UE Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-22, 19:16   #1
beznaczenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5

UE Kraków


Witam. W tym roku zdaję maturę i mam poważny problem wyborem studiów. Myślę, o UE w Krakowie, szczególnie GAP albo finanse i rachunkowość. Ale potrzebuję rady co wybrać, szczególnie od osób, które to studiują. Czy na GAP-ie dużo jest prawa? Ile wynosiła opłata rekrutacyjna w zeszłym roku i czy płaci się za każdy kierunek na uczelni? Jak się tam studiuje? Proszę o informacje
beznaczenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:35   #2
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: UE Kraków

lepiej wejdz na forum uczelni f.ae.krakow.pl tam znajdziesz więcej informacji
a studiuje się super
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:47   #3
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: UE Kraków

Cytat:
Napisane przez beznaczenia Pokaż wiadomość
Witam. W tym roku zdaję maturę i mam poważny problem wyborem studiów. Myślę, o UE w Krakowie, szczególnie GAP albo finanse i rachunkowość. Ale potrzebuję rady co wybrać, szczególnie od osób, które to studiują. Czy na GAP-ie dużo jest prawa? Ile wynosiła opłata rekrutacyjna w zeszłym roku i czy płaci się za każdy kierunek na uczelni? Jak się tam studiuje? Proszę o informacje
Opłata wynosiła chyba 85 zl (ale nie pamiętam już dokładnie- mogę się mylić..) i obejmuje ona 3 kierunki. O tych kierunkach Ci nic nie powiem, ale możesz- tak jak ktoś radził poszukać informacji na forum uczelni lub na wizażu jest dużyy wątek dot. UEK-u. Ja jestem na pierwszym roku, więc mogę już powiedzieć, że studiuje się fajnie
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 09:16   #4
beznaczenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: UE Kraków

Wielkie dzięki

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

chciałam jeszcze zapytać czy któraś z was mieszka w akademiku. Da się tam przeżyć? Ile płacicie?
beznaczenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:34   #5
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: UE Kraków

Za akademik płacisz około 300 zł, zależy który (Merkury gdzie kwaterowana jest ogromna większość studentów UEku, Maraton, Fafik) i ile będziesz mieć osób w pokoju. Merkury nie cieszy się zbyt dobrymi w porównaniu do reszty warunkami, ale i tam da się przeżyć Fafik jest mniejszy, bardziej kameralny... W każdym razie polecam akademik jako nieodłączną część studiowania

A co do kierunku - bierz to, co bardziej Cię interesuje
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 21:24   #6
beznaczenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: UE Kraków

a jest możliwość wyboru akademika czy przyznawany jest odgórnie? wie może ktoś jakie dochody muszą być na osobę, żeby dostać w ogóle miejsce w akademiku?
beznaczenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 21:32   #7
beznaczenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: UE Kraków

a czy jest możliwość wyboru akademika czy jest to przyznawane odgórnie? wie ktoś może jakie muszą być dochody na osobę, żeby w ogóle dostać miejsce w akademiku? dzięki za pomoc
beznaczenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 22:34   #8
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: UE Kraków

Kilka lat temu (z tego co pamiętam) na pierwszym roku przydzielano odgórnie, od drugiego wzwyż - możesz wybierać. I maksymalny dochód na członka rodziny na miesiąc to było około 1300. Wątpię, by bardzo dużo się zmieniło od tamtego czasu
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.