Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówki 2016 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-28, 09:41   #2341
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Mam identycznie.... termin mam jutro i nie mogę się doczekać córy, a jak mnie coś dziś tam zabolało to pierwsza myśl ooo nie jeszcze nie i strach mnie niezły oblecial haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha mam podobnie wczoraj jak mnie zakłuło jakoś dłużej w bożenie i pachwinie to strach obleciał. Ale ja chcę dotrwać minimum do 4 września

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 09:42   #2342
aisot
Rozeznanie
 
Avatar aisot
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 747
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Tak Aisot dokładnie, jak ktoś pyta to ja już chce rodzic, tzn hmmm chce juz dziecko bo właśnie rodzic się boje. Dokładnie tak jak mówisz. A jak jakiś skurcz, ból to w głowie myśli "ej to nie teraz to nie jest dobry moment, w sumie to mi z tym brzuchem nie jest tak źle, jeszcze trochę pochoooooodze", i panika w oczach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak! Tak! Tak! Nagle ten brzuch, spuchnięte kończyny, bolące palce, zapomniany widok Krystyny, brak seksu, sapanie, zadyszka itd to nie jest takie straszne. Spokojnie mogłabym jeszcze poczekać. I zazdroszczę mamom bliźniaków. Serio- jeden ból a dwa maluchy. To jak jakis bonus. Promocja. Cud!
Zwłaszcza ze chce miec 3 maluchów to zawsze o jeden poród mniej
aisot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 09:42   #2343
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez katkasiek Pokaż wiadomość
No właśnie coraz częściej ten spokój tu gości. Aż strach pomyśleć co będzie jak się rozpakujemy wszystkie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest niedziela, bedzie spokojniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 09:43   #2344
Ashley_88
Raczkowanie
 
Avatar Ashley_88
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 177
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Zgadzam sie...wstawanie w nocy to hardcore, zwłaszcza gdy za plecami jest rogal i trzeba się jeszcze przez niego przytoczyć. Ja dziś wstawalam siku ze 4 razy, ale tak o spałam. Przed ciążą byłam od kawy uzależniona, a od 2 tygodni nie wchodzi mi wogole. Robię jedna po śniadaniu, wypijamy dwa łyki i wylewam brakuje mi tego rytuału. Bardziej smakuje mi herbata.
W piątek mam gina, musze wytrzymać, choć pewnie tak jak większość...bardzo chciałabym juz tulic córkę w ramionach, mam potrzebę sprawdzenia sie jako mama, a z drugiej...nie wiem czy jestem gotowa. Boje sie ale to chyba normalne!
__________________
39 / 40 pierwsza dzidzia Lidzia
Ashley_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 09:52   #2345
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Co 2 godz siku w nocy mnie wymęczyło.
Do tego od wczoraj jak kończę siku to coś sobie jeszcze leci bez mojej wiedzy.
Zastanawiałam się czy to nie wody ale jak już zejde z kibelka to nic nie leci. Więc pewnie nie to. W sumie to nie wiem jak wygląda sączenie bo mi zawsze odeszły raz a konkretnie.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 09:55   #2346
_chouchou
Raczkowanie
 
Avatar _chouchou
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 325
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Awgusta, gratulacje, śliczne maleństwo!
Deraa, gratuluję, super Ci poszło

A ja dzisiaj nie wstałam na siku ani razu, mimo że wypiłam wczoraj dużo wody, dziwne...
__________________
35/40
_chouchou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 10:04   #2347
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Dzień dobry MNie jakoś poród nie przeraża, moze też dlatego, że nie mam doświadczenia A większość koleżanek to jednak CC. Tutaj dziewczyny, które rodziły też w sumie pocieszają, że jak się patrzy na swój mały cud to o wszystkim się zapomina.

A dzisiaj jestem taka zła, bo tż chciał jechać do sklpu i okazało się, że nam i innym sąsiadom jakiś wandal porozwalał lusterka w samochodzie. Czekamy na policję, która nie kwapi sie do przyjazdu, zabiorą nam dowód rejestracyjny, który odeślą do rodzinnej miejscowości tżta, więc nie wiem kiedy go odzyskamy bo musimy te lusterka najpierw naprawić - na szczęście mamy AC. Niby sąsiad ma kamerę zainstalowaną na oknie i skierowaną na parking, ale nie wiemy czy cokolwiek się nagrało, z naszej samochodowej kamery nic
A do porodu to ja chyba taksówką pojadę, jakby młoda postanowiła się wcześniej przywitać.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-28, 10:05   #2348
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Dziewczyny, ja jestem mądra, bo jeden poród sn mam za sobą. I wspominam to zdecydowanie dobrze, poza jedną wredna położna która mnie przyjmowała, ale po godzinie była zmiana więc nawet niemal nie pamiętam.
I miałam bóle krzyżowe. W sumie to Chyba ona bardZiej bolały niż skurcze oparte (trzy oparte I starszy był na świecie). Może dlatego mam nastawienie, że już chce, bo wiem "z czym to się je".
Cytat:
Napisane przez Ashley_88 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie...wstawanie w nocy to hardcore, zwłaszcza gdy za plecami jest rogal i trzeba się jeszcze przez niego przytoczyć. Ja dziś wstawalam siku ze 4 razy, ale tak o spałam. Przed ciążą byłam od kawy uzależniona, a od 2 tygodni nie wchodzi mi wogole. Robię jedna po śniadaniu, wypijamy dwa łyki i wylewam brakuje mi tego rytuału. Bardziej smakuje mi herbata.
W piątek mam gina, musze wytrzymać, choć pewnie tak jak większość...bardzo chciałabym juz tulic córkę w ramionach, mam potrzebę sprawdzenia sie jako mama, a z drugiej...nie wiem czy jestem gotowa. Boje sie ale to chyba normalne!
Ja ostatnio kawę pije, ale w kubku pół litra, jedna łyżeczka rozpuszczalnej, łyżeczka cukru, pół kubka mleka. Jeszcze dwa tygodnie temu mnie pedałów na kawę.
Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Co 2 godz siku w nocy mnie wymęczyło.
Do tego od wczoraj jak kończę siku to coś sobie jeszcze leci bez mojej wiedzy.
Zastanawiałam się czy to nie wody ale jak już zejde z kibelka to nic nie leci. Więc pewnie nie to. W sumie to nie wiem jak wygląda sączenie bo mi zawsze odeszły raz a konkretnie.
Hahaha, miałam tak samo. Zastanawiałam się czy to wody, ale nic nie leci. Przy pierwszym wody nie odeszły same więc nie znam tego uczucia.
Cytat:
Napisane przez _chouchou Pokaż wiadomość
Awgusta, gratulacje, śliczne maleństwo!
Deraa, gratuluję, super Ci poszło

A ja dzisiaj nie wstałam na siku ani razu, mimo że wypiłam wczoraj dużo wody, dziwne...
Zazdroszczę....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 10:33   #2349
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

U nas położna mówiła na którychś zajęciach żeby sie nastawiać pozytywnie na to co się będzie działo, że mój poród będzie krótki, że skurcze będa nie gorsze niż przy miesiączce, że dziecko wyjdzie przy pierwszym partym itd. Jak sie zaczyna myśleć o tych gorszych aspektach jak to, że będzie bolało, albo że będą komplikacje to od razu pojawia się stres, adrenalina i może to hamować poród i faktycznie doprowadzać do jakichś komplikacji.
__________________
153/150/2023

196/150/2022262/200/2021371/366/2020 288/100/2019; 250/100/2018; 368/100/2017; 210/100/2016; 143 /100/ 2015
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 10:39   #2350
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez kasia_wroc Pokaż wiadomość
Hej 😊
Ciężka noc... wstawanie na siku to już hardcore

Woda zaczęła mi się gromadzić okropnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzień dobry a ja dziś po raz pierwszy od 3 tygodni nie wstawalam wyprostować rąk. Natomiast pobudki były, bo co 4 godziny badanie tętna dzidziusia i o 6 rano już zastrzyk. A teraz będę miała ktg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 12:06   #2351
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Zrobiłam dziś dziecku latawiec z rurek z mc.d i kartki paperu. Radości tyle że hej mimo że wiatru prawie nie ma.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry a ja dziś po raz pierwszy od 3 tygodni nie wstawalam wyprostować rąk. Natomiast pobudki były, bo co 4 godziny badanie tętna dzidziusia i o 6 rano już zastrzyk. A teraz będę miała ktg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Urok szpitala niestety.
Trzymaj się tam dzielnie.
Juž nie wiele ci zostało.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-28, 12:12   #2352
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś dziecku latawiec z rurek z mc.d i kartki paperu. Radości tyle że hej mimo że wiatru prawie nie ma.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------



Urok szpitala niestety.
Trzymaj się tam dzielnie.
Juž nie wiele ci zostało.
Nawet nie mam najgorzej, bo jestem w pokoju top gadul, położne mówią, że u nas najgłośniej, ale to dobrze, bo pociskamy pierdoły, czas w miarę szybko leci i jest czasem wesoło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez majlenka_
Czas edycji: 2016-08-28 o 12:13
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 13:03   #2353
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Pogodzilam soe z mysla ze dziecku sie nie spieszy na swiat i mam luz. Bylam na zakupach. Mam plany na caly dzień. Jutro idę do fryzjera. Jak dziecko postanowi wyjść to ok a jak czekać to jego sprawa. Ja sobie korzystam z tych chwil ile się da i robię co mogę.

Skurczy nie mam Czuje sie dobrze Jakby cos to jestem juz gotowa rodzic, torba jeździ w aucie ale ciśnienia na poród sie pozbylam. Cierpliwie czekam i juz.
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 13:07   #2354
aisot
Rozeznanie
 
Avatar aisot
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 747
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Jest zdecydowanie za GO RĄ CO... Ledwo oddycham.
aisot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 13:15   #2355
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez katkasiek Pokaż wiadomość
No właśnie coraz częściej ten spokój tu gości. Aż strach pomyśleć co będzie jak się rozpakujemy wszystkie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszyscy dogorywaja gdzieś w cieniu te nierozpakowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 13:18   #2356
aisot
Rozeznanie
 
Avatar aisot
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 747
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Wszyscy dogorywaja gdzieś w cieniu te nierozpakowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Albo w wannie, albo nogi w misce z zimna woda, albo pod wiatrakiem, albo z zimna woda w łapie, albo w cieniu na leżaku. Oj tak
aisot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 13:48   #2357
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Wiecie, dobrze mieć Was. I wiedzieć, że nie jestem sama w tym samopoczuciu. Zjadłam obiad, siedzę blisko wiatraka I myślę czy iść spać czy nie. Ledwo żywa jestem....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 14:22   #2358
Ashley_88
Raczkowanie
 
Avatar Ashley_88
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 177
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Ja sie w domu zabunkrowałam - rolety spuszczone, okna pozmykane i mam super chłodno byłam na szybkich zakupach w almie i tez przyjemnie było jestem najedzona, dzidziol sie rusza, wszystko gra
__________________
39 / 40 pierwsza dzidzia Lidzia
Ashley_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 15:12   #2359
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Ja też się zabunkrowałam w domu, okna pozamykane i jest naprawdę spoko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-28, 15:21   #2360
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Ashley_88 Pokaż wiadomość
Ja sie w domu zabunkrowałam - rolety spuszczone, okna pozmykane i mam super chłodno byłam na szybkich zakupach w almie i tez przyjemnie było jestem najedzona, dzidziol sie rusza, wszystko gra
Nic tylko pozazdrościć ja zaczynam się gotować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 15:59   #2361
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Nawet nie mam najgorzej, bo jestem w pokoju top gadul, położne mówią, że u nas najgłośniej, ale to dobrze, bo pociskamy pierdoły, czas w miarę szybko leci i jest czasem wesoło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super że trafiłaś na taką ekipę.
Tak to przynajmniej miło jest.
Ja na szczęście będąc w szpitalach też zawsze dobrze trafiam. Do tej pory utrzymuje kontakt z dziewczynami z którymi leżałam 4 lata temu. I z tymi co byłam razem na usunięciu kamieni
Córka się śmieje że ja to wszędzie znajomych mam.
Ale ja jestem też straszna gaduła i szybko nawiązuje znajomości.



Czekam aż synuś wstanie i chcę z nim iść na kąpielisko. Chyba zwariowałam. Ale trudno dam rade chociaż 2 godz.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 16:27   #2362
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Ja też okna pozamykane, rolety spuszczone i wiatrak.
Byliśmy tylko z mężem na obiedzie no się nam gotować nie chciało. godzinę nas nie było i nogi znów spuchniete.
W ogóle krzyże mnie bolą i żołądek. Mały jakoś uciska
Masakra jakaś dziś


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 17:11   #2363
201609230904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 175
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

A ja dzisiaj umieram. I to nie z powodu upału. Mam straszny katar i kaszel.

Wesele już w miarę odespałam, do pierwszej byłam, ale świetnie się czułam, tylko ze zdrowego rozsądku poszłam spać. Tylko teraz cała obolała jestem. A po "szła dzieweczka do laseczka" to myślę, że niejedna kobietka w zaawansowanej ciąży zaczęłaby rodzić.

I ja też dzisiaj opuchnięta, ale zawsze tak mam, jak jem coś, czego sama nie gotuję, bo ja solę mniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

A i gratuluję nowym mamusiom i życzę dużo siły i dzieciaczków dających pospać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201609230904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 17:23   #2364
Shanti9087
Czerwcówka&Wrześniówka :)
 
Avatar Shanti9087
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Daleki wschód
Wiadomości: 284
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Hej Dziewczyny współczuje złego samopoczucia, bo ja miałam tak wczoraj... A dziś jest o wiele lepiej. W ogóle wzięłam się od piątku za wywoływanie porodu. Także seksy, spacery, napar z liści malin w ruchu. Oby coś dało :P Dziś też od rana w biegu jestem. Właśnie sobie wymyśliliśmy z mężem, że jedziemy na 20 na koncert krawczyka 40 km od domu :P
__________________
13.06.2015 - Żona

09.09.2015 - Mama
Shanti9087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 18:28   #2365
trute
Rozeznanie
 
Avatar trute
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 627
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Dziewczyny mam pytanie, choć wiem że temat był już wałkowany ale szczerze mówiąc nie przywiązywałam do niego wagi, gdyż nie mogłam wcześniej nic robić, ze względu na to żeby donosić ciąże. Od wczoraj jest donoszona, no więc: jeśli chodzi o picie herbaty z liści malin to mogą to być liście urwane prosto z krzaka, czy lepiej iść i kupić gotową herbatę w aptece? I pyt. nr 2: jaki olej z wiesiołka stosujecie? Każdy może być stosowany doustnie lub dopochwowo?
__________________

trute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 20:02   #2366
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Mam identycznie.... termin mam jutro i nie mogę się doczekać córy, a jak mnie coś dziś tam zabolało to pierwsza myśl ooo nie jeszcze nie i strach mnie niezły oblecial haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam dokładnie tak samo Chodzę u powtarzam, ze chce już urodzić, ale jak tylko mnie cos zaboli to panika i stwierdzam, ze to nie jest dobry moment na poród

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Co 2 godz siku w nocy mnie wymęczyło.
Do tego od wczoraj jak kończę siku to coś sobie jeszcze leci bez mojej wiedzy.
Zastanawiałam się czy to nie wody ale jak już zejde z kibelka to nic nie leci. Więc pewnie nie to. W sumie to nie wiem jak wygląda sączenie bo mi zawsze odeszły raz a konkretnie.
Mam podobnie od kilku dni. Podczas sikania mam wrażenie, ze leci coś poza siuskami, ale zdarza się to tylko na kibelku, więc to chyba nie wody


Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Dzień dobry MNie jakoś poród nie przeraża, moze też dlatego, że nie mam doświadczenia A większość koleżanek to jednak CC. Tutaj dziewczyny, które rodziły też w sumie pocieszają, że jak się patrzy na swój mały cud to o wszystkim się zapomina.

A dzisiaj jestem taka zła, bo tż chciał jechać do sklpu i okazało się, że nam i innym sąsiadom jakiś wandal porozwalał lusterka w samochodzie. Czekamy na policję, która nie kwapi sie do przyjazdu, zabiorą nam dowód rejestracyjny, który odeślą do rodzinnej miejscowości tżta, więc nie wiem kiedy go odzyskamy bo musimy te lusterka najpierw naprawić - na szczęście mamy AC. Niby sąsiad ma kamerę zainstalowaną na oknie i skierowaną na parking, ale nie wiemy czy cokolwiek się nagrało, z naszej samochodowej kamery nic
A do porodu to ja chyba taksówką pojadę, jakby młoda postanowiła się wcześniej przywitać.
Słabo
I co, wiadomo czy coś się nagralo?
Zabrali Wam ten dowód? Jak nam się ostatnio ktoś włamał do samochodu (powybijal szyby i ukradł kilka rzeczy ze środka), to policja dowodu nam nie zabrała, bo i w jakim celu?

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez trute Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, choć wiem że temat był już wałkowany ale szczerze mówiąc nie przywiązywałam do niego wagi, gdyż nie mogłam wcześniej nic robić, ze względu na to żeby donosić ciąże. Od wczoraj jest donoszona, no więc: jeśli chodzi o picie herbaty z liści malin to mogą to być liście urwane prosto z krzaka, czy lepiej iść i kupić gotową herbatę w aptece? I pyt. nr 2: jaki olej z wiesiołka stosujecie? Każdy może być stosowany doustnie lub dopochwowo?
Co do wiesiolka, to myślę, ze kazdy, bo to po prostu olej w rozpuszczalnej kapsulce Ja kiedys w czasach starania o dziecko lykalam taki firmy GAL, bo miał jedną z największych dawek, a był dużo tańszy, niż np. jakiś Oeparol
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 20:19   #2367
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Coś u nas jakaś posucha, wszystkie rodzą czy umierają z gorąca? U nas tak do wieczora było, chłodno, bo porozwieszalismy wilgotne pranie na balkonie, ktgóre nie dość, ze przysłoniło słońce to jeszcze dawało fajny chlód. A teraz jest nieznosnie wręcz - upalnie, w domu z jakieś 28 stopni, już na polu jest chłodniej...


Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość



Słabo
I co, wiadomo czy coś się nagralo?
Zabrali Wam ten dowód? Jak nam się ostatnio ktoś włamał do samochodu (powybijal szyby i ukradł kilka rzeczy ze środka), to policja dowodu nam nie zabrała, bo i w jakim celu?
Okazało się, że sąsiad ma nagranie ze swojego okna, ale bardzo niewyraźne, zgłoszone na policję, ale pewnie umorzą:/ Zniszczonych samochód w tej sposób kilkanaście. I to dziwne, bo wyrywali nie całe lusterka z obudową, ale to samo szkło. Jutro dzwonimy do mechanika i zobaczymy ile czasu zajmie naprawa. Policja może zabrac dowód rejestracyjny w rpzypadku, kiedy uzna, że samochód nie nadaje się do jazy i stwarza zagrozenie - wtedy jedziesz do mechanika (do tego masz prawo), naprawiasz i potem z odzyskujesz dowód po przedstawieniu dowodu naprawy. Ale wszystko zalezy od policjanta
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 20:47   #2368
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Ja mam Oeparol. Taki byl w aptece.



Czeka mnie zapoznawanie sie z sąsiadami z górnych pięter bo ktos pali fajki i strzepuje popiół na moje pranie a pety wyrzuca przez balkon. Juz znalazłam kilka w kwiatkach. Cos czuje ze będę kląć jak szewc 😈

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Na upranej wyściółce od wózka tez miałam popiół z papierosów. No rozszarpię kogoś jutro!!
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 21:05   #2369
Zefirkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 611
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo Chodzę u powtarzam, ze chce już urodzić, ale jak tylko mnie cos zaboli to panika i stwierdzam, ze to nie jest dobry moment na poród


Mam podobnie od kilku dni. Podczas sikania mam wrażenie, ze leci coś poza siuskami, ale zdarza się to tylko na kibelku, więc to chyba nie wody



Słabo
I co, wiadomo czy coś się nagralo?
Zabrali Wam ten dowód? Jak nam się ostatnio ktoś włamał do samochodu (powybijal szyby i ukradł kilka rzeczy ze środka), to policja dowodu nam nie zabrała, bo i w jakim celu?

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------


Co do wiesiolka, to myślę, ze kazdy, bo to po prostu olej w rozpuszczalnej kapsulce Ja kiedys w czasach starania o dziecko lykalam taki firmy GAL, bo miał jedną z największych dawek, a był dużo tańszy, niż np. jakiś Oeparol
A jak z dawkowaniem? jedna kapsułka na dzień czy jakoś inaczej? Bo od jutra zaczynam
Zefirkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 21:33   #2370
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Ja mam Oeparol. Taki byl w aptece.



Czeka mnie zapoznawanie sie z sąsiadami z górnych pięter bo ktos pali fajki i strzepuje popiół na moje pranie a pety wyrzuca przez balkon. Juz znalazłam kilka w kwiatkach. Cos czuje ze będę kląć jak szewc 😈

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Na upranej wyściółce od wózka tez miałam popiół z papierosów. No rozszarpię kogoś jutro!!
Współczuję sąsiadów.
Ja mam nad sobą starsze małżeństwo i starsza Pani codziennie trzepie mopa z balkonu i wszystko leci do nas... jak mi hormony szaleją to krzyczę ze ludzie pod nią siedzą albo ze pranie na balkonie... Ale chyba w ogóle tego nie ogarnia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-09 19:48:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.