Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-02, 07:49   #1741
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

to zobaczymy jak długo się będzie spóźniać bo narazie zero zapowidzie...no i chyba skuszę się na test, może do lekarza też się zapisze. Aaaa!
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 10:29   #1742
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Ja czesto przez np stres zwiazany z egzaminami nie mialam okresu przez 2-3 miesiace. To bylo strasznie wkurzajace. W twoim przypadku bardzo mozliwe ze jest to spowodowane tabletka. Zrob test i bedzie po klopocie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 22:51   #1743
przykromi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 129
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

ja robiłam test wszedł negatywny uf :P

myślicie że od następnego opakowania jestem już normalnie zabezpieczona?
przykromi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 22:57   #1744
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez przykromi Pokaż wiadomość
ja robiłam test wszedł negatywny uf :P

myślicie że od następnego opakowania jestem już normalnie zabezpieczona?
tak, jesteś
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 16:11   #1745
przykromi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 129
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

dzięki w ogóle dzięki za wszystko Kochana
przykromi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 12:05   #1746
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

No i kupiłam test. Powiedzcie mi czy jest jakaś najlepsza pora na zrobienie go?
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 12:09   #1747
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Witam, mam pytanie! Staramy się z mężem o dzidziusia od jakis 3 miesięcy i mam maly problem...
Mam okres nie regulakrnie tzn. co 25 do 29dni. Ostanio miałam okres 27.09.08 po 26 dniach, okres trwał 2,5 dnia i kirwy bya koloru brązowego, mimo skonczonego okresu mialam przez 2 dni miała lekkie plamieni koloru brązowego. Od jakiś 2 tygodni nasilają sie skurcze w macicy, które powtarzają sie kilka razy dziennie. Dodtkowo boli mnie krzyż, swędza sudki, jetem zmęczona,śpiąca,spokojna jak nigdy, nie mam zbytnio apetytu jak zawsze, boli mnie glowa. Nie mam mdłości i nie drażnią mnie zapachy! zrobiłam test ale wyszedł negatywnie, ale objawy nie ustąpily....co mogą oznaczac?
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 12:18   #1748
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez przykromi Pokaż wiadomość
dzięki w ogóle dzięki za wszystko Kochana
nie ma za co

Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
No i kupiłam test. Powiedzcie mi czy jest jakaś najlepsza pora na zrobienie go?
mówi się, że test najlepiej robić z porannego moczu
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 14:26   #1749
fexy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

o rany jestem przerażona. za dużo chyba się stronek o ciąży naczytałam...

moja sytuacja wygląda tak. uprawiałam seks tylko raz, w jeden z ostatnich dni okresu. on się zabezpieczył. prezerwatywa chyba nie pękła (nie czułam nic takiego). w następnym miesiącu miałam normalnie okres. nie miałam żadnych wymiotów, nudności ani nic. czasem tylko wydaje mi się, że mój brzuch jest jakiś napęczniały. ostatnio dowiedziałam się, iż ciąży towarzyszy spory ubytek krwinek czerwonych i zapotrzebowanie na żelazo wzrasta. tak się pechowo składa, że brakuje mi żelaza...mam nadzieję, że to tylko anemia,ale badanie krwi pewnie wszystko wyjaśni ...

a może to wszystko to tylko moje urojenia? może zabezpieczenie i miesiączka pozwalają wykluczyć ryzyko?

proszę o jakąś odpowiedź, i bez pojazdów typu "trzeba było pomyśleć wcześniej" bo myślałam wcześniej, a i tak już jestem kłębkiem nerwów

pozdrawiam
fexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 14:36   #1750
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez fexy Pokaż wiadomość
o rany jestem przerażona. za dużo chyba się stronek o ciąży naczytałam...

moja sytuacja wygląda tak. uprawiałam seks tylko raz, w jeden z ostatnich dni okresu. on się zabezpieczył. prezerwatywa chyba nie pękła (nie czułam nic takiego). w następnym miesiącu miałam normalnie okres. nie miałam żadnych wymiotów, nudności ani nic. czasem tylko wydaje mi się, że mój brzuch jest jakiś napęczniały. ostatnio dowiedziałam się, iż ciąży towarzyszy spory ubytek krwinek czerwonych i zapotrzebowanie na żelazo wzrasta. tak się pechowo składa, że brakuje mi żelaza...mam nadzieję, że to tylko anemia,ale badanie krwi pewnie wszystko wyjaśni ...

a może to wszystko to tylko moje urojenia? może zabezpieczenie i miesiączka pozwalają wykluczyć ryzyko?

proszę o jakąś odpowiedź, i bez pojazdów typu "trzeba było pomyśleć wcześniej" bo myślałam wcześniej, a i tak już jestem kłębkiem nerwów

pozdrawiam
zabezpieczenie nie zawiodło, okres pojawił się w terminie, moim zdaniem no stress
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 14:48   #1751
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
No i kupiłam test. Powiedzcie mi czy jest jakaś najlepsza pora na zrobienie go?
rano
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***
Trista jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 14:51   #1752
fexy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

dzięki

oby i będę niecierpliwie czekać na kolejny okres. i nigdy już nie popełnie takiego błędu
fexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 10:03   #1753
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Mam pytanie....PILNE....!

Błagam odpowiedzcie...dostalam na recepte tabletki antykoncepcyjne, przez głupi przypadek położyłam ja na kaloryferze, jednak po czasie szybko wzięłam je z tego miejsca. Nie nagrzały się tak bardzo, ale pudełko było ciepłe , teraz nie wiem co zrobić?wyrzucić je? wymienic w aptece na nowe? Na ulotce pisze ze do 25 stopni mozna je przechowywać/..
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 10:21   #1754
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Mam pytanie....PILNE....!

Błagam odpowiedzcie...dostalam na recepte tabletki antykoncepcyjne, przez głupi przypadek położyłam ja na kaloryferze, jednak po czasie szybko wzięłam je z tego miejsca. Nie nagrzały się tak bardzo, ale pudełko było ciepłe , teraz nie wiem co zrobić?wyrzucić je? wymienic w aptece na nowe? Na ulotce pisze ze do 25 stopni mozna je przechowywać/..
nie pisz tego samego posta w kilku wątkach!
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 10:36   #1755
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Mam pytanie....PILNE....!

Błagam odpowiedzcie...dostalam na recepte tabletki antykoncepcyjne, przez głupi przypadek położyłam ja na kaloryferze, jednak po czasie szybko wzięłam je z tego miejsca. Nie nagrzały się tak bardzo, ale pudełko było ciepłe , teraz nie wiem co zrobić?wyrzucić je? wymienic w aptece na nowe? Na ulotce pisze ze do 25 stopni mozna je przechowywać/..
moglabys zmierzyc temp przy kaloryferze,bo moze nie przekroczyla 25 stopni(oczywiscie termometrem domowym a nie takim dla ludzi hehe)
A najlepiej zapytaj w aptece
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 17:58   #1756
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

A ja nie mam okresu już od ponad miesiąca.Wiedziałam że w ciąży raczej nie jestem, ale 17 wrzesnia - okres już wtedy mi się spóźniał, przerwała nam się prezerwatywa.Wtedy zaczęłam się bać.Po dwóch tygodniach zrobiłam test dwa testy które wyszły negatywnie.Poszłam parę dni temu do lekarza.Pan doktor zrobił usg dopochwowe, i powiedział że nie ma podstaw do obaw odnosnie ciąży.Powiedział, że wg niego może to być zespół policystycznych jajników.Pobrał wymaz z pochwy.Były dwie możliwości, albo podałby mi coś na wywołanie okresu, albo po prstu należałoby poczekać.Doktor powiedział żebym poczekała 2 miesiące na naturalny okres, bez żadnych leków.Mam kontrole za dwa miesiace.

Tak wiec - dziewczynki, nie martwcie sie ze nie macie okresu.Powody opoznieni moga byc rozne i moze ich byc mnostwo.Najlepiej jest po prostu pojsc do lekarza i rowzwiac swoje watpliwosci.

Pozdrawiam
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 15:09   #1757
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

no i zapisałam się do lekarza również, test się zorbi jutro :P ale mam od paru dni dziwne - chwilowe bóle w podbrzuszu :/ martwi mnie to ale czy przy ciąży na początku są jakieś objawy? Pamiętacie? w ogóle jak to wygląda, wiem że każdy organizm reaguje inaczej jednak może coś mniej więcej mi powiecie na ten temat?
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 17:21   #1758
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
no i zapisałam się do lekarza również, test się zorbi jutro :P ale mam od paru dni dziwne - chwilowe bóle w podbrzuszu :/ martwi mnie to ale czy przy ciąży na początku są jakieś objawy? Pamiętacie? w ogóle jak to wygląda, wiem że każdy organizm reaguje inaczej jednak może coś mniej więcej mi powiecie na ten temat?

Mnie też bolalo podbrzusze, zrobiłam test i nic...wiec to nie musi oznaczać ciąże!
Z tego co się czytałam to:
-bolą piersi
-jest się zmeczonym
-nie można znieść zapachów różnych
-czasami mdłości
Ale tes da ci 99%pewności....
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 10:10   #1759
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Dziewczyny pomóżcie...zrobiłam dziś test (marka:QuickVue) i nie wiem jak go mogę do końca odczytać a mianowicie, pojawiły mi się dwie kreski...Jedna (górna) bardzo ciemna i druga dość jasna jednak widoczna. W informacji pisze (o wyniku pozytywnym) że odcienie nie muszą być takie same...przy negatywnym musi być w 100% jedna kreska? Kupiłam drugi test. Nie wiem czy go zrobić teraz po południu albo jutro rano albo poczekać pare dni. Co o tym myślicie?
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 10:20   #1760
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie...zrobiłam dziś test (marka:QuickVue) i nie wiem jak go mogę do końca odczytać a mianowicie, pojawiły mi się dwie kreski...Jedna (górna) bardzo ciemna i druga dość jasna jednak widoczna. W informacji pisze (o wyniku pozytywnym) że odcienie nie muszą być takie same...przy negatywnym musi być w 100% jedna kreska? Kupiłam drugi test. Nie wiem czy go zrobić teraz po południu albo jutro rano albo poczekać pare dni. Co o tym myślicie?
jak 2 kreski to ciąża
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 10:33   #1761
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Nawet jak taka jasna a jak myslisz kiedy zrobić ten drugi test? Jeszcze dzisiaj po południu czy może znowu rano?
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 11:34   #1762
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
Nawet jak taka jasna a jak myslisz kiedy zrobić ten drugi test? Jeszcze dzisiaj po południu czy może znowu rano?
Z tego co wiem o testach ciazowych, to ta druga kreska jest zazwyczaj dosc jasna, ale jest.Przy tescie negatywnym, jest wyrazna jedna kreska, nie ma zadnej drugiej.Jezeli masz podstawy do obaw (albo do radosci) to poczekaj do jutra i zrob z pierwszego porannego moczu.Moze ten test ktory zrobilas po prostu zle wykonalas, albo cos takiego.Jezeli drugi raz wyjdzie tak samo, czyli z tymi dwiema kreseczkami, to znaczy, ze jestes w ciazy.Jak dlugo spoznia sie Twoj okres?Bylas juz u lekarza?
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 11:46   #1763
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez LadyAnne Pokaż wiadomość
Z tego co wiem o testach ciazowych, to ta druga kreska jest zazwyczaj dosc jasna, ale jest.Przy tescie negatywnym, jest wyrazna jedna kreska, nie ma zadnej drugiej.Jezeli masz podstawy do obaw (albo do radosci) to poczekaj do jutra i zrob z pierwszego porannego moczu.Moze ten test ktory zrobilas po prostu zle wykonalas, albo cos takiego.Jezeli drugi raz wyjdzie tak samo, czyli z tymi dwiema kreseczkami, to znaczy, ze jestes w ciazy.Jak dlugo spoznia sie Twoj okres?Bylas juz u lekarza?
ja dodam jeszcze tylko, że test po 5minutach jest już nieważny, więc jeśli ta kreska pojawiła się po jakimś czasie- to jeszcze nie wszystko przesądzone
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 12:01   #1764
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Okres miałam dostać 28.09 więc już dość trochę. Co do pojawienia się kreski to zaczęła się robić około po 1 minucie no i tak już została. Wizytę u lekarza mam dopiero na 22.10 bo nie było możliwości wcześniej :/ Martwią mnie tylko te bóle, raz na środku raz jakby przy jajnikach. Zobaczymy co jutro pokaże
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 12:17   #1765
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
ja dodam jeszcze tylko, że test po 5minutach jest już nieważny, więc jeśli ta kreska pojawiła się po jakimś czasie- to jeszcze nie wszystko przesądzone
Racja, zapomnialam o tym napisac.

Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
Okres miałam dostać 28.09 więc już dość trochę. Co do pojawienia się kreski to zaczęła się robić około po 1 minucie no i tak już została. Wizytę u lekarza mam dopiero na 22.10 bo nie było możliwości wcześniej :/ Martwią mnie tylko te bóle, raz na środku raz jakby przy jajnikach. Zobaczymy co jutro pokaże
Hm, wiec jezeli cos to jest wczesna ciaza (jezeli to jest ciaza).A jak umawialas sie do lekarza, to czy pytano Cie kiedy mialas ostatni okres oraz czy podejrzewasz ciaze (pytaja tez czy robilas test)?Zwykle to dziewczyny ktore maja podejrzenia o ciaze, sa przyjmowane wczesniej.Generalnie to wcale nie jest to az tak odlegly termin.Na razie sie nie stresuj, zrob test jutro rano.Jezeli znowu wyjda te dwie kreseczki, to wiesz o co chodzi.U Ciebie ciaza bedzie szczesciem czy problemem, zelei wolno zapytac?
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 16:54   #1766
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Do lekarza zdecydowałam że pójdę prywatnie (będzie i szybciej i pewnie bardziej profesjonalna obsługa ) i na tamten termin potem też.
Na pewno będzie szczęściem dla serca(tym bardziej że ostatnio miałam instynkt macierzyński, zaglądanie za dziećmi itp ), rozsądek trochę widzi obawy bo jednak nie ma zabezpieczeń finansowych itp, myślę że i tak i tak będzie dobrze
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 20:06   #1767
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
Do lekarza zdecydowałam że pójdę prywatnie (będzie i szybciej i pewnie bardziej profesjonalna obsługa ) i na tamten termin potem też.
Na pewno będzie szczęściem dla serca(tym bardziej że ostatnio miałam instynkt macierzyński, zaglądanie za dziećmi itp ), rozsądek trochę widzi obawy bo jednak nie ma zabezpieczeń finansowych itp, myślę że i tak i tak będzie dobrze

No to fajnie, jezeli bedziesz szczesliwa z tego powodu Daj nam znac jak sie u Ciebie sprawy potocza.Pozdrawiam
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 20:55   #1768
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
Do lekarza zdecydowałam że pójdę prywatnie (będzie i szybciej i pewnie bardziej profesjonalna obsługa ) i na tamten termin potem też.
Na pewno będzie szczęściem dla serca(tym bardziej że ostatnio miałam instynkt macierzyński, zaglądanie za dziećmi itp ), rozsądek trochę widzi obawy bo jednak nie ma zabezpieczeń finansowych itp, myślę że i tak i tak będzie dobrze
tylko pamiętaj, że lekarz może wykryć ok. 6 tygodniową ciążę
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 10:33   #1769
Elfryd
Raczkowanie
 
Avatar Elfryd
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 235
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Wiem że ryzyko jest znikome ale wolę zapytać, tak dla pewności zapomniałam wziąć 6 tabletki z opakowania, wzięłam ją dopiero po 14,5 godz. Nie uprawiałam seksu od 27 sierpnia, bo leczyłam się na grzybice, w niedziele "próbowaliśmy", ale nic z tego nie wyszło bo wiadomo jak to po leczeniu - było zbyt sucho, nawet nie mógł cały "wejść". Jest jakieś ryzyko czy nie bardzo, jeśli dostał się preejakulat? Biore Novynette, teraz 7 opakowanie.
Elfryd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 11:18   #1770
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Elfryd Pokaż wiadomość
Wiem że ryzyko jest znikome ale wolę zapytać, tak dla pewności zapomniałam wziąć 6 tabletki z opakowania, wzięłam ją dopiero po 14,5 godz. Nie uprawiałam seksu od 27 sierpnia, bo leczyłam się na grzybice, w niedziele "próbowaliśmy", ale nic z tego nie wyszło bo wiadomo jak to po leczeniu - było zbyt sucho, nawet nie mógł cały "wejść". Jest jakieś ryzyko czy nie bardzo, jeśli dostał się preejakulat? Biore Novynette, teraz 7 opakowanie.
moim zdaniem raczej ryzyka wielkiego nie ma:P osobiście byłabym spokojna ;> a ta 6 tabletka to kiedy to było?
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.