Testy na ojcostwo - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-11, 19:06   #31
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
A co autorkę maja interesować jego prawa w tej chwili? Ja bym mu absolutnie niczego nie ułatwiała, niech sie sadzi i buli prawnikowi.
Teoretycznie nie musi się zgodzić tak od razu, sąd może nakazać przeprowadzenie badania i nawet facet nie musi mieć prawnika.
Moim zdaniem nie ma się co oburzać, ludzie różnie kombinują, wyłudzają pieniądze i każdy powinien mieć pewność, z jakiej parafki płaci.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 19:08   #32
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Chyba wie, skoro sie zgodził na uznanie ojcostwa?
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 19:10   #33
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Autorka pisze wyraznie, ze pn jest ojcem, rozumiem, ze Ty wiesz lepiej niz ona?
No to udowodni to badaniami i tyle. Co za problem? Jeśli ma pewność jaki będzie wynik to po co stres?



Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Autorka pisze wyraznie, ze on jest ojcem, rozumiem, ze Ty wiesz lepiej niz ona?

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------



Chyba wie, skoro sie zgodził na uznanie ojcostwa?
Są sprawy, kiedy ktoś po kilku latach dowiaduje się, że nie jest ojcem, a jednak uznał za swoje, bo miał pewność. Sprawy takie są delikatne, ale nic nie jest oczywiste.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 19:10   #34
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
No to udowodni to badaniami i tyle. Co za problem? Jeśli ma pewność jaki będzie wynik to po co stres?
Rozumiesz, ze nie czułabym sie zobowiązana cokolwiek udowadniac w sytuacji autorki? Nie na tym etapie, no chyba, ze nie byloby innego wyjscia, wtedy ok.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 19:11   #35
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Testy na ojcostwo

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 19:12   #36
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
No to udowodni to badaniami i tyle. Co za problem? Jeśli ma pewność jaki będzie wynik to po co stres?




Są sprawy, kiedy ktoś po kilku latach dowiaduje się, że nie jest ojcem, a jednak uznał za swoje, bo miał pewność. Sprawy takie są delikatne, ale nic nie jest oczywiste.
No ale gdzie on uznał za swoje? On nie poszedł do urzedu i nie uznał, ojcostwo zostało ustalone sądownie. On nie interesuje sie dzieckiem i nie płaci, miałabym gdzies jego prawa.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 19:14   #37
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Testy na ojcostwo

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 19:14   #38
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mogła zachorowac kilka mscy temu, a wyrok ma od ponad roku Nie wiem, co dla Ciebie jest smiesznego w tego rodzaju nerwicy.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 19:16   #39
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Testy na ojcostwo

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 19:18   #40
kleineKrokodil
Zadomowienie
 
Avatar kleineKrokodil
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 609
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Mogła zachorowac kilka mscy temu, a wyrok ma od ponad roku Nie wiem, co dla Ciebie jest smiesznego w tego rodzaju nerwicy.
Ja też tego nie rozumiem, to nie jest zabawne, przecież mogła zachorować 2 miesiące temu i dlatego nie może iść do sądu.
__________________
Cytat:
Napisane przez magyarparaszt
Pieseła nam brakuje
Nic się nie rymuje
Tęsknota mnie ogarnia
Dobrze, że w pracy jest palarnia
Bekon.
kleineKrokodil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 19:19   #41
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To wczesniej nie miał podejrzeń? Nie uznał dziecka dobrowolnie, ale podczas rozprawy sądowej. To zapewne chwilę trwało, miał czas sie zastanowic, czy to jego dziecko. Zgodził sie na uznanie i alimenty, mimo to nie interesował sie swoim dzieckiem ( uznał w koncu za swoje). A teraz juz nie uznaje za swoje? Uwazasz, ze kto wg sądu bedzie tu wyrachowany? ona czy on? Na jej miejscu wnosiłabym juz teraz o podwyzszenie alimentów, raz do roku mozna. O ile oczywiscie to ten facet jest ojcem. Ale kto przy zdrowych zmysłach dawałby takiego skur**** na ojca, gdyby miał jakąs inną opcje?
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 19:20   #42
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Chyba normalne, ze nerwica nasila sie przez stres
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 19:22   #43
kleineKrokodil
Zadomowienie
 
Avatar kleineKrokodil
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 609
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Chyba normalne, ze nerwica nasila sie przez stres
A wcześniejsza sprawa nie była stresem dla autorki? Czym tu się stresować skoro jest pewna ojcostwa? To tylko formalność przecież.
__________________
Cytat:
Napisane przez magyarparaszt
Pieseła nam brakuje
Nic się nie rymuje
Tęsknota mnie ogarnia
Dobrze, że w pracy jest palarnia
Bekon.
kleineKrokodil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 19:23   #44
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
No ale gdzie on uznał za swoje? On nie poszedł do urzedu i nie uznał, ojcostwo zostało ustalone sądownie. On nie interesuje sie dzieckiem i nie płaci, miałabym gdzies jego prawa.
Gdyby nie uznał w sądzie to już wtedy zrobiłby badania. Odwidziało mu się, ma prawo do tego. Tak jak matka ma prawo wystąpić o alimenty po jakimś czasie. Jeśli ma duży dług to chce mieć pewność czy komornik ma po co go ścigać. Nie dziwię mu się. Rozumiem, że matka chce kasy, ale rozumiem też jego prawa. Całkiem sporo jest naciąganych alimentów, na szczęście są badania i rozwiązują takie kwestie.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 19:29   #45
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Testy na ojcostwo

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 19:53   #46
2016051109231
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 670
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Gdzie autorka tak napisała?
Ja czytałam że ogolnie boi się wychodzić, w mopsie też nie była osobiście tylko mąż przyniósł jej papiery do wypełnienia. No ale ty jak zwykle wiesz wszystko najlepiej
2016051109231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 19:58   #47
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Testy na ojcostwo

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 20:05   #48
2016051109231
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 670
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ale skąd pewność, że szanowny tatuś po testach i po tym, jak udowodni mu sie ojcostwo, nagle zacznie regularnie płacić alimenty? Jeśli autorka chce uniknąć stresu związanego z rozprawą to powinna zgodzić się na testy, ja jako że nie mam takiej choroby niczego nie zamierzała bym szanownemu tatusiowi ułatwiać i udowadniać.
2016051109231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 20:07   #49
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Testy na ojcostwo

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 20:27   #50
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Autorka napisała, że chodzi do psychologa (nie każda fobia wymaga farmakoterapii).

Edytowane przez 201708160922
Czas edycji: 2014-01-11 o 21:07
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 21:00   #51
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Testy na ojcostwo

Zrób ten test, a moż eojciec zacznie płacic alimenty, bo na razie placą dla na twoje dziecko te wg Ciebie "marne pare groszy" każdy podatnik.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 21:02   #52
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez mamuska900 Pokaż wiadomość
Alimenty mam na synka dawno zasadzone zreszta on ich nie placi, wyplaca mi mops i uwierz mi ze nie lecialam na skrzydelkach po pieniadze do mopsu, maz mi przyniosl papiery do wypisania, gdyby sie tak nie dalo to nawet bym sie po nie nie zgaszala prosze nie oceniaj mnie jesli mnie nie znasz. Moja fobie da sie leczyc wychodzac na sile stopniowo co wlasnie robie fobie mam stwierdzona przez lekarza psychologa.
To przez lekarza czy przez psychologa?

Cytat:
Napisane przez kleineKrokodil Pokaż wiadomość
Ja też tego nie rozumiem, to nie jest zabawne, przecież mogła zachorować 2 miesiące temu i dlatego nie może iść do sądu.
Mnie akurat fobie i nerwice nie bawią, ale w tym, co pisze autorka jest mało konkretów. I według mnie wygląda to na naginanie rzeczywistości.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
To wczesniej nie miał podejrzeń? Nie uznał dziecka dobrowolnie, ale podczas rozprawy sądowej. To zapewne chwilę trwało, miał czas sie zastanowic, czy to jego dziecko. Zgodził sie na uznanie i alimenty, mimo to nie interesował sie swoim dzieckiem ( uznał w koncu za swoje). A teraz juz nie uznaje za swoje? Uwazasz, ze kto wg sądu bedzie tu wyrachowany? ona czy on? Na jej miejscu wnosiłabym juz teraz o podwyzszenie alimentów, raz do roku mozna. O ile oczywiscie to ten facet jest ojcem. Ale kto przy zdrowych zmysłach dawałby takiego skur**** na ojca, gdyby miał jakąs inną opcje?
No przecież autorka napisała, że on jest ojcem

Edytowane przez 201708160922
Czas edycji: 2014-01-11 o 21:06
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 21:25   #53
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Testy na ojcostwo

Jeśli zrobi test po dobroci to do żadnego sądu nie będzie musiała iść i przez to cierpieć od swojej choroby
Badanie jest robione od 3 osob- pobiera się wymaz(ślinę) matki, dziecka i ojca, wyniki po kilku tygodniach do rąk własnych ( w tym wypadku ojca bo on musi zapłacić).
Koszt jakies 2-3 tys. zł.

I po wyniku wiadomo wszystko będzie, wcale do żadnego sadu isć nie muszą
A jesli się po złośliwości na badania nie zgodzi, facet złoży wniosek do sądu, będzie sprawa, sąd nakaże badania DNA, potem oczekiwanie na wynik, ktory dostanie do rąk sąd a nie żadne z nich i kolejna sprawa w sądzie z orzeczeniem czy jest ojcem czy nie...

Wiem, bo to jakiś czas temu przerabialiśmy coś podobnego w mojej rodzinie.
Czasem lepiej zeby nie narażać się na nadmiar stresu pójśc na ręke i niech te badania robi, jeśli autorka jest pewna że to jego dziecko, to tylko facet poniesie dodatkowy koszt i wyjdzie na świnię, ktora probowala się wykrecic od obowiazku alimentacyjnego

I jeszcze jeden mini argument- jesli zrobią te badania po dobroci, to stawiają się w laboratorium we 3. Jesli sąd się w to wmiesza, to badanie jest droższe i jest jeszcze z nimi biegły sadowy na miejscu, więc jakby nie bylo dodatkowy stres obcą osobą.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2014-01-11 o 21:27
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 21:55   #54
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Takie sprawy są trudne i każda jest specyficzna i myślę, że nie znajdziesz jednoznacznej odpowiedzi na forum. Powinnaś poradzić się prawnika. Prawnie jest możliwość zaprzeczenia ojcostwa i prokurator może o to wystąpić w imieniu ojca. Nawet jak minęło te magiczne pół roku od urodzenia. Wszystko zależy od tego czy facet będzie chciał się prawować.
znam przypadek zaprzeczenia ojcostwa dziecka 20+. facet był przekonany, że przez wiele lat wychowuje swoje dziecko i płaci alimenty na swoje dziecko.
Cytat:
Napisane przez mamuska900 Pokaż wiadomość
On mnie juz wiele razy straszyl roznymi rzeczami. Hmm czyli moze przez prawnika? Tak bez rzadnych dowodow na zdrade? Myslicie ze jakikolwiek prawnik podejmie sie takiej sprawy? Czy raczej nie?
oczywiście, że może bez prawnika i bez dowodów. nie wiem, czemu chcesz mu utrudnić, skoro to jego dziecko i nie masz nic do ukrycia.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
A co autorkę maja interesować jego prawa w tej chwili? Ja bym mu absolutnie niczego nie ułatwiała, niech sie sadzi i buli prawnikowi.
borze, widać, że należysz do frakcji ****-eks, które normalne nie są i nie potrafią się zachować po ludzku. po kiego utrudniać sprawę w tym momencie i narażać się na dodatkowy stres związany z wychodzeniem do sądu? to, że facet nie ma honoru nie znaczy, że nie można zachować się normalnie.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 23:03   #55
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Testy na ojcostwo

no własnie jeśli autorka wątku ma problemy ze sobą niech patrzy na to co sie jej opłaca. a opłaca się jej zrobić po dobroci bo potem to dopiero będzie zachodu
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 00:46   #56
myszenka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 566
Dot.: Testy na ojcostwo

Autorko oszczędź sobie i dziecku przeżyć,i skoro jesteś pewna zgódź się,bo ja zupełnie nie rozumiem Twojego unoszenia się honorem.Zrobisz badania,sprawa będzie jasna i skończą się nieporozumienia...to wszystko brzmi jakbyś się tych badań bała..
myszenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 06:33   #57
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez mamuska900 Pokaż wiadomość
przepraszam jesli watek juz byl ale nie moglam znalesc. Mam pilna sprawe.
Zaczne od poczatku zeby byla jasnosc.
21 miesiecy temu urodzilam synka. Na poczatku ciazy rozstalam sie z jego ojcem. Byla sprawa w sadzie o ustalenie ojcostwa i alimenty. Na pierwsza sprawe sie nie stawil, przyszedl dopiero na druga. Od razu przyznal sie do ojcostwa, potwierdzil ze go nie zdradzalam. Po rozprawie sie zmyl. Widzial w sadzi dziecko przez 5minut i to byl ten jeden jedyny raz kiedy wiedzial syna. Nie placi alimentow jest scigany przez komornika. Dzisiaj sie obudzil i napisal ze chce zrobic badania ojcowskie czy Jasio jest napewno jego. I tu rodzi sie pytanie czy ja musze sie na nie godzic? Jesli sie nie zgodze czy moze isc do sadu? Czy to ze sie nie interesowal synem i nie placi moze spowodowac odmowe sadu na badania. Nie ma zadnych dowodo ze sie z kims spotykalam zreszta nie ma jak ich miec bo bylam wierna. Czy bedzie ciagal mnie teraz po sadach?
zaprzeczenie czy obalenie?
http://prawo.rp.pl/artykul/784766.html

fakt jest 1, na własną rękę nie wykonuj badań. Jak dojdzie do rozprawy sądowej to wtedy. Z doświadczenia wiem, że najlepiej mieć wszystko na papierku.

Piszesz dalej o chorobie, czy jesteś po opieką lekarza?
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 10:46   #58
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Testy na ojcostwo

Cytat:
Napisane przez kleineKrokodil Pokaż wiadomość
A wcześniejsza sprawa nie była stresem dla autorki? Czym tu się stresować skoro jest pewna ojcostwa? To tylko formalność przecież.
Dla niektórych wyjscie do sądu nie jest niedzielna przechadzką, a moze byc własnie stresem. Mysle,ze wczesniejsza sprawa własnie była stresem, plus samotne wychowaywanie dziecka, bycie sama w ciazy plus grozby eksa, wiec nie trzeba byc wybitnie inteligentnym, zeby zrozumiec z czego wzieła sie nerwica, która ma obecnie autorka. Poza ty m czym sie tu stresować? Nerwcie charakteryzuje chyba własnie to, ze sie człowiek stresuje i boi bez powodu, a wpada w panike, kiedy powód jest. Wypadałoby sie nieco dokształcic zanim sie o czyms dyskutuje.
Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Gdyby nie uznał w sądzie to już wtedy zrobiłby badania. Odwidziało mu się, ma prawo do tego. Tak jak matka ma prawo wystąpić o alimenty po jakimś czasie. Jeśli ma duży dług to chce mieć pewność czy komornik ma po co go ścigać. Nie dziwię mu się. Rozumiem, że matka chce kasy, ale rozumiem też jego prawa. Całkiem sporo jest naciąganych alimentów, na szczęście są badania i rozwiązują takie kwestie.
Ale uznał sądownie, sąd zatwierdził, wpisano w akt urodzenia. Wszystko jest w papierach i nie mozna sie wyprzec, wszystko jest w prawomocnym wyroku. Jesli zmienił zdanie, jego i tylko jego sprawa. Autorka moze sie wykazac dobrą wolą, ale wcale nie musi. Wg mnie lepiej przeprowadzic to sadownie i oficjalnie, tym bardziej z taka szuja, która ani moralów sie nie trzyma, ani wyroki mu nie straszne.
Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zgadzam sie.

Edytowane przez Gwiazdeczka1978
Czas edycji: 2014-01-12 o 10:50
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 10:58   #59
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Testy na ojcostwo

Ale nie rozumiem Was. Przecież teraz takie testy są tak samo ważne niż przez sąd. Też wszystko na papierku.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 11:04   #60
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Testy na ojcostwo

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 14:04:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.