Co powinnam zrobić? Pomóżcie mi się zmienić! Witch-cool - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-22, 21:05   #1
witch-cool
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 23

Co powinnam zrobić? Pomóżcie mi się zmienić! Witch-cool


A więc, mam 14 lat, 163cm wzrostu i wymiary 80x62x84, brązowe włosy i oczy.
Po pierwsze chciałabym abyście mi doradziły jak się ubierać, czesać, ew. malować i co w sobie zmienić - to tyle co do wyglądu. Oczywiście obróbka zdjęć mile widziana.
Po drugie co jest dla mnie ważniejsze chciałabym żebyście doradziły mi jak pozbyć się kompleksów:
- wobec innych ludzi(ich urody, znajomych, sposobu bycia)
- dot. wyglądu(nie lubie swojego nosa, uszu i brzucha oraz niskiego wzrostu)
- dot. własnych umiejętności(talentu, możliwości)
Po trzecie chciałabym podbudować nieco swoje ego - jak to zrobić, jak zdobyć swego rodzaju pewność siebie i przyjaciół, jak stać się fajną i lubianą, a nie być ciągle pośmiewiskiem.

Mam nadzieje że przyjmniecie to w taki sposób w jaki chciałabym żebyście to przyjeły(li). Nie nabijajcie się ze mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (89,8 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (31,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (26,8 KB, 61 załadowań)
witch-cool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 21:43   #2
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Co powinnam zrobić? Pomóżcie mi się zmienić!

Jestes jeszcze bardzo młoda, wygladasz dobrze, wiec nie widze powodu, zeby Ci udzielac rad odnosnie makijazu, bo nie masz co sie tapetowac.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 21:44   #3
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Co powinnam zrobić? Pomóżcie mi się zmienić!

hej..Po pierwsze jestes piekna masz ladne oczy,usta i kosci policzkowe ;],Twoje wlosy sa tez swietne-podciela bym je jedynie do ramioni i zrobila lekkie pazurki od policzkow,podobasz mi sie w lokach-robilabym na Twoim miejscu cos w tym kierunku.Wystarczy jak podkreslisz usta blyszczykiem i pomalujesz oczy tuszem do rzes,ni epotrzebujesz sie mocno malowac..a pozatym masz 14lat wiec i mocno nie musisz.W przyszlosci jak bedziesz stosowac cieni do oczu to maluj ciemny cien w wewnetrznym kaciku a jasny w zewnetrznym(pamietajac o roztarciu granicy miedzy nimi),jesli kreske to dociagnieta do konca-to optycznie przyblizy oczka,ktore sa lekko szeroko rozstawione.
Wiesz,zastanawiam sie jak taka ladna dziewczyna w Twoim wieku moze miec takie kompleksy??Masz super figurke i ladna twarz,czego wiecej chciec??Mimo wszystko Twoj problem lezy w srodku i nawet jak zmienisz cos na zewnatrz to wewnatrz bedziesz nadal ta sama osoba.Powinnas uwierzyc w siebie,nabrac wiecej pewnosi,spojrzec do lustra i powiedziec sobie "hej jestem ladna" albo "fajnie dzis wygldam".Co do wzrostu,ciesz sie ze nie jestes za wysoka,ja mam 1.73m i jak zaloze buty na obcasie to jestem poprostu za wysoka,a Ty mozesz bez problemu takie buty nosic i wygladac przy tym swietnie. Hmm...dlaczego uwarzasz ze sie z Ciebie wysmiewaja,masz jakis konkretny przyklad?czy tylko Ci sie tak wydaje??...jak zdobyc wiecej przyjaciol ?? wygladasz na niesmiala niewinna osobke (w pozytywnym slowa znaczeniu) ale moze wiecej smialosci,odwagi a napewno poznasz wiecej nowych osob. Uwierz w siebie i polub siebie sama a wtedy i inni dostrzega Twoja zmiane i napewno wszystko sie zmieni... Zacznij od srodka,bo naprade nie masz czego sie nad sama soba uzalac zapamietaj moje slowa jestes bardzo ladna a i napewno wartosciowa osoba POZDRAWIAM CIE
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 08:42   #4
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Co powinnam zrobić? Pomóżcie mi się zmienić!

Cytat:
Napisane przez witch-cool Pokaż wiadomość
(nie lubie swojego nosa
Kobieto, nie grzesz Wiesz ile ja bym dała za taki nosek jak Twój?

Jesteś śliczną dziewczyną, zauważ to wreszcie, właściwie nie wiem, co Ty robisz na metamorfozach
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 09:46   #5
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Co powinnam zrobić? Pomóżcie mi się zmienić!

Proponuje kupic lustro,przyjrzec sie sobie...jestes wyjatkowo ladna przypominasz Natalie Portman Lubisz duzo od siebie wymagac i stad pewnie te watpliwosci...Nie scinaj wlosow,chron swoja dziewczecosc jak najdluzej...Taka swiezosc w wygladzie jest w cenie....Wiele dziewczyn musi kombinowac,zeby choc troche miec ten Twoj czar Twoje zycie kreci sie wokol milosci i inspirowania innych i w tym przypadku chetnie spytalabym sie Ciebie o rade Mysle,ze u Ciebie jest tylko jedna kwestia odwazyc sie wyjsc z tlumu i sprawic ,zeby inni ujrzeli Twoja inwencje i radosc zycia...Mozesz czasem ubrac sie w zwykla prosta koszule,szelki,kapelusik i bedziesz bardziej sie rzucac w oczy niz w bluzie sportowej.Wiekszosc ludzi ktorzy podkreslili swoja wyjaktkowosc w swiecie nie mieli imponujacego wzrostu tylko wiare we wlasne zycie i nieprzypadkowosc wlasna.To nie znajdziesz w innych ,tylko w sobie samej.Pojdz za swoim wewnetrznym przekonaniem ...warto byc soba.Moze sama zacznij cos projektowac i szyc dla siebie ....Moze przestan oczekiwac,ze zawsze w innych ujrzysz choc czesc siebie samej...Pomysl co mozesz dac od siebie ,a czuje ze jestes bardzo utalentowana,ciepla osoba...Marzenia,praca nad nimi pozwalaja zawsze podniesc sie w najwiekszym smutku...I koniecznie od dzisiaj masz pokochac caly swoj wyglad....jestes piekna ,pozdro
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.