Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-04, 21:43   #1801
Untouched
Raczkowanie
 
Avatar Untouched
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 232
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Nie wiem co zrobić, a więc jak uważacie, czy lepiej jest ściąć włosy zniszczone i zacząć odżywiać te nowe żeby były ładne?
Czy może ze wszystkich sił starać się odratować stare, bo troszkę szkoda jak są dość długie...Troszkę dłuższe niż do połowy łopatek.

Poradźcie.
__________________

Cause Nothings Going Right
And Everything's A Mess
. . .

Edytowane przez Untouched
Czas edycji: 2008-12-04 o 22:06
Untouched jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 22:17   #1802
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Untouched Pokaż wiadomość
Nie wiem co zrobić, a więc jak uważacie, czy lepiej jest ściąć włosy zniszczone i zacząć odżywiać te nowe żeby były ładne?
Czy może ze wszystkich sił starać się odratować stare, bo troszkę szkoda jak są dość długie...Troszkę dłuższe niż do połowy łopatek.

Poradźcie.
Wiesz, ściąć możesz w każdej chwili. Może (jeśli finanse Ci pozwalają) powalcz najpierw o włosy, które masz. W ostateczności zetniesz.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 07:39   #1803
mysia30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 113
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Benek, rozumiem Cię, że chcesz mieć długie. Ja ostro walczę, nie zamierzam na razie ścinać, a przynajmniej nie wiecej niż 2 cm. Nie poddawaj się. Po jakimś czasie na pewno ich stan się poprawi. Wtedy ocenisz, czy było warto.
mysia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 07:59   #1804
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Untouched zostaw wlosy, niech troche podrosna i wtedy obetnij, ja tak robie czekam az mi urosna tak z 10cm i wtedy wyrownam dopiero do rownej lini bo mam obciete w trojkat i jakbym chciala go zlikwidowac to bym miala tylko do zapiecia stanika, a tak to sa troszke dluzsze, aha i z jedwabiu nie trzeba rezygnowac wystarczy zmienic go na farouka CHI jest lepszy niz biosilk.
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 10:42   #1805
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cześć ja mam kręcone włosy, wiec nic dziwnego, ze suche swego czasu używałam odzywki Kallos z proteinami mlecznymi, byłam zdesperowana i nakładałam ją 3 razy w tygodniu na pol godzinki, czasem dluzej <woski w folii i recznik>. powiem wam jedno Włoski ślicznie się regenerowały zaczęły się bardziej kręcić, wcześniej nawet nie wiedzialam, ze moge mieć prawdziwe spiralki nie fale
nooo alee.... ech odżywka się skonczyla i przeszlam niedawno koszmar z wlosami mianowicie fryzjerka zamiast na rudy, ufarbowala mnie na..czerwień:| taaka brzydka jak u dewotki strasznie mi bylo w tym w desperacji tego samego dnia ufarbowalam moja zwykla farba i nic nie wzielo.... poczekalam ok 2 tygodni, znow sprobowalam... tym razem jakims brazem(czerwien sie splukala ale tylko delikatnie bo na szczescie moje wlosy nie trzymaja kooru ale zaczely blaknac tylko koncowki na.. pomarancz:|) pokrylo.. taaakk.. tylko ja naturalna rudo-blondi jestem no i przy skorze tragicznie przeswitywala czerwien, na grzywce tez... po 2 kolejnych tygodniach gdzie braz nabieral odcienia zielonego:| wybralam sie do fryzjerki na.. dekoloryzacje.... ale na szczescie poprosila mnie, zebym tego nie robila i nalozyla na moje wloski maź z: łyżeczki szampony, łyżeczki maseczki, łyżeczki rozjaśniacza, kilku kropel jedwabiu wlosy wyrudzialy byly troche za ciemne ale juz jest ok ufarbowalam je juz na moj staly kolor- karmelowa czekolade i nigdy na farbowanie do fryzjera

tylko.... wlosy...:| wyobrażacie sobie pewnie efekt..... znow sie nie kreca

ten wax zakupuje sie w aptece?
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 11:06   #1806
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
Cześć ja mam kręcone włosy, wiec nic dziwnego, ze suche swego czasu używałam odzywki Kallos z proteinami mlecznymi, byłam zdesperowana i nakładałam ją 3 razy w tygodniu na pol godzinki, czasem dluzej <woski w folii i recznik>. powiem wam jedno Włoski ślicznie się regenerowały zaczęły się bardziej kręcić, wcześniej nawet nie wiedzialam, ze moge mieć prawdziwe spiralki nie fale
nooo alee.... ech odżywka się skonczyla i przeszlam niedawno koszmar z wlosami mianowicie fryzjerka zamiast na rudy, ufarbowala mnie na..czerwień:| taaka brzydka jak u dewotki strasznie mi bylo w tym w desperacji tego samego dnia ufarbowalam moja zwykla farba i nic nie wzielo.... poczekalam ok 2 tygodni, znow sprobowalam... tym razem jakims brazem(czerwien sie splukala ale tylko delikatnie bo na szczescie moje wlosy nie trzymaja kooru ale zaczely blaknac tylko koncowki na.. pomarancz:|) pokrylo.. taaakk.. tylko ja naturalna rudo-blondi jestem no i przy skorze tragicznie przeswitywala czerwien, na grzywce tez... po 2 kolejnych tygodniach gdzie braz nabieral odcienia zielonego:| wybralam sie do fryzjerki na.. dekoloryzacje.... ale na szczescie poprosila mnie, zebym tego nie robila i nalozyla na moje wloski maź z: łyżeczki szampony, łyżeczki maseczki, łyżeczki rozjaśniacza, kilku kropel jedwabiu wlosy wyrudzialy byly troche za ciemne ale juz jest ok ufarbowalam je juz na moj staly kolor- karmelowa czekolade i nigdy na farbowanie do fryzjera

tylko.... wlosy...:| wyobrażacie sobie pewnie efekt..... znow sie nie kreca

ten wax zakupuje sie w aptece?
Pjej... To ciężką drogę przeszły Twoje włosy ostatnio... Wax kupisz w aptece. Powodzenia w regeneracji!
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 11:18   #1807
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

[quote=Benek23;9974398]Pjej... To ciężką drogę przeszły Twoje włosy ostatnio... Wax kupisz w aptece.

noo ciężką.... dziękuję za odpowiedź i nie dziękuuję za powodzenia
aach i zaczęłam myć włoski odżywką tez pomaga
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 11:24   #1808
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość

noo ciężką.... dziękuję za odpowiedź i nie dziękuuję za powodzenia
aach i zaczęłam myć włoski odżywką tez pomaga
Nie ma za co
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 15:26   #1809
Untouched
Raczkowanie
 
Avatar Untouched
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 232
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Co do włosów kręconych mam takie pytanko...Czy jeśli włosy były zawsze proste, to czy mogą później być kręcone? Bo moje włosy zaczęły się najpierw niszczyć, a teraz są jeszcze kręcone. Niektóre włosy są bardzo mocno pofalowane, a szczególnie te z wierzchu, na czubku głowy...
__________________

Cause Nothings Going Right
And Everything's A Mess
. . .

Edytowane przez Untouched
Czas edycji: 2008-12-05 o 19:33
Untouched jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 18:33   #1810
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Untouched Pokaż wiadomość
Co do włosów kręconych mam takie pytanko...Czy jeśli włosy były zawsze proste, to czy mogą później być kręcone? Bo moje włosy zaczęły się najpierw niszczyć, a teraz są jeszcze kręcone. Niektóre włosy są bardzo mocno pofalowane, a szczególnie te z wierzchu, na czubku głowy...
Ja mam to samo. Kiedyś miałam proste włosy (nie idealnie, ale jednak proste), zaczęłam prostować i teraz po prawie 4 latach prostowaniach mam loki . I prostownica już sobie z nimi nie radzi, a ja nie cierpię loków (szczególnie, że z tyłu głowy są najmniej kręcone, bo najmniej zawsze prostowałam tą część włosów i czasem wygląda to głupio).
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 19:01   #1811
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Untouched Pokaż wiadomość
Co do włosów kręconych mam takie pytanko...Czy jeśli włosy były zawsze proste, to czy mogą później być kręcone? Bo moje włosy zaczęły się najpierw niszczyć, a teraz są jeszcze kręcone. Niektóre włosy są bardzo mocno pofalowane, a szczególnie te z wierzchu, na czubku głowy...
Mogą Moja siostra miała całe życie proste włosy. Dopiero około 20-go roku życia ją "pokręciło" Może również być na odwrót - z włosów kręconych mogą się zrobić proste.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 19:16   #1812
Untouched
Raczkowanie
 
Avatar Untouched
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 232
Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Ja mam to samo. Kiedyś miałam proste włosy (nie idealnie, ale jednak proste), zaczęłam prostować i teraz po prawie 4 latach prostowaniach mam loki . I prostownica już sobie z nimi nie radzi, a ja nie cierpię loków (szczególnie, że z tyłu głowy są najmniej kręcone, bo najmniej zawsze prostowałam tą część włosów i czasem wygląda to głupio).
Wiem to jest okropne. Ja miałam ładne włosy i nagle same z siebie zaczęły mi się puszyć. No możne jednak nie tak same, bo suszyłam włosy suszarką, ale to było tylko 1raz w tygodniu lub czasem 2razy. Następnie zaczęły mi się kręcić i tak pozostało, że mam ohydne zniszczone loki. ;/ Zaczęłam później trochę prostować, ale ten szał na prostownicę trwał bodajże 3 miesiące i to nie było przy każdym myciu tylko tak okazyjnie, żeby ładnie wyglądać, a nie z taką "SZOPĄ" chodzić. Oczywiście, gdy się "obudziłam" zaczęłam nawilżać włosy cudami ze sklepów, próbowałam różnych domowych i aptecznych sposobów, lecz niestety nic nie zdało egzaminu. A już nie wspomnę o tym, że wcale od baaardzo dawna nie prostuje włosów, a tym bardziej nie susze. No tak, ale z tym suszem to jest tak, że teraz też nie robię dobrze jak się niedawno dowiedziałam, bo śpię z mokrymi włosami.


Jeju, gdy patrze na zdjęcie z 4 klasy podstawowej to miałam takie śliczne włosy, a gdy birę te z 5 [albo 6 nie jestem pewna, kiedy to się zaczęło] to poprostu nie moge wytrzymać . Ale to tak poza tematem...

Cytat:
Napisane przez BunnyMoon Pokaż wiadomość
Untouched zostaw wlosy, niech troche podrosna i wtedy obetnij, ja tak robie czekam az mi urosna tak z 10cm i wtedy wyrownam dopiero do rownej lini bo mam obciete w trojkat i jakbym chciala go zlikwidowac to bym miala tylko do zapiecia stanika, a tak to sa troszke dluzsze, aha i z jedwabiu nie trzeba rezygnowac wystarczy zmienic go na farouka CHI jest lepszy niz biosilk.
No tak, tylko, że ja już zapuszczam włosy od bodajże 2 lat [ oczywiście trochę podcinałam końcówki co jakiś czas] i "nic" się nie zmienia, bo od "spodu" mam ładne włosy, lśniące i wgl., a te z wierzchy to, aż mam czasami ochotę je wyrwać ;/ CZasem mam wrażenie jakby wcale mi te włosy nie rosły inne, tylko cały czas takie brzydkie...
__________________

Cause Nothings Going Right
And Everything's A Mess
. . .

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-12-05 o 22:06 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji i multicytowania
Untouched jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 09:52   #1813
Elfryd
Raczkowanie
 
Avatar Elfryd
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 235
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Untouched Pokaż wiadomość
Nie wiem co zrobić, a więc jak uważacie, czy lepiej jest ściąć włosy zniszczone i zacząć odżywiać te nowe żeby były ładne?
Czy może ze wszystkich sił starać się odratować stare, bo troszkę szkoda jak są dość długie...Troszkę dłuższe niż do połowy łopatek.

Poradźcie.
Ja też miałam ten dylemat, w wakacje spaliłam włosy farbowaniem, wypadło mi ich strasznie dużo, zrobiły się strasznie łamliwe. Wypadanie udało mi się zwalczyć Seboradinem i odstawieniem suszarki ale dalej się łamią. Postanowiłam jednak zostawić włosy. I nie żałuję Używam po każdym myciu maski Gloria, trzymam króciutko i zmywam, co jakieś 3 dni stosuję Joico deep penetrating reconstructor i raz w tygodniu Kallos latte. Do tego biorę Vitapil i muszę przyznać że moje włosy wyglądają dużo lepiej. Chociarz te najbardziej zniszczone i tak są brzydkie, i tak się łamią i i tak trzeba będzie je ściąć...
Elfryd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 13:55   #1814
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

kupilam ten olejek-odzywke Gliss Kur'a ASIA BEAUTY z lotosem i musze powiedziec ze wlosy mam po nim tak mieciutkie jak nigdy. caly czas je dotykam
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 14:33   #1815
aneta80s
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hajnowka/Warszawa
Wiadomości: 779
GG do aneta80s
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Dziewczyny wybaczice, jesli sie powtorze ale czytam wszystko o wlosach i nie jestem w stanie ogarnąć tego wszystkiego. Jak tylko znajde jakis srodek polecany przez Was i juz sobie mysle ze ten to moze i sprawdzi sie tez u mnie to za chwile czytam o kolejnych.

Pytanie mam do dziewczyn z kreconymi wlosami. Moje są zniszczone, wypadają i zrobily sie tez dość rzadkie. Skręt nie jest jakis rewelacyjny, mysle ze odpowiednimi srodkami moglby byc duzo lepszy. Stosowalam juz rozne Fructisy, Elsevy, Sunsilki itp do kreconych, pianki, odzywki i prawde mowiac nie widze wielkiej roznicy. Po piance robią mi sie takie druciane wlosy, nie sa miekkie tylko zbite sople mimo ze nie daje jej duzo.
Wyczytalam dzisiaj o Waxie i planuje uratowac sie tym produktem.
Mozecie powiedziec co stosujecie aby miec ladnie skrecone wlosy?
aneta80s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 16:37   #1816
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez aneta80s Pokaż wiadomość
Pytanie mam do dziewczyn z kreconymi wlosami. Moje są zniszczone, wypadają i zrobily sie tez dość rzadkie. Skręt nie jest jakis rewelacyjny, mysle ze odpowiednimi srodkami moglby byc duzo lepszy. Stosowalam juz rozne Fructisy, Elsevy, Sunsilki itp do kreconych, pianki, odzywki i prawde mowiac nie widze wielkiej roznicy. Po piance robią mi sie takie druciane wlosy, nie sa miekkie tylko zbite sople mimo ze nie daje jej duzo.
Wyczytalam dzisiaj o Waxie i planuje uratowac sie tym produktem.
Mozecie powiedziec co stosujecie aby miec ladnie skrecone wlosy?
Zobacz --->TUTAJ
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 17:17   #1817
Untouched
Raczkowanie
 
Avatar Untouched
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 232
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Elfryd Pokaż wiadomość
Używam po każdym myciu maski Gloria
Czy tę maskę można dostać w salonach fryzjerskich?
__________________

Cause Nothings Going Right
And Everything's A Mess
. . .
Untouched jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 20:40   #1818
aneta80s
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hajnowka/Warszawa
Wiadomości: 779
GG do aneta80s
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Zobacz --->TUTAJ

jak ja na to nie wpadlam wczesniej
ale mam lektury, wielkie dzieki
aneta80s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 21:26   #1819
Elfryd
Raczkowanie
 
Avatar Elfryd
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 235
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Untouched Pokaż wiadomość
Czy tę maskę można dostać w salonach fryzjerskich?
Glorii poszukaj raczej w supermarketach lub drogeriach, ja akurat kupuję w Damiani (w Rossmanie chyba nie ma...) Kosztuje ok 5 zł, ma króciutki, prosty skład, ale włosy są po niej naprawde śliczne, a przy dłuższym stosowaniu widać poprawę w ich kondycji.

Tu Gloria na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...rbowanych.html

Elfryd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 09:25   #1820
Butterfly81
Przyczajenie
 
Avatar Butterfly81
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Pomocy !!!

Zaglądam tutaj żadko, bo niestety nie mam za dużo czasu dlatego też nie mam nawet jak przeczytać całego wątku który notabene składa się z wielu stron.
Potrzebuję pomocy i konkretnych odpowiedzi.
Strasznie mi zaczęły wypadać włosy - ich ilośc codzienna jest przerażająca - włosy mam dość długie, bo do około łopatek. Z dnia na dzień widzę, że mój kucyk staje się cieńszy.
Powiedzcie co kupić czym myć, co jeść by przestały tak wypadać, by się wzmocniły i co najważniejsze odrosły.

Z góry dziękuje za odpowiedzi i przepraszam, że nie jestem w stanie - może sama doczytać w tym wątku.
Butterfly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 10:13   #1821
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Butterfly81 Pokaż wiadomość
Pomocy !!!

Zaglądam tutaj żadko, bo niestety nie mam za dużo czasu dlatego też nie mam nawet jak przeczytać całego wątku który notabene składa się z wielu stron.
Potrzebuję pomocy i konkretnych odpowiedzi.
Strasznie mi zaczęły wypadać włosy - ich ilośc codzienna jest przerażająca - włosy mam dość długie, bo do około łopatek. Z dnia na dzień widzę, że mój kucyk staje się cieńszy.
Powiedzcie co kupić czym myć, co jeść by przestały tak wypadać, by się wzmocniły i co najważniejsze odrosły.

Z góry dziękuje za odpowiedzi i przepraszam, że nie jestem w stanie - może sama doczytać w tym wątku.
mi pomogla odzywka joanny z rzepa + seboradin (fioletowy, taki do prsykania:P)+ vitapil (suplement diety)
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 14:07   #1822
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Butterfly81 Pokaż wiadomość
Pomocy !!!

Zaglądam tutaj żadko, bo niestety nie mam za dużo czasu dlatego też nie mam nawet jak przeczytać całego wątku który notabene składa się z wielu stron.
Potrzebuję pomocy i konkretnych odpowiedzi.
Strasznie mi zaczęły wypadać włosy - ich ilośc codzienna jest przerażająca - włosy mam dość długie, bo do około łopatek. Z dnia na dzień widzę, że mój kucyk staje się cieńszy.
Powiedzcie co kupić czym myć, co jeść by przestały tak wypadać, by się wzmocniły i co najważniejsze odrosły.

Z góry dziękuje za odpowiedzi i przepraszam, że nie jestem w stanie - może sama doczytać w tym wątku.
Pewnie dlatego, że trafiłaś na zły wątek o wypadaniu włosów i sposobach, by mu zapobiegać można poczytać tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=225859
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 16:44   #1823
Untouched
Raczkowanie
 
Avatar Untouched
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 232
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Długo sie zastanawiałam jaka może być przyczyna stanu moich włosów [zniszczone, wypadające, przetłuszczające się itd]...i olśniło mnie, gdy przeglądałam jakąś stronę/forum.
Czy możliwe jest aby moje włosy wyglądały tak jak wyglądają z powodu niedoboru cynku w organizmie?
Sprawdzałam w internecie, że skutki niedoboru tego mikroelementu to między innymi:

* suche włosy, które przetłuszczają się przy skórze,
* wypadanie włosów,
* problemy z cerą,
* łamliwe, rozdwajające się paznokcie,
Można sprawdzić, czy przypadkiem nie ma się niedoboru cynku poprzez zaobserwowanie tych objawów i gdy na paznokciach występują charakterystyczne plamki.
Stwierdzam iż u mnie występują wszystkie objawy... Czy zatem jest to możliwe, aby tylko niedobór cynku doprowadził moje włosy do tego stanu?

Poradźcie. Dzięki.
__________________

Cause Nothings Going Right
And Everything's A Mess
. . .

Edytowane przez Untouched
Czas edycji: 2008-12-07 o 17:57
Untouched jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 10:14   #1824
iddy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
bardzo zniszczone wlosy ;/

Dziewczyny pomozcie !Juz od ponad 5 lat rozjasniam wlosy .Niestety sa ona bardzo zniszczone bo prostuje je rowniez co drugi dzien.Chcialabym aby równiez mi troszke urosly bo z tym tez jest problem(od ponad dwoch lat moja dlugosc wlosow sie nie zmienia ) .Blagam poradzcie mi dobra odzyke do wlosow lub skuteczna maseczke !pozdrawiam
iddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 10:28   #1825
finezja19
Raczkowanie
 
Avatar finezja19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 245
Dot.: bardzo zniszczone wlosy ;/

Przede wszystkim należałoby odłożyć prostownicę i podciąć zniszczone końcówki. Może od razu jakaś regeneracja u fryzjera? W domu polecam stosować maseczkę z nafty kosmetycznej z żółtkiem i sokiem z cytryny, na codzień odżywki regenerujące, a dla poprawy wyglądu włosów jedwab. Niestety na poprawy trzeba czekać. Życzę cierpliwości i rezultatów
finezja19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 10:52   #1826
diablica9
Raczkowanie
 
Avatar diablica9
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 480
Dot.: bardzo zniszczone wlosy ;/

Przede wsyztskim daruj sobie tą prostownice i rozjaśnianie. Jest mnóstwo wątków o zniszczonych włosach, użyj wyszukiwarki...
__________________
Dukan od 30.08.


diablica9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 11:55   #1827
Artystyczna90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 69
Dot.: bardzo zniszczone wlosy ;/

a czego uzywasz aktualnie?
proponuje profesjonalne maski iodzywki szampony.. np loreal apsolut itp
a z tych tanszych mzoe wax apteczny pomzoe i co najwazniejsze odstawic prostownice i rozjasniacz!!
Artystyczna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 21:25   #1828
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: bardzo zniszczone wlosy ;/

odstaw prostownice ,podetnij koncowki i nie rozjasniaj juz ani nie maluj
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 08:44   #1829
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Szukałam, szukałam i nie znalazłam nic na temat kory włosa. Ostatnio jak bylam u fryzjera, to pani zbadała mi włosy jakimś sprzętem i powiedziala, że są bardzo zniszczone i ze nie mają na większości długości kory, a to tak jakby człowiek nie miał skóry tylko od razu kość. Od jakiegoś czasu obciam zniszczone włosy, ale po trochu, bo nie chce zostać z krotkimi (sa do ramion). Przestałam też rozjaśniać i wracam powoli do naturalnego koloru. Ale na mysl, że moje włosy są tak "nagie" słabo mi się robi . Znacie jakiś sposób na odbudowanie tej kory?
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 09:59   #1830
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: bardzo zniszczone wlosy ;/

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
odstaw prostownice ,podetnij koncowki i nie rozjasniaj juz ani nie maluj
dokładnie ja miałam rozjaśnione pasemka w wakacje a do tego taką fryzurę która wymagała prostownicy... mam już duży odrost i na razie nie zamierzam rozjaśniać włosów odstawiłam też prostownicę i już po kilku myciach włosów i nie prostowaniu ich są one w znacznie lepszej kondycji mimo iż zniszczone są tylko końcówki i grzywka gdzie zostało dużo rozjaśniacza i którą to najwięcej prostowałam... na regenerację potrzeba duuuuużo czasu...
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.