Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-18, 21:27   #2731
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Poka¿ wiadomo¶æ
jaka farba uzyskam taki kolor?

wszystko zale¿y od tego jakie masz teraz
__________________
jestem ksiê¿niczk±...
tylko oczy podkr±¿one
i zgubi³am gdzie¶ koronê...
KOCHAM <3
zapuszczam w³oski

konstancja01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 07:27   #2732
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomo¶ci: 3 641
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Poka¿ wiadomo¶æ
wszystko zale¿y od tego jakie masz teraz

pare postow wyzej wrzucalam zdjecie, teraz sa moze troszke ciemniejsze.
__________________

karoolaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 09:04   #2733
arella
Przyczajenie
 
Avatar arella
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Czy kto¶ mog³by mi doradziæ jak± farb± wyszed³by kolor w podobie do Jessicy Alby (teraz w³osy mam ciemny blond, jasny br±z z rudym odcieniem :/) a marzy mi siê co¶ takiego:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Jessica-Alba13.jpg (54,1 KB, 19 za³adowañ)
arella jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 16:59   #2734
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomo¶ci: 8 712
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Poka¿ wiadomo¶æ
jaka farba uzyskam taki kolor?
tez mi sie podoba ten kolor, ale w domu tego nie uzyskam sama, bo swoj mam czerwono rudo brazowy :P w gole podobaja mi sie blondy ale takie cieple, bez zolci, bezowe, neutralne, nie wiem jak je opisac.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 22:58   #2735
Breath_of_blonde
Przyczajenie
 
Avatar Breath_of_blonde
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: okolice Wroc³awia
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Zakocha³am siê w pewnym blondzie. Niestety dziewczynê która go ma znam jedynie ze zdjêæ ze ¶lubu przyjació³ki. A bardzo chcia³abym wiedzieæ jak uzyskaæ taki kolor w³osów. Naturalnie mam ciemny blond.

http://img543.imageshack.us/img543/5...0630200323.jpg

z góry dziêkujê za rady)

Edytowane przez Breath_of_blonde
Czas edycji: 2013-01-19 o 23:00
Breath_of_blonde jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 23:41   #2736
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomo¶ci: 8 712
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Wlosomaniaczkaaa, moja kolezanka uzyskala chlodny braz na takich samych bazowych wlosach jak Twoje, dzieki hennie Khadi, ale kompletnie nie pamietam ktory to byl odcien. Ale na wathu hennowym tez dziewczyny pytaja o zimny braz i im wychodzi
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 12:33   #2737
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 123
GG do Karolina1639
Zwracam siê do Was z pro¶b± jak± farbe o jakim odcieniu wybraæ by zafarbowac mój odrost który jest w kolorze naturalny ciemny blond pó¼niej w³osy przechodz± w rudy blond a reszta to blond z³ocisty chcia³abym wkoñcu równomierny kolor bez ¿ó³ci i rudo¶ci tylko jasny naturalny blond . Poradzicie co¶?

zapomnia³am o zdjêciu....
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-01-20 13.18.14-1.jpg (30,3 KB, 69 za³adowañ)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-01-20 o 18:09 Powód: post pod postem
Karolina1639 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-20, 16:01   #2738
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: Czym farbowaæ ?

ojj chyba farba ci nie da takiego odcienia.. my¶le ¿e rozja¶nianie lub k±piel rozja¶niaj±ca jedynie tu pomoze choc mog± byæ odcienie rudo¶ci i ¿ó³ci.. niestety blondy tak maj±..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 16:52   #2739
kaasiek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Czym farbowaæ ?

Rozjasniacz. Jezeli nie to dwie farby. Ja sie farbuje zazwyczaj Palette bardzo jasny blond popielaty numer 218 lub Loreal b jasny blond popielaty (popiel wybija zolc) i tak wychodza troche zoltawe (ale jest to "ladna" zolc a pozniej po jakims czasie (tygodniu) nakladam na to castng loreala to juz jest bez amoniaku wiec bezpieczniej rozjasnia wloski do jasnego blondu, zazwyczaj 1021 a jak nei chce ci to w to bawic to idz do fryzjera na rozjasniacz :P pozdrawiam moj naturalny kolor to dosc ciemny blond
kaasiek1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 19:21   #2740
kamilaa1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 101
Czy z moich w³osów mo¿e wyj¶c cos takiego? (ZDJÊCIA)

Wiec. Jestem po dekoloryzacji czarnych i rozjasnianiu czy kapieli rozjasniajacej (oczywiscie konce do sciecia bo jeszcze nic nie scinalam) mam kolor taki brazawy wpadajacy w rudawy(na zdjeciach bardziej rudy ale to dlatego ze takie swiatlo) gdzie niegdzie blond przeswity czego nie widac na zdjeciach..Czy teraz jak pojde do fryzjera uda mi sie cos takiego uzyskac. Jak na zdjeciach. ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0541.jpg (71,4 KB, 46 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5c.jpg (48,6 KB, 51 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg marta_krupa_marta_krupa_yhkgqDf.sized.jpg (41,7 KB, 38 za³adowañ)
__________________
Chwila która trwa, mo¿e byæ najlepsz± z Twoich chwil.. ;-)

kamilaa1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 06:57   #2741
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomo¶ci: 738
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Witam! Interesuje mnie taki kolor jak na zdjeciu, jasny braz/ciemny blond z wyraznym zlocistym blaskiem bez rudosci.. Jaki to jest odcien, na moje oko cos w rodzaju 7.3 (nie bedzie za rudy?), 7.03 a moze 7.13 ? Czy ktos moglby mi doradzic, rozwazam zakup profesjonalnej farby badz farbowanie w salonie, jakiego oksy powinnam uzyc, mam wlosy ciemny blond na poziomie 7-6. Bede wdzieczna za wskazowki .
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg warworldsprek.jpg (20,6 KB, 44 za³adowañ)
__________________
9.10.2013 zapuszczam w³osy. Aktualna d³ugo¶æ do ramion.
9.01.2014 w³osy za liniê obojczyków.
24.08. 2016 w po³owie drogi do talii
uca jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 10:12   #2742
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Czy mozna mieszac ze soba 2 szampony 24 myc tej samej firmy?

Robilam wellatonem 9.3 ale kurde wychodzi strasznie jasny. A juz 8 jest ciemna i bura. A 9.3 jasny swietlisty zolty. Chce zolty ale ciut ciemniejszy. Myslalam o garnier color shine 24 myc zrobic 9+8. Nigdy nie robilam jeszcze. Chce cieply blond.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 10:18   #2743
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 3 027
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez uca Poka¿ wiadomo¶æ
Witam! Interesuje mnie taki kolor jak na zdjeciu, jasny braz/ciemny blond z wyraznym zlocistym blaskiem bez rudosci.. Jaki to jest odcien, na moje oko cos w rodzaju 7.3 (nie bedzie za rudy?), 7.03 a moze 7.13 ? Czy ktos moglby mi doradzic, rozwazam zakup profesjonalnej farby badz farbowanie w salonie, jakiego oksy powinnam uzyc, mam wlosy ciemny blond na poziomie 7-6. Bede wdzieczna za wskazowki .
Witaj , ja robie numerkiem 8.13 i mam kolorek bezowy blond ze zlocistym oddcieniem lecz bez rudosci , jezeli chcesz jasny braz/ ciemny blond to poziom 7 , jezeli odpowiada Ci taki jak mam ja tylko ciemniejszy to szukaj poziom 7 czyli to bedzie 7.13 z woda 6% , dla pewnosci sprawdzaj zawsze na probniku koloru farbki , wrzucam zdjecie mojego 8.13
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0635.jpg (57,2 KB, 87 za³adowañ)
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 11:31   #2744
kamilaa1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Ojejku ANITAST gdzie to zdjecie bylo robione? Piekny widoczek.
__________________
Chwila która trwa, mo¿e byæ najlepsz± z Twoich chwil.. ;-)

kamilaa1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:04   #2745
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Miodowy br±z/Karmel - jaka farba

Cytat:
Napisane przez mamo94 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam .
Mam pytanie dotyczace jaka farba(ktore numer farby) z Serii WELLA KOLESTON da³yby mi odcieñ karmel lub Miodowy br±z (jak w zalaczonych zdjeciach). Jako tako w palecie zadna farba nie ma przypisanej takiej nazwy.
Dodaje jeszcze zdjecia jak zale¿y mi zeby ten kolor wyszedl.
Ewentualnie prosze o zasugerowanie innej farby profesjonalnej ktora uzyskam podobny kolor, chociaz przekonana jestem do kolestona

P.S czy z serii Wella Color Touch otrzymalabym taki kolor na mocno posiwialych wlosach i trzyma³ by sie przez miesiac ?
POzdrawiam
Karmel to tylko potoczna nazwa, a pod nia kryje sie zloto i braz. Zeby kolor zlapal, wez farbe z poziomu 7 z 3 i 7 po kropce. np. 77/3 (intensywny jasny braz/sredni blond z cieplym refleksem), 7/73 (jasniutki braz z delikatnym zlotem) lub 7/37 (taki najblizszy kamelowi). Mozesz uzyc farby na poziomie 8 (z podobnymi numerkami po kropce czy slashu), wtedy wyrazniejszy bedzie niuans karmelowy. Bez obawy, nie bedzie zbyt jasno, jak zrobisz na wodzie 6 proc.
Poogladaj sobie fotki z wzornika.

Color Touch nie jest rozwiazaniem dla posiwialych wlosow. Mozesz nim najwyzej odswiezyc kolor juz farbowany. O tyle to dobre, ze woda jest slaba, lagodne farbowanie i duzy polysk.

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez uca Poka¿ wiadomo¶æ
Witam! Interesuje mnie taki kolor jak na zdjeciu, jasny braz/ciemny blond z wyraznym zlocistym blaskiem bez rudosci.. Jaki to jest odcien, na moje oko cos w rodzaju 7.3 (nie bedzie za rudy?), 7.03 a moze 7.13 ? Czy ktos moglby mi doradzic, rozwazam zakup profesjonalnej farby badz farbowanie w salonie, jakiego oksy powinnam uzyc, mam wlosy ciemny blond na poziomie 7-6. Bede wdzieczna za wskazowki .
To sa pasemka.
Sprobuj 7/37 lub 8/37 Kolestonu. Zloto bedzie na pierwszym miejscu, a odrobina brazu nieco zlagodzi efekt i nie bedzie zadnej rudosci.

Kolezanka wyzej polecala odcien z popielem i zlotem. tez ok, ale efekt bedzie chlodniejszy. Intensywnego zlota widac nie bedzie, choc kolor sam w sobie baaardzo ciekawy
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 22:25   #2746
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomo¶ci: 738
Dot.: Miodowy br±z/Karmel - jaka farba

Cytat:
Napisane przez Anitast Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj , ja robie numerkiem 8.13 i mam kolorek bezowy blond ze zlocistym oddcieniem lecz bez rudosci , jezeli chcesz jasny braz/ ciemny blond to poziom 7 , jezeli odpowiada Ci taki jak mam ja tylko ciemniejszy to szukaj poziom 7 czyli to bedzie 7.13 z woda 6% , dla pewnosci sprawdzaj zawsze na probniku koloru farbki , wrzucam zdjecie mojego 8.13
Bardzo naturalnie wyglada twoj kolor, ladnie blyszczy, ogladalam u mojej fryzjerki na palecie kolor 7.13 i byl bardzo ladny aczkolwiek wydawal sie strasznie ciemny i chyba poki co chcialabym cos bardziej zlocistego.

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ

To sa pasemka.
Sprobuj 7/37 lub 8/37 Kolestonu. Zloto bedzie na pierwszym miejscu, a odrobina brazu nieco zlagodzi efekt i nie bedzie zadnej rudosci.

Kolezanka wyzej polecala odcien z popielem i zlotem. tez ok, ale efekt bedzie chlodniejszy. Intensywnego zlota widac nie bedzie, choc kolor sam w sobie baaardzo ciekawy
Niestety w kraju w ktorym mieszkam nie ma tych odcieni o ktorych piszesz, jest tylko miodowy blond 8.73 - ktory wyglada bardzo rudo na pudelku, sa tez 7.7 (fotka na pudelku jest boska) i 7.3. Tak myslalam ze to pasemka zwlaszcza ze ta pani na zdjeciu ma z natury ciemne wlosy. Jak taki efekt uzyskac na moich wlosach? Czy wystarczyloby pare jasniejszych pasemek na jednolitym kolorze czy raczej pare roznych odcieni nakladanych na rozne pasma? Zalaczam fotki tego kolestonu, z innych firm w podobnej kolorystyce byl tylko l'oreal excellence 7.31, pozostale niestety juz ciemniejsze (excellence 6.34, 100% color 6.23).

Dziekuje wam serdecznie za pomoc .
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Screen shot 2013-01-21 at 2.41.51 PM.jpg (32,9 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Screen shot 2013-01-21 at 2.43.05 PM.jpg (33,3 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Screen shot 2013-01-21 at 2.44.07 PM.jpg (33,5 KB, 27 za³adowañ)
__________________
9.10.2013 zapuszczam w³osy. Aktualna d³ugo¶æ do ramion.
9.01.2014 w³osy za liniê obojczyków.
24.08. 2016 w po³owie drogi do talii
uca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 22:35   #2747
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Miodowy br±z/Karmel - jaka farba

Cytat:
Napisane przez uca Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety w kraju w ktorym mieszkam nie ma tych odcieni o ktorych piszesz, jest tylko miodowy blond 8.73 - ktory wyglada bardzo rudo na pudelku, sa tez 7.7 (fotka na pudelku jest boska) i 7.3. Tak myslalam ze to pasemka zwlaszcza ze ta pani na zdjeciu ma z natury ciemne wlosy. Jak taki efekt uzyskac na moich wlosach? Czy wystarczyloby pare jasniejszych pasemek na jednolitym kolorze czy raczej pare roznych odcieni nakladanych na rozne pasma? Zalaczam fotki tego kolestonu, z innych firm w podobnej kolorystyce byl tylko l'oreal excellence 7.31, pozostale niestety juz ciemniejsze (excellence 6.34, 100% color 6.23).

Dziekuje wam serdecznie za pomoc .
Mozesz zmieszac 7.7 z 7.3 i bedziesz miala docelowy odcien. Zaleznie od tego, ile chcesz zlota, mozesz mieszac farby 1:2 lub 1:1 .
Zeby miec fajne niuanse, mozesz sobie zrobic kilka cienkich pasemek przy twarzy pedzelkiem lub szczoteczka do zebow, ale po wierzchu. Jak chcesz nieco glebiej, to bedzie trzeba smarowac na folii i zawijac, by sie nie porobily plamy.
Jak polozysz farbe na takie pasemkowe wlosy, bedziesz miec rozne niuanse, ale nie bedzie jakiegos spektakularnego efektu. Jesli chesz wyrazny efekt zlotych pasemek, mozesz kupic gotowy preparat do pasemek z dodadkiem rozjasniacza. Wtedy na juz ufarbowane wlosy robisz pasemka Taki preparat ma Wella, nazywa sie magma. Ale nie polecam go do calych wlosow tylko w miejscach czesto skracanych - grzywka np, bo troche on inwazyjny.

Ps. zaryzykowalabym uzycie farby o ton jasniejszej. Przy brazach, by bylo widac efekty zlota, lepiej polozyc poziom 8. Ew. pol na pol poziom 8 z 7.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-01-21 o 22:37
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 06:55   #2748
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomo¶ci: 738
Dot.: Miodowy br±z/Karmel - jaka farba

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Mozesz zmieszac 7.7 z 7.3 i bedziesz miala docelowy odcien. Zaleznie od tego, ile chcesz zlota, mozesz mieszac farby 1:2 lub 1:1 .
Zeby miec fajne niuanse, mozesz sobie zrobic kilka cienkich pasemek przy twarzy pedzelkiem lub szczoteczka do zebow, ale po wierzchu. Jak chcesz nieco glebiej, to bedzie trzeba smarowac na folii i zawijac, by sie nie porobily plamy.
Jak polozysz farbe na takie pasemkowe wlosy, bedziesz miec rozne niuanse, ale nie bedzie jakiegos spektakularnego efektu. Jesli chesz wyrazny efekt zlotych pasemek, mozesz kupic gotowy preparat do pasemek z dodadkiem rozjasniacza. Wtedy na juz ufarbowane wlosy robisz pasemka Taki preparat ma Wella, nazywa sie magma. Ale nie polecam go do calych wlosow tylko w miejscach czesto skracanych - grzywka np, bo troche on inwazyjny.

Ps. zaryzykowalabym uzycie farby o ton jasniejszej. Przy brazach, by bylo widac efekty zlota, lepiej polozyc poziom 8. Ew. pol na pol poziom 8 z 7.
Jest tez 9.73 wiec moglabym wymieszac z 7.7 prawda? Oxy chyba jest ten sam ? Mam troche moich naturalnych pasemek od slonca ale pewnie znikna po farbowaniu, raczej interesuje mnie delikatny efekt, boje sie ze sobie zrobie "paski" na glowie. Mam na koncowkach resztki henny mam nadzieje ze nie bedzie wybuchu jak naloze farbe hehe .
__________________
9.10.2013 zapuszczam w³osy. Aktualna d³ugo¶æ do ramion.
9.01.2014 w³osy za liniê obojczyków.
24.08. 2016 w po³owie drogi do talii
uca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 08:05   #2749
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Miodowy br±z/Karmel - jaka farba

Cytat:
Napisane przez uca Poka¿ wiadomo¶æ
Jest tez 9.73 wiec moglabym wymieszac z 7.7 prawda? Oxy chyba jest ten sam ? Mam troche moich naturalnych pasemek od slonca ale pewnie znikna po farbowaniu, raczej interesuje mnie delikatny efekt, boje sie ze sobie zrobie "paski" na glowie. Mam na koncowkach resztki henny mam nadzieje ze nie bedzie wybuchu jak naloze farbe hehe .
Mozesz spoko mieszac 9 z 7 - wyjdzie Ci poziom 8 tak na oko. Odcien bedzie nieco inny niz na wzorniku, ale bedzie jasniejszy od 7 i ciemniejszy od 9.
Sek w tym, ze mieszanka Twoich kolorow moze wyjsc bardziej ciepla bezowa, niz zlocista, bo zlota w w tej 9.73 jest tylko troche, a wiodacym kolorem jest bez-braz. Jednak, przy poziomie 8ym nawet beze wybijaja lekko na zloto, wiec powinno spoko wyjsc . Jesli nie bedziesz na 100 proc happy, nastepnym razem mozesz zmodyfikowac mieszanke, dodajac jakiegos odcienia z sama trojka po kropce

Jak masz henne - koniecznie zrob test na pasemku.
Uzyj wody 9, 6tka moze nie ruszyc. W farbach zalacza sie zwykle wody 6, bo farby sklepowe sa przeznaczone do farbowania ton w ton ew. maks lift o 1 ton. Kup sobie butle wody 9 proc (vol 30) i zrob test pasemkowy. Jak wyjdzie za jasno, do 2 czesci wody dodasz 1 czesc kranowki i znowu tescik.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolina1639 Poka¿ wiadomo¶æ
Zwracam siê do Was z pro¶b± jak± farbe o jakim odcieniu wybraæ by zafarbowac mój odrost który jest w kolorze naturalny ciemny blond pó¼niej w³osy przechodz± w rudy blond a reszta to blond z³ocisty chcia³abym wkoñcu równomierny kolor bez ¿ó³ci i rudo¶ci tylko jasny naturalny blond . Poradzicie co¶?

zapomnia³am o zdjêciu....
Kup farbe rozjasniajaca i wode 9 proc, daruj sobie rozjasniacze. Ja uzywam Kolestona i nawet mieszajac pol farby rozjasniajacej z poziomu 12 z farba z poziomu 10 mam jasny blond, choc nie bialy. Farbe poloz wpierw na odrost i rude na 20 min, a potem dorob znow farby i poloz na jasniejsza dlugosc - laczny czas godzina.

Ja mieszam kolory, zwykle 3 w tym jedna rozjasniajaca (popiel, cendr i perla, ew odrobine bezu), bo czyste popiele wychodza rudo przy skorze, wzmocnione popiele zbyt szaro, irysy sa fajne, ale czasami zbyt zimne, a beze wychodza zbyt cieplo. A moj naturalny to ciemny mysi blond poziom 6.


Podsumowujac, wybierz popiel 12.1 ew irys 12.16 lub mieszane pol na pol z Welli koleston. Moze nie od razu wyjdzie upragniony kolor, ale rozjasnisz ciemniejsze, a rude wyrownasz do bezu.

Ps. farby rozjasniajace miesza sie w stosunku 1:2 z woda - czesc farby, 2 czesci wody.

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Poka¿ wiadomo¶æ
Kobietki kochane, powiecie mi mo¿e jak uzyskaæ taki kolor w³osów? Te wszystkie br±zy wychodz± takie ciemne i najczê¶ciej z rudym po³yskiem. A mi siê marzy co¶ takiego. Jaka farba? Wiem, ¿e po farbowaniu trzeba by by³o jeszcze ja¶niejsze, cieniutkie pasemka zrobiæ.
Popielaty bez z poziomu 6-7, ewentualnie mieszanka natury z popielem na poziomie 6-7. Jak bedziesz robic, zrob 8, bo i tak wyjdzie 7.
Zalezy, co masz teraz na glowie - naturalki czy farbowane i na co to rozne efekty wyjsc moga.

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilaa1993 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiec. Jestem po dekoloryzacji czarnych i rozjasnianiu czy kapieli rozjasniajacej (oczywiscie konce do sciecia bo jeszcze nic nie scinalam) mam kolor taki brazawy wpadajacy w rudawy(na zdjeciach bardziej rudy ale to dlatego ze takie swiatlo) gdzie niegdzie blond przeswity czego nie widac na zdjeciach..Czy teraz jak pojde do fryzjera uda mi sie cos takiego uzyskac. Jak na zdjeciach. ?
U dobrego tak. Tyle, ze masz tu pasemka i to w 2 kolorach na moje oko jak nic. Baza czekoladowa poziom 6-7 a na to jakies bezowo-popielate lub bezowo-zlote paski.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 12:51   #2750
highheel112
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomo¶ci: 17
farba, która z ciemnego br±zu zrobi bardzo jasny blond - czy to w ogóle mo¿liwe?

Cze¶æ dziewczyny, mam do Was pytanie. Od razu zaznaczam, ¿e do¶æ d³ugo czyta³am ró¿ne w±tki o blondzie na forum, ale przebiæ siê przez ca³o¶æ to du¿e wyzwanie, a na razie jeszcze nie znalaz³am postu, w którym kto¶ opisywa³by tak± sytuacjê jak moja.

Moje naturalne w³osy to do¶æ ciemny br±z o zimnym odcieniu. Teraz mam na g³owie prawie platynê, tj. uda³o mi siê pozbyæ ¿ó³tych refleksów i s± bardzo jasne. Uda³o mi siê znale¼æ fryzjerkê, która odrost robi mi tylko jednym ¶rodkiem i wychodzi w³a¶nie taki jasny, wiêc jestem zachwycona. Problem w tym, ¿e mam bardzo krótkie w³osy i muszê robiæ odrost co pó³ miesi±ca, bo bardzo rzuca siê w oczy - oczywi¶cie wykañcza mnie to finansowo.

Fryzjerka mówi, ¿e to nie jest rozja¶niacz, bo w ogóle nie ma utleniacza. Musi byæ to zatem farba.

No i moje pytanie - czy w drogeriach da siê dostaæ farbê, która robi takie cuda? Po ka¿dym wyj¶ciu od niej jestem w szoku, ¿e na tak ciemnych w³osach (wiadomo, ¿e odrost w ogóle nie jest rozja¶niony przez s³oñce, wiêc u mnie w porównaniu do tej bieli wygl±da jak czarny) po 40 minutach mam praktycznie bia³e.

Mo¿e jaka¶ fryzjerka wie, czego ona mo¿e u¿ywaæ? Czy to jaka¶ zabójczo droga, profesjonalna farba dla fryzjerów? Skusi³abym siê nawet na kupno takiej, bo w ogólnym rozrachunku i tak wyjdzie taniej, ni¿ 120pln miesiêcznie...

Dodajê zdjêcie moich naturalnych i blondu, który mam teraz (ten "¿ó³ty" to kwestia ¿ó³tego ¶wiat³a w domu, w ¶wietle dnia ca³o¶æ jest taka, jak te najja¶niejsze fragmenty).

Bardzo proszê o jakie¶ podpowiedzi i pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (8,1 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard02.jpg (7,2 KB, 40 za³adowañ)
highheel112 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 13:15   #2751
21honey
Zadomowienie
 
Avatar 21honey
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 1 023
Dot.: farba, która z ciemnego br±zu zrobi bardzo jasny blond - czy to w ogóle mo¿liwe

a preparat ktory ci nak³ada jakiego by³ koloru?
__________________
Wymiana :)

Edytowane przez 21honey
Czas edycji: 2013-01-22 o 13:21
21honey jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 13:26   #2752
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: farba, która z ciemnego br±zu zrobi bardzo jasny blond - czy to w ogóle mo¿liwe

Farba rozjasniajaca na wodzie 12 proc. Profesjonalna. Odcien - to juz kwestia wyboru.
Ew. farby polecane przez Bunny i Fryza, oni znaja tez mase drogeryjnych, co rozjasniaja.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:14   #2753
nika_2512
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 1
Question Czerwone refleksy na czarnych w³osach

Witam . Mam czarne, farbowane w³osy chcia³abym zrobiæ na nich kilka czerwonych pasemek farba L'oreal Hicolor Highlights Magenta. Podobno ta farba rozja¶nia sama w sobie.Pytanie tylko czy zadzia³a na farbowane czarne w³osy czy bêdê musia³a je przedtem rozja¶niaæ??
nika_2512 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:28   #2754
Hebe19
Przyczajenie
 
Avatar Hebe19
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 28
GG do Hebe19
KOLORYZACJA! Pomocy...

Dziewczyny! Z takiego koloru w³osów i z takimi odrostami, jak na zdjêciu, chcia³am przej¶æ w jaki¶ blondzik. Kupi³am dzi¶ Perfect Mousse 1000 per³owy blond i jestem zrospaczona, bo odrostów nie chwyci³o w ogóle, mo¿e lekko przy skalpie, a te rude lekko siê zmieni³y na dosyæ ciemny blond z rudymi refleksami... Jak mam doj¶æ do do¶æ jasnego blondu, czy muszê siêgaæ po rozja¶niacz? Dlaczego farba nie chwyci³a? Nie mia³a szans? Proszê o pomoc... Aaa, dodam, ze napisane by³o, by piankê nak³adaæ na sucho, zrobi³am to jednak na wilgotne w³osy, bo przy moich loczkach by³oby ciê¿ko. Trzyma³am jak w instrukcji- 30 min...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 531663_441916349162430_1351792660_n.jpg (103,5 KB, 34 za³adowañ)
Hebe19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:51   #2755
mamo94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Miodowy br±z/Karmel - jaka farba

Dziêkuje bardzo za pomoc jutro lecê do sklepu i zobaczymy jak kolorek siê bêdzie prezentowaæ ;D
mamo94 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 07:40   #2756
krolewnazmarcepana
Raczkowanie
 
Avatar krolewnazmarcepana
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 113
Zafarbowanie refleksów

Hej dziewczyny, mam do was szybkie pytanie
oto¿ mam br±zowe naturalne w³osy i niedawno by³am u fryzjerki z chêci± zmiany, zrobi³am na w³osach refleksy, nie s± zrobione na ca³o¶ci tylko tak jakby od góry w³osów, takie delikatne i jest ich nieduzo
jednak nie czuje sie zbyt dobrze w tych refleksach i wpad³am na pomys³, ze kupie farbe do w³osów w kolorze moich naturalnych i sama na³o¿e sobie j± tylko na te ja¶niejsze pasemka
my¶licie, ze to moze sie udac?
juz nawet nie chodzi o to by te pasma ja¶niejsze mia³y taki kolor jak inne w³osy, tylko zeby by³y one mniej widoczne i br±zowe a odcien moze sie troche ró¿niæ od pozosta³ych
__________________
trzy osoby mog± dochowaæ tajemnicy, je¶li dwie z nich nie ¿yj± PLL <3

w³osy!
26.08.2014 - 26,5
24.09.2014 - 28,5


24.09.2010 pszczó³ka <3 19.03.2013 ró¿yczka <3
krolewnazmarcepana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 08:46   #2757
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Zafarbowanie refleksów

Zamiast br±zu lepiej we¼ jaki¶ ciemny blond. Kolory drogeryjne zawsze wychodz± ciemniej i dopiero potem siê sp³ukuj± (albo i nie).
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 10:51   #2758
powerstuff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 13
Z ciemnych na ja¶niejsze

Mam w³osy nieco ciemniejsze ni¿ na zdjêciu, które pokazujê poni¿ej
http://imageshack.us/a/img338/7013/20121104135411.jpg
a chcia³abym uzyskaæ kolor miodowy albo taki jasny karmel. Czy musia³abym najpierw w³osy rozja¶niæ? I jaka farba da taki efekt w³osów:
http://img404.imageshack.us/img404/6...8303766568.jpg
powerstuff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 11:39   #2759
krolewnazmarcepana
Raczkowanie
 
Avatar krolewnazmarcepana
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 113
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

niestety za pó¼no to przeczyta³am i juz kupi³am farbê :P
mam nadzieje ze sie uda choæ chyba najpierw wypróbuje to na pojedyñczym pasemku a potem jak co¶ to reszte a jest ich mo¿e 10 nawet jak wyjdzie troche ciemniejszy to lepiej nic te jasne pasemka
__________________
trzy osoby mog± dochowaæ tajemnicy, je¶li dwie z nich nie ¿yj± PLL <3

w³osy!
26.08.2014 - 26,5
24.09.2014 - 28,5


24.09.2010 pszczó³ka <3 19.03.2013 ró¿yczka <3
krolewnazmarcepana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 16:21   #2760
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Z ciemnych na ja¶niejsze

Cytat:
Napisane przez powerstuff Poka¿ wiadomo¶æ
Mam w³osy nieco ciemniejsze ni¿ na zdjêciu, które pokazujê poni¿ej
http://imageshack.us/a/img338/7013/20121104135411.jpg
a chcia³abym uzyskaæ kolor miodowy albo taki jasny karmel. Czy musia³abym najpierw w³osy rozja¶niæ? I jaka farba da taki efekt w³osów:
http://img404.imageshack.us/img404/6...8303766568.jpg
Wiem, ¿e Syoss Miodowy Blond rozja¶nia w³osy.
Na blogu eowiny by³o pokazane jak przed pomalowaniem Mango w³a¶nie Syossem sobie rozja¶ni³a w³osy.
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.