Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 18:55   #271
katrina_03
Przyczajenie
 
Avatar katrina_03
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość
Żartujesz? Jak to 35 cm w pasie? To ile Ty masz wzrostu i ile ważysz?
Chyba raczej 35cm x 2?
Myślałam, że to jasne że 35x2, zwykle w wymiarach tak sie podaje. Nie wyobrażam sobie osoby o całym obwodzie 35 cm
katrina_03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 19:30   #272
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez katrina_03 Pokaż wiadomość
Myślałam, że to jasne że 35x2, zwykle w wymiarach tak sie podaje. Nie wyobrażam sobie osoby o całym obwodzie 35 cm
Ufff, ale się przestraszyłam.

No myślę, że jasne to nie było. W wymiarach ciuchów się tak podaję, ale swoje obwody podajemy tak, jak podaje nam centymetr. Mierzysz przecież obwód całego pasa, jak sama nazwa wskazuje.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 19:42   #273
katrina_03
Przyczajenie
 
Avatar katrina_03
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość
Ufff, ale się przestraszyłam.

No myślę, że jasne to nie było. W wymiarach ciuchów się tak podaję, ale swoje obwody podajemy tak, jak podaje nam centymetr. Mierzysz przecież obwód całego pasa, jak sama nazwa wskazuje.
Tylko, że ja tam nie pisalam, że moj obwód wynosi 35, no ale racja moglam bardziej sprecyzować Nawyk od częstego kupowania ciuchów
katrina_03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 20:50   #274
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez katrina_03 Pokaż wiadomość
Tylko, że ja tam nie pisalam, że moj obwód wynosi 35, no ale racja moglam bardziej sprecyzować Nawyk od częstego kupowania ciuchów
Właśnie rzecz w tym, że Twój obwód wynosi 70 cm, a nie 35.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 20:59   #275
alekhspain
Przyczajenie
 
Avatar alekhspain
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 20
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

.

Edytowane przez alekhspain
Czas edycji: 2012-11-14 o 15:05
alekhspain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 09:52   #276
katrina_03
Przyczajenie
 
Avatar katrina_03
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość
Właśnie rzecz w tym, że Twój obwód wynosi 70 cm, a nie 35.
Wiem, że wynosi 70 a raczej wynosil bo to czas przeszły, tylko że ja ani razu w swoich wypowiedziach nie uzylam slowa obwód dlatego byłam pewna że sformułowanie " w pasie 35" zostanie oderbane jako obwód/2 i tyle w tym temacie
katrina_03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 11:40   #277
bianco1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Hey dziewczyny jestem nowa na wizażu więc nie wiem czy robię to we właściwy sposób, ale potrzebuję pomocy. Za miesiąc wyjeżdżam na wakacje do Grecji, gdzie jak się domyślacie większość dnia będę spędzać w stroju kąpielowym. W związku z czym chciałabym po prostu wiedzieć czy powinnam więcej poćwiczyć (ćwiczę od 4 tygodni). Dlatego zamieszczam zdjęcia mojego brzucha z prośbą o obiektywną opinię. Pomóżcie proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0153a.jpg (71,6 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0158a.jpg (36,3 KB, 220 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0135a.jpg (50,7 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0157a.jpg (46,2 KB, 135 załadowań)
bianco1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 14:52   #278
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez bianco1111 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny jestem nowa na wizażu więc nie wiem czy robię to we właściwy sposób, ale potrzebuję pomocy. Za miesiąc wyjeżdżam na wakacje do Grecji, gdzie jak się domyślacie większość dnia będę spędzać w stroju kąpielowym. W związku z czym chciałabym po prostu wiedzieć czy powinnam więcej poćwiczyć (ćwiczę od 4 tygodni). Dlatego zamieszczam zdjęcia mojego brzucha z prośbą o obiektywną opinię. Pomóżcie proszę
A co chcesz "wklęsła" paradować w bikini? Masz płaski brzuch i dobrze wyglądasz, a ćwiczyć możesz tylko żeby utrzymać efekt i dla poprawy swojego samopoczucia
Co ćwiczyłaś przez te 4 tygodnie? I jak Twój brzuch wtedy wyglądał?
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 09:23   #279
LordWiliam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 346
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez bianco1111 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny jestem nowa na wizażu więc nie wiem czy robię to we właściwy sposób, ale potrzebuję pomocy. Za miesiąc wyjeżdżam na wakacje do Grecji, gdzie jak się domyślacie większość dnia będę spędzać w stroju kąpielowym. W związku z czym chciałabym po prostu wiedzieć czy powinnam więcej poćwiczyć (ćwiczę od 4 tygodni). Dlatego zamieszczam zdjęcia mojego brzucha z prośbą o obiektywną opinię. Pomóżcie proszę
Zaskakujące jak dziewczyny chętnie pokazują ciało.
Płaski brzuch. Ćwicz dalej utrzymaj efekt
LordWiliam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 10:07   #280
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez bianco1111 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny jestem nowa na wizażu więc nie wiem czy robię to we właściwy sposób, ale potrzebuję pomocy. Za miesiąc wyjeżdżam na wakacje do Grecji, gdzie jak się domyślacie większość dnia będę spędzać w stroju kąpielowym. W związku z czym chciałabym po prostu wiedzieć czy powinnam więcej poćwiczyć (ćwiczę od 4 tygodni). Dlatego zamieszczam zdjęcia mojego brzucha z prośbą o obiektywną opinię. Pomóżcie proszę
jak chcesz być oceniana to wklej zdjęcie całej sylwetki oraz stań na zdjęciach prosto , a nie jakieś wygibasy
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 10:08   #281
bianco1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez rubi11 Pokaż wiadomość
A co chcesz "wklęsła" paradować w bikini? Masz płaski brzuch i dobrze wyglądasz, a ćwiczyć możesz tylko żeby utrzymać efekt i dla poprawy swojego samopoczucia
Co ćwiczyłaś przez te 4 tygodnie? I jak Twój brzuch wtedy wyglądał?
W maju zrobiłam A6W, ale potem przez pół czerwca i lipca mój tryb życia nie pozwolił mi czasowo na pawie żadne ćwiczenia A moje pytanie wynika ze złego samopoczucia wynikłego właśnie z tej przerwy w ćwiczeniach.
bianco1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 00:51   #282
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Witam! Odswiezam watek , mam takie laickie pytanie: Czy 20-30 minut tanca dziennie a pozniej 8 minut: abs, legs, arms, buns i streching to dobry pomysl na polepszenie kondycji i wzmocnienie miesni? Chcialabym troche sie wyrobic zanim zapisze sie na jakies zajecia z instuktorem , czy taki zestaw da rade? Bo ostatnio jak poszlam na jakies zajecia to niestety instruktorka nie miala litosci dla poczatkujacych i na nastepny dzien ledwo moglam chodzic . Na poczatek chcialabym nabrac kondycji we wlasnym tepie, bez zakwasow uniemozliwiajacych mi normalne funkcjonowanie i stresu. Mam za soba poki co tydzien codziennych serii osmiominutowek.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 06:54   #283
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Witam! Odswiezam watek , mam takie laickie pytanie: Czy 20-30 minut tanca dziennie a pozniej 8 minut: abs, legs, arms, buns i streching to dobry pomysl na polepszenie kondycji i wzmocnienie miesni? Chcialabym troche sie wyrobic zanim zapisze sie na jakies zajecia z instuktorem , czy taki zestaw da rade? Bo ostatnio jak poszlam na jakies zajecia to niestety instruktorka nie miala litosci dla poczatkujacych i na nastepny dzien ledwo moglam chodzic . Na poczatek chcialabym nabrac kondycji we wlasnym tepie, bez zakwasow uniemozliwiajacych mi normalne funkcjonowanie i stresu. Mam za soba poki co tydzien codziennych serii osmiominutowek.
Osmiominutowki nie polepszą ci za bardzo kondycji, robiłam kiedyś, zachęcona opiniami ale powiem ci szczerze, że efektu nie było. Lepiej wybierz 6-tyg plan biegania pumy, albo jakiś kompleksowy program treningowy. Ja robie turbofire i kondycja się BARDZO poprawia. A po za tym widać efekty gołym okiem. Możesz się też zdecydować np na trening ewy chodakowskiej. Jest tyle świetych programów treningowych... Ośmiominutówki odradzam jeśli liczysz na jakikolwiek efekt.
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 09:34   #284
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Witam! Odswiezam watek , mam takie laickie pytanie: Czy 20-30 minut tanca dziennie a pozniej 8 minut: abs, legs, arms, buns i streching to dobry pomysl na polepszenie kondycji i wzmocnienie miesni? Chcialabym troche sie wyrobic zanim zapisze sie na jakies zajecia z instuktorem , czy taki zestaw da rade? Bo ostatnio jak poszlam na jakies zajecia to niestety instruktorka nie miala litosci dla poczatkujacych i na nastepny dzien ledwo moglam chodzic . Na poczatek chcialabym nabrac kondycji we wlasnym tepie, bez zakwasow uniemozliwiajacych mi normalne funkcjonowanie i stresu. Mam za soba poki co tydzien codziennych serii osmiominutowek.
Jak chcesz poprawić kondycję to bardzie spróbuj jakichś ćwiczeń Cardio albo HIIT bo ćwiczenia które wymieniłaś są na konkretne partie mięśni i one owszem ci je wzmocnią ale nie poprawią kondycji, do poprawy której trzeba bardziej dynamicznych intensywnych ćwiczeń.
Zerknij na youtube po jakieś ćwiczenia Cardio dla początkujących i ćwicz, po około 2 tyg regularnych ćwiczeń powinnaś być gotowa
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 20:05   #285
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez CryBebe Pokaż wiadomość
Jak chcesz poprawić kondycję to bardzie spróbuj jakichś ćwiczeń Cardio albo HIIT bo ćwiczenia które wymieniłaś są na konkretne partie mięśni i one owszem ci je wzmocnią ale nie poprawią kondycji, do poprawy której trzeba bardziej dynamicznych intensywnych ćwiczeń.
Zerknij na youtube po jakieś ćwiczenia Cardio dla początkujących i ćwicz, po około 2 tyg regularnych ćwiczeń powinnaś być gotowa
Dziekuje !
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 14:29   #286
Dziunia0710
Raczkowanie
 
Avatar Dziunia0710
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 197
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez CryBebe Pokaż wiadomość
Jak chcesz poprawić kondycję to bardzie spróbuj jakichś ćwiczeń Cardio albo HIIT bo ćwiczenia które wymieniłaś są na konkretne partie mięśni i one owszem ci je wzmocnią ale nie poprawią kondycji, do poprawy której trzeba bardziej dynamicznych intensywnych ćwiczeń.
Zerknij na youtube po jakieś ćwiczenia Cardio dla początkujących i ćwicz, po około 2 tyg regularnych ćwiczeń powinnaś być gotowa
zgodzę się z tym aczkolwiek myślę że i tak nie powinnaś rezygnować bo efekty jakie później pojawiają się na brzuchu są warte tych 8 minut

A tak poza tym w tytule tematu piszę ''zdjęcia''. Więc może ktoś systematyczny odważy się wrzucić zdjęcia efektów?
Dziunia0710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 21:22   #287
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Dziunia0710 Pokaż wiadomość
zgodzę się z tym aczkolwiek myślę że i tak nie powinnaś rezygnować bo efekty jakie później pojawiają się na brzuchu są warte tych 8 minut

A tak poza tym w tytule tematu piszę ''zdjęcia''. Więc może ktoś systematyczny odważy się wrzucić zdjęcia efektów?
Jasne, pod warunkiem że masz odpowiednio niski poziom tłuszczu by efekty na brzuchu było widać bo robiąc tylko 8 minut abs wyrzeźbisz jedynie mięśnie ale nie spalisz tłuszczu z brzucha.
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 12:04   #288
Hudymka
Przyczajenie
 
Avatar Hudymka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Ja już mam za sobą 6 dzień A6W plus dodatkowo 10 minutowe treningi pośladków, coś jak ABS. I moje pytanie jest takie - mam reke w szynie po wypadku ( dwie złamane kości przedramienia) i ide go ściągnąć za 3 dni, a chciałam wzmocnic efekty ćwiczeń, czy Therm Line II wpłynie w jakiś sposób na zrost moich kości ? Czy lepiej sobie odpuścić ? Chciałam również zapisać się na aerobik 2x w tyg, jednak mam pewne obawy...
Hudymka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 18:43   #289
kamila1x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

Witam wszystkich ! Zostało mi 6 dni do końca a6w , jednak nie mam zdowalających efektów jak dla mnie . Czy mogłabym zaraz po zakończeniu zacząć od początku ? Robiłam parę dni abs 8 min na brzuch , ale zaprzestałam z powodu bólu kręgosłupa ... Chciałabym do końca marca mieć płaski brzuch POMÓŻCIE ! dodatkowo chodzę na fitness i na siłownię , więc mam cały tydzień ćwiczeń ..
kamila1x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 10:16   #290
lanalee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 214
Dot.: Efekty ćwiczeń A6W, 8 minute, itp ... - zdjęcia

odswiezam watek moje pytanie dotyczy cwiczen,jakie moglabym wykonywac w domu aby w jakikolwiek sposob spalic tluszcz na brzuchu,oczywiscie staram sie ograniczyc biale pieczywo i slodycze. Podkreslam,ze jestem poczatkujaca i nigdy nie wykonywalam skomplikowanych cwiczen prosze o pomoc,a wakacje chyla sie ku koncowi
lanalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.