Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-23, 22:37   #2941
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
wykupiliśmy
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 02:51   #2942
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Givenchy Phenomen'eyes Mascara - prawdziwy fenomen?

Zaintrygowana tym tuszem postanowilam go kupic i wyprobowac w przytulnych warunkach domowych. Jutro, najpozniej w poniedzialek, zwracam to dziadostwo tam, gdzie je nabylam (Bogu dzieki za bezproblemowa mozliwosc zwrotu). Szczoteczka jest fajna, pomysl oryginalny, fakt, wymaga czasu i przyzwyczajenia, ale sama formula tuszu (przede wszystkim konsystencja) nadaje sie do kosza. Rzadkie to jakies, klejace, mazgajace, "grudkujace, kserujace ... no po prostu nie i koniec. Na pewno nie dla mnie to cudo.
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 07:50   #2943
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Dazzling Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję Waszej porady, bo już drugi dzień siedzę i myślę czy kliknąć czy nie i aż mnie stresuje, że do jutra coś, czego chce może zniknąć.

Interesują mnie podkład pryzmowy Shaping Ivory i ten róż Crazy Pink. Oglądnęłam chyba wszystkie fotki jakie są na Wizażu tych dwóch cudeniek, ale nie mam gdzie ich pomacać i oglądnąć na żywo więc może te dziewczyny, które widziały je lub efekt mi doradzą.

Kiedyś testowałam podkład nr 03 Shaping Beige (05 też, ale to już totalnie za ciemne) i nie był najgorszy. Ale nie mam całkowicie porcelanowej cery, raczej coś ton wyżej (najbardziej popularny przyklad- z Colorstay'a używam Buff, a nie tego jaśniejszego). Nie chcę się wpakować w coś czego nie będę używać, bo mam teraz sporo wydatków, ale okazja kusi.
Może głupie pytania, ale oszczędzicie mi dziewczyny sporo stresu Pomocy!
to ja się wypowiem w sprawie shaping ivory

z twojego opisu wynika, że masz odcień skóry zbliżony do mojego- dla mnie też 03 za ciemne, też używałam kiedyś revlona buff.

Te pryzmy zamawiałam w ciemno (znałam tylko z opisu) i powiem że kolor mają idealny- nie są białe, ani różowo-białe, wg mnie nie są za jasne

2 kostki na dole są jasno beżowe (ładny beż)
na górze jedna ciemnejsza, fajna do modelowania, i mieszania z jaśniejszymi (jakby ci było za jasno to można więcej domieszać)
druga na górze to rozświetlacz niby, jest najjaśniejsza, ale żadnych tam drobin, czy oplaizacji nie ma

Na razie użyłam ich kilka razy, więc muszę jeszcze trochę poużywać żeby się wiarygodnie wypowiedzieć, ale jeśli chodzi o kolor, to naprawdę jest fajny (są fajne), no i faktycznie fajnie się da pyszczek wymodelować dzięki różnym kolorom kostek

(a w ogóle to bardzo polecam też inny pudrowy kompakt- mój ukochany dior forever w odcieniu 010- BOSKI jest)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 08:52   #2944
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez kasia3737 Pokaż wiadomość
Zamówiłam w zeszłą niedzielę a przyszły w czwartek / odebrane w piątek Ja mam wogóle super szczęście z truskawą, wszystko do mnie dochodzi w mniej więcej 5 dni a i urząd się nie miesza

Poza tym pryzmy dosyć świeże - luty 2007
No to szybciutko do Ciebie dochodza paczki. Ja bez postoju czekam tydzien zazwyczaj. Czasem 8 dni, jak wtedy nie przyjdzie to juz wiem, ze UC zgarnal.

Ktos pisal w watku truskawkowym, ze mial chyba z 2008r. To swiezynki normalnie sa.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 09:18   #2945
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez kasia3737 Pokaż wiadomość
Zamówiłam w zeszłą niedzielę a przyszły w czwartek / odebrane w piątek Ja mam wogóle super szczęście z truskawą, wszystko do mnie dochodzi w mniej więcej 5 dni a i urząd się nie miesza

Poza tym pryzmy dosyć świeże - luty 2007
no to moze i ja bede miala takie szczescie ze dojda w tym tyg
Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Dazzling, pryzm Crazy Pink już nie ma , wykupili
Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
wykupiliśmy
Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
no przyznac sie kto wzial ostatnie 2?!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 09:34   #2946
Dazzling
Raczkowanie
 
Avatar Dazzling
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 400
Dot.: Pryzmy Givenchy

Właśnie, przyznać mi się tu Będę bić

Evitko, a ten drugi kompakt, o którym piszesz jest suchy czy nie? Bo pryzmy są suche jednak a ja się zastanawiam czy nie wolałabym takiego podkładu mokrego, zbitego. I dziękuję Ci bardzo za wypowiedź
__________________
DOSTęP DO NETA BARDZO NIEREGULARNY zA WSZELKIE OPóźNIENIA Z GóRY PRZEPRASZAM


Szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post11031510


Kramik wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=301620


Dazzling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 09:37   #2947
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Pryzmy Givenchy

Dziewczyny, napiszcie proszę coś więcej o Skin Fusion 31. Wyglądają zachęcająco, ale prawie nie ma tu na wizażu o nich opini One są na całą twarz? Co robią? W ogóle coś robią?

No i jeszcze interesują mnie cienie Indigo Denim - napaliłam się na nie, ale nie wiem czy są faktycznie fajne i czy warto- na żywo nie macałam.
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 09:41   #2948
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pryzmy Givenchy

Jestem w szoku bo Crazy Pink doleciały do mnie w bodajże 3 dni
Dzisiaj je pierwszy raz przetestuję na twarzy W pudełku wyglądają prześlicznie, choć po truskawkowym zdjęciu spodziewałam się że będą bardziej różowe.
Czy któraś z Was już je używała na całą twarz, czy tylko jako wykończenie i rozświetlacz? Zastanawiam się w jakiej kombinacji będą najlepiej wyglądać
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 10:05   #2949
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Jestem w szoku bo Crazy Pink doleciały do mnie w bodajże 3 dni
Dzisiaj je pierwszy raz przetestuję na twarzy W pudełku wyglądają prześlicznie, choć po truskawkowym zdjęciu spodziewałam się że będą bardziej różowe.
Czy któraś z Was już je używała na całą twarz, czy tylko jako wykończenie i rozświetlacz? Zastanawiam się w jakiej kombinacji będą najlepiej wyglądać
3 dni super! jedna z wizazanek uzyla ich na cala twarz wyzej powinna byc jej wypowiedz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 10:24   #2950
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Pryzmy Givenchy

Ja po nieudanej przygodzie z beżami skusiłam się na najnowsze sypkie pyzmy z kolekcji zimowej - tej z kropkami - 73 Dandy Beige. I jestem zachwycona, tamte po jakimś czasie szarzały mi na twarzy, nadając wygląd śmiertelnie zmęczonej, przy tych na szczęście nie ma takich niespodzianek. Nie ma też w nich ani jednej byszczącej drobiny. Wg mnie są idealnie matowe. Jeszcze mi się Soft White marzą - porównywałam oba przy kupnie - w SF te drobinki widziałam.
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 10:51   #2951
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
3 dni super! jedna z wizazanek uzyla ich na cala twarz wyzej powinna byc jej wypowiedz
kurczę, zaraz przejrzę bo chyba ślepa jestem i nie mogę znaleźć

Właśnie przetestowałam pierwszy raz 07 Crazy Pink Na początku wydawało mi się, że będą mocno błyszczące ale gdy zeszła pierwsza warstwa najbardziej migotliwych drobinek nie jest tak źle Oczywiście drobinki są ale bardzo malutkie i na twarzy nie są mocno widoczne. Jak dla mnie jako typowy rozświetlacz ani nawet róż w tej chwili się nie sprawdzają. Może to się jednak zmienić gdyż właśnie wróciłam z urlopu i jestem opalona a wydaje mi się, że na jaśniejszej cerze będą wyglądać o wiele lepiej.
Omiotłam nimi buzię i dają fajny lekki woal, zmiękczają i trochę wygładzają. Zobaczymy, muszę je dalej testować
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 10:56   #2952
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Dazzling Pokaż wiadomość
Właśnie, przyznać mi się tu Będę bić

Evitko, a ten drugi kompakt, o którym piszesz jest suchy czy nie? Bo pryzmy są suche jednak a ja się zastanawiam czy nie wolałabym takiego podkładu mokrego, zbitego. I dziękuję Ci bardzo za wypowiedź
ten dior też jest suchym kompaktem.
To dobrze by ci było potestować obie formy, przed zakupem, bo to jednak trochę kasy....
Ja wolę suche, ten jest aksamitny, jakby bardzo drobno mielony, nie pyli się, przyzwoicie kryje (jak na pudrowy), a nie robi babci pudernicy, nic nie podkreśla (skórek). Dla mnie chyba ideał

a pryzmy, jak pisałam, muszę jeszcze pomęczyć żeby sobie o nich zdanie wyrobić
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 11:11   #2953
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Ja po nieudanej przygodzie z beżami skusiłam się na najnowsze sypkie pyzmy z kolekcji zimowej - tej z kropkami - 73 Dandy Beige. I jestem zachwycona, tamte po jakimś czasie szarzały mi na twarzy, nadając wygląd śmiertelnie zmęczonej, przy tych na szczęście nie ma takich niespodzianek. Nie ma też w nich ani jednej byszczącej drobiny. Wg mnie są idealnie matowe. Jeszcze mi się Soft White marzą - porównywałam oba przy kupnie - w SF te drobinki widziałam.
A gdzie je kupiłaś .Czy one są bardzo jasne,jaś niejsze sporo od Delicate Beige?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 11:13   #2954
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
kurczę, zaraz przejrzę bo chyba ślepa jestem i nie mogę znaleźć

Właśnie przetestowałam pierwszy raz 07 Crazy Pink Na początku wydawało mi się, że będą mocno błyszczące ale gdy zeszła pierwsza warstwa najbardziej migotliwych drobinek nie jest tak źle Oczywiście drobinki są ale bardzo malutkie i na twarzy nie są mocno widoczne. Jak dla mnie jako typowy rozświetlacz ani nawet róż w tej chwili się nie sprawdzają. Może to się jednak zmienić gdyż właśnie wróciłam z urlopu i jestem opalona a wydaje mi się, że na jaśniejszej cerze będą wyglądać o wiele lepiej.
Omiotłam nimi buzię i dają fajny lekki woal, zmiękczają i trochę wygładzają. Zobaczymy, muszę je dalej testować
ja tez uwazam ze jak wybledne pewnie beda ciekawiej wygladaly chociaz zobacze jak dojda i je wyprobuje na twarzy tylko ten zloty polysk lepiej wypada na opalonej buzce
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 11:48   #2955
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Dziewczyny, napiszcie proszę coś więcej o Skin Fusion 31. Wyglądają zachęcająco, ale prawie nie ma tu na wizażu o nich opini One są na całą twarz? Co robią? W ogóle coś robią?

.
Skin fusiony są takim fajnym rożswietlaczo różo - brązerem, kolory mają b. naturalne i delikatne, są świetne Czy na całą twarz? Zalezy od karnacji i upodobań, dla mnie raczej nie, ale dziewczyny różnie praktykują nakładanie różnych kosmetyków
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 12:01   #2956
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja tez uwazam ze jak wybledne pewnie beda ciekawiej wygladaly chociaz zobacze jak dojda i je wyprobuje na twarzy tylko ten zloty polysk lepiej wypada na opalonej buzce
Wpatrzyłam się przy oknie i ten złoty połysk jednak widać u mnie na kościach polikowych
Muszę doprowadzić cerę po lecie do stanu używalności i mam nadzieję, że wtedy będę w pełni zadowolona.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 12:02   #2957
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Wpatrzyłam się przy oknie i ten złoty połysk jednak widać u mnie na kościach polikowych
Muszę doprowadzić cerę po lecie do stanu używalności i mam nadzieję, że wtedy będę w pełni zadowolona.
a roz cos widac??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 12:27   #2958
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a roz cos widac??
różu niestety nie widać
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 12:33   #2959
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Skin fusiony są takim fajnym rożswietlaczo różo - brązerem, kolory mają b. naturalne i delikatne, są świetne Czy na całą twarz? Zalezy od karnacji i upodobań, dla mnie raczej nie, ale dziewczyny różnie praktykują nakładanie różnych kosmetyków
Ja tez mam na nie ochote Ale mam pytanie: czy beda w ogole widoczne na sredniej karnacji? Boję się, że nie... Na codzien uzywam sypkich pryzm sweet caramel i te kolory sa dla mnie idealne. Z gory dzieki za odpowiedz
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 13:58   #2960
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A gdzie je kupiłaś .Czy one są bardzo jasne,jaś niejsze sporo od Delicate Beige?
W Sephorze w Silesia City Center w Katowicach. Pani ekspedietnka mówiła, że był to pierwszy dzień, w którym wystawili tę kolekcję, były m.in. cienie (ale nie zachwyciły mnie).
Co do Delicate Beiga - wg mnie natężenie koloru jest bardzo podobne, może są ciut jaśniejsze (ale beże miałam dawno, mówię tylko z tego, co pamiętam), inny na pewno jest odcień, tonacja, ciepła, po wymieszaniu pyłek to taki średni, w kierunku jasnego ciepły beż.
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 16:30   #2961
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
różu niestety nie widać
hym no to jak u mnie okaza sie be to sie ich pozbede i klikne bardziej rozowe pryzmy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 19:00   #2962
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość



no przyznac sie kto wzial ostatnie 2?!
Ja wzięłam ostatnią sztukę kto bierze ostatki będzie piękny i gładki
Ale póki co mam puste konto
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 19:10   #2963
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hym no to jak u mnie okaza sie be to sie ich pozbede i klikne bardziej rozowe pryzmy
hmm, jako typowy róż to nie wiem czy się sprawdzi Na zdjęciu truskawkowym wydawały mi się o wiele bardziej różowe, a w rzeczywistości kolory są bardziej pastelowe
Fajnie może wyglądać w połączeniu na jakiś inny róż lub delikatnie na całą twarz. Ja tak będę używać ale dopiero jak trochę wyblednę
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 20:42   #2964
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pryzmy Givenchy

no to ekstra juz sie napalilam na Dandy Beige -ujrzalam je wgazecie modowo-urodowej i ladnie wygladaja skad ja wytrzasne kase?

bieta mozesz obfocic? rozumiem ze masz jasna cere?

http://cgi.ebay.pl/NEW-Givenchy-Loos...QQcmdZViewItem

myslicie ze sa oryginalne?
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2008-08-24 o 21:08
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 23:06   #2965
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no to ekstra juz sie napalilam na Dandy Beige -ujrzalam je wgazecie modowo-urodowej i ladnie wygladaja skad ja wytrzasne kase?

bieta mozesz obfocic? rozumiem ze masz jasna cere?

http://cgi.ebay.pl/NEW-Givenchy-Loos...QQcmdZViewItem

myslicie ze sa oryginalne?
Ja też mam na nie chrapkę
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 23:43   #2966
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Pryzmy Givenchy

Przede wszystkim - jest to moj pierwszy post w tym watku wiec witam Was serdecznie A teraz do rzeczy ...

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja też mam na nie chrapkę
Ja rowniez ... mru. Mam tylko jedno ale - kolor. Widzial go ktos na zywo? Boje sie, ze bedzie zbyt pomaranczowo rozowy. Mam bardzo jasna karnacje i nie chcialabym sobie zrobic krzywdy ... Choc w sumie na zdjeciu (http://www.sephora.com/browse/produc...ategoryId=1133) dandy beige wydaje sie byc najjasniejszy ze wszystkich dostepnych odcieni ... Chociaz tutaj (http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...0602_700041_-1) sprawiaja juz zupelnie inne wrazenie ... a moze to moj monitor? Jak myslicie?
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 00:03   #2967
laurie77
Raczkowanie
 
Avatar laurie77
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Pryzmy Givenchy

Dziewczyny poradźcie - który odcień Prisme Foundation wybrać: Shaping Ivory czy Shaping Beige? któraś z Was wyżej pisała że jest b. duża różnica między tymi kolorami. Mam bardzo jasną cerę, w tej chwili używam podkładu HR Spectacular 13 i Prisme Again Chic White. Shaping Beige ma śliczny odcień i jak go testowałam na dłoni to wydawał się ok, ale dłoń mam lekko opaloną a twarz nie.... Ivory nie mam gdzie przetestować, a na truskawece jest, więc gdybym tylko miała pewność że nie będzie zbyt jasny to juz byłby mój

Bardzo kuszą mnie też sypkie Dandy Beige albo Soft White'y i też mam dylemat które wybrać. Chyba zaryzykuję Dandy na końcówkę lata... Zwłaszcza że to limitowanka i za chwilę może zniknąć ze sklepów. Mogłybyście porównać te odcienie?
laurie77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 10:06   #2968
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pryzmy Givenchy

ja tez chyba jutro pochodze po Sephorach

laurie,szkoda ze nie przetestowalas na twarzy. dziewczyny mowily ze Shaping Ivory jest bardzo jasny,kupowaly go osoby z jasniutka cera i podobnoz tez troche pobiela. ale glowy nie dam sobie uciac


czy ktos wie gdzie jest kolorowka Givenchy w Gdansku?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 10:32   #2969
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Laurie77 witaj
Kompakt Shaping Ivory jest jasny ale nie ekstremalnie, zajrzyj na watek "Truskawkowe zdobycze", na ostatniej stronie wkleilam zdjecie tego kompaktu obok Chic White wlasnie, puder jest jasniejszy od kompaktu Dla mnie byl za ciemny i polecial dalej.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 10:40   #2970
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Można Dandy Beige kupić gdzieś w internecie?Poza ebayem oczywiście,chodzi mi o jakiś sklep internetowy polski
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.