Grubsze i gęstsze włosy - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-05, 11:07   #2251
Słonecznik78
Raczkowanie
 
Avatar Słonecznik78
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 73
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

witam Was, widzę, że wątek żyje dosyć długo, przebrnęłam narazie przez kilka stron tylko,
mam pytanie, bo zaciekawiła mnie kuracja pokrzywowa, czy któraś ja stosowała i zauważyła efekty u siebie?
Słonecznik78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 20:06   #2252
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Słonecznik78 Pokaż wiadomość
witam Was, widzę, że wątek żyje dosyć długo, przebrnęłam narazie przez kilka stron tylko,
mam pytanie, bo zaciekawiła mnie kuracja pokrzywowa, czy któraś ja stosowała i zauważyła efekty u siebie?
Co masz na myśli? Picie pokrzywy?

A ja chcę teraz wyhodować dużo bejbików, dzięki czemu włoski ładnie się zagęszczą za jakiś czas, ponieważ teraz zaczęły strasznie wypadać
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 21:12   #2253
Słonecznik78
Raczkowanie
 
Avatar Słonecznik78
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 73
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

nie, nawet mi nie wypadają, ale jakoś takie od kilku lat są cieńsze niż kiedyś napewno też przez hormony, bo mam małe dziecko, ale już jestem 5 lat po ciąży a włosy nadal w jakimś kiepskim stanie, kupiłam sobie pół roku temu placentę w ampułkach ale jakoś efektów nie zauważyłam

tak chodzi mi o picie pokrzywy
Słonecznik78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 05:55   #2254
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Słonecznik78 Pokaż wiadomość
nie, nawet mi nie wypadają, ale jakoś takie od kilku lat są cieńsze niż kiedyś napewno też przez hormony, bo mam małe dziecko, ale już jestem 5 lat po ciąży a włosy nadal w jakimś kiepskim stanie, kupiłam sobie pół roku temu placentę w ampułkach ale jakoś efektów nie zauważyłam

tak chodzi mi o picie pokrzywy
Hej, o piciu pokrzywy i innych ziołowych mieszanek jest nawet oddzielny wątek Sama piję już od dawna w systemie: 3 tygodnie picia, tydzień przerwy. Najczęściej to połączenie skrzypu i pokrzywy. Polecam też poczytać co potrafi zdziałać siemię lnane również piję i bardzo sobie chwalę
O placencie się nie wypowiem, bo nie stosowałam, ale z tego co czytałam, to nie wszystkie działają - gdzieś sobie nawet zapisałam, którą firmę najczęściej dziewczyny polecały ale nie mogę znaleźć, muszę przegrzebać notatnik. Od dosyć dawna przymierzam się do tego zakupu.

Możesz też zacząć stosować wcierki, u mnie to już nieodłączny element w pielęgnacji moich loków. Tu polecam kozieradkę - naturalne bo wcierka jest z naparu, który sama przyrządzasz. Bardzo fajnie działa na włosy.

No i na koniec możesz też pomyśleć o suplementach, poczytaj np. o CP(miałam wysyp bejbików, teraz mam dłuższą przerwę i przed świętami znowu zaczynam kurację). Polecam też Vitapil

Trzymam kciuki za efekty
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 21:01   #2255
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Słonecznik78 Pokaż wiadomość
nie, nawet mi nie wypadają, ale jakoś takie od kilku lat są cieńsze niż kiedyś napewno też przez hormony, bo mam małe dziecko, ale już jestem 5 lat po ciąży a włosy nadal w jakimś kiepskim stanie, kupiłam sobie pół roku temu placentę w ampułkach ale jakoś efektów nie zauważyłam

tak chodzi mi o picie pokrzywy
Ja stosuję wiele rzeczy naraz, więc trudno mi ocenić, co daje sama pokrzywa ze skrzypem (bo piję oba w jednym kubeczku, raz dziennie, oprócz tygodniowej przerwy zawsze na początku miesiąca). Sądzę, że samo to może być za mało, ale na pewno jakoś to tam trochę pomaga
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 10:48   #2256
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Słonecznik78 Pokaż wiadomość
witam Was, widzę, że wątek żyje dosyć długo, przebrnęłam narazie przez kilka stron tylko,
mam pytanie, bo zaciekawiła mnie kuracja pokrzywowa, czy któraś ja stosowała i zauważyła efekty u siebie?
ja stosowałam pokrzywę, ale jako wcierki i płukanki, nigdy jako picie. efekty były bardzo zadowalające, jedynym minusem było to że nigdy nie chciało mi się suszyć pokrzywy (nie kupuję bo mam bardzo dużo na podwórku) i zawsze parzyłam świeżą i po jakimś czasie moje włosy miały zielonkawą poświatę co mi zbytnio nie przeszkadzało ale narazie odstawiłam

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
Możesz też zacząć stosować wcierki, u mnie to już nieodłączny element w pielęgnacji moich loków. Tu polecam kozieradkę - naturalne bo wcierka jest z naparu, który sama przyrządzasz. Bardzo fajnie działa na włosy.


Trzymam kciuki za efekty
jeśli chodzi o kozieradkę, to właśnie jestem w trakcie kuracji stostuję przy każdym myciu, czyli co dwa dni, najczęściej wcieram zimny, zaparzony dzień wcześniej napar w skalp i po ok pół godz myję włosy. nie jest to moja pierwsza kuracja kozieradką, poprzednie niestety za szybko kończyłam, a teraz wcieram już ponad dwa tygodnie regularnie i nie poddaję się. mam już tyyyyle baby hair nawet mnie zaczynają wkurzać. chcę dotrwać z regularnością do świąt i potem przerwa i od nowa
włosy są naprawdę przyjemne, fajnie uniesione od nasady, dla mnie idealne jedyny minus to zapach, mi w sumie aż tak bardzo nie przeszkadza, ale TŻ codziennie narzeka że śmierdzę rosołem, ale cóż, tym razem nie zrezygnuję
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:22   #2257
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Hej Dziewczyny!!!
Ja powoli kończę kurację Revitaxem, tzn serum skończyłam już jakiś czas temu, do dna dobija szampon. Aktualnie wcieram samoróbkę, dzisiaj odbieram Aloevit, zakupiłam Vischy Dercos. Postanowiłam zrobić zmianę, żeby włosy zbytnio się nie przyzwyczaiły. Intensywna pielęgnacja trwa od sierpnia, wtedy też ostatni raz farbowałam włosy.
Co mogę powiedzieć.
Włosy wypadają mi w ilości ok 20-30, czyli bardzo mało. Pojawiło się mnóstwo baby hair, które dopiero rosną. Błagam nie wierzcie w bujdy, gdy ktoś pokazuje włosy do brody i pisze, że to po 3-4 miesiącach. Moje włoski zaczęły pojawiać się w ilości duzej jakiś miesiąc temu, teraz mają ok 0,5cm. Poprawa jest, ale jeszcze długa droga przede mną. Dziewczyny nie poddawajcie się, bądźcie systematyczne i wytrwałe.
Powodzenia.
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 08:42   #2258
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cześć dziewczyny. Też zastanawiam się jak pogrubić włosy, wiem, że jak ma się ich określoną ilość, to nagle nie wyrosną dodatkowe. Ale może są sposoby na pogrubienie pojedyńczego włosa? Zastanawiałam się nad henną, ale kolory wychodzą rude, więc wolę nie...

Znacie jakieś odżywki czy cokolwiek oblepiające i pogrubiające włos?
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 16:53   #2259
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Też zastanawiam się jak pogrubić włosy, wiem, że jak ma się ich określoną ilość, to nagle nie wyrosną dodatkowe. Ale może są sposoby na pogrubienie pojedyńczego włosa? Zastanawiałam się nad henną, ale kolory wychodzą rude, więc wolę nie...

Znacie jakieś odżywki czy cokolwiek oblepiające i pogrubiające włos?
Spróbujoleje, a co do henny to owszem, daje rudy/rudawy odcień, ale są też farby ziołowe min Khadi z zawartością zarówno henny jak i innych ziół. Jeśli jesteś blondynką wypróbuj kasję, jeśli zaś masz ciemne włosy, masz do dyspozycji jasny brąz, ciemny brąz, orzechowy brąz, czarny oraz indygo. Z tym, że ta ostatnia to dość skomplikowana sprawa, najlepiej farbować dwuetapowo, bo może wyjść kolor niebieski Ale nim także uzyskasz czerń Więcej informacji znajdziesz tutaj.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2014-02-05 o 14:58
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 21:17   #2260
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

O. Trochę cicho było tutaj.
Mi pogrubią" się, jak do kitki zmieści się grzywka, krótsze włosy z tyłu i dołączy henna
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 14:02   #2261
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Sprubuj oleje, a co do henny to owszem, daje rudy/rudawy odcień, ale są też farby ziołowe min Khadi z zawartością zarówno henny jak i innych ziół. Jeśli jesteś blondynką wypróbuj kasję, jeśli zaś masz ciemne włosy, masz do dyspozycji jasny brąz, ciemny brąz, orzechowy brąz, czarny oraz indygo. Z tym, że ta ostatnia to dość skomplikowana sprawa, najlepiej farbować dwuetapowo, bo może wyjść kolor niebieski Ale nim także uzyskasz czerń Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Właśnie zamówiłam idyjski olej
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 14:59   #2262
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Właśnie zamówiłam idyjski olej
Jaki?
Ja swego czasu stosowałam Sesę i bardzo mi pomogła na wypadanie.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 15:03   #2263
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Jaki?
Ja swego czasu stosowałam Sesę i bardzo mi pomogła na wypadanie.
Alma khadi, wiem, że składowo nie jest rewelacyjny (ach ta parafinka...), ale laski bardzo sobie chwalą. W dodatku dużo tańszy od sesy, więc na start powinien być OK.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 18:13   #2264
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Alma khadi, wiem, że składowo nie jest rewelacyjny (ach ta parafinka...), ale laski bardzo sobie chwalą. W dodatku dużo tańszy od sesy, więc na start powinien być OK.
Ja kupiłam większą butelkę Sesy, a jak na złość zawiodła mnie strasznie Nie przesadzajmy z parafiną, miałam olejek Amla Valony (mam do tej pory małą odleweczkę, bo większość z opakowaniem przekazałam jednej z wizażanek) i sprawował się całkiem nieźle

A właśnie - któraś chętna na tą Sesę?
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 19:54   #2265
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Alma khadi, wiem, że składowo nie jest rewelacyjny (ach ta parafinka...), ale laski bardzo sobie chwalą. W dodatku dużo tańszy od sesy, więc na start powinien być OK.
Na pewno mówisz o Amli Khadi? Przecież ona ma dobry skład, czyste oleje, żadnej parafiny :P
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 22:10   #2266
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Na pewno mówisz o Amli Khadi? Przecież ona ma dobry skład, czyste oleje, żadnej parafiny :P
Oj, przepraszam, pomyłka, faktycznie

http://image.ceneo.pl/data/products/...sow-300-ml.jpg

Chodzi mi o tą, amla dabur.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 23:06   #2267
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Khadi jest rewelacyjny - włosy po nim super
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 08:23   #2268
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja planuję zakup Khadi stymulującego wzrost [zastanawiam się też nad Ikarov] Ale w chwili obecnej używam swojej mieszanki sezam+czarnuszka+avocado, a potem mam jeszcze ponad opakowanie oleju z wyciągami ziołowymi
Ale muszę przyznać, że jak teraz patrzę na pojedyncze włosy, to faktycznie się pogrubiły. Z tym, że ja grube miałam zawsze tylko pryz ogromnych problemach z wypadaniem rosły mi takie pojedyncze piórka Już jest o wiele lepiej, ale lata na stan obecny pracowałam, a i tak nawet polowy nie odbudowałam. No i były to jedynie oleje bo i raczej regularne hennowanie, mieszanki ziołowe na skalp, litry wcierek, masek, ampułek, tony suplementów...
Ah, murze wspomnieć także o mydle Sesa. Po prostu je uwielbiam! Nie wiem na razie, jaki ma wkład w zahamowani wypadania/porost, bo przy takiej ilości specyfików trudno wyodrębnić jeden, który faktycznie zadziałał.
Jednak ostatnio wypadały mi znów i to sporo, teraz przestały, więc może i ona pomogła. Ale pomijając to, włosy po tym mydle są po prostu cudowne! Wspaniale nawilżone, odbite od nasady, sypkie, podniesione i i jednocześnie wygładzone! Od razu wydaje się ich o wiele więcej Na pewno będę wciąż go używać
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 13:15   #2269
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dziewczyny! Marzy mi się większa objętość włosów, ale bez tapirowania. Znalazłam w internecie taki produkt jak glinka zwiększająca objętość włosów. Może któraś z was miała z tym produktem styczność i podzieli się opinią? Głównie chodzi mi o objętość u nasady włosów. http://lokikoki.pl/product-pol-303-S...l-Brocato.html
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 21:31   #2270
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

W ciągu roku powiększył mi się obwód kucyka o 1cm! Nie robiłam nic specjalnego, nawet żadnych wcierek nie stosowałam. Jedynie olej na skórę głowy, z lekkim masażem, u mnie to nie powoduje wypadania ani swędzenia, wręcz przeciwnie włosy po olejowaniu skóry głowy mniej mi wypadają, olejuję tylko na 1h przed myciem. Oleje stosowałam różne, ze słodkich migdałow, sezamowy, z pestek winogron, oliwę z oliwek. Z suplementów olej lniany w kapsułkach i to nieregularnie, ale staram się zdrowo odżywiać. Nie wiązałam włosów prawie wcale, bo mam cienkie i śliskie włosy i żeby gumka się utrzymała musiałam je dość ciasno wiązać i mam wrażenie że to mi bardzo osłabiało włosy.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 11:18   #2271
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ostatni przeczytałam, że można dodać do szamponu łyżeczkę pieprzu. Ma to na celu poprawienie krążenia w skórze głowy i tym samym ograniczyć wypadanie. Słyszałyście kiedyś o tym??
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 14:03   #2272
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
Ostatni przeczytałam, że można dodać do szamponu łyżeczkę pieprzu. Ma to na celu poprawienie krążenia w skórze głowy i tym samym ograniczyć wypadanie. Słyszałyście kiedyś o tym??
Nie słyszałam, brzmi nie głupio, ale nie wiem czy chwilowy kontakt ze skórą głowy zdziała cuda
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 19:05   #2273
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
W ciągu roku powiększył mi się obwód kucyka o 1cm! Nie robiłam nic specjalnego, nawet żadnych wcierek nie stosowałam. Jedynie olej na skórę głowy, z lekkim masażem, u mnie to nie powoduje wypadania ani swędzenia, wręcz przeciwnie włosy po olejowaniu skóry głowy mniej mi wypadają, olejuję tylko na 1h przed myciem. Oleje stosowałam różne, ze słodkich migdałow, sezamowy, z pestek winogron, oliwę z oliwek. Z suplementów olej lniany w kapsułkach i to nieregularnie, ale staram się zdrowo odżywiać. Nie wiązałam włosów prawie wcale, bo mam cienkie i śliskie włosy i żeby gumka się utrzymała musiałam je dość ciasno wiązać i mam wrażenie że to mi bardzo osłabiało włosy.
więc to do Ciebie powędrował mój stracony centymetr
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 11:47   #2274
OneGalezy85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cudownie, dziewczyny.. ja olejuję włosy już od pół roku, ale póki co super zmian nie zauważyłam.. no może jedynie częste przetłuszczanie.. chciałabym zmywać oleje naturalnym olejem, a póki co mam wrażenie, że mój naturalny szampon Natura Siberica nie daje sobie rady
OneGalezy85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 17:31   #2275
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez OneGalezy85 Pokaż wiadomość
Cudownie, dziewczyny.. ja olejuję włosy już od pół roku, ale póki co super zmian nie zauważyłam.. no może jedynie częste przetłuszczanie.. chciałabym zmywać oleje naturalnym olejem, a póki co mam wrażenie, że mój naturalny szampon Natura Siberica nie daje sobie rady
olejowanie nie daje wymarzonych efektów to zmień olejek albo go zaprzestań i skup się bardziej na innych produktach. skoro szampon nie daje sobie rady ze zmywaniem oleju to go zmień, co za problem
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 13:37   #2276
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja już zaprzestałam olejowania, ponieważ u mnie się nie sprawdzało. Postawiłam na odżywki. Cały czas kombinuję z pielęgnacją. Ostatnio używałam szamponu Vischy Dercos, jednak zauważyłam, że po jego stosowaniu wyjmowałam trzy garście włosów. Zauważyłam, że najładniejsze włosy mam po umyciu Barwą pokrzywową lub tataro-chmielową: nie wypadają, jest ich wizulanie więcej, są odbite od skóry głowy. Do tej pory Barwę stosowałam co 3 mycie. W ramach małego eksperymentu będę stosowała Barwę a co 3 mycie szampon delikatniejszy typu Timotei, Planeta Organica itp.
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 13:41   #2277
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
Ja już zaprzestałam olejowania, ponieważ u mnie się nie sprawdzało. Postawiłam na odżywki. Cały czas kombinuję z pielęgnacją. Ostatnio używałam szamponu Vischy Dercos, jednak zauważyłam, że po jego stosowaniu wyjmowałam trzy garście włosów. Zauważyłam, że najładniejsze włosy mam po umyciu Barwą pokrzywową lub tataro-chmielową: nie wypadają, jest ich wizulanie więcej, są odbite od skóry głowy. Do tej pory Barwę stosowałam co 3 mycie. W ramach małego eksperymentu będę stosowała Barwę a co 3 mycie szampon delikatniejszy typu Timotei, Planeta Organica itp.
A ja właśnie dziś sbie te pokrzywową kupiłam Od jakiegos czasu stosuję ponownie Joannę rzepę bo miałam po niej bh, a po kuracji [trzy butle pewnie...] zrobię drugie podejście do jantaru. Z tym, że rzepę wzbogaciłam sobie ekstraktem z drożdży, bo po masce Agafii też miałam przyrost Może to właśnie drożdże działają dobrze na mój skalp.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 20:10   #2278
MrEudoksjusz96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Mnie po ciąży masowo zaczeły wypadać włosy, więc zaczęłam stosować Wax, w tej tradycyjnej podłużnej tubie, do włosów ciemnych. Przyznam, że niedość, że poprawiła mi się kondycja włosów, były elastyczne, przyjemne w dotyku, to wyczuwałam , że zaczęły mi rosnąć nowe, widoczne to było szczególnie na czole na linii grzywki, bo tam zaczęły mi wyrastać nowe włosy. Ja byłam bardzo zadowolona, aczkolwiek tak jak pisałam wyżej, ja stosowałam WAX do włosów ciemnych- koleżanka stosowała do włosów jasna i mówiła , że kompletnie nie zdał egzaminu.
MrEudoksjusz96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 06:58   #2279
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
A ja właśnie dziś sbie te pokrzywową kupiłam Od jakiegos czasu stosuję ponownie Joannę rzepę bo miałam po niej bh, a po kuracji [trzy butle pewnie...] zrobię drugie podejście do jantaru. Z tym, że rzepę wzbogaciłam sobie ekstraktem z drożdży, bo po masce Agafii też miałam przyrost Może to właśnie drożdże działają dobrze na mój skalp.
Do szamponu dodawałaś ten ekstrakt? Gdzie go można kupić??
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 07:30   #2280
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
Do szamponu dodawałaś ten ekstrakt? Gdzie go można kupić??
Do szamponu, wcierek... W sklepach z półproduktami.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 19:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.