Grzybica pochwy - wątek zbiorczy - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-07, 08:55   #2881
madaK
Rozeznanie
 
Avatar madaK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 804
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

no własnie tak to jest z tymi lekarzami,jak wspomniesz o czyms co sami sie nie domyslili ,to jeszcze wyrzuca sie(a gdziesz by przez przypadek udało sie wyleczyc-to by było)dlatego miałam juz wszystkiego dosc,poszłam prywatnie i powiedziałam ze chcem posiew-nawet zadnego ale,tylko odrazu zrobione.cos mi tej szczepionki nie chce strona wejsc.ale poprobuje jeszcze
madaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 13:48   #2882
Elfryd
Raczkowanie
 
Avatar Elfryd
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 235
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Silwena - współczuje trafiania na takich lekarzy ;/ mi tabletki anty lekarz przepisał na oko, na grzybice leczył mnie na oko, jak już 3 lek nie pomógł to poprosiłam o jakieś dokładniejsze badanie ;] Cytologii też nigdy nie miałam robionej a chyba powinnam mieć... ogólnie facet robi wszystko na szybko ;/ a prywatnie nie mogę iśc bo nie mam kasy, a moim rodzicom którzy póki co mnie utrzymują nie przegadam że prywatnie będzie lepiej ;]

Na szczęście grzybki odeszły w siną dal <jupi> ale nie moge sobie poradzić z odbudowaniem flory, łykam już drugie opakowanie lacibiosu i dalej np przy stosunku czuje doskomfort
Elfryd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 15:50   #2883
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Elfryd Pokaż wiadomość
Silwena - współczuje trafiania na takich lekarzy ;/ mi tabletki anty lekarz przepisał na oko, na grzybice leczył mnie na oko, jak już 3 lek nie pomógł to poprosiłam o jakieś dokładniejsze badanie ;] Cytologii też nigdy nie miałam robionej a chyba powinnam mieć... ogólnie facet robi wszystko na szybko ;/ a prywatnie nie mogę iśc bo nie mam kasy, a moim rodzicom którzy póki co mnie utrzymują nie przegadam że prywatnie będzie lepiej ;]

Na szczęście grzybki odeszły w siną dal <jupi> ale nie moge sobie poradzić z odbudowaniem flory, łykam już drugie opakowanie lacibiosu i dalej np przy stosunku czuje doskomfort
HA! widzisz, mi tez ten gin teraz powiedział, ze odbudowanie tego co napsute bedzie trudna przeprawą, szczegolnie ze nie wiadomo ile mnie leczenia czeka (co sie hoduje na posiewie)
a od tego dyskomfortu to pomoze Ci Cicatridina, m.in.:
  • odbudowuje błonę śluzową pochwy w procesach atrofii i dystrofii
  • łagodzi takie objawy, jak: uczucie napięcia i suchości pochwy, świąd, pieczenie, bóle przy współżyciu płciowym - już w pierwszym tygodniu leczenia
na mnie to działa, bardziej niż cokolwiek wczesniej

tez mnie utrzymuja rodzice na razie, staram sie na razie nie nadszarpywac im kieszeni, szukam wsrod panstwowych lekarzy, ten na razie jest najkompetentniejszy, bardzo dokładny i rzeczowy, tylko dogadac sie z nim trudno, to lekarz "starej daty"

madaK nie tylko ze niedomyślili, ale też wypomnienie chocby najdelikatniejsze ich niechlujstwa i zaniedbania moj doprowadził mnie do płaczu wyśmiewajac moja cere, ze sie po odstawieniu tablet popsuła ...

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2008-11-07 o 15:52
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:17   #2884
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Silwena, współczuję lekarzy, sama miałam takie przeprawy. wszystkie leki miałaś wyłącznie na grzybicę, więc możliwe, że to bakteria. napisz, jak będziesz miała wynik posiewu
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 09:02   #2885
nasty18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

pomóżcie mi.." mam infekcje piecze mnie i swedzi jest weekend musze czekac do ponieddzialku aby isc do lekarza.... cio moge zrobic zeby złagodzic to swedzenie jakies srodki do czasu az mi lekarz cos przepisze czekam na odp
nasty18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 09:11   #2886
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nasty18 Pokaż wiadomość
pomóżcie mi.." mam infekcje piecze mnie i swedzi jest weekend musze czekac do ponieddzialku aby isc do lekarza.... cio moge zrobic zeby złagodzic to swedzenie jakies srodki do czasu az mi lekarz cos przepisze czekam na odp
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=198764
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 10:57   #2887
nasty18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

problem jest w tym ze juz mialam infekcje przepisal mi tabletki do pochwy oczywisce nie dalo sie ich wsadzic probowalam na rozne sposoby rzucialm tym i nie bralam tego...
nasty18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 21:10   #2888
petronellka87
Raczkowanie
 
Avatar petronellka87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: oxford
Wiadomości: 260
Thumbs down czy to grzybica ?? objawy

podejrzewam u siebie grzybicę pochwy, jednak na roznych stronach czytajac charakterystykę choroby, jest mowa o brzydkim zapachu upławów, bardzo gęstych upławch itp, natomiast u siebie zauważylam tylko swedzenie, obolałe narzady i rzadkie normalne uplawy, jak myslicie czy to grzybica?? pomozcie plz
petronellka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 21:27   #2889
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: czy to grzybica ?? objawy

Cytat:
Napisane przez petronellka87 Pokaż wiadomość
podejrzewam u siebie grzybicę pochwy, jednak na roznych stronach czytajac charakterystykę choroby, jest mowa o brzydkim zapachu upławów, bardzo gęstych upławch itp, natomiast u siebie zauważylam tylko swedzenie, obolałe narzady i rzadkie normalne uplawy, jak myslicie czy to grzybica?? pomozcie plz
to może być grzybica, ale cokolwiek by to nie było musisz się udać do ginekologa
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 21:31   #2890
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: czy to grzybica ?? objawy

Cytat:
Napisane przez petronellka87 Pokaż wiadomość
podejrzewam u siebie grzybicę pochwy, jednak na roznych stronach czytajac charakterystykę choroby, jest mowa o brzydkim zapachu upławów, bardzo gęstych upławch itp, natomiast u siebie zauważylam tylko swedzenie, obolałe narzady i rzadkie normalne uplawy, jak myslicie czy to grzybica?? pomozcie plz
wszystkie objawy nie musza wystepowac jednoczesnie ja mialam tylko male uplawy, bezzapachowe, niegeste, bez bolu narzadow a okazalo sie ze jednak cos jest nie tak do lekarza kolezanko, zbadasz sie to sie dowiesz, nie zbadasz-nie dowiesz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 23:00   #2891
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

dziewczyny, pomóżcie, co mogę dostać w Hiszpanii na ten wstydliwy problem? Chciałabym coś podobnego do clotrimazolum bo zazwyczaj pomagało, albo jakieś globulki bez recepty, ale nie mam pojęcia co jest dostępne tutaj w hiszpańksich aptekach, a obawiam się że się nie dogadam i mi wcisną coś drogiego i nieskutecznego, wolę więc podać konkretną nazwę leku... jest tu jakaś mieszkanka Hiszpanii??
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 23:07   #2892
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nasty18 Pokaż wiadomość
problem jest w tym ze juz mialam infekcje przepisal mi tabletki do pochwy oczywisce nie dalo sie ich wsadzic probowalam na rozne sposoby rzucialm tym i nie bralam tego...
Ale jak to nie dalo sie wsadzic ?? Uzywasz tamponow? wklada sie tak samo... :P

Zeby zlagodzic mozesz stosowac masc Clotrimazolum, jogurt naturalny podobno tez dobrze lagodzi.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 23:11   #2893
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: czy to grzybica ?? objawy

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
to może być grzybica, ale cokolwiek by to nie było musisz się udać do ginekologa
potwierdzam
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 09:08   #2894
madaK
Rozeznanie
 
Avatar madaK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 804
Dot.: czy to grzybica ?? objawy

tak jak wszyscy,tak i ja mowie ze trzeba do lekarza.
madaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 09:14   #2895
madaK
Rozeznanie
 
Avatar madaK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 804
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Milky_quartz Pokaż wiadomość
dziewczyny, pomóżcie, co mogę dostać w Hiszpanii na ten wstydliwy problem? Chciałabym coś podobnego do clotrimazolum bo zazwyczaj pomagało, albo jakieś globulki bez recepty, ale nie mam pojęcia co jest dostępne tutaj w hiszpańksich aptekach, a obawiam się że się nie dogadam i mi wcisną coś drogiego i nieskutecznego, wolę więc podać konkretną nazwę leku... jest tu jakaś mieszkanka Hiszpanii??
betadine to chyba nazwa miedzynarodowa,zobacz macmiror500,i tam moga byc inne zasady w aptekach.co u nas na recepte tam nie koniecznie.poszukaj,wypis z nazwe i z tym do apteki.najlepiej jak bys poszła do ginekologa.
madaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 11:18   #2896
nasty18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

wlasnie ze nie uzywam boli too;/ wkladam na hama to wypadalo... kurde jakas jestem dziwna chyba:P
nasty18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 13:50   #2897
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Milky_quartz Pokaż wiadomość
dziewczyny, pomóżcie, co mogę dostać w Hiszpanii na ten wstydliwy problem? Chciałabym coś podobnego do clotrimazolum bo zazwyczaj pomagało, albo jakieś globulki bez recepty, ale nie mam pojęcia co jest dostępne tutaj w hiszpańksich aptekach, a obawiam się że się nie dogadam i mi wcisną coś drogiego i nieskutecznego, wolę więc podać konkretną nazwę leku... jest tu jakaś mieszkanka Hiszpanii??
może canesten v? zawiera clotrimazolum
http://www.facmed.unam.mx/bmnd/plm_2...rods/46807.htm


nasty18, to jak będziesz u lekarza to musisz powiedzieć, że masz problem z dopochwowymi, to Ci przepisze tylko doustnie i maść. a póki co używaj maści clotrimazolum i ew. tantum rosa do przemywania

Edytowane przez flybird
Czas edycji: 2008-11-09 o 13:51
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 13:53   #2898
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: czy to grzybica ?? objawy

do lekarza. poza tym przy grzybicy przeważnie nie ma nieprzyjemnego zapachu. taki jest przy bakteriach czy rzesistku
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 15:35   #2899
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

dzięki za pomoc dziewczyny
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 16:40   #2900
paulix6
Raczkowanie
 
Avatar paulix6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 176
Dot.: czy to grzybica ?? objawy

ja również podłączam się pod pytanie.
od 3 dni strasznie swędzi mnie pochwa... dzisiaj zaczęło też piec.
jestem na tydzień przed okresem. dodam że nie ma żadnej wydzieliny i nie czuć żadnego nie przyjemnego zapachu ;/ jak mi nie przejdzie mam zamiar wybrać sie do ginekologa.. to będzie pierwsza wizyta a wolałam się tam udać w jakiś "normalniejszych" okolicznościach. co mam powiedzieć itp lekarzowi?? jak myślicie czy to może być jakaś grzybica?? ostatnio zaczęłam sie myć płynem do higieny intymnej i tam pisało że jest on przeznaczony dla kobiet dojrzałych, po menopauzie no a ja go użyłam może to od tego??
paulix6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 18:48   #2901
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: czy to grzybica ?? objawy

Cytat:
Napisane przez paulix6 Pokaż wiadomość
ja również podłączam się pod pytanie.
od 3 dni strasznie swędzi mnie pochwa... dzisiaj zaczęło też piec.
jestem na tydzień przed okresem. dodam że nie ma żadnej wydzieliny i nie czuć żadnego nie przyjemnego zapachu ;/ jak mi nie przejdzie mam zamiar wybrać sie do ginekologa.. to będzie pierwsza wizyta a wolałam się tam udać w jakiś "normalniejszych" okolicznościach. co mam powiedzieć itp lekarzowi?? jak myślicie czy to może być jakaś grzybica?? ostatnio zaczęłam sie myć płynem do higieny intymnej i tam pisało że jest on przeznaczony dla kobiet dojrzałych, po menopauzie no a ja go użyłam może to od tego??
albo grzybica albo płyn Cię uczulił...
idź do ginekologa.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 20:49   #2902
nasty18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

ja tez dziekuje jestescie wielkie
nasty18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 22:09   #2903
paulix6
Raczkowanie
 
Avatar paulix6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 176
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

dziewczyny mam ta samą przypadłość co wy;/ nie długo chem wybrac sie z tym do ginekologa ;/ znalazłam w swoim domu maść o której piszecie clotrimazolum tylko teraz juz sama nie wiem.. bo słyszałam że są też takie globulki. czy clotrimazolum i Clotrimazol to to samo???
jak mam sie nią posmarować... tylko wargi sromowe ??? strasznie mnie to piecze juz nie wytrzymuje
paulix6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 23:08   #2904
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: czy to grzybica ?? objawy

Cytat:
Napisane przez paulix6 Pokaż wiadomość
ja również podłączam się pod pytanie.
od 3 dni strasznie swędzi mnie pochwa... dzisiaj zaczęło też piec.
jestem na tydzień przed okresem. dodam że nie ma żadnej wydzieliny i nie czuć żadnego nie przyjemnego zapachu ;/ jak mi nie przejdzie mam zamiar wybrać sie do ginekologa.. to będzie pierwsza wizyta a wolałam się tam udać w jakiś "normalniejszych" okolicznościach. co mam powiedzieć itp lekarzowi?? jak myślicie czy to może być jakaś grzybica?? ostatnio zaczęłam sie myć płynem do higieny intymnej i tam pisało że jest on przeznaczony dla kobiet dojrzałych, po menopauzie no a ja go użyłam może to od tego??
Mozliwe, ze to wina plynu. Koniecznie odstaw i zobaczysz, czy objawy mina.

A okolicznosci sa jak najbardziej normalne - w koncu idziesz do lekarza z jakims zdrowotnym problemem. Nie ma sie co krepowac. Ginekolog pewnie zapyta z czym przychodzisz, powiedz jakie masz objawy, mozesz dodac, ze to Twoja pierwsza wizyta to zaoszczedzi Ci zbednych stresow
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 23:18   #2905
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paulix6 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam ta samą przypadłość co wy;/ nie długo chem wybrac sie z tym do ginekologa ;/ znalazłam w swoim domu maść o której piszecie clotrimazolum tylko teraz juz sama nie wiem.. bo słyszałam że są też takie globulki. czy clotrimazolum i Clotrimazol to to samo???
jak mam sie nią posmarować... tylko wargi sromowe ??? strasznie mnie to piecze juz nie wytrzymuje
Tak, posmaruj sie ta mascia tak jak mowisz, zewnetrznie. Mysle, ze powinna pomoc.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 10:20   #2906
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

paulix6, tak maść i globulki zawierają taka samą substancję czynną tylko że jest to inna forma leku i globulki stosuje się miejscowo wewnętrznie a maść miejscowo zewnętrznie smaruj i wargi sromowe i delikatnie wejście do pochwy. poza tym możesz jeszcze sobie dokupić lacibios femina w celu wzbogacenia pożytecznej flory bateryjnej w pochwie i ność bawełniane gatki i używaj papierowych ręczników przez ten czas (dokładnie osuszaj miejsca intymne, bo grzybki lubią wilgoć)
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 11:23   #2907
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

w srode lekarz i wyniki, wiec napisze na bank co wyszło
a tak ogólnie to przyszłam sie zapytac/podzielic czyms.. mianowicie emm.. jak zakładam tą Cicatridine to nie czuje pieczenia, nic.. ale jak założe następnego dnia (czyli na zmiane tak) Lactovaginal to czuję swedzenie po paru godzinach i ja sie pytam ocb alergia nagle np na składnik otoczki?

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2008-11-10 o 11:24
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 13:17   #2908
arabeska73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
GG do arabeska73 Send a message via Skype™ to arabeska73
Dot.: Grzybica pochwy a czosnek

Byłam taka szczęśliwa nie miałam żadnych dolegliwości pochwy,DBAŁAM I DBAM NADAL REGULARNIE O HIGIENĘ . A Po długiej przerwie bez infekcji niestety ją dostałam i wiem dlaczego:Ostatnio był u nas przyjaciel a jego partnerka życiowa ma straszną grzybicę -to już jest drożdzyca .Skarżył nam się ,że nie dba o higienę a zapach z pochwy jest obrzydliwy. Śmiałam się do czasu.Niestety po jego wizycie i po odwiedzeniu mojej toalety zauważyłam ,że ja również dostałam to świństwo .Tak się wściekłam . Teraz się leczę i powiedziałam mężowi,że kuracja antybiotykowa trwa 2 tygodnie ,więc nie mogę na razie współżyć.
Leczę się :sama i u lekarza
stosuję kilka razy dziennie :


Clotrimazolum wcieram kilka razy dziennie śluzówkę pochwy
Stosuję żel antybakteryjny serii AA
do żelu dodałam parę kropelek naturalnego olejku z drzewa herbacianego i olejku lawendowego
Wieczorem dopochwowo wkładam kapsułki bakterii mlekowych ( Lactovaginalniestety opakowanie jest drogie ale można zrobić mokry kompres z waty z zawiesiną Lakcid

Wiem ,ze mój organizm wytwarza za mało bakterii mlekowych, które utrzymywałyby moje pH w pochwie na odpowiednim poziomie i teraz stosuję nawet parę miesięcy probiotyki -bakterie mlekowe. polecam przede wszystkim lacibios femina,], ale są też inne
LAKCID -ampułki
LAKCID -saszetki


Myślę ,że kuracja czosnkowa na grzybicę pochwy i na inne stany zapalne może się okazać wspaniała!!.
Powszechnie jest wiadomo,że czosnek jest naturalnym antybiotykiem .I co ciekawe ,to ,że grzyby i bakterie nie uodparniają się na czosnek.
Czosnek najlepiej działa jeśli jest pokrojony,lub zmiażdzony.Wtedy uwalniają się olejki lotne i substancja ,która niszczy drobnoustroje chorobotwórcze.Można również zastosować do leczenia ugotowany czosnek -o dziwo nie traci właściwości leczniczych .W wodzie po ugotowanym czosnku są olejki lotne i ta substancja. Czosnek można zmiksować i zastosować jako maska(jak ktoś jest zainteresowany to mam przepis maski na trądzik ,na czyraczność)
Mam zamiar namoczyć watkę w wodzie po czosnku i włożyć do pochwy .Tak myślę,że ten sposób jest też skuteczny




Warto przeczytać:


https://wizaz.pl/forum/group.php?gro...3#gmessage1243

Lecznicze działanie czosnku http://www.mojageneracja.pl/grupy/10...0486d398b52169

http://www.mojageneracja.pl/grupy/10...847cb0c2fae119

--------------------------


Nazwa schorzenia: Grzybica pochwy

Białe upławy towarzyszą swędzeniu i pieczeniu często spowodowanym przez Candidia Albicans lub inne grzybicze infekcje, grzybica pochwy może być spowodowana też wirusami lub bakteriami. Możemy osiągnać szybkie rezultaty lecząc miejscowo (irygacja) i wewnetrznie dietetycznymi suplementami.
Bywa że po leczeniu nastepuje nawrót choroby, może to oznacać nieprawidłowe rozpoznanie przyczyny choroby lub zbytnie wyjałowienie "dobrej" flory bakteryjnej np. antybiotykiem.
Dlatego po zastosowaniu antybiotyków, kiedy jest to konieczne, bezpieczniej od razu zastosować profilaktyczne leki przeciwgrzybicze i dobre bakterie!. Dobry dla układu odpornościowego pochwy może być np. czosnek, można też przyjmować witaminę C jako środek zakwaszajšcy pochwę CEBION (parę kropelek na szklankę wody i przecierać pochwę mokrą watką). Aby utrzymywać właściwe - kwaśne środowisko pochwy, można okresowo je kontrolować, choćby papierkiem lakmusowym.

Edytowane przez arabeska73
Czas edycji: 2008-11-10 o 14:50
arabeska73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 20:02   #2909
paulix6
Raczkowanie
 
Avatar paulix6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 176
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

kobietki a mam jeszcze jedno takie pytanie jeżeli np. nie doleczy się tego grzybka lub go zignoruje i uprawia miłość francuską to że tak powiem może chłopakowi coś na języku wyskoczyć bądź w jamie ustnej??? oczywiście ja nie zamierzam tego zignorować, uważam również że mimo domowych zabiegów i brania lekarstw i tak lepiej udać sie do specjalisty i wyleczyć to raz ale porządnie. ale pytam tak z czystej babskiej ciekawości w ogóle to zastanawiam się w jaki sposób mogłam sie tym zarazić uprawiam seks tylko z mim chłopakiem. wiem że po naszym rozstaniu przespał się z inną klientką ale używał gumki. teraz do siebie wróciliśmy i też zawsze kochamy się z gumką. więc raczej nie było żadnej możliwości żeby przeniósł to z tamtej klientki???
paulix6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 17:10   #2910
paulix6
Raczkowanie
 
Avatar paulix6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 176
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

up
paulix6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.