Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-04, 19:02   #841
kamaplama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Jak szybko po cosmelanie zaczelyście stosować Auriderm XO?Po 3tyg.zaczeło sie...popekane naczynka stają sie coraz bardziej widoczne....Albo macie inne sprawdzone metody?Wogóle to co przed kilkoma dniami wydawalo mi sie plamą(jej pozostalością),dzis w 7krotnie powiekszajacym lustrze dopatrzylam sie supiska malutkich naczynek!tak tez wygladam jakby mi rogi zaczeły rosnac!HELP!
kamaplama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:08   #842
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Też miałam kłopoty z internetem, wywalało mnie co chwile.

Saga tez uważam ze troszkę dużo tego stosujesz, to nie ma sensu. I raczej w kierunku natłuszczania a nie nawilżania trzeba uderzyć. Ja mam przepisany przez lekarkę krem regenerujący robiony na zamówienie, specjalnie po cosmelanie
Poszukalam troche i znalazlam krem tlusty
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24011 Sa tylko dwie opinie.Moze ktoras z Was sie z nim zetknelaCo o nim sadzicie?
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:11   #843
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamaplama Pokaż wiadomość
Jak szybko po cosmelanie zaczelyście stosować Auriderm XO?Po 3tyg.zaczeło sie...popekane naczynka stają sie coraz bardziej widoczne....Albo macie inne sprawdzone metody?Wogóle to co przed kilkoma dniami wydawalo mi sie plamą(jej pozostalością),dzis w 7krotnie powiekszajacym lustrze dopatrzylam sie supiska malutkich naczynek!tak tez wygladam jakby mi rogi zaczeły rosnac!HELP!
Szybko, bardzo szybko. Po pierwszym tygodniu juz chyba, na przemian z maścią arnikową. Ją łagodniej skóra przyjmuje, bo po auridermie mnie piecze i to piecze do dzisiaj jak stosuje, bo co parę dni nakłądam.

A te naczynka to przypadkiem nie pod oczami ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:11   #844
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Poszukalam troche i znalazlam krem tlusty
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24011 Sa tylko dwie opinie.Moze ktoras z Was sie z nim zetknelaCo o nim sadzicie?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22258 Sagunia - raczej o tym myślalam
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:17   #845
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość

Skład ma niezły, fajny ten kremik moze być. Kamilia używałaś go już?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:20   #846
kamaplama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Tak ,Masima!Dziekuje!Pod oczami!W takim razie zaczne dzisiaj!Bałam sie dziwnie wczesniej "reakcji"z cosmelanem!

Widzę ze "poruszenie "jest ogromne!Dziękuję!Gdzies czytałam juz ,ze sugerowano Wam zmienic forum!pomyslcie nad tym-bo to nie byłby zły pomysł dziewczyny!Prócz samych siebie i własnych trosk nie widzicie tu nikogo innego!Ciagle ta sama stała klika ....tylko o swoim!To troche nie fair-nie uwazacie?
Tym czasem podstawowym zródlem info.o cosmelanie ma byc "pamietnik cosmelanki" wedł.google!-smieszne!

Gdyby nie Masima ,która jako jedyna od poczatku reaguje na jakikolwiek (mój)komentarz pewnie tez juz dawno zmyłabymsie stad-jakkazdego dnia setki innych dziewczyn!
kamaplama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:26   #847
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Kamaplama nie smaruj tych miejsc cosmelanem. Jesli to pod oczami tylko i nie miałaś tam plam wcześniej to omijaj je i nie aplikuj tam cosmelanu wogóle. Smaruj samym auridermem, ja tak robię do dzisiaj. Mam zaczerwienienie w tych miejscach. Będę musiała kiedyś coś z tym zrobić. Niestety laser odpada po cosmelanie, a ekektrokoagulacja jest skuteczna w przypadku gdy popękane naczynka są duże. Małych nie rusza. U mnie to wyglada jakbym miała takie małe rumieńce.
Dermatolog poleciła mi stosowanie w tych miejscach LRP Rosaliac.
A Auriderm to mozesz stosować na całą twarz jeśłi masz zaczerwienioną bo on ma to niwelować, nie tylko same naczynka.

W styczniowym Avanti jest przegląd wszystkich dostępnych na rynku kremów na naczynka od najtańszych za 5 zł, po najdroższe 280 zł.

Kupiłam też w grudniu wydanie Avanti o kremach. Przegląd 1000 kremów. Jaki do jakiej cery i na jakie problemy. Z większością nigdy nie miałam do czynienia, ale można sobie coś znaleźć fajnego. Czytał to ktoś?

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-04 o 19:31
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 19:26   #848
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Megi72;10341565:ehem:
November za parę dni upłynie pół roku od maski.Cosmelan stosuję co drugi dzień na noc - tak mi odpowiada.Na dzień Roc + krem pod oczy i wszycho
A nastrój mam dzisiaj podły .Chora ciągle jestem.

Dziewczyny jaka w górach była świetna woda Ani razu nie użyłam balsamu do ciała.Jak się w domu umyłam to dopiero to zrozumiałam.
Biedactwo za te przechorowane imprezy góralskie- ja o nastroju dobrym odnosnie świetnego wyglądu mówiłam

a co do wody....wiadoma sprawa- Saga o tym powinna coś wiedzieć- mój syn jak wrócił po 2 miesiacach pobytu w Malmo, nie mógł się nachwalić świezości tamtejszego powietrza i czystości wody- podobno kranówa lepsza od naszych butelkowanych mineralnych (a smiem zauwazyc ze nasz region to tez super czyste powietrze)
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:26   #849
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamaplama Pokaż wiadomość
Tak ,Masima!Dziekuje!Pod oczami!W takim razie zaczne dzisiaj!Bałam sie dziwnie wczesniej "reakcji"z cosmelanem!

Widzę ze "poruszenie "jest ogromne!Dziękuję!Gdzies czytałam juz ,ze sugerowano Wam zmienic forum!pomyslcie nad tym-bo to nie byłby zły pomysł dziewczyny!Prócz samych siebie i własnych trosk nie widzicie tu nikogo innego!Ciagle ta sama stała klika ....tylko o swoim!To troche nie fair-nie uwazacie?
Tym czasem podstawowym zródlem info.o cosmelanie ma byc "pamietnik cosmelanki" wedł.google!-smieszne!

Gdyby nie Masima ,która jako jedyna od poczatku reaguje na jakikolwiek (mój)komentarz pewnie tez juz dawno zmyłabymsie stad-jakkazdego dnia setki innych dziewczyn!

hmmm, naprawdę nie widzisz, że reagujemy na to, co sie kazdej z nas dzieje także w zakresie problemów cosmelanowych ? Czasami tylko nie od razu .Teraz odpisałam na post Sagi i zamierzalam, po przerwie na zajęcie się synem, odpisac Tobie - raptem minelo od Twojego postu może pół godziny ? ale wiesz, przestało mi się chciec. Mówiąc szczerze. chcesz, zalóź nowe forum, nazwij je tak, jak czujesz, że potrzeba i już.

Dodam jeszcze, ze ja tez trafiłam na to forum, po jakims już sporym czasie jego istnienia, po mnie tez dołączyło kilka kolenych kobiet i jesteśmy tu. Jednak nie da się zrobić tak,by wsztystkich zadowlic.

Masima - ja mam ten krem, jest ok. Świeci się, więc kłade go na parę godzin. Jest też emulsja - mam próbki i je sprawdze

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2009-01-04 o 19:29 Powód: coś jeszczxe
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:29   #850
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamaplama Pokaż wiadomość
Tak ,Masima!Dziekuje!Pod oczami!W takim razie zaczne dzisiaj!Bałam sie dziwnie wczesniej "reakcji"z cosmelanem!

Widzę ze "poruszenie "jest ogromne!Dziękuję!Gdzies czytałam juz ,ze sugerowano Wam zmienic forum!pomyslcie nad tym-bo to nie byłby zły pomysł dziewczyny!Prócz samych siebie i własnych trosk nie widzicie tu nikogo innego!Ciagle ta sama stała klika ....tylko o swoim!To troche nie fair-nie uwazacie?
Tym czasem podstawowym zródlem info.o cosmelanie ma byc "pamietnik cosmelanki" wedł.google!-smieszne!

Gdyby nie Masima ,która jako jedyna od poczatku reaguje na jakikolwiek (mój)komentarz pewnie tez juz dawno zmyłabymsie stad-jakkazdego dnia setki innych dziewczyn!
Kamaplama-nie zgadzam się z Tobą,każdy kto chce może tu być,

ja chciałam,więc jestem.Cosmelanu nie używałam nigdy
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:32   #851
kamaplama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

"chcesz, zalóź nowe forum, nazwij je tak, jak czujesz, że potrzeba i już"
Uderz w stol a nozyce sie odezwa!
kamaplama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 19:36   #852
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Masima, tak, postanowilam nie smarowac cosmelanem calej buzki ze wzgledu na ranki, chociaz z drugiej strony slyszalam ze cosmelan wlasnie wysusza i szybciej sie one goja.
mialam przejsc jutro na cosmelan 2 razy dziennie, ale zrbilam to juz wczoraj. mysle ze zamiast trzymac sie sztywno regul najlepiej samej obserwowac twarz i sluchac jej potrzeb. dla mnie 3 razy dziennie za mocno skora sie luszczyla ale i tak wytrzymalam 5 dni.
kamaplama ja auriderm XO stosuje juz od dzis (po tygodniu od maski), lepiej tak jak mowi masima od razu zapobiegac pajaczkom.
mozna go stosowac pod oczy? ja stosuje tylko w okolicy nosa brody i policzkow (bo tam mam cere sklonna do pekania naczynek). na to nakladam cosmelan a po 15 min nalozylam dzis krem nawilzajacy bioderma riche (dopiero po tygodniu nawilzam).
buzie mam naprawde ladna, tylko te ranki.. mam nadzieje ze zejda do tygodnia (jak nie bede drapac!) bo jeszcze tydzien urlopu mi zostal

buzial
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:37   #853
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamaplama Pokaż wiadomość
"chcesz, zalóź nowe forum, nazwij je tak, jak czujesz, że potrzeba i już"
Uderz w stol a nozyce sie odezwa!
. Nie rozumiem tego postu, ale nie muszę.
Widzisz, udało sie nam na tym forum wypracować taka norme, że możemy sie spierac, mieć inne zdanie, ale się tu nie obrażamy - ani na siebie ani wzajemnie.
Milego wieczoru .

Anne - uważaj "przy ustach". Często robia się tam nadżerki. Miej wtedy przy sobie tribiotic - bez recepty i jest też w malych saszetkach.

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2009-01-04 o 19:40
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:39   #854
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamaplama Pokaż wiadomość
Tak ,Masima!Dziekuje!Pod oczami!W takim razie zaczne dzisiaj!Bałam sie dziwnie wczesniej "reakcji"z cosmelanem!

Widzę ze "poruszenie "jest ogromne!Dziękuję!Gdzies czytałam juz ,ze sugerowano Wam zmienic forum!pomyslcie nad tym-bo to nie byłby zły pomysł dziewczyny!Prócz samych siebie i własnych trosk nie widzicie tu nikogo innego!Ciagle ta sama stała klika ....tylko o swoim!To troche nie fair-nie uwazacie?
Tym czasem podstawowym zródlem info.o cosmelanie ma byc "pamietnik cosmelanki" wedł.google!-smieszne!

Gdyby nie Masima ,która jako jedyna od poczatku reaguje na jakikolwiek (mój)komentarz pewnie tez juz dawno zmyłabymsie stad-jakkazdego dnia setki innych dziewczyn!

Niestety ja sie z Toba tez nie moge zgodzic,odnosnie forum.Uwierz mi,ze gdyby nie fakt,ze jest ono takie a nie inne i sa na nim takie a nie inne dziewczyny,musialabys czekac na odpowiedz nie pol godziny,ale z pewnoscia pol dnia.Druga sprawa,zostalabys odeslana do wyszukiwarki "przeszukaj watek"pod haslem"naczynka".Twoje pytanie padlo juz niejednokrotnie i za kazdym razem zostala udzielona odpowiedz.
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2009-01-04 o 19:41
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:39   #855
kamaplama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Forum zostalo juz zalozone!Ma dotyczyc problemow "cosmelanowych" i plam!
Z kosmetyki kolorowej,kremow,rodziny, dzieci,snów......jest cala masa innych!
Na palcach jednej reki mozna wymienic doslownie ciagle te same osoby!A kazdego dnia odwiedza to forum setki innych......to tylko dowod jak reagujecie na innych!
Kiedy kilka dni temu mialam swój "wylewny cosmelanowy dzien"ty Kamilo jako druga zareagowalas.....bym zmienila swój nick!
Dziekuje Ci za odpowiedzi!
kamaplama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:40   #856
kamaplama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Oooooo i saga 76! Milo mi pisalam juz wczesniej kamila jestem!
kamaplama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:42   #857
kamaplama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cały czas przeciez o tym pisze!ta sama klika od miesiecy ktora pisze o *******ach=wspieramy sie wzajemnie!
1:0 dla mnie!
kamaplama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:44   #858
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Masima czy ten krem LRP Rosalic jest dobry na naczynka?
ponoc z iwostinu tez jest dobry. strasznie duzy wybor jest kremow na rynku, ja czesto kieruje sie KWC na wizazu
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:46   #859
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamaplama Pokaż wiadomość
"chcesz, zalóź nowe forum, nazwij je tak, jak czujesz, że potrzeba i już"
Uderz w stol a nozyce sie odezwa!
Kamoplamo, to przykre co napisałaś.... a szkoda, bo przecież odpowiadamy na Twoje zapytania dot. cosm. Może nie na wyścigi, bo nie zawsze z przyczyn obiektywnych jest to możliwe (dzisiaj np. wizaż strasznie sie muli), ale nie zarzucaj nam prosze, że poza sobą nie widzimy nikogo innego. Prowadzimy to forum od dawna i nie ma na nim miejsca na złośliwości. Proszę, uszanuj to.

Poza tym dobrowolnie udzielamy sobie rad, wymieniamy poglądy, czy odpowiadamy na pytania - robimy to z życzliwości, a nie z obowiązku.
Dla mnie np. problemy z naczynkami nie istnieją, więc sie nie ustosunkuję do tego pytania. I apeluję - pozytywne emocje i takież nastawienie zawsze pomagają. Wywołują taki sam odzew
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 19:46   #860
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamaplama Pokaż wiadomość
Cały czas przeciez o tym pisze!ta sama klika od miesiecy ktora pisze o *******ach=wspieramy sie wzajemnie!
1:0 dla mnie!

Jezeli sledzisz forum tak dlugo jak twierdzisz,powinnas wiedziec ze byl zalozony watek plotkowy i polaczono go z pamietnikiem.Jezeli uwazasz,ze wsparcie nawet w czasie kuracji cosmelanem jest zbedne,coz Twoje prawo.
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:49   #861
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez anne28 Pokaż wiadomość
Masima, tak, postanowilam nie smarowac cosmelanem calej buzki ze wzgledu na ranki, chociaz z drugiej strony slyszalam ze cosmelan wlasnie wysusza i szybciej sie one goja.
mialam przejsc jutro na cosmelan 2 razy dziennie, ale zrbilam to juz wczoraj. mysle ze zamiast trzymac sie sztywno regul najlepiej samej obserwowac twarz i sluchac jej potrzeb. dla mnie 3 razy dziennie za mocno skora sie luszczyla ale i tak wytrzymalam 5 dni.
kamaplama ja auriderm XO stosuje juz od dzis (po tygodniu od maski), lepiej tak jak mowi masima od razu zapobiegac pajaczkom.
mozna go stosowac pod oczy? ja stosuje tylko w okolicy nosa brody i policzkow (bo tam mam cere sklonna do pekania naczynek). na to nakladam cosmelan a po 15 min nalozylam dzis krem nawilzajacy bioderma riche (dopiero po tygodniu nawilzam).
buzie mam naprawde ladna, tylko te ranki.. mam nadzieje ze zejda do tygodnia (jak nie bede drapac!) bo jeszcze tydzien urlopu mi zostal

buzial
Wszystko zalezy od skóry, nie można uogólniać. Jednym cosmelan wysuszał ranki, ja i Anturium dosc ciezko to przechodziłyśmy i w żadnych wypadku cosmelanem nie można było tego stosować. Używałyśmy własnie LRP Cicaplast on przyśpiesza regenerację skóry. Uważaj żeby nie drapać bo ci blizny moga zostać w tych miejscach. Dlatego tak ważne jest żeby jak najszybciej te ranki wyleczyć. Po prostu punktowo smaruj je tym co tam masz na ranki a na reszte cosmelan. Nie ma potrzeby żebyś omijała całe policzki, chyba nie masz ran na cąłych policzkach ? Punktowo wystarczy. Najlepiej jakbyś nie przerywała, bo jak pózniej będziesz chciała ponownie smarować cosmelanem to się wszystko od początku zacznie, odzwyczajona skóra zareaguje silnym złuszczaniem, pieczeniem, czerwienią itd.

Trochę za szybko nakładasz na cosmelan ten krem. Jeśli nie musisz wychodzić z domu kup sobie zwykłą wazelinę Ziaji i smaruj buzie. Ona potrzebuje natłuszczenia a nie nawilżenia. Zresztą nie jest to takie istotne w tym momencie jak to że za szybko nakłądasz. Musisz dac cosmelanowi zadziałać. Poczekaj choć godzinę.
Auriderm można pod oczy. Można go stosować rwnież zamiennie do tego kremu nawilżającego co używasz na całą twarz.

Anne28 nie wiem czy Rosaliac jest dobry, jeszcze go nie używałam ale mam zamiar. Lekarka mi go poleciła. Stosowałam na naczynka już Maśc arnikową, Auriderm XO (też polecony przez lekarkę) i Pelethokrem. Po zadnym nie zauwazyłam jakiś rewelacyjnych zmian, no ale nie wiadomo jak by to wyglądało jakbym wogóle tych preparatów nie używała.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-04 o 19:53 Powód: naczynka
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:52   #862
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Masima - ja mam ten krem, jest ok. Świeci się, więc kłade go na parę godzin. Jest też emulsja - mam próbki i je sprawdze

Kami czy ten krem bedzie natluszczal?Masima radzila szukac czegos w kierunku natluszczania,stad moj wybor tego drugiego Iwostinu
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:53   #863
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez anne28 Pokaż wiadomość
Masima czy ten krem LRP Rosalic jest dobry na naczynka?
ponoc z iwostinu tez jest dobry. strasznie duzy wybor jest kremow na rynku, ja czesto kieruje sie KWC na wizazu
Ja kupiłam ostatnio ten z ivostinu:ehem : w sumie chciałam avene ale cenowo wygrał ivostin i sobie chwale, szybko się wchłania troszke szczypie na pordażnione miejsca ale nawet twierdze ze lepszy od avenkowego atniru..cos tam. Spróbuj peletrhrokrem - tylko cos na niego trzeba bo ściąga
Kamaplama ty masz chyba gorszy dzień dzis i co do reszty mam cos na końcu języka ale zostawiam to dla siebie................... ...................
I tak nas nie sprowokujesz tu jest supersuper
Ane ja ostanio ratowałam sie linomagiem - bardzo dobrze mi zrobił!!!! pozyczyłam od 4 mies. bratanka ;-)

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-01-04 o 19:55 Powód: linomag-na ratunek
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:56   #864
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

ja na tym watku jestem od prawie samego poczatku. teraz kiedy po roku znowu robie kuracje cosmelanem znowu zaczelam pisac bo baaardzo duzo mi daly porady lidii i innych cosmelanek z czesci pierwszej. jestem na tym forum bo potrzebuje dowiedziec sie jakijchs nowosci, porad itp dotyczacych cosmelau i nieraz tez musze kilka stron opuszczac bo nie dotycza one zupelnie tematu. nieraz moze byc jakies istotne zdanie na temat cosmelanu ktore nie przeczytam bo niestety waszych prywatnych opowiesci tez nie czytam.
naprawde fajnie ze tak sie tu zzylyscie i nie mozecie wytrzymac ze soba dnia, nawet w sylwestra i nowy rok duzo osob bylo aktywnych, ale to tylko internet, i fajnie by bylo jakbysmy sie trzymaly tematu a inne sprawy mozecie omowic na privat. albo napisac sms-a lub sie spotkac.
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:56   #865
kamaplama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

anne 28 tak samo jak Masima uzylabym własnie LRP Cicaplast!-jest najlepszy na rany!!!On jest wlasnie na rany!Po LRP Rosalic samym zelu do twarzy myslalam ze wypali mi skore!A po ochronnym na zimę Ivostinie myslalam ze zwariuje!Pozostała wazelina!
kamaplama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:59   #866
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

A może Saga dla Ciebie byłby dobry krem barierowy Emolium..chociaż ten, który Kamila podała ma całkiem obiecujący skład- co Wy sądzicie dziewczyny?

A co do postu Kamoplamy- myślę, że zwyczajnie jesteś lekko rozczarowana brakiem "naszego" wielkiego entuzjazmu z pojawienia się w naszym gronie nowej Kamili.
Co do mnie- od razu odpowiadam- gdy widze, ze Masi zabiera głos- nie wchcodzę jej w drogę bo jest z nas chyba najlepsza...poza tym ona przechodziła cosmelan bardzo "róznorodnie" i ma sporą wiedze na ten temat.
Ja należę do tych kobiet, o których Kamila pisała, które dołączyły do forum 3 miesiące temu...i wiesz co, było tu kilka takich, które od razu się chciały mocno zaparzyjazniać i znikały po 2 dniach, chociaż WSZYSTKIE były bardzo serdecznie witane i każda- a nawet każdy, miał udzielaną odpowiedż, na nurtujące pytania- tak jak i ja. Czy myślisz ze tu któraś jest na etacie i ma obowiazek wszystko wiedzieć? każda pisze od siebie i na podstawie własnych doświadczeń i i wedzy. sorry ale się wkurzyłam....
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 20:01   #867
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Spisałam z tego Avanti kremy na naczynka, darowałam sobie te znacznie powyzej stówy:

1. LRP Rosaliac 69 zł,
2. ISOTELIALE Noviderm 60 zł
3. AVENE Diroseal 68 zł
4. BIELENDA Krem kasztanowy nawilzajacy 7 zł
5. ZIAJA Phytoactiv 15 zł
6. FARMONA Dermacos 5 zł
7. PHARMENA Allerco 19 zł
8. LIERAC Apaisance 104 zł
9. GUINOT Creme extra protection 97 zł
10. BANDA Veno care 49 zł
11. DAX COSMETIC Probiotic 41 zł
12. MARY COHR Anti redness cream 105 zł
13. SVR Rubialine 85 zł
14. AA THERAPY Krem łagodzący naczynka 24 zł
15. SORAYA krem na dzień łagodzący rumień 24 zł
16. LIRENE cera naczynkowa 17 zł
17. PHARMACERIS Vita capilaril 35 zł
18. AURIGA Auriderm XO 70 zł
19. IVOSTIN Capillin 39 zł


Można o nich poczytać na KWC i wybrać dla siebie coś odpowiedniego.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-04 o 20:24 Powód: uzupełnienie
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 20:01   #868
kamaplama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dzieki anne 28!
Jak nie wiele im trzeba.....nawet Magda 1973 odezwala!!!!jak milo!!!!Szkoda tylko ze nie na temat!
kamaplama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 20:06   #869
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamaplama Pokaż wiadomość
Dzieki anne 28!
Jak nie wiele im trzeba.....nawet Magda 1973 odezwala!!!!jak milo!!!!Szkoda tylko ze nie na temat!
Nawet sie nie wkurzam a po co.....i zostawiam to no coments
Dostałas wyczerpująca odpowiedź na swój problem ane tez TO O CO CI BIEGA
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 20:06   #870
kamaplama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

To niech na forum pozostanie Masima skoro jako jedyna bez wzgledu na wszystko zawsze reaguje!A Wy zalozcie forum o....???? "dupie marynie" chyba byłoby najlepsze!
Nagle wszystkie zajete mają cos do powiedzenia!Dziwne!
Wredne jestescie!Zapatrzone tylko w siebie!
kamaplama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.