Figura gruszki-ćwiczenia. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-29, 20:27   #1
Patkaa_73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 8

Figura gruszki-ćwiczenia.


Nie lubię swojej figury.Mam płaski brzuch,ale szerokie biodra i uda.Znacie może skuteczne ćwiczenia dla figury gruszki.Może jakaś specjalna dieta?
Patkaa_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 20:44   #2
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Figura gruszki-ćwiczenia.

też się chętnie dowiem
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 21:41   #3
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Figura gruszki-ćwiczenia.

Genów nie zmienisz Można ujędrnić uda, podnieść tyłeczek, ale biodra nagle nie zmniejszą się, uda nie staną się mniej masywne Tym bardziej, że szerokie biodra to nie tylko tkanka tłuszczowa, ale przecież także szeroko rozstawiona miednica.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 21:58   #4
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Figura gruszki-ćwiczenia.

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Genów nie zmienisz Można ujędrnić uda, podnieść tyłeczek, ale biodra nagle nie zmniejszą się, uda nie staną się mniej masywne Tym bardziej, że szerokie biodra to nie tylko tkanka tłuszczowa, ale przecież także szeroko rozstawiona miednica.
Zgodzę się co do bioder, ale nie co do ud
Jestem typową gruszką i ćwiczę od lutego. Biodra ruszyły ledwo o 2cm i więcej nie pójdą, bo czuje już kości, ale uda poleciały mi z 11cm w obwodzie i wyglądają obecnie jak nie moje. Uda to głównie tkanka tłuszczowa i mięśnie w przeciwieństwie do bioder z miednicą, więc wiele da się zrobić
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 22:05   #5
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Figura gruszki-ćwiczenia.

Szerokie biodra są fajne Ja nie wykonuję jakichś nadzwyczajnych ćwiczen dla tego typu figury. Bo chyba takich nie ma. Są wyłącznie na nogi czy pupkę. Więc nad tym głównie się skupiam i pracuję z Melb.
U mnie zawsze mówiono, że dobrze, iż mam szerokie biodra, bo łatwiej będzie dzieci rodzić Coś mi się wierzyć nie chce.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 22:19   #6
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Figura gruszki-ćwiczenia.

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Szerokie biodra są fajne Ja nie wykonuję jakichś nadzwyczajnych ćwiczen dla tego typu figury. Bo chyba takich nie ma. Są wyłącznie na nogi czy pupkę. Więc nad tym głównie się skupiam i pracuję z Melb.
U mnie zawsze mówiono, że dobrze, iż mam szerokie biodra, bo łatwiej będzie dzieci rodzić Coś mi się wierzyć nie chce
.
Taka prawda z biologicznego punktu widzenia
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 06:28   #7
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Figura gruszki-ćwiczenia.

a tam... Szerokie biodra są super. Bardziej działają na facetów niż wielkie cycki :P
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 09:35   #8
sasanka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 168
Dot.: Figura gruszki-ćwiczenia.

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Zgodzę się co do bioder, ale nie co do ud
Jestem typową gruszką i ćwiczę od lutego. Biodra ruszyły ledwo o 2cm i więcej nie pójdą, bo czuje już kości, ale uda poleciały mi z 11cm w obwodzie i wyglądają obecnie jak nie moje. Uda to głównie tkanka tłuszczowa i mięśnie w przeciwieństwie do bioder z miednicą, więc wiele da się zrobić
Co ćwiczyłaś? Ogólnie aeroby czy jakieś specjalne ćwiczenia na dolną partię?
sasanka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 11:21   #9
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Figura gruszki-ćwiczenia.

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
a tam... Szerokie biodra są super. Bardziej działają na facetów niż wielkie cycki :P
W sumie masz sporo racji :P
Jeszcze jak są tak ładnie zaokrąglone i kobieta ma wcięcie w talii.. miodzio
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 12:34   #10
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Figura gruszki-ćwiczenia.

Cytat:
Napisane przez Patkaa_73 Pokaż wiadomość
Nie lubię swojej figury.Mam płaski brzuch,ale szerokie biodra i uda.Znacie może skuteczne ćwiczenia dla figury gruszki.Może jakaś specjalna dieta?
Czy skutecznie, to zalezy od Twojej diety i generalnie od Twojej budowy– jednym szybciej schodzi z ud i bioder, drugim troche gorzej. Od siebie moge polecic Jillian Michaels– Killer buns&tights oraz zestawy z Fitness Blender– maja tego tam mnostwo, mozna przebierac i wybierac co sie chce
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 15:59   #11
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Figura gruszki-ćwiczenia.

Według tegoartykułu z sfd: "Pragnąca pozbyć się nadmiaru tłuszczu z nóg gruszka, musi się liczyć z tym, ze by to osiągnąć jej górna cześć ciała będzie wychudzona do kości." - co jest okropnym demonizowaniem, ale ogólnie coś w tym jest. I jeszcze: "Gruszka marząca o nogach modelki jest z góry skazana na porażkę, powinna skupić się na poprawie proporcji i jędrności. Za to gruszka i klepsydra posiada plaski, szczupły brzuch i bez większej trudności może pochwalić się krata na brzuchu."
Niezbyt optymistyczne
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 16:09   #12
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Figura gruszki-ćwiczenia.

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Zgodzę się co do bioder, ale nie co do ud
Jestem typową gruszką i ćwiczę od lutego. Biodra ruszyły ledwo o 2cm i więcej nie pójdą, bo czuje już kości, ale uda poleciały mi z 11cm w obwodzie i wyglądają obecnie jak nie moje. Uda to głównie tkanka tłuszczowa i mięśnie w przeciwieństwie do bioder z miednicą, więc wiele da się zrobić
Ok, tutaj się zgodzę, ale mimo wszystko gruszka ma tendencję do tycia w biodrach i udach więc żeby utrzymać te ładne uda trzeba o wiele bardziej pilnować się niż w przypadku chociażby klepsydr

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Według tegoartykułu z sfd: "Pragnąca pozbyć się nadmiaru tłuszczu z nóg gruszka, musi się liczyć z tym, ze by to osiągnąć jej górna cześć ciała będzie wychudzona do kości." - co jest okropnym demonizowaniem, ale ogólnie coś w tym jest. I jeszcze: "Gruszka marząca o nogach modelki jest z góry skazana na porażkę, powinna skupić się na poprawie proporcji i jędrności. Za to gruszka i klepsydra posiada plaski, szczupły brzuch i bez większej trudności może pochwalić się krata na brzuchu."
Niezbyt optymistyczne
Wszyscy gadają o tym płaskim brzuchu i dużym wcięciu w talii to zapraszam mnie obejrzeć. Ani płaskiego brzucha ani talii mimo, że pracuje nad tym od jakiegoś czasu
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 16:18   #13
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Figura gruszki-ćwiczenia.

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Wszyscy gadają o tym płaskim brzuchu i dużym wcięciu w talii to zapraszam mnie obejrzeć. Ani płaskiego brzucha ani talii mimo, że pracuje nad tym od jakiegoś czasu
Może nie jesteś gruszką? Ja mojego brzucha też bym nie nazwała "płaskim", ale wcięcie w talii jest duże.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 16:20   #14
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Figura gruszki-ćwiczenia.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Może nie jesteś gruszką? Ja mojego brzucha też bym nie nazwała "płaskim", ale wcięcie w talii jest duże.
Zajrzyj na moją szafę, mam trochę zdjęć, uda i biodra wielkie szczególnie po tym jak ostatnio jeszcze trochę przytyło mi się i wszystko poszło jakże inaczej w uda
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 00:12   #15
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Figura gruszki-ćwiczenia.

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Zgodzę się co do bioder, ale nie co do ud
Jestem typową gruszką i ćwiczę od lutego. Biodra ruszyły ledwo o 2cm i więcej nie pójdą, bo czuje już kości, ale uda poleciały mi z 11cm w obwodzie i wyglądają obecnie jak nie moje. Uda to głównie tkanka tłuszczowa i mięśnie w przeciwieństwie do bioder z miednicą, więc wiele da się zrobić
jak to zrobilas? co cwiczylas?
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 19:35   #16
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Figura gruszki-ćwiczenia.

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Zgodzę się co do bioder, ale nie co do ud
Jestem typową gruszką i ćwiczę od lutego. Biodra ruszyły ledwo o 2cm i więcej nie pójdą, bo czuje już kości, ale uda poleciały mi z 11cm w obwodzie i wyglądają obecnie jak nie moje. Uda to głównie tkanka tłuszczowa i mięśnie w przeciwieństwie do bioder z miednicą, więc wiele da się zrobić
Ja też mam problem z udami, napisz proszę jakie ćwiczenia wykonywałaś?
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 13:46   #17
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Figura gruszki-ćwiczenia.

Ja mogę polecić ćwiczenia Miley Cyrus sexy legs na yt i inne z tego kanału. Jak ćwiczyłam to widziałam że coś w udach spada, lecz niestety ćwiczeń zaprzestałam Ale planuje znów je zacząć.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 17:20   #18
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Figura gruszki-ćwiczenia.

To ja rozpiszę jak wyglądał mój program od lutego:

- luty - 3 razy w tygodniu siłownia: orbitrek 20 minut, rowerek 20 minut, bieżnia 20 minut, 1 raz w tygodniu basen, raz w tygodniu chodziłam na rowerki na zajęcia fitnessu, nie pamiętam teraz jak to się dokładnie nazywało
- marzec/ kwiecień - 2 razy w tygodniu siłownia: orbitrek 20 minut, rowerek 20 minut, bieżnia 30 minut, 1 raz w tygodniu basen, dwa dni w tygodniu rowerkiem do pracy (5km w jedną stronę) i jeden dzień Mel B. nogi i pośladki
- maj - codziennie shred Jillian, 2 razy w tygodniu siłownia: 20 minut orbitrek, 20 minut rowerek, 45 minut bieżni, raz w tygodniu basen, dwa razy w tygodniu rowerem do pracy.

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2014-06-01 o 17:23
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-01 18:20:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.