Sprzęt do kawitacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-06, 18:55   #1
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878

Sprzęt do kawitacji


Rozważam kupno sprzętu do kawitacji - robię ten zabieg u kosmtyczki średno raz na 2 tygodnie. Pomyślałam, że zakup własnego sprzętu po jakimś czasie się zwróci, poza tym będę mogła wykonywać zabiegi kiedy mi to będzie pasować. Moja cera potrzebuje systematycznego oczyszczania, próbowałam mikrodermabrazji, ale nie uważam, żeby była super skuteczna, poza tym używałam zestawu Neostraty i kwasów w gabinecie, ale to dość inwazyjne sposoby peelingowania - kawitacja jest w miarę łagodnym sposobem.

Czy ktoś jest w stanie rekomendować mi sprzęt dobrej marki i wskazać na co zwracać uwagę (parametry) przy takim zakupie?
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 19:19   #2
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Sprzęt do kawitacji

Mam pytanko...do czego sluzy zestawa Neostrata??????Z gory dziekuje za odpowiedz.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 11:37   #3
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Sprzęt do kawitacji

Neostrata to znana w usa firma kosmetyczna produkująca kosmetyki na bazie kwasów aha i pha. Zestaw, o którym piszę powyżej jest dostępny w Polsce za ok. 300 zł, na allegro ok. 200 zł - jeśli masz kogoś w usa lub konto na ebay to możesz go tam nabyć za ok 50 usd. Jest to zestaw do peelingu, składający się z żelu do mycia, 10 płatków jednorazowego użytku nasącoznych kwasem migdałowym zmieszanym z nieiwelikimi ilościami aha - do stoswania przez ok. miesiąca do tego jest neutralizator i 2 kremy - jeden do nakladania po zabiegu, drugi na dzień, aby chronić skórę przed promieniami uv.
http://cgi.ebay.com/Neostrata-EXUVIA...QQcmdZViewItem
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.