Rossmann cz. XVIII - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-28, 04:23   #1081
cherry_killer
Rozeznanie
 
Avatar cherry_killer
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 679
Dot.: Rossmann cz. XVIII

tapetka22 czy promocja na Listerine obowiązuje również na wersję Zero?

+ Wasze pudry Rimmel Stay Matte mają gładką fakturę czy wytłoczoną koronę? Wydaje mi się, że te z "koroną" są świeższe (?) jednak mogę się mylić. Używałam tego pudru spory czas temu i wtedy miał jeszcze gładką powierzchnię.

Edytowane przez cherry_killer
Czas edycji: 2013-05-28 o 04:33
cherry_killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 06:20   #1082
asia2285
Zakorzenienie
 
Avatar asia2285
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 608
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
z effektimy jest grejfrutowa na pewno ale nie wiem jak pachnie, tzn nie pamietam
Jeśli to ta peel off to nie pachnie, raczej ma nieprzyjemny zapach chemiczny.
__________________
The King Of Clay

Manchester United


Coś o mnie--->
All about me
Nowy post: Łapacz snów - DIY Dreamcatcher

Edytowane przez asia2285
Czas edycji: 2013-05-28 o 07:10
asia2285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 06:52   #1083
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Rossmann cz. XVIII

i na kolor podkładu się nie załapałam
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 07:37   #1084
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Rossmann cz. XVIII

A wiecie może czy smackersy też się łapią na -40%? (nie leżą z innymi balsamami do ust tylko w innym miejscu).
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 07:45   #1085
tempting
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 821
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Kompletuję listę zakupową i mam wątpliwości

Jestem derpem jeśli chodzi o robienie kresek. Miałam dwa podejścia w tym temacie, jeden to był eyeliner w pisaku Grashka, drugi z tego co pamiętam niebieski z serii różanej. Jeden i drugi do mnie nie przemówił Czy jest sens kupować eyeliner w żelu Maybelline, czy na początek lepiej spróbować Wibo albo Lovely? Rozsądek podpowiada to drugie, z racji tego, że może mój słomiany zapał minie, natomiast jakiś diabeł podpowiada "bierz Maybellina, dziewczyny w wątku chwalą"

Aż przypomniał mi się taki obrazek z rozmów w toku, ludzie się z tego śmiali, ale to faktycznie jest problem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 943308_591743034176789_1679166442_n.jpg (17,5 KB, 219 załadowań)
__________________
Moja zupa
tempting jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 07:46   #1086
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
A wiecie może czy smackersy też się łapią na -40%? (nie leżą z innymi balsamami do ust tylko w innym miejscu).
powinny być w promocji
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 07:55   #1087
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XVIII

dziewczyny, jak jest u Was z zaopatrzeniem? wczoraj zaobserwowałam ostatnie sztuki niektórych kosmetyków, pomijając braki najpopularniejszych odcieni i tak się zastanawiam czy w środę jest sens udawać się na zakupy?

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
A wiecie może czy smackersy też się łapią na -40%? (nie leżą z innymi balsamami do ust tylko w innym miejscu).
u mnie były przecenione

Cytat:
Napisane przez tempting Pokaż wiadomość
Kompletuję listę zakupową i mam wątpliwości

Jestem derpem jeśli chodzi o robienie kresek. Miałam dwa podejścia w tym temacie, jeden to był eyeliner w pisaku Grashka, drugi z tego co pamiętam niebieski z serii różanej. Jeden i drugi do mnie nie przemówił Czy jest sens kupować eyeliner w żelu Maybelline, czy na początek lepiej spróbować Wibo albo Lovely? Rozsądek podpowiada to drugie, z racji tego, że może mój słomiany zapał minie, natomiast jakiś diabeł podpowiada "bierz Maybellina, dziewczyny w wątku chwalą"

Aż przypomniał mi się taki obrazek z rozmów w toku, ludzie się z tego śmiali, ale to faktycznie jest problem
weź lovely
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 07:58   #1088
alegoria26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 342
Dot.: Rossmann cz. XVIII

kto jeszcze rusza na ostatnie zakupy do rossmana?
alegoria26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:01   #1089
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
dziewczyny, jak jest u Was z zaopatrzeniem? wczoraj zaobserwowałam ostatnie sztuki niektórych kosmetyków, pomijając braki najpopularniejszych odcieni i tak się zastanawiam czy w środę jest sens udawać się na zakupy?

Mi pani powiedziała, że dopiero we wtorek będą mieli dostawę - ale ile w tym prawdy
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:02   #1090
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez alegoria26 Pokaż wiadomość
kto jeszcze rusza na ostatnie zakupy do rossmana?
ja , ale jutro do plazy do największego r. w mieście
już się boję
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:03   #1091
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez alegoria26 Pokaż wiadomość
kto jeszcze rusza na ostatnie zakupy do rossmana?
hmm ostatnie to nie wiem, ale ruszam na zakupy
mam w planach piling enzymatyczny lirene i floslek(moze inne też) maseczke floslek zelowa do cery naczynkowej, bronzer rimel, lakier zelowy lovely, baze pod cienie z daxa i herbate zielona mietowa liptona za 3 zł
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 08:05   #1092
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Mi pani powiedziała, że dopiero we wtorek będą mieli dostawę - ale ile w tym prawdy
mi mówiła, że to zależy od centrali-jak przyślą to będzie
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:11   #1093
ankamilutka
Rozeznanie
 
Avatar ankamilutka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 586
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez alegoria26 Pokaż wiadomość
kto jeszcze rusza na ostatnie zakupy do rossmana?
Ja skompletuję jeszcze pare rzeczy, m.in.
- micel Bourjois ten fioletowy bo ciągle jest u mnie niedostępny
- Lirene peeling drobnoziarnisty (na promocji kupiłam już enzymatyczny i gruboziarnisty, więc i ten dołączy do gromadki) 6,59
- Lirene delikatny żel do twarzy, wersja różowa, polecacie? 6,59
- Pachnące saszetki, wczoraj kupiłam jedną, niby do szafy ale wrzuciłam do torebki, to jest poezja jak pięknie pachnie, więc trzeba zrobić zapas 1,69
- Masełko do ust waniliowe, wczoraj jak byłam to zostało ostatnie jednak nie wzięłam bo ktoś się do niego dobierał ;/ 5,99
- Chusteczki z alterry, niekoniecznie do twarzy bo mnie podrażniają, ale jeżdzą ze mną w samochodzie i sprawują się idealnie jako mokre chusteczki 1,99
- Eveline bioHyoluron krem, nad nim się jeszcze zastanawiam, cena kusi, jakieś sugestię? 4,39
- Wibo bibułki 3,39
- micel Perfecta, ma dość dobre opinie także wypróbuję, zwłaszcza jeśli nie dostanę Bourjois 6,89
- Chusteczki Cleanic 2,59

Od siebie zdecydowanie mogę polecić
- Wibo fluo Top Coat, świetnie przedłuża trwałość lakieru, wygrał z Eveline, Bell, Manhattanem i Essence, jest to mój ideał, na promocnji zrobiłam zapas 5 opakowań, a zużyłam ich już ho ho ok. 3,33
- Wibo żel do stylizacji brwi, świetny produkt za cenę 5,69, zachwyca się nim cała damska część mojej rodziny, teraz na promocji wszystkie pobiegły do Rossa żeby go kupić
To są dwa produkty po które sięgam w ciemno bo wiem że na pewno się sprawdzą
__________________
Kierowca od 09.12.2011
Miłość kwitnie 08.08.2012

ankamilutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:26   #1094
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez ankamilutka Pokaż wiadomość
Ja skompletuję jeszcze pare rzeczy, m.in.
- micel Bourjois ten fioletowy bo ciągle jest u mnie niedostępny
- Lirene peeling drobnoziarnisty (na promocji kupiłam już enzymatyczny i gruboziarnisty, więc i ten dołączy do gromadki) 6,59
- Lirene delikatny żel do twarzy, wersja różowa, polecacie? 6,59
- Pachnące saszetki, wczoraj kupiłam jedną, niby do szafy ale wrzuciłam do torebki, to jest poezja jak pięknie pachnie, więc trzeba zrobić zapas 1,69
- Masełko do ust waniliowe, wczoraj jak byłam to zostało ostatnie jednak nie wzięłam bo ktoś się do niego dobierał ;/ 5,99
- Chusteczki z alterry, niekoniecznie do twarzy bo mnie podrażniają, ale jeżdzą ze mną w samochodzie i sprawują się idealnie jako mokre chusteczki 1,99
- Eveline bioHyoluron krem, nad nim się jeszcze zastanawiam, cena kusi, jakieś sugestię? 4,39
- Wibo bibułki 3,39
- micel Perfecta, ma dość dobre opinie także wypróbuję, zwłaszcza jeśli nie dostanę Bourjois 6,89
- Chusteczki Cleanic 2,59

Od siebie zdecydowanie mogę polecić
- Wibo fluo Top Coat, świetnie przedłuża trwałość lakieru, wygrał z Eveline, Bell, Manhattanem i Essence, jest to mój ideał, na promocnji zrobiłam zapas 5 opakowań, a zużyłam ich już ho ho ok. 3,33
- Wibo żel do stylizacji brwi, świetny produkt za cenę 5,69, zachwyca się nim cała damska część mojej rodziny, teraz na promocji wszystkie pobiegły do Rossa żeby go kupić
To są dwa produkty po które sięgam w ciemno bo wiem że na pewno się sprawdzą
krem eveline jakos mi nie przypadł do gustu, mam ale jakos nie chce mi sie go używać, nie zacheca specjalnie
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:30   #1095
GesWyscigowa
Przyczajenie
 
Avatar GesWyscigowa
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Katowice/Rybnik/Opole
Wiadomości: 27
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez ankamilutka Pokaż wiadomość
Ja skompletuję jeszcze pare rzeczy, m.in.
- micel Bourjois ten fioletowy bo ciągle jest u mnie niedostępny
- Lirene peeling drobnoziarnisty (na promocji kupiłam już enzymatyczny i gruboziarnisty, więc i ten dołączy do gromadki) 6,59
- Lirene delikatny żel do twarzy, wersja różowa, polecacie? 6,59
- Pachnące saszetki, wczoraj kupiłam jedną, niby do szafy ale wrzuciłam do torebki, to jest poezja jak pięknie pachnie, więc trzeba zrobić zapas 1,69
- Masełko do ust waniliowe, wczoraj jak byłam to zostało ostatnie jednak nie wzięłam bo ktoś się do niego dobierał ;/ 5,99
- Chusteczki z alterry, niekoniecznie do twarzy bo mnie podrażniają, ale jeżdzą ze mną w samochodzie i sprawują się idealnie jako mokre chusteczki 1,99
- Eveline bioHyoluron krem, nad nim się jeszcze zastanawiam, cena kusi, jakieś sugestię? 4,39
- Wibo bibułki 3,39
- micel Perfecta, ma dość dobre opinie także wypróbuję, zwłaszcza jeśli nie dostanę Bourjois 6,89
- Chusteczki Cleanic 2,59

Od siebie zdecydowanie mogę polecić
- Wibo fluo Top Coat, świetnie przedłuża trwałość lakieru, wygrał z Eveline, Bell, Manhattanem i Essence, jest to mój ideał, na promocnji zrobiłam zapas 5 opakowań, a zużyłam ich już ho ho ok. 3,33
- Wibo żel do stylizacji brwi, świetny produkt za cenę 5,69, zachwyca się nim cała damska część mojej rodziny, teraz na promocji wszystkie pobiegły do Rossa żeby go kupić
To są dwa produkty po które sięgam w ciemno bo wiem że na pewno się sprawdzą
Jesli chodzi o ten żel z Lirene to używam go naprzemiennie z Vichy Normadrem, z czym Lirene zawsze gdy mam podrażnioną twarz, trochę przesuszoną. Cudów od niego nie oczekuję tylko mycia i by bardziej nie podrażniał. Daje radę, ale nie wiem czy ponownie go kupię... Czaję się na nowego Loreala Ideal Soft...
GesWyscigowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:30   #1096
malgo_
Rozeznanie
 
Avatar malgo_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 815
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Miałam iść jeszcze dziś na zakupy ale ta ohydna pogoda za oknem skutecznie mnie odstrasza. Muszę poczekać aż przestanie padać
malgo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:31   #1097
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
powinny być w promocji
Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
u mnie były przecenione
Dzięki

Cytat:
Napisane przez alegoria26 Pokaż wiadomość
kto jeszcze rusza na ostatnie zakupy do rossmana?
Ja , bo mi się mleczko do demakijażu zepsuło
i chyba wpadnie coś do ust, może ten balsam: http://kolorowykot.blogspot.com/2011...-lip-balm.html
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:32   #1098
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez alegoria26 Pokaż wiadomość
kto jeszcze rusza na ostatnie zakupy do rossmana?
Ja bym poszła ale nie chcę zostać bankrutem
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:33   #1099
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Pytanie co prawda nie do mnie, ale może doradzę
Pędzlami maluję sie już dobrych kilka lat i teraz w życiu nie powróciłabym do paluchów
Flat topy (takie jak np. hakuro h50, h50s, flat top z sunshade minerals) dają bardzo ładne krycie, którego z podkładu nie wydobędą palce. Ponadto zauważyłam u siebie, że jeśli to jest w miarę cienka warstwa podkładu, to produkt utrzymuje się na buzi znacznie dłużej niż zaaplikowany palcami.
Dodatkowo podkład nałożony pędzlem ślicznie wyrównuje koloryt skóry, nie ma żadnych smug, plam, nierówności, po prostu budujesz efekt swoistego "foto szopa" Ja bardzo polecam przygodę z pędzlami- jak zaczniesz to wsiąkniesz na dobre.




Spróbuj koniecznie, a zobaczysz świat makijażu zupełnie na nowo
Cytat:
Napisane przez GesWyscigowa Pokaż wiadomość
Skoro namawiasz....
A tak serio chyba się skuszę... Juz mam kilka pedzli w koszyku
Cytat:
Napisane przez Tygrysek17 Pokaż wiadomość
Muszę spróbować może nawet jutro
no to zamawiam hakuro
Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
A ja chciałam przestrzec te z Was, które czają się na polecany tu wielokrotnie błyszczyk L'Oreal Caresse. Dla mnie to jak na razie najbardziej rozczarowujący produkt kupiony na Rossmannowej obniżce. Pod wpływem tego wątku skusiłam się na odcień Romy, czyli dość jasny róż, i zamiast rozjaśniać - przyciemnia usta, zmienia się w zupełnie inny kolor (bardziej wpadający w czerwień). Wygląda to mniej więcej tak: http://anne-mademoiselle.blogspot.co...01-lolita.html
Żałuję, że skusiłam się na niego, pomimo, iż czytałam tą recenzję wcześniej. Po pozytywnych opiniach na forum widzę, że nie na wszystkich ustach zachowuje się w ten sposób, ale ku przestrodze radzę dwa razy zastanowić się przed zakupem.
ja obejrzałam mnóstwo zdjęć na blogach i ta szminka wygląda na ustach jak tani błyszczyk, dlatego nie rozumiem tych zachwytów i jej nie kupiłam. ale sama też się tak nadziałam, bo bez sprawdzania kupiłam airy fairy Rimmela i okazało się, że to bubel, bo wygląda na brązowy na ustach, fuj...
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
nie no są maseczki z perfecty na cała noc, wydaje mi sie że ta wygładzajaca tak ma , ale nie jestem pewna w każdym bądź razie na pewno któraś maseczka
jaka? jaka?
Cytat:
Napisane przez cherry_killer Pokaż wiadomość
+ Wasze pudry Rimmel Stay Matte mają gładką fakturę czy wytłoczoną koronę? Wydaje mi się, że te z "koroną" są świeższe (?) jednak mogę się mylić. Używałam tego pudru spory czas temu i wtedy miał jeszcze gładką powierzchnię.
te z koroną nowsze
Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
dziewczyny, jak jest u Was z zaopatrzeniem? wczoraj zaobserwowałam ostatnie sztuki niektórych kosmetyków, pomijając braki najpopularniejszych odcieni i tak się zastanawiam czy w środę jest sens udawać się na zakupy?
u mnie średnio. półki są co prawda pełne, ale produktów, które nie schodzą. np. w szminkach są podokładane jedne i te same kolory.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 08:34   #1100
ankamilutka
Rozeznanie
 
Avatar ankamilutka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 586
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
krem eveline jakos mi nie przypadł do gustu, mam ale jakos nie chce mi sie go używać, nie zacheca specjalnie
To chyba mimo niskiej ceny wykreślę go z listy zakupów.

Cytat:
Napisane przez GesWyscigowa Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o ten żel z Lirene to używam go naprzemiennie z Vichy Normadrem, z czym Lirene zawsze gdy mam podrażnioną twarz, trochę przesuszoną. Cudów od niego nie oczekuję tylko mycia i by bardziej nie podrażniał. Daje radę, ale nie wiem czy ponownie go kupię... Czaję się na nowego Loreala Ideal Soft...
Będę miała dla niego identycznie zastosowanie, też używam Vichy Normaderm, jednak czasami jest zbyt mocny dlatego pasuje mieć coś delikatniejszego.

Dzięki dziewczyny za pomoc
__________________
Kierowca od 09.12.2011
Miłość kwitnie 08.08.2012

ankamilutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:36   #1101
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ja bym poszła ale nie chcę zostać bankrutem
Ja zaryzykuję i pójdę ale jutro z babcią. Jest dzień dziecka przecież niedługo
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:43   #1102
ankamilutka
Rozeznanie
 
Avatar ankamilutka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 586
Dot.: Rossmann cz. XVIII

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;41031593]Ja zaryzykuję i pójdę ale jutro z babcią. Jest dzień dziecka przecież niedługo [/QUOTE]

Hehe to jest sposób
__________________
Kierowca od 09.12.2011
Miłość kwitnie 08.08.2012

ankamilutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:47   #1103
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
nie no są maseczki z perfecty na cała noc, wydaje mi sie że ta wygładzajaca tak ma , ale nie jestem pewna w każdym bądź razie na pewno któraś maseczka
Ktoś pisał, że maseczka z kwasami AHA (z jabłkiem na opakowaniu).
__________________

Punkt g u kobiety znajduje się na końcu wyrazu shopping.
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:59   #1104
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez ankamilutka Pokaż wiadomość
Ja skompletuję jeszcze pare rzeczy, m.in.
- Lirene delikatny żel do twarzy, wersja różowa, polecacie? 6,59
- Pachnące saszetki, wczoraj kupiłam jedną, niby do szafy ale wrzuciłam do torebki, to jest poezja jak pięknie pachnie, więc trzeba zrobić zapas 1,69

- Eveline bioHyoluron krem, nad nim się jeszcze zastanawiam, cena kusi, jakieś sugestię? 4,39

Od siebie zdecydowanie mogę polecić
- Wibo fluo Top Coat, świetnie przedłuża trwałość lakieru, wygrał z Eveline, Bell, Manhattanem i Essence, jest to mój ideał, na promocnji zrobiłam zapas 5 opakowań, a zużyłam ich już ho ho ok. 3,33
- Wibo żel do stylizacji brwi, świetny produkt za cenę 5,69, zachwyca się nim cała damska część mojej rodziny, teraz na promocji wszystkie pobiegły do Rossa żeby go kupić
To są dwa produkty po które sięgam w ciemno bo wiem że na pewno się sprawdzą
-co do żelu Lirene to wiele dziewczyn go polecało, właśnie ze względu na łagodność
-saszetki to są te, które polecano przy kasach? jaki masz zapach konkretnie?
-tego kremu eveline nie mogę nigdzie dostać, są inne z tej firmy, ale dla starszych kobiet
- zaciekawiłaś mnie topem, nie widziałam go u siebie, ale też nie zwracałam uwagi
-co do żelu do stylizacji brwi, to jaki masz ich kolor? zastanawiam się jakie byłyby u mnie efekty? mam mysi blond i brwi też w takim kolorze
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 09:02   #1105
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez White Demon Pokaż wiadomość
Ktoś pisał, że maseczka z kwasami AHA (z jabłkiem na opakowaniu).
ona jest na całą noc ma działanie oczyszczające skórę, więc żeby się nie zdziwić, że może być wysyp po niej

zresztą poczytajcie kwc
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 09:05   #1106
22nika27
Rozeznanie
 
Avatar 22nika27
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 733
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Dziewczyny, który krem BB jest jaśniejszy odcień jasny od BB Garniera? Bo u mnie nie ma testerów i nie mam jak porównać. Z góry dziękuję za odpowiedź.
22nika27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 09:06   #1107
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Kurde kupiłam tą Airy Fairy i beznadziejnie wygląda na moich dużych i dość ciemnych ustach

Idę dzisiaj po puder Stay Matte i jakąś fajną pomadkę... może Astor
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 09:07   #1108
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Rossmann cz. XVIII

tez sie wybieram po pracy do Rossa zostawcie mi cos
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 09:21   #1109
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Kurde kupiłam tą Airy Fairy i beznadziejnie wygląda na moich dużych i dość ciemnych ustach
Też nie mogłam się przekonać do niej, ale to na samym początku, później po prostu nakładałam na nią różowy jasny błyszczyk i w takim duecie bardzo fajnie wygląda. Może takiego sposobu spróbuj?

Cytat:
Napisane przez Millygirl Pokaż wiadomość
tez sie wybieram po pracy do Rossa zostawcie mi cos


A ja chcę iść jutro, bo teraz chora w domu siedzę, więc też proszę Was bardzo o trochę zrozumienia .
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 09:32   #1110
ankamilutka
Rozeznanie
 
Avatar ankamilutka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 586
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
-co do żelu Lirene to wiele dziewczyn go polecało, właśnie ze względu na łagodność
-saszetki to są te, które polecano przy kasach? jaki masz zapach konkretnie?
-tego kremu eveline nie mogę nigdzie dostać, są inne z tej firmy, ale dla starszych kobiet
- zaciekawiłaś mnie topem, nie widziałam go u siebie, ale też nie zwracałam uwagi
-co do żelu do stylizacji brwi, to jaki masz ich kolor? zastanawiam się jakie byłyby u mnie efekty? mam mysi blond i brwi też w takim kolorze
W takim razie na żel Lirene jestem zdecydowana
Tak, saszetki te polecane przy kasach, ja mam zapach Papaya (bardzo ładny, ma okrągły kształt, przez co jest nieco mniejszy od klasycznych saszetek).
Top coat u mnie leży po lewej stronie dość wysoko chyba wśród lakierów do paznokci.
Żel do stylizacji brwi to fenomen, ja mam brwi w odcieniu jasnego mysiego blondu, włosy brązowe (zasługa farby) jednak pasuje on i jasnym blondynkom (gdy nałożymy go delikatnie) jak i brunetkom, ja nakładam dwie cienkie warstwy i jestem zadowolona przez cały dzień, nie blaknie, nie ściera się, nie rozmazuje, jest idealny, także serdecznie go polecam. Jest tylko jeden odcień- brąz jednak nie taki "tępy" bo w tuszu znajdują się tak jakby mini drobineczki przez co brwi wyglądają badzo naturalnie i zdrowo, ciężko się zorientować że cokolwiek jest na nich nałożone, wyglądają jakby naturalnie miały odcień brązowy (bez "ulepszeń"), intensywność możemy stopniować wedle uznania
__________________
Kierowca od 09.12.2011
Miłość kwitnie 08.08.2012

ankamilutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.