Czy coś mi sie stanie jak podałem prawdziwe dane na plikostradzie i nie płacę (List) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-02, 00:31   #1
Korzeniok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1

Czy coś mi sie stanie jak podałem prawdziwe dane na plikostradzie i nie płacę (List)


Siemka. No a więc w skrócie. Pół roku temu zarejestrowałem się na stronie www.plikostrada.pl. No i podałem swoję prawdziwe dane. przysyłali mi emaile na mój email który tam podałem ale zapomniałem hasła więc nie wiedzaiłem , że coś przysyłali. I dostałem list Od Arabów (ZEA) z dubaju , że mam płacić ale ja nie płace bo to oszuści. Ale czy jak podałem prawdziwe dane to mogą coś mi zrobic ?
Korzeniok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 01:50   #2
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy coś mi sie stanie jak podałem prawdziwe dane na plikostradzie i nie płacę (

Cytat:
Napisane przez Korzeniok Pokaż wiadomość
Siemka. No a więc w skrócie. Pół roku temu zarejestrowałem się na stronie www.plikostrada.pl. No i podałem swoję prawdziwe dane. przysyłali mi emaile na mój email który tam podałem ale zapomniałem hasła więc nie wiedzaiłem , że coś przysyłali. I dostałem list Od Arabów (ZEA) z dubaju , że mam płacić ale ja nie płace bo to oszuści. Ale czy jak podałem prawdziwe dane to mogą coś mi zrobic ?
List od Arabów z Dubaju mnie zabił Gwarantuję, że ten list Dubaju nie widział

Ogólnie sprawa śmierdzi mi Pobieraczkiem. Tam było to samo, tylko nazwa inna. Informacji na temat Pobieraczka i tego, co robić w przypadku wezwania do zapłaty w necie jest pełno, poszukaj

Gdybyś nie podał prawdziwych danych można by było to olać, pamiętam jak na Pobieraczku zarejestrowałam się jako S K zamieszkała na ulicy O w mieście W I ich system mi wygenerował, że pani S K dostanie wezwanie do zapłaty na adres O w W

Myślę, że jeśli sprawa jest podobna to i podanie prawdziwych danych nie przyniesie konsekwencji, ale tak jak pisałam - poszukaj, upewnij się.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 02:25   #3
bumcykbajera21
Zadomowienie
 
Avatar bumcykbajera21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 257
Dot.: Czy coś mi sie stanie jak podałem prawdziwe dane na plikostradzie i nie płacę (

też jestem w tej sytuacji, może ktoś to przerabiał
bumcykbajera21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 09:25   #4
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Czy coś mi sie stanie jak podałem prawdziwe dane na plikostradzie i nie płacę (

Sytuacja analogiczna do sprawy z Pobierczkiem- wystarczy poczytać, co w takiej sytuacji zrobić.

Swoją drogą, podziwiam, że po głośnej aferze jeszcze ktoś rejestruje się na tego typu serwisach i podaje swoje dane
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 09:27   #5
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Czy coś mi sie stanie jak podałem prawdziwe dane na plikostradzie i nie płacę (

też wczoraj weszłam na tą stronę ale wiesz.. ja umiem czytać ze zrozumieniem i się nie zarejestrowałam.. przecież taka informacja widnieje na głównej stronie
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 10:45   #6
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy coś mi sie stanie jak podałem prawdziwe dane na plikostradzie i nie płacę (

Cytat:
Napisane przez Korzeniok Pokaż wiadomość
Siemka. No a więc w skrócie. Pół roku temu zarejestrowałem się na stronie www.plikostrada.pl. No i podałem swoję prawdziwe dane. przysyłali mi emaile na mój email który tam podałem ale zapomniałem hasła więc nie wiedzaiłem , że coś przysyłali. I dostałem list Od Arabów (ZEA) z dubaju , że mam płacić ale ja nie płace bo to oszuści. Ale czy jak podałem prawdziwe dane to mogą coś mi zrobic ?
Wklej fotke tego listu, głównie pieczątek. Plissssss
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 11:00   #7
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Czy coś mi sie stanie jak podałem prawdziwe dane na plikostradzie i nie płacę (

Kurcze, za każdym razem jak widzę takie wątki, to mnie korci, żeby założyć coś podobnego i się dorobić Tylko może kwota do zapłaty byłaby mniejsza, bo za 10 czy 30 zł nikt na policję nie pójdzie i ludzie zapłacą dla świętego spokoju.
Póki rodzą się naiwni, to interes się będzie kręcił
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 11:13   #8
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Czy coś mi sie stanie jak podałem prawdziwe dane na plikostradzie i nie płacę (

To klon pobieraczka: http://wyborcza.biz/biznes/1,101558,...lismy_sie.html
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 11:22   #9
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Czy coś mi sie stanie jak podałem prawdziwe dane na plikostradzie i nie płacę (

dobra pobieraczek pobieraczkiem.. ale oni nie informowali o tym że to jest płatne a wybaczcie ale plikostrada o tym informuje.. nie to żebym ich broniła ale na litość boską.. zanim podam swój adres w Internecie to sprawdzam taką stronę.. tym bardziej że na plikostradzie jest wyraźnie napisane na stroni głównej że pojawiają się jakieś tam koszty..

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

skoro jest napisane 14 dni za darmo to chyba logiczne jest że za resztę się płaci
ja nie wiem czy wy macie po 7 lat i klikacie w cokolwiek czy może nie wiem jesteście starymi babciami że lecicie na takie coś
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 11:36   #10
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Czy coś mi sie stanie jak podałem prawdziwe dane na plikostradzie i nie płacę (

a nie prościej zarejestrować się na Chomiku? też można ściągać, a nie trzeba podawać żadnych danych, tylko smsa wysłać żeby mieć parę giga, prościej i bez problemów że nagle przyjdzie list z Dubaju którym ja sam bym się podtarł tak jak listem z Pobieraczka.

ale radziłbym się upewnić i poszukać w sieci, pewnie jest więcej osób z listami z Dubaju i może coś doradzą.

Edytowane przez dominikmeller25
Czas edycji: 2014-02-02 o 11:37
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 11:42   #11
kleineKrokodil
Zadomowienie
 
Avatar kleineKrokodil
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 609
Dot.: Czy coś mi sie stanie jak podałem prawdziwe dane na plikostradzie i nie płacę (

Przecież o pobieraczku trąbią już od dawna i jest masa porad w necie co zrobić.
__________________
Cytat:
Napisane przez magyarparaszt
Pieseła nam brakuje
Nic się nie rymuje
Tęsknota mnie ogarnia
Dobrze, że w pracy jest palarnia
Bekon.
kleineKrokodil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 11:49   #12
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Czy coś mi sie stanie jak podałem prawdziwe dane na plikostradzie i nie płacę (

podobna historia była ze stroną dobre-programy.pl .
ludzie znają dobreprogramy. pl (bezpieczna strona) ,więc nie zwracali uwagi na myślnik.

inna kwestia, że tam info o płatnościach w postaci wielkiej czerwonej ramki przy regulaminie pojawiło się dopiero po jakimś czasie. jak ja się tam nieopatrznie zarejestrowałam to tego nie było.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 18:47   #13
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Czy coś mi sie stanie jak podałem prawdziwe dane na plikostradzie i nie płacę (

Też mam podobną sytuację. Tylko, że ja w ogóle nie przypominan sobie abym się tam logowałam . Do mnie najpierw słali emaile, potem list z Dubaju aż w końcu zagrozili komornikiem, ja ich póki co zlewam bo poczytałam w internecie o tej Plikostradzie co nie co i doszłam do wniosku , że nie dam im nawet złotówki a jak coś to niech mnie zamkną nawet w tym Dubaju.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 18:49   #14
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy coś mi sie stanie jak podałem prawdziwe dane na plikostradzie i nie płacę (

Cytat:
Napisane przez suzeta Pokaż wiadomość
Też mam podobną sytuację. Tylko, że ja w ogóle nie przypominan sobie abym się tam logowałam . Do mnie najpierw słali emaile, potem list z Dubaju aż w końcu zagrozili komornikiem, ja ich póki co zlewam bo poczytałam w internecie o tej Plikostradzie co nie co i doszłam do wniosku , że nie dam im nawet złotówki a jak coś to niech mnie zamkną nawet w tym Dubaju.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
podejrzewam, że więzienie w Dubaju to jak u nas 3-gwiazdkowy hotel, więc nie byłoby to takie złe
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 12:00   #15
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Czy coś mi sie stanie jak podałem prawdziwe dane na plikostradzie i nie płacę (

Ale w sumie mają rację.... rejestrując się akceptujesz regulamin, w którym najwyraźniej od początku jest zapis, że tylko 2 tyg sa za darmo, a potem musisz płacić abonament. Ktoś akceptuje regulamin a potem płacz, bo musi płacić i odwołuje się Bóg wie gdzie... serio?
Jak podpisujemy umowę o wynajem mieszkania, a w niej jest zapisane, że rachunki są osobno płacone, to potem też się odwołujecie, bo za rachunki musicie płacić?
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 12:49   #16
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy coś mi sie stanie jak podałem prawdziwe dane na plikostradzie i nie płacę (

ludzie po prostu przestańcie rejestrować się na takich stronach....
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 13:00   #17
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Czy coś mi sie stanie jak podałem prawdziwe dane na plikostradzie i nie płacę (

to jest to samo co pobieraczek,o nim głośno było w tv poczytaj na necie o tym,i będziesz spokojniejszy
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 21:43   #18
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Czy coś mi sie stanie jak podałem prawdziwe dane na plikostradzie i nie płacę (

Po tylu informacjach o popisach Pobieraczka ludzie się jeszcze dają złapać na podawanie swoich danych w podobnych serwisach ?
Takie rzeczy tylko w Polsce
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-04 22:43:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.