15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy! - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-23, 14:48   #1471
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
I lepsze samopoczucie, bo na pewno ładny spadek będzie
Dokładnie
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 14:56   #1472
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

szalone kobiety... ile Wy piszecie
ja po egzaminie... no cóż, kobieta zrobiła masakrę

ja dziś założyłam spódnicę na egzamin, która była zawsze opięta... a dziś nie
takie drobne szczegóły a jaką mi dają motywację i szczęście


confused ja Ci dam ważenie codziennie! ja dałam radę przestać to Ty też! raz na tydzień optymalnie. a ja jeśli chodzi o wagę jestem większa o ponad kilogram i co? i chudnę! też wolałabym tracić, ile razy przecież się tu żalę, ale nie ma co

znacie jakiś fajny przepis na surówkę z czerwonej kapusty? np taką co dają do kebabów u mnie zawsze robiło się ze śmietaną, mogę zrobić co prawda z jogurtem naturalnym ale pomyślałam że spróbowałabym czegoś innego, a kupiłam pół kapusty
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 15:00   #1473
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
szalone kobiety... ile Wy piszecie
ja po egzaminie... no cóż, kobieta zrobiła masakrę

ja dziś założyłam spódnicę na egzamin, która była zawsze opięta... a dziś nie
takie drobne szczegóły a jaką mi dają motywację i szczęście


confused ja Ci dam ważenie codziennie! ja dałam radę przestać to Ty też! raz na tydzień optymalnie. a ja jeśli chodzi o wagę jestem większa o ponad kilogram i co? i chudnę! też wolałabym tracić, ile razy przecież się tu żalę, ale nie ma co

znacie jakiś fajny przepis na surówkę z czerwonej kapusty? np taką co dają do kebabów u mnie zawsze robiło się ze śmietaną, mogę zrobić co prawda z jogurtem naturalnym ale pomyślałam że spróbowałabym czegoś innego, a kupiłam pół kapusty
Mnie takie coś bardziej motywuje niż spadki na wadze już doczekać nie mogę kiedy zmieszczę się w moje spodnie sprzed roku myślę,że tak jeszcze z 3 tygodnie i powinny być dobre, a wtedy będę bardzo szczęsliwa
co do kapusty to ja nie mam pomysłu, a może spróbujesz z oliwa z oliwek i np dużo pieprzu
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 15:00   #1474
sunny_girl_
Raczkowanie
 
Avatar sunny_girl_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 224
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
szalone kobiety... ile Wy piszecie
ja po egzaminie... no cóż, kobieta zrobiła masakrę

ja dziś założyłam spódnicę na egzamin, która była zawsze opięta... a dziś nie
takie drobne szczegóły a jaką mi dają motywację i szczęście


confused ja Ci dam ważenie codziennie! ja dałam radę przestać to Ty też! raz na tydzień optymalnie. a ja jeśli chodzi o wagę jestem większa o ponad kilogram i co? i chudnę! też wolałabym tracić, ile razy przecież się tu żalę, ale nie ma co

znacie jakiś fajny przepis na surówkę z czerwonej kapusty? np taką co dają do kebabów u mnie zawsze robiło się ze śmietaną, mogę zrobić co prawda z jogurtem naturalnym ale pomyślałam że spróbowałabym czegoś innego, a kupiłam pół kapusty

z całego serca polecam moja ulubiona wersje czerwonej kapusty!! szatkujesz i dusisz z jabłuszkiem w garnuszku z odrobinką wody, kilkoma kropelkami oliwy i przyprawami. UWIELBIAM
__________________
77- 76 -75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59

(175 cm)
sunny_girl_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 15:02   #1475
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez sunny_girl_ Pokaż wiadomość
z całego serca polecam moja ulubiona wersje czerwonej kapusty!! szatkujesz i dusisz z jabłuszkiem w garnuszku z odrobinką wody, kilkoma kropelkami oliwy i przyprawami. UWIELBIAM
nie... nie moje smaki. nie lubię łączeń z jabłkiem i w ogóle na ciepło.
uwielbiam ją jak jest taka chrupiąca i pyszna
myślę, że trochę zrobię z jogurtem po staremu, a trochę z sosem sojowym, octem jabłkowym i pieprzem.
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:05   #1476
czarna100000
Raczkowanie
 
Avatar czarna100000
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 133
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
nie... nie moje smaki. nie lubię łączeń z jabłkiem i w ogóle na ciepło.
uwielbiam ją jak jest taka chrupiąca i pyszna
myślę, że trochę zrobię z jogurtem po staremu, a trochę z sosem sojowym, octem jabłkowym i pieprzem.
ja do białej dodaję odrobinę octu natki i słodzika ale czerwoną też tak można

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Tak mi smaku narobiłyście że dziś na obiad (trochę późno) miałam pizzę wyszła mi pyszna jedyna nie wskazana rzecz to kupny sos czosnkowy (zapomniałam kupić czosnku, dlatego nie robiłam)
__________________
Start: 104 kg
Cel I: 100 kg
Cel II: 95 kg
Cel III: 90 kg-85,2 kg-85 kg-80 kg
Cel IV: 78 kg-75 kg-72 kg-70 kg
Cel V: 68 kg-65 kg-62 kg
Cel osiągnięty: 60 kg
czarna100000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:06   #1477
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez czarna100000 Pokaż wiadomość
ja do białej dodaję odrobinę octu natki i słodzika ale czerwoną też tak można
białą to ja przerabiam na milion sposobów, najbardziej lubię w wersji "po japońsku" kiedyś znalazłam przepis w internecie i kocham ją

a jak mówiłam tak zrobiłam:
I: kapusta, cebula, serek homo nat., cukier, sól, sok z cytryny, pieprz
II: kapusta, cebula, papryka czerwona, cukier, sól, pieprz, sok z cytryny, olej lniany, sos sojowy, ocet jabłkowy

pycha są ale jeszcze niech się przegryzą trochę i zjem do obiadu
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 16:23   #1478
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

ashira ja lubie kapuste czerwona z dodatkiem jabłka poszatkowanego,chrzanu ze słoiczka, jogurtu naturalnego i kilku rodzynek

kokieta ile płacisz dietetykowi? bo rozumiem ze chodzisz prywatnie?
jak czesto musisz chodzic na wizyty?
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:30   #1479
sunny_girl_
Raczkowanie
 
Avatar sunny_girl_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 224
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Tak, tak, tak!! Po miesiącu diety i jakimś tam wysiłku fizycznym musi być różnica na wadze, nie ma bata! Zatem ważenie raz w miesiącu, coś czuję, że będzie to klucz do sukcesu

przypomnę Ci pierwszego a do tego czasu zapomnij o istnieniu takiego urządzenia jak waga
__________________
77- 76 -75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59

(175 cm)
sunny_girl_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:41   #1480
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez sunny_girl_ Pokaż wiadomość
przypomnę Ci pierwszego a do tego czasu zapomnij o istnieniu takiego urządzenia jak waga
Dziś po pracy schowam wagę Poważnie, wezmę i zaniosę do garażu, a 1-go wyciągnę i pochwalimy się wynikami
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 18:06   #1481
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Dziś po pracy schowam wagę Poważnie, wezmę i zaniosę do garażu, a 1-go wyciągnę i pochwalimy się wynikami

schowanie wagi w piwnicy do dobra opcja, bo to jest miejsce, do ktorego z własnej woli nigdy nie chodzę ;p



Ale mam dzisiaj aktywny dzień, dancehall, narty i impreza nie byłam od miesiąca, co jak na mnie jest naprawdę dziwne . bez alkoholu więc jak ćwiczenia typowo ale naspalam kalorii
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 18:31   #1482
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

69 love... PRZESTAŃ GADAĆ O TYCH NARTACH! Boże, jak ja kocham narty. Jeżdżę od 3 roku życia, a na ostatnich 3 latach studiów jedyne co miałam to ośla łączka w Wieżycy na kaszubach, bo za każdym razem jak rodzice jeździli w góry to miałam sesję Więc strasznie mnie to denerwuje i straaaaaaaaasznie strasznie Ci zazdroszczę, że masz tak blisko!!!!! Ale za rok nie ma szans - na bank pojadę w jakieś duże góry!
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 18:38   #1483
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

a mnie tu mój chłop kusi czipsami ale wzięłam sobie garść bananowych
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 18:47   #1484
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Hej kochane, ja dzisiaj ledwo żywa... co do czerwonej kapusty to ja jeszcze goździki obowiązkowo zawsze daję... pychota O właśnie dawno czerwonej kapusty nie jadłam, za to mam w domu kapustę kiszoną, na którą mam ochotę od tak po prostu wyjeść. Uwielbiam... i pewnie wyjem jutro

Ja zaraz za książkę się biorę
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 18:57   #1485
czarna100000
Raczkowanie
 
Avatar czarna100000
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 133
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez kejtxd Pokaż wiadomość
69 love... PRZESTAŃ GADAĆ O TYCH NARTACH! Boże, jak ja kocham narty. Jeżdżę od 3 roku życia, a na ostatnich 3 latach studiów jedyne co miałam to ośla łączka w Wieżycy na kaszubach, bo za każdym razem jak rodzice jeździli w góry to miałam sesję Więc strasznie mnie to denerwuje i straaaaaaaaasznie strasznie Ci zazdroszczę, że masz tak blisko!!!!! Ale za rok nie ma szans - na bank pojadę w jakieś duże góry!
ja też kocham narty nie byłam już 5 lat
i uwielbiam jeździć na łyżwach ale nie mam kiedy

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

czytałam sobie te wątki bo podała Basia i zapomniałam o kolacji, suuuper wciąga
__________________
Start: 104 kg
Cel I: 100 kg
Cel II: 95 kg
Cel III: 90 kg-85,2 kg-85 kg-80 kg
Cel IV: 78 kg-75 kg-72 kg-70 kg
Cel V: 68 kg-65 kg-62 kg
Cel osiągnięty: 60 kg
czarna100000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 18:59   #1486
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez lucyAS Pokaż wiadomość
ashira ja lubie kapuste czerwona z dodatkiem jabłka poszatkowanego,chrzanu ze słoiczka, jogurtu naturalnego i kilku rodzynek

kokieta ile płacisz dietetykowi? bo rozumiem ze chodzisz prywatnie?
jak czesto musisz chodzic na wizyty?

Konsultacje, wylewanie żalu, pytania podczas zakupów - wszystko telefonicznie - bezpłatne
Konsultacja osobista z pomiarami, ważeniem, kontrolą dziennika posiłków i innymi tego typu bzdurami - 30 zł.
Raz w tygodniu wizyta.
Ale niestety do tego dochodzą specyfiki typu błonnik, multiwitamina, koktajl i herbatka termoaktywna - razem wychodzi ponad 500 zł miesięcznie Na szczęście te produkty naprawdę mi pomagają, a po miesiącu będę mieć zniżkę, no i później oczywiście te preparaty odstawiam, więc myślę, że jakoś przeżyję. Poza tym finansuje je z dodatkowych dochodów w postaci udzielanych korepetycji, więc do upadku finansowego mnie nie doprowadzą. Ale wg mnie to już jest sposób dla zdesperowanych, totalnie bez samodyscypliny.
Zdecydowałam się tylko dlatego, że byłam w prawdziwej desperacji, a wiedziałam, że sama nie dam rady. Teraz wcale nie żałuję, bo wiem, że to są dobrze zainwestowane pieniądze. Wolę je wydać na dietetyka niż na litry piwa i kolejne ciuchy w rozmiarze 46.

Sprawdzałam kilku dietetyków - koleżanka polecała mi swojego, schudła 15 kg w 3 miesiące, ale jak się dowiedziałam na czym polegała jej dieta o zrezygnowałam. 3 posiłki dziennie - typu jajko i pół pomidora. Kolejni dietetycy również zakładali użycie jakichś specyfików.
A moja babeczka jest naprawdę w porządku, zna się na odżywianiu no i przede wszystkim stosuje racjonalne diety. Nie dała mi żadnych cudownych środków, tylko zwykły koktajl białkowy z witaminami. No i co najważniejsze - dzięki niej mam prawidłowe nastawienie, do którego sama bym nie doszła. Jest dla mnie największym wsparciem

Nie wiem, jak pracują inni dietetycy, ale jakoś nie spotkałam żadnego, który byłby w stanie przepisać zdrową i racjonalną dietę bez wspomagaczy
Pocieszam się myślą, że jeszcze miesiąc, góra dwa i zostanie mi sam koktajl białkowy Zastępuję nim 2 posiłki dziennie, więc w przeliczeniu wychodzi na to samo jakbym jadła śniadanie i kolację. No i sycący jest niezmiernie

Edytowane przez kokieta
Czas edycji: 2012-01-23 o 19:02
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 19:09   #1487
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

kokieta - ja w liceum chodziłam z mamą do NaturHouse, generalnie jeśli ktoś nie musi zbytnio pasa zaciskać to też polecam, dostawałam zawsze tygodniowe menu, zawsze się babka pytała, co mam ochotę jeść i razem układałyśmy moje posiłki. Do tego dostawałam również suplementy - takie coś do picia przed śniadaniem i kolacją na zbicie wody lub tłuszczu, koktajle które zastępowały posiłek (również byłam po nich pełna..) błonnik do jogurtu (dobry) i takie pyyyszne ciasteczka z masą błonnika na śniadanie.. Jadłam 6 takich herbatników i byłam pełna na 2-3h! Wtedy jako dziecko nie miałam żadnej samodyscypliny więc mi to jak najbardziej odpowiadało - mama robiła mi jedzenie i przekąski, wszystko było zarówno na słodko jak i na słono więc nie czułam się, że coś trace A leciało zawsze 0,5-1kg na tydzień.
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 19:35   #1488
czarna100000
Raczkowanie
 
Avatar czarna100000
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 133
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez kokieta Pokaż wiadomość
Konsultacje, wylewanie żalu, pytania podczas zakupów - wszystko telefonicznie - bezpłatne
Konsultacja osobista z pomiarami, ważeniem, kontrolą dziennika posiłków i innymi tego typu bzdurami - 30 zł.
Raz w tygodniu wizyta.
Ale niestety do tego dochodzą specyfiki typu błonnik, multiwitamina, koktajl i herbatka termoaktywna - razem wychodzi ponad 500 zł miesięcznie Na szczęście te produkty naprawdę mi pomagają, a po miesiącu będę mieć zniżkę, no i później oczywiście te preparaty odstawiam, więc myślę, że jakoś przeżyję. Poza tym finansuje je z dodatkowych dochodów w postaci udzielanych korepetycji, więc do upadku finansowego mnie nie doprowadzą. Ale wg mnie to już jest sposób dla zdesperowanych, totalnie bez samodyscypliny.
Zdecydowałam się tylko dlatego, że byłam w prawdziwej desperacji, a wiedziałam, że sama nie dam rady. Teraz wcale nie żałuję, bo wiem, że to są dobrze zainwestowane pieniądze. Wolę je wydać na dietetyka niż na litry piwa i kolejne ciuchy w rozmiarze 46.

Sprawdzałam kilku dietetyków - koleżanka polecała mi swojego, schudła 15 kg w 3 miesiące, ale jak się dowiedziałam na czym polegała jej dieta o zrezygnowałam. 3 posiłki dziennie - typu jajko i pół pomidora. Kolejni dietetycy również zakładali użycie jakichś specyfików.
A moja babeczka jest naprawdę w porządku, zna się na odżywianiu no i przede wszystkim stosuje racjonalne diety. Nie dała mi żadnych cudownych środków, tylko zwykły koktajl białkowy z witaminami. No i co najważniejsze - dzięki niej mam prawidłowe nastawienie, do którego sama bym nie doszła. Jest dla mnie największym wsparciem

Nie wiem, jak pracują inni dietetycy, ale jakoś nie spotkałam żadnego, który byłby w stanie przepisać zdrową i racjonalną dietę bez wspomagaczy
Pocieszam się myślą, że jeszcze miesiąc, góra dwa i zostanie mi sam koktajl białkowy Zastępuję nim 2 posiłki dziennie, więc w przeliczeniu wychodzi na to samo jakbym jadła śniadanie i kolację. No i sycący jest niezmiernie
ja byłam u dietetyka raz i powiedziałam że więcej nie pójdę wizyta 100 zł (powinnam chodzić raz w tygodniu i każda płatna 100 zł)
a powiedziałam mi : że mam jeść 5 posiłków, owoce, warzywa, gotować piec i dusić zamiast smażyć i uprawiać jakiś sport. Z pomiarów to tylko mnie zważyła i powiedziała jakie mam BMI (o czym wiedziałam są kalkulatory w necie)
po tej wizycie miałam 100 zl mniej w portfelu
__________________
Start: 104 kg
Cel I: 100 kg
Cel II: 95 kg
Cel III: 90 kg-85,2 kg-85 kg-80 kg
Cel IV: 78 kg-75 kg-72 kg-70 kg
Cel V: 68 kg-65 kg-62 kg
Cel osiągnięty: 60 kg
czarna100000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 19:45   #1489
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Uff... Jestem po bieganiu... Trasa na 5km w 35min, z tym że ostatni km szłam. Nie pomyślałam, że jak spałam niecałe 3h (sesja) to teraz nie powinnam szaleć.

Moje dzisiejsze jedzenie:
I. reszta wczorajszej sałatki (czerwona fasola, groszek, ogórek, pomidor), mała kanapka z chleba razowego i żółtego sera
II. owsianka z połówką banana i serkiem wiejskim (+ trochę wiórek kokosowych)
III. czerwona soczewica ze szpinakiem i połówką woreczka kaszy gryczanej
IV. serek homo z amarantusem i jabłko
V. ...a teraz kostka twarogu z rzeżuchą

A jutro na obiad chyba zrobię sobie kapustę.

A jeśli chodzi o dietetyków... Zawsze jest tak, że jak zapłacimy czujemy się bardziej zmotywowani. Mi wystarcza internet (i w sumie książki kucharskie, w których też jest dużo uwag na temat odżywiania) jako źródło wiedzy- z tym, że nie mam już większych problemów zdrowotnych związanych z odzywianiem.

Edytowane przez Szabik
Czas edycji: 2012-01-23 o 19:49
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 19:48   #1490
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

no i dlatgo zastanawiam sie czy warto pójsc do specjalisty od diety
z tym ze mi bardziej chodzi o dobranie diety pod katem bezglutenowosci i jeszcze odpowiedniego zbilansowania wapnia i magnezu bo mam niediobory i zaburzone wchłanianie a co za tym idzie rózne sensacje np. drzenia miesni, szczekoscisk, zawroty głowy i przede wszystkim dusznosci
za tydzien ide do neurologa bo znów mam pogorszenie i ne wiem od czego
moze ktos wie czy intensywna gimnastyka zwłaszcza jak sie wczesniej nic nie robio ma wpływ na wchłanianie wapnia i magnezu? bo tak jaos mi sie w czasie zbieg - ruch i pogorszenie
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 19:52   #1491
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

jutro zrobię placuszki z tuńczyka albo sera chudego i będzie na śniadanie i kolację
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 19:58   #1492
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Lasy Ana - podaj przepis

a ja wam powiem, ze mam doła: jestem przed @ i jak tylko zobaczyłam poszłam na wagę, któa pokazała mi: 84,0 chyba ja wywale przez okno
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 20:05   #1493
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Pudel 3kg więcej? Sporo... ale przed @ nie wchodzi się na wagę by się nie podłamać.

A ja poszukałam zdjęć z grudnia, z wagi 76kg... a i pstryknęłam zdjęcia dzisiaj... oj w samych biodrach jest 9cm różnicy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg br.jpg (51,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (110,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (102,7 KB, 28 załadowań)
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 20:10   #1494
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
Lasy Ana - podaj przepis

a ja wam powiem, ze mam doła: jestem przed @ i jak tylko zobaczyłam poszłam na wagę, któa pokazała mi: 84,0 chyba ja wywale przez okno
Kochana moja, łączę się dziś w bólu Przetrzymamy te wzrosty wagi
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 20:16   #1495
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez kejtxd Pokaż wiadomość
69 love... PRZESTAŃ GADAĆ O TYCH NARTACH! Boże, jak ja kocham narty. Jeżdżę od 3 roku życia, a na ostatnich 3 latach studiów jedyne co miałam to ośla łączka w Wieżycy na kaszubach, bo za każdym razem jak rodzice jeździli w góry to miałam sesję Więc strasznie mnie to denerwuje i straaaaaaaaasznie strasznie Ci zazdroszczę, że masz tak blisko!!!!! Ale za rok nie ma szans - na bank pojadę w jakieś duże góry!
w czy przypadkiem gdzieś na kolibkach nie ma stoku sezonowego? dużo ludzi widziałam pomyka w tamtych rewirach z deskami i nartami

Cytat:
Napisane przez ameliar Pokaż wiadomość
a mnie tu mój chłop kusi czipsami ale wzięłam sobie garść bananowych
polecam pieczoną cieciorkę! dla mnie lepsza od chipsów. też właśnie moczę i będę jutro piekła

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Hej kochane, ja dzisiaj ledwo żywa... co do czerwonej kapusty to ja jeszcze goździki obowiązkowo zawsze daję... pychota O właśnie dawno czerwonej kapusty nie jadłam, za to mam w domu kapustę kiszoną, na którą mam ochotę od tak po prostu wyjeść. Uwielbiam... i pewnie wyjem jutro
o tak kiszona też za mną chodzi i biała "po japońsku". ale póki co na jutro mam jeszcze dzisiejsze surówki i pekinkę w kolejce a ta czerwona z goździkami to na ciepło? jeśli na zimno poproszę przepis!

Cytat:
Napisane przez kejtxd Pokaż wiadomość
kokieta - ja w liceum chodziłam z mamą do NaturHouse, generalnie jeśli ktoś nie musi zbytnio pasa zaciskać to też polecam, dostawałam zawsze tygodniowe menu, zawsze się babka pytała, co mam ochotę jeść i razem układałyśmy moje posiłki. Do tego dostawałam również suplementy - takie coś do picia przed śniadaniem i kolacją na zbicie wody lub tłuszczu, koktajle które zastępowały posiłek (również byłam po nich pełna..) błonnik do jogurtu (dobry) i takie pyyyszne ciasteczka z masą błonnika na śniadanie.. Jadłam 6 takich herbatników i byłam pełna na 2-3h! Wtedy jako dziecko nie miałam żadnej samodyscypliny więc mi to jak najbardziej odpowiadało - mama robiła mi jedzenie i przekąski, wszystko było zarówno na słodko jak i na słono więc nie czułam się, że coś trace A leciało zawsze 0,5-1kg na tydzień.
znalazłam, że mają siedzibę w Gdyni i w Gdańsku. Jaki jest koszt wizyty? Ja bym w sumie nie ukrywam chciała pójść tak na jednorazową wizytę skonsultować czy wszystko robię ok. bo ja nie potrafię żyć z harmonogramem posiłków, jednego dnia planuję co zjem kolejnego a rano wstaję i mam ochotę na kompletnie co innego

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
a ja wam powiem, ze mam doła: jestem przed @ i jak tylko zobaczyłam poszłam na wagę, któa pokazała mi: 84,0 chyba ja wywale przez okno
mnie też to niedługo czeka, a mi jako jedynej wśród Was waga stale rosła, jeszcze mi pięknie skoczy przed @ i będzie bajka. grunt, że chudniemy!
Myślę, że mi jest łatwiej bo Wy odnotowałyście spadki i teraz waga stoi i się stresujecie. Ja się postresowałam na początku... a teraz zaczynam mieć to w nosie powtarzam się znów ale chciałabym żeby waga spadła, ale jeśli ona nie chce... to niech chociaż cm lecą



bassienka chudzinko! powiedz mi jak Ty to zrobiłaś, że zgubiłaś 9 kg w ponad miesiąc? Ty chyba nas oszukujesz i te wszystkie pyszne dania z bloga oddajesz mężowi a sama nic nie jesz
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!

Edytowane przez Ashira
Czas edycji: 2012-01-23 o 20:18
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 20:17   #1496
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Pudel 3kg więcej? Sporo... ale przed @ nie wchodzi się na wagę by się nie podłamać.

A ja poszukałam zdjęć z grudnia, z wagi 76kg... a i pstryknęłam zdjęcia dzisiaj... oj w samych biodrach jest 9cm różnicy!
Ale różnica! Laska jesteś.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 20:20   #1497
czarna100000
Raczkowanie
 
Avatar czarna100000
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 133
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

ja się dziś zapomniałam zważyć ciekawe jaki będzie wynik!

mój TŻ wyjechał służbowo na 10 dni mam trochę więcej na głowie ale za to nic mnie nie kusi, gotuję tylko dla siebie i nie muszę patrzeć jak on wcina cisto
__________________
Start: 104 kg
Cel I: 100 kg
Cel II: 95 kg
Cel III: 90 kg-85,2 kg-85 kg-80 kg
Cel IV: 78 kg-75 kg-72 kg-70 kg
Cel V: 68 kg-65 kg-62 kg
Cel osiągnięty: 60 kg
czarna100000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 20:22   #1498
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
Lasy Ana - podaj przepis

a ja wam powiem, ze mam doła: jestem przed @ i jak tylko zobaczyłam poszłam na wagę, któa pokazała mi: 84,0 chyba ja wywale przez okno
nie przejmuj się zwal to na @ zważ się po niej
placuszki z tuńczyka
-puszka tuńczyka
-1 jajko
-1 cebula
-2 łyżki otrąb
-mielona ostra papryka
cebule posiekać. wszystko wymieszać tuńczyka, cebule, jajko, otręby i doprawić papryką uformować 'kotleciki' i smazyć na suchej patelni albo oliwie, ok.5 placuszków.

placki z sera
-ser biały chudy
-1 jajko
-2 łyżki otrąb
-50 ml mleka
-szczypiorek
ser utrzeć z jajkiem, dodać otręby i mleko, szczypiorek posiekany wymieszać i smażyć na patelni.
proste i łatwe
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 20:23   #1499
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

kurczę jak tak wszystkie tu piszecie... odnoszę wrażenie, jakbym była starą panną. od ponad 2 lat jestem sama
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 20:25   #1500
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
o tak kiszona też za mną chodzi i biała "po japońsku". ale póki co na jutro mam jeszcze dzisiejsze surówki i pekinkę w kolejce a ta czerwona z goździkami to na ciepło? jeśli na zimno poproszę przepis!

bassienka chudzinko! powiedz mi jak Ty to zrobiłaś, że zgubiłaś 9 kg w ponad miesiąc? Ty chyba nas oszukujesz i te wszystkie pyszne dania z bloga oddajesz mężowi a sama nic nie jesz
Ja chcę przepis na białą po japońsku. Co do czerwonej kapusty to u mnie na ciepło. Uwielbiam.
Co do odchudzania, to ja nie schudłam 9kg... a trochę ponad 7kg w 1,5 miesiąca. U mnie na początku zawsze najwięcej spada... Niestety mąż przeważnie ma inne jedzonko, czasem coś wspólnego, różnie to bywa... ale to co na blogu jest to wszystko co zjadam, a na drugim blogu często robię rozpiski co na następny dzień, albo co w danym dniu zjadłam.

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Ale różnica! Laska jesteś.
Dziękuje za miłe słowo... jeszcze trochę, jeszcze kilka kg... no i włosy niech urosną, to już będę jak człowiek wyglądać. Niech minie przejściowa długość!

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Ashira czemu jak stara panna?

No u mnie w tym roku będzie 5 lat po ślubie, 7 lat razem... aaaa!
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.