Rozstępy, powód ćwiczenia ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 12:03   #1
miaia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Unhappy

Rozstępy, powód ćwiczenia ?


Witam, półtora miesiąca zaczęłam ćwiczyć ciało, biegałam, jezdziłam na rolkach itp. Ćwicze, w sumie ćwiczyłam brzuch, ale przede wszystkim nogi oraz skupiłam się na pupie. Niedawno zauważyłam u siebie delikatne rozstępy na pośladkach, nie zauważyłam, żeby były czerwone tylko od razu białe. Wagę i wzrost mam normalny, nawet nie odchudzałam się, tylko zdrowiej odżywiałam, chciałam troszkę wyrzeźbic ciało. Od dwóch tygodni juz nie cwiczę, poniewaz obawiam sie, że przez ćwiczenia jeszcze bardziej się pogorszy. Czytałam, żeby im zapobiec trzeba nawilzać i natłuszczać ciało, ja tego aż tak często nie robiłam.. Moje pytanie jest: czy gdybym ćwiczyła dalej, czy rozstępy się pogorszą czy będzie poprawa, czy w ogóle odpuścić sobie treningi ???
miaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:28   #2
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Rozstępy, powód ćwiczenia ?

Jak białe to stare. Trening nie ma wplywu na rozstepy. Chyba, że nagle bardzo utyjesz albo się napakujesz mięśniami, ale to drugie Ci nie grozi. Najwyżej od aktywności fizycznej ujedrni Ci sie skóra i rozstepy może beda mniej widoczne.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:46   #3
matokarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 9
Dot.: Rozstępy, powód ćwiczenia ?

Najlepszym i sprawdzonym sposobem na rozstępy są tylko i wyłącznie ćwiczenia plus zdrowa dieta. Te dwie rzeczy zapewnią nam redukcję i powrót do świetnej formy. Polecam ćwiczenia Ewy Chodakowskiej - killer. Po tygodniu można zauważyć spore efekty nie tylko na wadzę, ale zarówno w lustrze.
matokarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 14:08   #4
miaia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Rozstępy, powód ćwiczenia ?

A tych starych nie da się już usunąć oprócz laseru ? Dieta i ćwiczenia na nie nie pomogą ??

Edytowane przez miaia
Czas edycji: 2014-05-06 o 14:12
miaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 14:17   #5
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Rozstępy, powód ćwiczenia ?

Cytat:
Napisane przez miaia Pokaż wiadomość
A jest szansa, że gdy zacznę znowu ćwiczyć nie będą powstawać i nie będą widoczniejsze ?
jeżeli są białe- są stare. widocznie kiedyś ich się nabawiłaś, a teraz ubyło ci tłuszczu, skóra nie nadążyła i się pokazały. jednyną możliwością jest skupienie się na ujędrnieniu skóry.
nowe rozstępy nie pojawią ci się od ćwiczeń- chwilowo mogą być bardziej widoczne.

popatrz czy twoje rozstepy są pionowe, czy poziome. jeżeli poziome, to za szybko rosłaś wzwyż, ich powstawania mozesz nie pamiętać- w każdym razie o ile nie urośniesz nowe sie nie pojawią.
jak pionowe, to od przytycia.

jak powstaną, to nie da się ich usunąć.

rozstępy od ćwiczeń- widziałam, ale u kolegi który naprawde dużo ćwiczył z ciężarami, i w krótkim czasie przybyło mu w barach. od cardio nie pojawią się.
__________________
Czekamyyyyy!

Edytowane przez Shiz
Czas edycji: 2014-05-06 o 14:25
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 14:52   #6
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstępy, powód ćwiczenia ?

Cytat:
Napisane przez miaia Pokaż wiadomość
A tych starych nie da się już usunąć oprócz laseru ? Dieta i ćwiczenia na nie nie pomogą ??
Nie.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-06 15:52:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.