Bezpieczne opalanie w czasie kuracji kwasami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-26, 13:06   #1
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana

Bezpieczne opalanie w czasie kuracji kwasami


Odkąd pamiętam, zawsze miałam bardzo jasną karnację. Nigdy nie chodziłam do solarium, używałam samoopalacza, aby nadać buzi złotawy kolor. Niedawno rozpoczęłam kurację kwasami AHA i BHA. I niestety teraz jestem bielutka jak mąka Chciałabym przyciemnić cerę - solarium i słońce oczywiście odpadają, nie chcę się nabawić przebarwień, a obawiam się, że przy stosowaniu samoopalacza razem z kwasami powstaną nieestetyczne plamy. Z kolei pudry brązujące bardziej służą do modelowania, a nie do tworzenia "sztucznej opalenizny". Czy jest jakaś inna metoda bezpiecznego nadania buzi odcienia opalenizny?
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 21:41   #2
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Bezpieczne opalanie w czasie kuracji kwasami

Cytat:
Napisane przez Natalia-Kosana Pokaż wiadomość
Odkąd pamiętam, zawsze miałam bardzo jasną karnację. Nigdy nie chodziłam do solarium, używałam samoopalacza, aby nadać buzi złotawy kolor. Niedawno rozpoczęłam kurację kwasami AHA i BHA. I niestety teraz jestem bielutka jak mąka Chciałabym przyciemnić cerę - solarium i słońce oczywiście odpadają, nie chcę się nabawić przebarwień, a obawiam się, że przy stosowaniu samoopalacza razem z kwasami powstaną nieestetyczne plamy. Z kolei pudry brązujące bardziej służą do modelowania, a nie do tworzenia "sztucznej opalenizny". Czy jest jakaś inna metoda bezpiecznego nadania buzi odcienia opalenizny?
a czemu koniecznie chcesz miec opalenizne? o tej porze roku to bardzo nienaturalne... radzilabym zakupic dobry podklad w troche ciemniejszym kolorze tak na codzien.
Jesli chodzi o jakies okazje - impreza itp. - polecam emulsje z Rimmel'a, dostepna tylko na allegro, bo w polsce w drogieriach jej nie ma... tu masz linka do tego prod. z KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8...zy-i-ciala.htm
ja mialam sredni mat, byl ok - tylko nie radze stosowac tuz po zrobieniu kwasow, tylko najwczesniej dopiero po kilku dniach od zabiegu.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.