Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-18, 11:23   #301
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

ja nie zamienię Indigo na żadne inne. Dla mnie-najlepiej się aplikują i nikt nie ma takiej pięknej gamy kolorystycznej. Kiedyś jedna dziewczyna napisała mi na stronce fb że jak juz ich spróbuję to się w nich zakocham i miała rację...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 11:49   #302
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja nie zamienię Indigo na żadne inne. Dla mnie-najlepiej się aplikują i nikt nie ma takiej pięknej gamy kolorystycznej. Kiedyś jedna dziewczyna napisała mi na stronce fb że jak juz ich spróbuję to się w nich zakocham i miała rację...
Ja jak się zdecydowałam spróbować i wybrałam się do sklepu u siebie w mieście, to się okazało, że nie mają tego koloru co chciałam (Apricot) w wersji mini i muszę czekać aż wejdą te nowe wersje z nowym pędzelkiem .
Chcę kupić najpierw jeden na próbę i zobaczę co dalej


W ogóle dziękuję Wam za te wszystkie rzeczy które piszecie . Dzięki temu wiem jakie lakiery kompletować, w co warto zainwestować, a co jest bublem
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 11:55   #303
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Podobno w sierpniu wychodza nowe kolorki ? Może jakoś wytrzymam do tego czasu i wtedy zamówię :P przy okazji skuszę się na pędzelek :P ... żeby nie było trzeba płacić tysiąc razy za przesyłkę to kupię wszystko za razem :P wtedy też pomyślę o nowej lampie
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:00   #304
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

mają być pod koniec sierpnia, czyli znając życie będą w połowie sierpnia. Akurat lato się skończy to wejda pastele i brokaty
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:05   #305
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
mają być pod koniec sierpnia, czyli znając życie będą w połowie sierpnia. Akurat lato się skończy to wejda pastele i brokaty
Może jakoś wytrzymam do tego czasu to na prawdę uzależnia
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 12:52   #306
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Podobno w sierpniu wychodza nowe kolorki ? Może jakoś wytrzymam do tego czasu i wtedy zamówię :P przy okazji skuszę się na pędzelek :P ... żeby nie było trzeba płacić tysiąc razy za przesyłkę to kupię wszystko za razem :P wtedy też pomyślę o nowej lampie
.....
wygląda na to,że ...apropos pędzelka...najwygodniej ombre się robi pędzelkiem od bazy albo topu z Indigo...jest bardzo miękki,nie daje dużego nacisku na hybryde...wysmienicie się cieniuje..a te pędzle typowe do żelu są jak dla mnie za twarde .
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:14   #307
agamo23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Hej dziewczyny ja dopiero zaczynam swoją przygodę z hybrydami i jestem napalona na Indigo super kolorki.. mam jednak pytanie: czy używacie primera przed lakierem? jest on konieczny i absolutnie niezbędny? czy któraś z Was to sprawdziła? bazę i top mam Shellaca i też nie wiem czy będą ze sobą "współgrać".. Na ile razy starcza mini lakier? Chciałabym wziąć właśnie te, więcej kolorków do sprawdzenia ale na stronie Indigo nie ma zbyt dużego wyboru... gdzie jeszcze można je zamówić? w grę wchodzi tylko internet, bo w moim mieście niestety ich nie ma...
agamo23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-20, 18:49   #308
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
wygląda na to,że ...apropos pędzelka...najwygodniej ombre się robi pędzelkiem od bazy albo topu z Indigo...jest bardzo miękki,nie daje dużego nacisku na hybryde...wysmienicie się cieniuje..a te pędzle typowe do żelu są jak dla mnie za twarde .
Spróbuję przy najbliższej okazji, na razie robię sobie przerwę od hybryd A czy tak samo da radę ze zwykłymi lakierami ? Bo wiadomo, one szybciej schną, więc może być trudniej ... wiem, że gąbeczką nie ma problemu, a chciałabym własnie z tym pędzelkiem spróbować dzisiaj jeszcze.

Cytat:
Napisane przez agamo23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja dopiero zaczynam swoją przygodę z hybrydami i jestem napalona na Indigo super kolorki.. mam jednak pytanie: czy używacie primera przed lakierem? jest on konieczny i absolutnie niezbędny? czy któraś z Was to sprawdziła? bazę i top mam Shellaca i też nie wiem czy będą ze sobą "współgrać".. Na ile razy starcza mini lakier? Chciałabym wziąć właśnie te, więcej kolorków do sprawdzenia ale na stronie Indigo nie ma zbyt dużego wyboru... gdzie jeszcze można je zamówić? w grę wchodzi tylko internet, bo w moim mieście niestety ich nie ma...
Primer nie jest obowiązkowy, używa się go do zwiększenia przyczepności hybrydy. Z tego co się orientuję, Indigo ma wprowadzić nowe lakiery w sierpniu.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 19:05   #309
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

[QUOTE=kizdaM;47382715]Spróbuję przy najbliższej okazji, na razie robię sobie przerwę od hybryd A czy tak samo da radę ze zwykłymi lakierami ? Bo wiadomo, one szybciej schną, więc może być trudniej ... wiem, że gąbeczką nie ma problemu, a chciałabym własnie z tym pędzelkiem spróbować dzisiaj jeszcze.

...
a nie wiem,nie próbowałam zwykłymi lakierami,może być trrudno...bo zwykłego lakieru nie wymiziasz,bo zasycha ....dlatego tak fajnie i wyraziscie wychodzi ombre gąbkowe.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 19:22   #310
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

[QUOTE=dark01;47382904]
Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Spróbuję przy najbliższej okazji, na razie robię sobie przerwę od hybryd A czy tak samo da radę ze zwykłymi lakierami ? Bo wiadomo, one szybciej schną, więc może być trudniej ... wiem, że gąbeczką nie ma problemu, a chciałabym własnie z tym pędzelkiem spróbować dzisiaj jeszcze.

...
a nie wiem,nie próbowałam zwykłymi lakierami,może być trrudno...bo zwykłego lakieru nie wymiziasz,bo zasycha ....dlatego tak fajnie i wyraziscie wychodzi ombre gąbkowe.
Tak też myślałam :P więc chyba nawet nie będę próbować, tym bardziej, że jest już dośc późno, a ja mam jeszcze tyle do zrobienia
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 11:34   #311
CashmereO
Przyczajenie
 
Avatar CashmereO
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
Sam kolor z Gelisha się dobrze rozpuszcza ,top się nierozpuszcza<utwardza jednoczesnie kolor> wiec zmiana samego koloru niewiele zmieni,bo tu chodzi o top.
Po tym co napisałaś przeraziłam się, bo akurat miałam zrobiony francuski, a że nie miałam dobrego różu, to pomieszałam dosłownie odrobinę różowego Gelisha z topem (2 warstwy) + 2 warstwy topu. Bałam się, że tego już w ogóle nie zdejmę, a po wyjęciu palca z folii za każdym razem okazywało się, że top złazi płatami, a kolor zostaje (białe paski), no i baza ciężka do ruszenia, standardowo do drapania, którego mam już dość. Zamówiłam primer, kolory i bazę z Indigo, bo top piłuję. O kolorze niżej. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Wczoraj pierwszy raz usuwałam kolory z Indigo, i są mega. Używam bazy i topu z Mistero milano 2w1, więc wierzchnią warstwę trochę spiłowuję, potem moczę w acetonie (dosłownie max 10 minut) i kopytkiem schodzą raz dwa. Jeszcze nigdy tak szybko hybryd nie ściągałam
No właśnie ja zamówiłam kilka produktów Indigo (kolory, primer i bazę). Na razie używałam tylko koloru (baza i top z Gelish) i przyznam szczerze, że aplikuje się go lepiej niż Gelish, który przy nieco grubszej warstwie faluje się. Tutaj dwie warstwy i po robocie. Mam ogromną nadzieję, że ze ściąganiem tez mnie nie zawiedzie. Dajesz mi nadzieję
CashmereO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-21, 12:18   #312
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

uzywam indigo na bazie i z topem gelish i wszystko schodzi w zmywaczu acetonowym isana.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 12:45   #313
CashmereO
Przyczajenie
 
Avatar CashmereO
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
uzywam indigo na bazie i z topem gelish i wszystko schodzi w zmywaczu acetonowym isana.
Czuszko, właśnie dlatego się na ten kolor Indigo zdecydowałam, bo przeczytałam to co kiedyś napisałaś na ten temat. Dam znać jak to się ma u mnie. Na razie tak jak pisałam - aplikacja rewelacja Pozdrawiam i dziękuję
CashmereO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 20:49   #314
sylwiasta159
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 26
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Hej dziewczyny,

a czy któraś z was korzystała z hybryd modeny?
sylwiasta159 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 18:02   #315
eldo04
Przyczajenie
 
Avatar eldo04
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9
Post Tanie i wytrzymałe lakiery hybrydowe. Jakiej firmy?

Witam,
niedawno zaczęłam przygodę z hybrydami. Zamówiłam zestaw na allegro z C&C ale jest po prostu tragiczny. Paznokcie odpryskują już następnego dnia a dwa dni po już nie ma po nich śladu te lakiery są dość tanie. Na początku myślałam, że może to wina bazy więc zamówiłam lepsza za 35 zł z Perfect Beauty i nic to nie dało... Też zeszły. Zamówiłam więc następne hybrydy z Tiftona bo gdzieś czytałam dużo pozytywnych opinii o nich, trzymały się 5 dni. Wciąż za krótko. Szukam dość tanich hybryd, które trzymają się do 2 tygodni. Gelish, Shellac, Orly i te inne z górnej półki chociaż wiem, że dobre, odpadają... Pomóżcie jeśli mieszacie tanie lakiery z bazą z innej firmy, piszcie wszystkie informacje mi się przydadzą
eldo04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 19:44   #316
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Tanie i wytrzymałe lakiery hybrydowe. Jakiej firmy?

wszystko juz bylo w watkach "lakiery hybrydowe cz.1 i 2", "Manicure hybrydowy" i "dobre lakiery hybrydowe-jakiej firmy"
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 20:28   #317
eldo04
Przyczajenie
 
Avatar eldo04
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9
Dot.: Tanie i wytrzymałe lakiery hybrydowe. Jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
wszystko juz bylo w watkach "lakiery hybrydowe cz.1 i 2", "Manicure hybrydowy" i "dobre lakiery hybrydowe-jakiej firmy"
Wszystko już przeczytałam ale potrzebuję więcej informacji na temat tych tańszych firm... Większość odpowiedzi było na temat tych droższych hybryd...
eldo04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 20:52   #318
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Tanie i wytrzymałe lakiery hybrydowe. Jakiej firmy?

Upewnij się jeszcze raz czy dobrze przygotowujesz paznokcie a dokładnie ich płytkę pod hybrydę.
Klutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 22:24   #319
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Tanie i wytrzymałe lakiery hybrydowe. Jakiej firmy?

Napiszesz moze cos wiecej o przygotowywaniu plytki?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 09:31   #320
eldo04
Przyczajenie
 
Avatar eldo04
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9
Dot.: Tanie i wytrzymałe lakiery hybrydowe. Jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Napiszesz moze cos wiecej o przygotowywaniu plytki?
No to tak:
1. Skracam paznokcie, odpycham skórki, obcinam je.
2. Dokładnie matowię płytkę pilnikiem.
3. Odtłuszczam płytkę wacikami bezpyłowymi z cleanerem i trochę czekam.
5. Nakładam cienką warstwę bazy i wkładam do lampy LED na 60s.
6. Nakładam pierwszą cienką warstwę lakieru kolorowego i wkładam do lampy LED na 60s.
7. Nakładam druga warstwę lakieru kolorowego i wkładam ponownie do lampy LED na 60s.
8. Jak dobrze pokryło maluję na koniec top coatem i wkładam do lampy LED na 60s.
9. Przemywam płytkę cleanerem.
Koniec
PS. Trzeba pamiętać o tym, żeby nie zalać skórek bo wtedy może dostać się powietrze i lakier odpryśnie.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość
Upewnij się jeszcze raz czy dobrze przygotowujesz paznokcie a dokładnie ich płytkę pod hybrydę.
Napisałam wyżej jak przygotowuje płytkę. Może po prostu mam słabej jakości lakiery hybrydowe. Jedna koleżanka powiedziała mi, że ona paznokci hybrydowych nie robi na bazie tylko na żelu i trzymają jej się bardzo długo. Może tak spróbuje...
eldo04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 09:35   #321
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Tanie i wytrzymałe lakiery hybrydowe. Jakiej firmy?

Napisze w punktach co według mnie jest najważniejsze
1.Nadajemy kształt paznokciom
2. Skórki - bardzo ważne jeśli są naprawdę duże to wycinamy, ale uwaga skórka już wycięta i osunięta musi nadawać idealny kształt paznokciu
3. Później matowimy płytkę paznokcia - trzeba usunąć wszystkie bruzdy, zagłębienia, górki i doliny, wyrównać płytkę tak aby nigdzie nie była rozdwojona
I mamy już naprawdę połowe sukcesu
4. Oczywiście dokładnie płytkę przemywamy cleanerem naprawdę baredzo dokładnie
5. PRIMER!!! Nakładamy go na całość paznokcia i spokojnie wyjeżdżamy sobie na skórki
6. Wszystkie warstwy hybryd wraz z bazą i topem nakładamy bardzo cieniutko. Czasem nawet wolę dać 3 cienkie warstwy koloru niż 2 grube

Edytowane przez Klutka
Czas edycji: 2014-08-13 o 09:38
Klutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 09:51   #322
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Tanie i wytrzymałe lakiery hybrydowe. Jakiej firmy?

Hmmmmmm ok a ile dajecie warstw topu?:p zawsze jedna?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 10:52   #323
eldo04
Przyczajenie
 
Avatar eldo04
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9
Dot.: Tanie i wytrzymałe lakiery hybrydowe. Jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Hmmmmmm ok a ile dajecie warstw topu?:p zawsze jedna?
Jedną, więcej nie ma sensu

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

A co myślicie nad hybrydami z Silcare Color It? Bo zastanawiam się nad ich kupnem. Długo trzymają się na paznokciach?
eldo04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 08:06   #324
ankamilutka
Rozeznanie
 
Avatar ankamilutka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 586
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cześć wszystkim Tak śledzę wątek bo też niedawno zaczęłam przygodę z hybrydami, chciałam zakupic coś w przystępnej cenie a dobrej jakości i postawiłam na Cosmetics Zone.
Powiem Wam że jestem mega zadowolona, taki połysk i niesamowita trwałość, zdejmuje po ok 2 tygodniach (odrost) ale mogłabym je jeszcze śmiało nosić bo nie widać żadnych zmian czy odprysków. Wszystkim polecam gorąco!
Mój ulubiony kolor to PST1 śliczny cielisty (ani nie różowy ani nie beżowy - neutralny), zdjęcie na blogu www.anna-paznokciezakopane.blog.pl
pierwszym razem zamówiłam 6 kolorów i po wypróbowaniu postanowiłam powiększyć rodzinkę, myślę że dziś przyjdzie do mnie paczka, a Wy jakie kolory tej firmy polecacie?
__________________
Kierowca od 09.12.2011
Miłość kwitnie 08.08.2012

ankamilutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 12:05   #325
lemonka_op
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Dziewczyny, co w sytuacji, gdy mam dość mocno zniszczone paznokcie (kilka lat hybrydy NailDesign na miękkich paznokciach) - jest hybryda odżywiająca i wzmacniająca? Wy, profesjonalistki, macie doświadczenie z różnymi firmami, a ja nie chcę chodzić z paznokciami rozwarstwionymi i popękanymi, jakby były pokryte crackiem.
lemonka_op jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 13:18   #326
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez lemonka_op Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co w sytuacji, gdy mam dość mocno zniszczone paznokcie (kilka lat hybrydy NailDesign na miękkich paznokciach) - jest hybryda odżywiająca i wzmacniająca? Wy, profesjonalistki, macie doświadczenie z różnymi firmami, a ja nie chcę chodzić z paznokciami rozwarstwionymi i popękanymi, jakby były pokryte crackiem.
Są specjalne odżywiające bazy pod hybrydy, na pewno takie w ofercie ma Gelish i Mistero Milano.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 15:59   #327
lemonka_op
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Naeciak 89 - dziękuję. Chyba kupię MM ze względu na "łatwiejszą" stronę sklepu internetowego
Czy te hybrydy można tylko uzupełniać w odroście (tak jak żel), czy za każdym razem trzeba zdejmować i kłaść na nowo?
lemonka_op jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 11:19   #328
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

hybryd się nie uzupełnia (w pojedyńczych przypadkach można tak zrobic ale nakladajac nowa warstwe na stara paznokiec nie wyglada dobrze; ktos kiedys napisal ze to jak zakladanie swiezej bielizny na stara i ja sie z tym zgadzam) tylko zdejmuje i robi od nowa.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:58   #329
lemonka_op
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Czuszka82 - dziękuję To z bielizną do mnie przemawia
lemonka_op jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 11:56   #330
niezapominajka17
Raczkowanie
 
Avatar niezapominajka17
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 106
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

ja na początku kupiłam jakąś taniochę na allegro i się mega zawiodłam - kasa wyrzucona w błoto. Potem zaczęłam czytać to forum i dziewczyny polecały Csmetics Zone. Kupiłam bazę top i lakier i naprawdę polecam - teraz dokupuję nowe kolorki i jakies akcesoria u nich. Też są na allegro.
niezapominajka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-21 07:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.