
Hiddej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 57
Dot.: wąsik u dziewczyny

Od ponad roku stosuje plasty z woskiem na zimno i jestem naprawdę zadowolona.
Wszystko przez hormony, do tej pory (a mam już 21 lat) mam problem z podwyższonym poziomem testosteronu w organiźnie, który wywołał u mnie wąsik(polecam wybrać się do endokrynologa). Dodatkowo na lini żuchwy pojawiają się krostki (krosty na lini zuchy sa najczęściej wywołane męskimi hormonami).
Na poczatku, na usuwanie wąsika chodziłam do kosmetyczki. Później sama kosmetyczką się stałam i wąsik usuwam tak jak zaznaczyłam na początku plastrami z woskiem na zimno. Po depilacji nakłada się na skórę oliwkę pielęgacyjną, kiedy oliwka się wchłonie polecam zaaplikowanie tribiotyku (małe saszetki dostępne w aptekach za 2-3 zł).
Hiddej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 12:12   #9
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: wąsik u dziewczyny

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Ja używam plastrów z woskiem na zimno i jestem zadowolona. Efekt utrzymuje siędość długo, nie mam podrażnień ani nic takiego. Polecam.
Ja tak samo Nawet robię to czasem rano jak zapomnę i żadnych podrażnień

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez angelika00131 Pokaż wiadomość
Probowalam usuwać włoski nad wargą pensetą, ale niestety moja skora jest tam zbyt wrazliwa i z oczu ciekna mi łzy Więc sprobowalam kremu do depilacji, kosztuje ok 15zł i działa Trzeba tylko wybrac krem do depilacji do skóry wrażliwej, nie wiem czy są takie przezaczone specjalnie do skory twarzy. I wazne zeby to skore potem dobrze nawilżyc, bo jest podrazniona i jak sie nie nawilzy to robi sie strasznie sucha co widac. Ja robie to wieczorem, wystarczy kilka minut potrzymac krem, nie trzeba dlugo bo te wloski sa cienkie. Mi wystarcza ze trzy minutki. A potem gruba warstwa tłustego kremiku (polecam taki malutki rózowy z oriflame'u, jako jedyny nie szczypie mnie nawet gdy mam bardzo podrazniona skore) i na drugi dzen wszystko jest ladnie
Jednak ta metode wyprobowalam sama i nie moge miec pewności jak zadziała na twoja skore Dlatego lepiej nie rob tego po raz pierwszy przed jakims wyjsciem waznym bo chyba moga byc zaczerwienienia. I PAMIETAJ O NATŁUSZCZENIU SKÓRY PO ZABIEGU, kremik musi sie wchlonac. Wiem bo raz o tym zapomnialam i caly nastepny dzien mialam czerwone plamki
Za to w przypadku grubszych wlosków np w okolicy bikini krem u mnie zupelnie sie nie sprawdza. Ale wszystko zalezy od osoby Mam nadzieje ze pomoglam
Krem jest strasznie złym pomysłem gorszego nie ma... Raz tak zrobiłam dawno to miałam tydzień widoczne okropne porażnienia...
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 19:27   #10
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 993
Dot.: wąsik u dziewczyny

Pierwszy raz proponuje isc do kosmetyczki na depilacje woskiem, a potem kupic sobie plastry z woskiem do twarzy i depilowac regularnie samej w domu, na opakowaniu jest instrukcja obslugi.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.