Izotziaja = początek istnego apogeum? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-20, 14:20   #1
Infernallullaby
Wtajemniczenie
 
Avatar Infernallullaby
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 334
GG do Infernallullaby

Izotziaja = początek istnego apogeum?


Witam,

nie znalazłam niestety odpowiedzi ani porady w moim przypadku w innych wątkach więc postanowiłam założyć nowy.

Od 1,5 miesiąca stosuję przepisany przez dermatologa żel Izotziaja. Został mi on przepisany na walkę z wągrami na nosie i zamkniętymi zaskórnikami w okolicach brody. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie to, że moja dotychczas nie skażona trądzikiem skóra pokryła się natychmiast ROPNYMI WYPRYSKAMI. Wyskoczyło 10 na raz i na zmianę się pojawiają i bardzo ciężko znikają. Byłam przygotowana na pogorszenie stanu skóry natomiast nigdy w życiu jako osoba nie mająca problemów ze skórą nie wyglądałam tak źle. Dodam jeszcze, że zauważyłam minimalne łuszczenie skóry w 2 lub 3 miejscach wielkości opuszka palca.

Czy przestać stosować? Z racji upałów przez ostatnie 2 tygodnie zaprzestałam mimo, że nakładałam zawsze na noc i niestety skóra jak rodziła ropne wypryski tak dalej to robi. Dermatolog na urlopie i niestety nie mam nawet jak się do niej zwrócić przez kolejne 2 tygodnie. Czy ktoś potrafi coś doradzić ?
__________________
Sądowa Pani biurwa

77 kg->70 kg->59 kg

Dziewucha Policjanta
Infernallullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 07:27   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Izotziaja = początek istnego apogeum?

a to nie jest tak, że skóra się oczyszcza? te ropne wypryski są na wierzchu czy pojawiają się głęboko pod skórą, że nie da się ich wycisnąć? na twoim miejscu stosowałabym dalej według zaleceń, ale dokupiłabym apteczny żel do mycia i krem. u mnie super sprawdzał się eucerin, ale sporo osób chwali też np. la roche - posay
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 14:25   #3
Infernallullaby
Wtajemniczenie
 
Avatar Infernallullaby
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 334
GG do Infernallullaby
Dot.: Izotziaja = początek istnego apogeum?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
a to nie jest tak, że skóra się oczyszcza? te ropne wypryski są na wierzchu czy pojawiają się głęboko pod skórą, że nie da się ich wycisnąć? na twoim miejscu stosowałabym dalej według zaleceń, ale dokupiłabym apteczny żel do mycia i krem. u mnie super sprawdzał się eucerin, ale sporo osób chwali też np. la roche - posay

Niestety są na wierzchu i martwi mnie jedynie fakt, że wcześniej moja skóra nie rodziła niczego a teraz cała twarz pokryta jest małymi chrostkami plus te ropne paskudztwa.

Może faktycznie zainwestuję we wspomagacze choć kremy łagodzące nic nie zdziałały dotychczas
__________________
Sądowa Pani biurwa

77 kg->70 kg->59 kg

Dziewucha Policjanta
Infernallullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 19:43   #4
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Izotziaja = początek istnego apogeum?

ale jakich kremów używałaś?

to, że są na wierzchu to OGROMNY plus. dzięki temu szybko się goją. jak są pryszcze w głębszych partiach skóry to potrafią się goić i dwa tygodnie. jak nie dłużej.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-24 20:43:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.