Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 11:21   #4231
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No to już Ci nie będę wrzucała linka do filmu z recenzją, żebyś się nie załamała Może Dustin przesadził, mam nadzieję w Twoim imieniu.
Dzięki, też mam taką nadzieję .
A zresztą wolę się przekonać na własnej skórze.
Jak pędzel dotrze do mnie ze "stolycy" to dam znać, czy krechy na buzi fajnie wychodzą, względnie czy pędzel dobrze zbiera kurz z mebli .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 12:22   #4232
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Mówiłem Olu krecha to może nie zostanie po nim bo to kwestia ułożenia ręki, jakbym nim robił takie mikro koliste ruchy i powinno byc ok, ale włoskie ma słabe bo jest cięte a nie ukladane
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:55   #4233
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Mówiłem Olu krecha to może nie zostanie po nim bo to kwestia ułożenia ręki, jakbym nim robił takie mikro koliste ruchy i powinno byc ok, ale włoskie ma słabe bo jest cięte a nie ukladane
Może więc przy wykorzystaniu Twoich rad nie będzie tak źle . Mam nadzieję, że tak będzie, choć wiadomo, czyją matką nadzieja jest, przynajmniej w porzekadle
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 17:19   #4234
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A bo ten pędzelek najlepiej się nadaje do konturowania kremowymi specyfikami, jak te z Pro Sculpting własnie i LE Face & Body.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 17:38   #4235
aniakaszkowiak
Raczkowanie
 
Avatar aniakaszkowiak
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 151
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyny piszę z taka sprawą, mam do MACa dość daleko bo jestem z Wielkopolski, a interesowały by mnie puste paletki, może ma któraś z Was na zbyciu paletkę 15 bądź na na róże 6?
aniakaszkowiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 02:00   #4236
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Hej dziewczyny powiedzcie mi czy pedzle SE tez musza miec wytłoczony napis "JAPAN"??
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 06:41   #4237
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez lewa102 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny powiedzcie mi czy pedzle SE tez musza miec wytłoczony napis "JAPAN"??
mają chyba napis "china"
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 18:33   #4238
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

dzis pierwszy raz wyprobowalam swoje nowosci 138 i 129 i rewelacyjne sa!!! 138 jest idealny do konturowania i bronzera i ogolnie mozna nim omiesc twarz swietny) zadnych plam nie robi, jedynie co sie przerazilam to wypadly mi w nim 2 wlosy;p normalne? a i dla 168 znalazlam nowe zastosowanie z bronzera przeszlam na roz - strzal w 10
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 19:15   #4239
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez lewa102 Pokaż wiadomość
dzis pierwszy raz wyprobowalam swoje nowosci 138 i 129 i rewelacyjne sa!!! 138 jest idealny do konturowania i bronzera i ogolnie mozna nim omiesc twarz swietny) zadnych plam nie robi, jedynie co sie przerazilam to wypadly mi w nim 2 wlosy;p normalne? a i dla 168 znalazlam nowe zastosowanie z bronzera przeszlam na roz - strzal w 10
Bo 138 jest dedykowany do bronzera, a 168 do różu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 19:22   #4240
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez lewa102 Pokaż wiadomość
dzis pierwszy raz wyprobowalam swoje nowosci 138 i 129 i rewelacyjne sa!!! 138 jest idealny do konturowania i bronzera i ogolnie mozna nim omiesc twarz swietny) zadnych plam nie robi, jedynie co sie przerazilam to wypadly mi w nim 2 wlosy;p normalne? a i dla 168 znalazlam nowe zastosowanie z bronzera przeszlam na roz - strzal w 10
Pojedyncze włoski od czasu do czasu wypadają, to nic niezwykłego.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 21:17   #4241
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez lewa102 Pokaż wiadomość
dzis pierwszy raz wyprobowalam swoje nowosci 138 i 129 i rewelacyjne sa!!! 138 jest idealny do konturowania i bronzera i ogolnie mozna nim omiesc twarz swietny) zadnych plam nie robi, jedynie co sie przerazilam to wypadly mi w nim 2 wlosy;p normalne? a i dla 168 znalazlam nowe zastosowanie z bronzera przeszlam na roz - strzal w 10
nie wyłysieje Ci nie martw się
od czasu do czasu tak jak Ola pisze coś tam wypadnie, tak się dzieje.
138 używam holistycznie - do konturowania, potem nakładam nim bronzer, potem róż a na końcu czubkiem rozświetlacz. dla mnie to najbardziej uniwersalny pędzel do twarzy.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 21:29   #4242
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez lewa102 Pokaż wiadomość
dzis pierwszy raz wyprobowalam swoje nowosci 138 i 129 i rewelacyjne sa!!! 138 jest idealny do konturowania i bronzera i ogolnie mozna nim omiesc twarz swietny) zadnych plam nie robi, jedynie co sie przerazilam to wypadly mi w nim 2 wlosy;p normalne? a i dla 168 znalazlam nowe zastosowanie z bronzera przeszlam na roz - strzal w 10
też go mam od niedawna i używam do bronzera przy pierwszym użyciu rzeczywiście wypadły mu 2 włoski, ale teraz jest już ok
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 02:22   #4243
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

narazie z wypadaniem wloskow spokoj naszczescie. Teraz to zastanawiam sie czy mi w sumie 129 potrzebny jak zobaczylam jak swietny jest 168 do rozu
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 09:37   #4244
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez lewa102 Pokaż wiadomość
narazie z wypadaniem wloskow spokoj naszczescie. Teraz to zastanawiam sie czy mi w sumie 129 potrzebny jak zobaczylam jak swietny jest 168 do rozu
129 do pudru jest w sam raz.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 09:57   #4245
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
129 do pudru jest w sam raz.
Dzieki przetestuje

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez lewa102 Pokaż wiadomość
Dzieki przetestuje
a do transparentnego tez bedzie ok?
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 09:58   #4246
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez lewa102 Pokaż wiadomość
Dzieki przetestuje

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------



a do transparentnego tez bedzie ok?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 10:58   #4247
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cześć dziewczyny, jestem zainteresowana kupnem różu z wykończeniem Fost ( chodzi o kolor Style). Dlatego miałabym do Was pytanie, mianowicie - czy róże o tym wykończeniu maja bardzo nachalne drobinki? Czy wygląda to dobrze? Chciałabym,żeby był to kosmetyk na co dzień.
Z góry wielkie dzięki.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 11:37   #4248
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem zainteresowana kupnem różu z wykończeniem Fost ( chodzi o kolor Style). Dlatego miałabym do Was pytanie, mianowicie - czy róże o tym wykończeniu maja bardzo nachalne drobinki? Czy wygląda to dobrze? Chciałabym,żeby był to kosmetyk na co dzień.
Z góry wielkie dzięki.
Duzych drobinek nie maja, bardziej dają lustrzany połysk, dlatego w sumie rozświetlacz do tych róży już zbędny.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 12:04   #4249
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Kupiłam wczoraj 2 wkłady z maca z myślą, że będę je trzymać w mojej pustej palecie inglota a tu lipa wkłady wypadają i nie chcą się przyczepić. Zastanawiam się czy może dałoby to coś, gdybym odlepiła te nalepki z nazwami cienia od spodu, żeby była większa powierzchnia przyczepności czy jak? Sama już nie wiem, a nie chcę niepotrzebnie "zrywać" nazwy cienia :/ poradźcie coś proszę
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 20:18   #4250
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez limonka_89 Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj 2 wkłady z maca z myślą, że będę je trzymać w mojej pustej palecie inglota a tu lipa wkłady wypadają i nie chcą się przyczepić. Zastanawiam się czy może dałoby to coś, gdybym odlepiła te nalepki z nazwami cienia od spodu, żeby była większa powierzchnia przyczepności czy jak? Sama już nie wiem, a nie chcę niepotrzebnie "zrywać" nazwy cienia :/ poradźcie coś proszę
Po prostu przyklej do nich mały magnesik. Można takie kupić np. na eBayu za grosze, przykłady tu albo tu, ale pewnie też gdzieś w Polsce. Można też kupić sobie taki arkusz magnetyczny i wycinać samodzielnie. Ale trzeba wtedy zwrócić uwagę na to, by był bardzo cienki.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 20:43   #4251
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez limonka_89 Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj 2 wkłady z maca z myślą, że będę je trzymać w mojej pustej palecie inglota a tu lipa wkłady wypadają i nie chcą się przyczepić. Zastanawiam się czy może dałoby to coś, gdybym odlepiła te nalepki z nazwami cienia od spodu, żeby była większa powierzchnia przyczepności czy jak? Sama już nie wiem, a nie chcę niepotrzebnie "zrywać" nazwy cienia :/ poradźcie coś proszę
Nie sądzę, żeby odklejenie nalepki coś pomogło. W końcu cień kupowany jako wkład ma pod spodem magnes i do metalowego dna paletki powinien bez problemu się przyczepiać - bez doklejania lub odklejania czegokolwiek.
Nie mam wprawdzie paletek Inglota, więc nie mogę sprawdzić, ale czy to nie jest tak, że w Inglocie to dno paletki jest magnesem i stąd przyczepność, a nie od cienia?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 20:50   #4252
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie sądzę, żeby odklejenie nalepki coś pomogło. W końcu cień kupowany jako wkład ma pod spodem magnes i do metalowego dna paletki powinien bez problemu się przyczepiać - bez doklejania lub odklejania czegokolwiek.
Nie mam wprawdzie paletek Inglota, więc nie mogę sprawdzić, ale czy to nie jest tak, że w Inglocie to dno paletki jest magnesem i stąd przyczepność, a nie od cienia?
tak, chyba o to chodzi,
chyba powinnaś odkleić ten magnes wobec tego?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:09   #4253
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
tak, chyba o to chodzi,
chyba powinnaś odkleić ten magnes wobec tego?

w tej inglotowej dno paletki jest magnesem, cienie macowe nie chcą się trzymać. Odkleiłam magnes z wkładu ale to też nie pomogło. Musiałam wkłady przełożyć do nielubianej, dużej paletki glamboxa - w niej trzymają się bez problemu. Dziwne - a jej spód jest magnesem tak jak w tej inglotowskiej
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 06:10   #4254
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez limonka_89 Pokaż wiadomość
w tej inglotowej dno paletki jest magnesem, cienie macowe nie chcą się trzymać. Odkleiłam magnes z wkładu ale to też nie pomogło. Musiałam wkłady przełożyć do nielubianej, dużej paletki glamboxa - w niej trzymają się bez problemu. Dziwne - a jej spód jest magnesem tak jak w tej inglotowskiej
to nie wiem, w czym problem, może jakieś odwrotne namagnesowanie czy coś w tym stylu, nie wiem
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 10:34   #4255
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Trudno, będę musiała trzymać maczki w glamboxie chyba. Albo kupić oryginalną MAC'a. A wogóle jak wychodzi cenowo 15 pusta? Chyba 59 zł tak? I czy można zdjąć te seperatory?

Ostatnio do mojego pędzla 217, dołączyły kolejne - 224 i 239
i już wiem, że będą kolejne Napewno jakiś do pudru sobie kupię.
Chciałam kupić jeszcze 222 ale we Wro znowu go nie mają (to już trzeci raz jak o niego pytam - nigdy go nie mają- a do Wrocławia mam kawał drogi) Wogóle kusiło mnie więcej pędzli, niestety wydatek jest to duży więc stopniowo będę dokupować pojedyncze sztuki.
Chciałam też przyjrzeć się pigmentom - vanilla i naked, ale nie było ani jednego ani drugiego.

Z kosmetyków zakupiłam 2 wkłady cieni: satin taupe i quarry. Satin taupe jest piękny i dokładnie taki jaki próbowałam na testerze w MACu, natomiast z quarry sama nie wiem co jest nie tak Próbując go na testerze cień miał świetną konsystencję, był taki świetnie napigmentowany o cudownej lekko miałkiej konsystencji, no poprostu idealny. I co? W domu próbuję, a tu się okazuje, że quarry jest taki suchy, wogóle nie oddaje koloru na pędzel. Maznęłam po nim palcem i wogóle nawet nie znać koloru. W niczym nie przypomina pięknego, świetnie napigmentowanego quarry'ego z salonu mac'a Może jak zejdzie wierzchnia warstwa, to będzie taki jak ma być
Czy może dostałam jakiś przeterminowany produkt?:/

Edytowane przez limonka_89
Czas edycji: 2012-09-25 o 10:39
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 11:30   #4256
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez limonka_89 Pokaż wiadomość
Trudno, będę musiała trzymać maczki w glamboxie chyba. Albo kupić oryginalną MAC'a. A wogóle jak wychodzi cenowo 15 pusta? Chyba 59 zł tak? I czy można zdjąć te seperatory?

Ostatnio do mojego pędzla 217, dołączyły kolejne - 224 i 239
i już wiem, że będą kolejne Napewno jakiś do pudru sobie kupię.
Chciałam kupić jeszcze 222 ale we Wro znowu go nie mają (to już trzeci raz jak o niego pytam - nigdy go nie mają- a do Wrocławia mam kawał drogi) Wogóle kusiło mnie więcej pędzli, niestety wydatek jest to duży więc stopniowo będę dokupować pojedyncze sztuki.
Chciałam też przyjrzeć się pigmentom - vanilla i naked, ale nie było ani jednego ani drugiego.

Z kosmetyków zakupiłam 2 wkłady cieni: satin taupe i quarry. Satin taupe jest piękny i dokładnie taki jaki próbowałam na testerze w MACu, natomiast z quarry sama nie wiem co jest nie tak Próbując go na testerze cień miał świetną konsystencję, był taki świetnie napigmentowany o cudownej lekko miałkiej konsystencji, no poprostu idealny. I co? W domu próbuję, a tu się okazuje, że quarry jest taki suchy, wogóle nie oddaje koloru na pędzel. Maznęłam po nim palcem i wogóle nawet nie znać koloru. W niczym nie przypomina pięknego, świetnie napigmentowanego quarry'ego z salonu mac'a Może jak zejdzie wierzchnia warstwa, to będzie taki jak ma być
Czy może dostałam jakiś przeterminowany produkt?:/
Pedzelka 222 mozesz juz nigdzie nie kupic, bo zostal wycofany przez maca.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 15:09   #4257
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Mam pytanko do Macoholiczek bardziej zaawansowanych stażem ode mnie .
Ma któraś z Was róż The Perfect Cheek? Ma się pojawić w nadchodzącej kolekcji Marilyn Monroe, a na pewno był elementem kolekcji z 2009r. Makeup Art Cosmetics, więc może ktoś posiada go z tych czasów .
Zastanawiam się na ile jest on podobny do Strady, Taupe albo Pink Cult.
Dostępne w necie słocze niestety niewiele oddają, a The Perfect Cheek to mój nr 1 na liście rzeczy z MM, więc jak coś w tym temacie wiecie, do prosze dajcie znać .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 16:41   #4258
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

o, to nie wiedziałam że wycofują 222
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 17:04   #4259
marttha
Raczkowanie
 
Avatar marttha
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstchowa
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cześć dziewczyny
Kupiłam nie tak dawno pigmenty z MACa na allegro. Jestem z nich bardzo zadowolona, aczkolwiek jedna sprawa mi nie daje żyć: cienie przyszły wsypane w takie malutkie rożki, co uniemożliwia normalną aplikacje. Niestety nie wiem do czego do przesypać ani gdzie takie przystępne pojemniczki kupić.
Ratunku!
__________________
.
marttha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 17:08   #4260
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

W sephorze sa sloiczki male do kupienia, ja trzymam czesc pigmentow w sloiczkach po minikremach zuzytych tez.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.