pierwszy raz ... dziwnie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-14, 07:47   #31
shilou
Raczkowanie
 
Avatar shilou
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 101
Dot.: pierwszy raz ... dziwnie

moze własnie dlatego ze do tej pory zaspokajałes sie częsciej sam, i to jest takie przyzwyczajenie a nawyki robia swoje
dla ciebie i jego sa to nowe sytuacje, musisz przestawic sie na inna forme i to cie stresuje, ale trening czyni mistrza
a co do gumek to facet pewnej forumowiczki na wizazu tez miał podobny problem, gdy zakłożył to juz nic nie dało sie zrobic, moze niektorzy tak mają, ale nie mozesz sie tak stresowac to dopiero poczatek twojego współzycia i napewno wieeeeeeeeeeeeele sie jeszcze zmieni na lepsze
shilou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 11:22   #32
skemmtun
Zakorzenienie
 
Avatar skemmtun
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 354
Dot.: pierwszy raz ... dziwnie

MOMir, my zwykle kochamy sie bez gumy i nie ma zadnego problemu. a jesli juz z prezerwatywą, to zdarza sie, ze opisana przez Ciebie sytuacja sie pojawia, przy czym dodam, ze kochamy sie nie od dzis
__________________
29
skemmtun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 13:28   #33
MOMir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 53
Dot.: pierwszy raz ... dziwnie

o kurde ale nie chce myslec ze mam jakies zaburzenia a nie daj boże żeby mi dobrze było to musial bym viagre czy coś brać żeby był sztywny... ja chce naturalnie normalnie funkcjonować ... poza tym mam 18 lat dopiero i w tym wieku taki problem to jest coś... bo tu niby wszystko ok mam chęci na sex i w ogole... a założe gumke to jemu się odechciewa i wiodczeje... heh a ja z taką ochotą się mecze cały czas zeby go postawić do pionu postawie minie 10 sec i znowu to samo ... dziewczyna mi też pomaga z nim ale to samo... no ale moze ja to zbyt mechanicznie traktuje i w ogole.. niewiem...
MOMir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 13:58   #34
Taq
Raczkowanie
 
Avatar Taq
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 187
Dot.: pierwszy raz ... dziwnie

A może powinniście pomyśleć nad zmianą antykoncepcji? Uwierz, że nie tylko Tobie się to zdarza, nie ma się czego wstydzić. Prezerwatywa wcale taka fajna nie jest - my z TŻ już od dawna nie stosujemy tej metody antykoncepcji, z różnych powodów (m.in. zdarzało sie też to, co i Tobie teraz + zdecydowanie mniejsza przyjemność (nie mam orgazmu, gdy używamy prezerwatywy, a jak jej nie ma to w 99% mam szczyt )).
Taq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 14:20   #35
Kinior20
Zadomowienie
 
Avatar Kinior20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 533
Dot.: pierwszy raz ... dziwnie

No właśnie może niech Twoja dziewczyna zacznie brać tabletki anty i problem zniknie miejmy nadzieje
Kinior20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 21:52   #36
MOMir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 53
Dot.: pierwszy raz ... dziwnie

bardzo chcialbym żeby ona brała tabletki ale ona niechce... za bardzo się nasłuchała albo naczytała o skutkach ubocznych typu waga w górę itd.... ;(
MOMir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 22:44   #37
unusual
Raczkowanie
 
Avatar unusual
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 189
GG do unusual
Dot.: pierwszy raz ... dziwnie

Cytat:
Napisane przez Kinior20 Pokaż wiadomość
No właśnie może niech Twoja dziewczyna zacznie brać tabletki anty i problem zniknie miejmy nadzieje
ja biore tabletki i to nie jest takie hop siup. tego sie nie lyka jak witaminki. to jest powazna ingerencja dla organizmu i dziewczyna moze miec sluszne obawy.

ja biore tabletki od ponad roku ,ale wczesniej tez nie chcialam ich brac i rozumiem obawy dziewczyn.

a ja sobie mysle ,ze pewnie przyzwyczailes sie do okreslonych bodzcow (na recznym) i teraz musisz sie po prostu przyzwyczaic do innych odczuc w czasie stosunku.
unusual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 23:04   #38
skemmtun
Zakorzenienie
 
Avatar skemmtun
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 354
Dot.: pierwszy raz ... dziwnie

Cytat:
Napisane przez unusual Pokaż wiadomość
a ja sobie mysle ,ze pewnie przyzwyczailes sie do okreslonych bodzcow (na recznym) i teraz musisz sie po prostu przyzwyczaic do innych odczuc w czasie stosunku.
jaki to ma związek z tym, ze penis traci na sztywnosci po załozeniu prezerwatywy jeszcze przed stosunkiem?
__________________
29
skemmtun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 07:09   #39
MOMir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 53
Dot.: pierwszy raz ... dziwnie

fakt faktem jeżeli miałbym jechać na tym ręcznym to by było wszystko w 100 % wporządku. jeśli też miałbym uprawiać stosunek bez Gumki to no może by były lekkie problemy ale to z powodu tego stresu chyba ale doszlo by do wszystkiego bo byliśmy w takim momencie także bez gumy by było praktycznie no problem. a że ona nie chce brać tabletek, a bez zabezpieczenia jakiegokolwiek ani rusz to znaczy że mi zostały te gumki.... no ale własnie i tu jest ten ból co ta guma robi....chociaż bez gumy tez by wystapily takie problemy ale to mniejszym stopniu a jak z gumą to Klapen Flaken

Edytowane przez MOMir
Czas edycji: 2008-11-15 o 07:10
MOMir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 12:16   #40
Taq
Raczkowanie
 
Avatar Taq
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 187
Dot.: pierwszy raz ... dziwnie

Może inna metoda antykoncepcji? Np. globulki dopochwowe, ale to niestety nie jest zbyt bezpieczna metoda. Może w takim razie spróbujcie inne prezerwatywy - np. supercienkie Durexy. Plus jakiś nawilżacz.
Taq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 14:09   #41
MOMir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 53
Dot.: pierwszy raz ... dziwnie

no wlasnie ale jaka ta antykoncepcja... Supercieńkie heh... hmm no wypróbuje rózne typy prezerwatyw najlepiej bo wreszcie bedzie dobrze chyba... a dzisiaj znowu bedziemy to robić. .. znaczy no własnie o ile wacek bedzie w stanie...;/
MOMir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 00:41   #42
MOMir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 53
Dot.: pierwszy raz ... dziwnie

no i dzisiaj byłem u swojej partnerki i przez przypadek znalazłem sposób na ten mój niepełny wzwód... mianowicie podczas pieszczot zachcialo mi się troche siku a potem coraz bardziej.... a w ten czas penis nabiera ukrwienia i staje dęba bo takjaby włacza się taka blokada przed wyjsciem moczu i penis musi stać i być w pełni gotowy... i takim to sposobem trzymałem gdzieś mocz przez 30 min ale za to przez 30 minut stał jak dąb i nie trzebało mu nic praktycznie robić no raz na jakiś czas wystarczyło go tylko podbudzić a tak to praktyczine stał cały czas na full ale niestety potem jak poszedłem się wysikać to wszystko tak jakby wróciło do tego co było... no ale dzisiaj stosunku nie było... :P jakoś tak niewiem;P
MOMir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 07:48   #43
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: pierwszy raz ... dziwnie

A mnie to juz zalatuje prowokacją. No sory, ale czy faktycznie kogoś tu obchodzi, że jakiś kolo trzymał siki 30 minut bo inaczej nie może?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.