Serum rozjaśniające (BU) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz produkt?
* 0 0%
** 0 0%
*** 0 0%
**** 1 33,33%
***** 2 66,67%
Głosujący: 3. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-17, 17:47   #1
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991

Serum rozjaśniające (BU)


Zestaw zawiera wszystko, co potrzebne do wykonania serum wspomagającego walkę z przebarwieniami pigmentacyjnymi skóry, które jednocześnie poprawia stopień nawilżenia skóry oraz wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe i antyoksydacyjne. Serum opiera się na kompleksie składników regulujących nadmierną produkcję brązowego barwnika skóry, które w bezpieczny sposób rozjaśniają przebarwienia i piegi. Główny składnik aktywny serum to opatentowany ekstrakt z rzepaku EKO (3%), wzmocniony obecnością witaminy B3 (niacynamidu - 6%), stabilnej formy witaminy C (5%), kwasu liponowego i polifenoli z winogron, z dodatkiem nawilżającego kwasu hialuronowego . Serum ma postać lekkiej, płynnej emulsji, odpowiedniej dla każdego typu cery z problemami pigmentacyjnymi i nierównomiernym, poszarzałym kolorytem skóry. Serum może być stosowane jako stały element pielęgnacji przez długi okres czasu, również w okresie lata, bez żadnych skutków ubocznych.
» Serum rozjaśniające to kompleksowa kuracja wspomagająca walkę z przebarwieniami skóry, jednocześnie zapewniająca poprawę stopnia nawilżenia skóry i działanie regenerujące oraz przeciwzmarszczkowe.
» Redukuje przebarwienia pigmentacyjne skóry (szaro-brązowe plamy).
» Ujednolica i rozjaśnia nierównomierny i poszarzały koloryt skóry.
» Spłyca drobne zmarszczki powierzchniowe skóry, uelastycznia i wygładza.
» Wpływa na wzrost nawilżenia i poprawia barierę lipidową skóry.
» Łagodzi podrażnienia i stany zapalne.
» Działa antyoksydacyjnie, zwalcza wolne rodniki powodujące przedwczesne starzenie skóry oraz hamuje i regeneruje zniszczenia skóry powodowane promieniowaniem UV.
» Serum ma postać lekkiej, płynnej emulsji, która szybko wchłania się w skórę.
» Serum oparte jest na bezpiecznych i skutecznych składnikach rozjaśniających przebarwienia i może być stosowane jako stały element pielęgnacji przez długi okres czasu, również w okresie lata, bez żadnych skutków ubocznych.
» Składniki rozjaśniające nie niszczą już wyprodukowanego przez skórę barwnika, natomiast regulują i hamują nadmierną produkcję melaniny w nowo powstających komórkach skóry, dlatego na pierwsze efekty działania Serum należy zaczekać minimum 4 tygodnie, czyli tyle, ile wynosi średni czas odnowy naskórka.
» Dla wzmocnienia efektu, kuracja za pomocą Serum rozjaśniajacego może być łączona z jednoczesnym zastosowaniem Toników z kwasami na noc oraz kremów z filtrami przeciwsłonecznymi na dzień.


Zawartość zestawu:

# Mleczko winogronowe; Postać: różowo - mleczna, płynna emulsja,
# Ekstrakt z rzepaku EKO; Postać: brązowy płyn,
# Żel hialuronowy 1%; Postać: bezbarwny, przezroczysty, bezzapachowy żel,
# Witamina C w płynie; Postać: płynny, bezbarwny i bezzapachowy olejek,
# Kwas liponowy; Postać: żółty, drobny proszek,
# Niacynamid (witamina B3); Postać: biały, drobny proszek,
# Butelka z ciemnego szkła z pipetką do przechowywania podręcznej porcji serum,
# Plastikowa bagietka,
# Opakowanie i etykietka na gotowy produkt.


Skład produktu: Water; Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract; Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil; Glyceryl Stearate; PEG-60 Hydrogenated Castor Oil; Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate HMW, Niacinamide (6%), Tetrahexyldecyl Ascorbate (witamina C - 5%), Glycerin; Brassica Napus Extract, Lipoic Acid + konserwant: Phenonip


Cena: 35zł/40ml
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-bright.html
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 10:04   #2
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Serum rozjaśniające (BU)

Wspaniałe! U progu wiosny zwykle wyskoczy mi kilka niespodzianek, po których zostaje niewielkie przebarwienie. Serum świetnie sobie z nimi radzi. A poza tym ma cudowną konsystencję. Od razu po nałożeniu odczuwa się ujędrnienie skóry. Moja pokochała ten kosmetyk dozgonnie. stawiam go na równi z pierwszym dotąd w osobistym rankingu Perfectionist Estee Lauder. U mnie sprawdza się świetnie. Polecam!
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 11:46   #3
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Serum rozjaśniające (BU)

Tego serum używam tylko raz w tygodniu, po sesji z Brevoxylem (z wiadomych względów jest obowiązkowe po nadtlenku benzoilu). Generalnie witamina C zaczęła mnie wypryszczać, więc jej nie nadużywam.
Serum jest dziecinnie łatwe w wykonaniu i podoba mi się jego skład (zwłaszcza przeciwzmarszczkowe kwas liponowy i niacynamid dogadujący się z formą olejową Wit. C).
Sam preparat na mnie się niestety lepi i dość kiepsko wchłania, dlatego osobiście wolę wodne i silikonowe sera z wit C, jednak nie opłaca mi się takiego robić tylko dla siebie, żeby raz w tygodniu użyć z niego 3 krople - to robię dla mamy (jest zachwycona), a dla siebie odlewam porcję na cotygodniowe smarowanie.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.