Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-06, 08:16   #811
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez asia427 Pokaż wiadomość
Ech... Też mam problem z roztępami...
Mam niecałe 16 lat, jestem szczupła, ale jednak prowadzę dość osiadły tryb życia i teraz za to płacę - mam na pośladkach pełno rozstępów, nie wspominając o zalążkach cellulitu.
Najgorsze jest to, że ja strasznie leniwa jestem
Nie mam cierpliwości do codziennego smarowania się, za dużo czasu to zabiera i mojej cennej energii ... ;/
No, ale czas zacząć, jeśli chcę w późniejszych latach nie mieć kłopotów z pójściem na plażę czy na basen...

Podtrzymujcie mnie na duchu jakby co Bo sama szybko się zniechęcę ( tak już mam, niestety).

OK, zaczynam od dziś Idę do łazienki hehe
Miłej nocy wszystkim życzę
Kurczę, mam tak samo, identycznie, zgadzam się w każdym punkcie

Trzymaj się i nie poddawaj
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 05:53   #812
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Rozstępy na twarzy:(

mi równiwz pokazał sie rozstep na twarzy miedzy dolna powieką a policzkiem byłam u dermatologa i stwierdził ze mam to tak zostawic moge jedynie zrobic serwie pilingów ale to niepomoze ,moze znacie jakies kremy które pomogą ,czy np te kremy które uzywamy na posladki moge nimi smarowac ten rozstep?
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 05:49   #813
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Rozstępy na twarzy:(

maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 17:57   #814
monia007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Rozstępy!!!

cześć , Dziewczyny - jestem po raz pierwszy na forum w - wizaż - . Znalazłam fajnego lekarza , który pomógł mi w temacie rozstępów . Zastosował u mnie roll-cit , po którym zaczęło wszystko się cofać .Co miesiąc jest coraz lepiej - dostałam od niego olejek , który wcieram w skórę codziennie ( od zab. minęło 6 m-cy ) - wyobraźcie sobie - znikają !!!
Zabieg niestety był dość drogi - ale bezdyskusyjnie - wart swojej ceny !!!
Polecam mojego doktora - ma dużą wiedzę , doświadczenie , i powiedział mi o wszystkim , co może spotkać mnie z niepokojących objawów . Poza tym zadzwonił do mnie po zabiegu i był bardzo zainteresowany moim samopoczuciem i wynikami terapii . Naprawdę - polecam - zabieg i gabinet !!!
Zaznaczam , że miałam rozstępy po porodzie , a dzisiaj mam jędrną skórę z normalnym kolorem . - Namawiam - spróbujcie - warto !!!
monia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 18:04   #815
monia007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Rozstępy!!!

cześć , Dziewczyny - jestem po raz pierwszy na forum w - wizaż - . Znalazłam fajnego lekarza , który pomógł mi w temacie rozstępów . Zastosował u mnie roll-cit , po którym zaczęło wszystko się cofać .Co miesiąc jest coraz lepiej - dostałam od niego olejek , który wcieram w skórę codziennie ( od zab. minęło 6 m-cy ) - wyobraźcie sobie - znikają !!!
Zabieg niestety był dość drogi - ale bezdyskusyjnie - wart swojej ceny !!!
Polecam mojego doktora - ma dużą wiedzę , doświadczenie , i powiedział mi o wszystkim , co może spotkać mnie z niepokojących objawów . Poza tym zadzwonił do mnie po zabiegu i był bardzo zainteresowany moim samopoczuciem i wynikami terapii . Naprawdę - polecam - zabieg i gabinet !!!
Zaznaczam , że miałam rozstępy po porodzie , a dzisiaj mam jędrną skórę z normalnym kolorem . - Namawiam - spróbujcie - warto !!!
monia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 09:02   #816
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

A dziś wróciłam do mojego staaarego wątku poinformować was Wizażanki, że

ZNIKŁY MI ROZSTĘPY!

Na biuście i udach gdzie miałam takie malutkie różowe nie mam już nic
Na pośladkach ma takie malutkie, że można je dojrzeć tylko przy użyciu lupy


Dziewczyny piszę tą wiadomość, żebyście wiedziały, że się da!
Że nie jest za późno tylko naprawdę trzeba sie wziąść do roboty

Trzymam za was wszystkie kciuki
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 15:26   #817
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Martulka10000 Pokaż wiadomość
A dziś wróciłam do mojego staaarego wątku poinformować was Wizażanki, że

ZNIKŁY MI ROZSTĘPY!

Na biuście i udach gdzie miałam takie malutkie różowe nie mam już nic
Na pośladkach ma takie malutkie, że można je dojrzeć tylko przy użyciu lupy


Dziewczyny piszę tą wiadomość, żebyście wiedziały, że się da!
Że nie jest za późno tylko naprawdę trzeba sie wziąść do roboty

Trzymam za was wszystkie kciuki
Wow. Nieźle masz. A mogłabyś napisać konkretnie jak to zdziałałaś. Czy to ta osławiona Kolastyna działa takie cuda?? i do biustu też jej używałaś czy miałaś osobny preparat????
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 20:06   #818
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Martulka10000 Pokaż wiadomość
A dziś wróciłam do mojego staaarego wątku poinformować was Wizażanki, że

ZNIKŁY MI ROZSTĘPY!

Na biuście i udach gdzie miałam takie malutkie różowe nie mam już nic
Na pośladkach ma takie malutkie, że można je dojrzeć tylko przy użyciu lupy


Dziewczyny piszę tą wiadomość, żebyście wiedziały, że się da!
Że nie jest za późno tylko naprawdę trzeba sie wziąść do roboty

Trzymam za was wszystkie kciuki
Jejku, wiesz co, autentycznie się ucieszyłam! (Więc kobieca zazdrość to mit ) Gratuluję.
Używałaś tylko Kolastyny, czy robiłaś coś jeszcze w celu wytępienia paskudztwa?
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 02:27   #819
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Mnie sie już płakać chce jak patrze na swoje nogi Używam oliwki, wcieram w to cholerstwo i powstają nowe.Już nie mam siły
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 07:56   #820
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Mnie sie już płakać chce jak patrze na swoje nogi Używam oliwki, wcieram w to cholerstwo i powstają nowe.Już nie mam siły
A masz wahania wagi?
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 14:31   #821
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez blush Pokaż wiadomość
Wow. Nieźle masz. A mogłabyś napisać konkretnie jak to zdziałałaś. Czy to ta osławiona Kolastyna działa takie cuda?? i do biustu też jej używałaś czy miałaś osobny preparat????
Dokładnie z kosmetyków tylko i wyłącznie Kolastyna uda, pośladki i biust też Aż niemoge w to uwierzyć

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Jejku, wiesz co, autentycznie się ucieszyłam! (Więc kobieca zazdrość to mit ) Gratuluję.
Używałaś tylko Kolastyny, czy robiłaś coś jeszcze w celu wytępienia paskudztwa?
Pewnie że mit Dziękuję Głównie Kolastyna dwa razy dziennie, a z takim zabiegów to kupiłam sobie jeszcze taką jakby szczotkę do masażu pod prysznicem i za każdym razem sie cała szorowalam(oczywiście za wyjątkiem biustu) płukałam sie na przemian zimną i ciepłą wodą(tylko trzeba pamiętać, że należy zacząć od ciepłaj a skączyć na zimnej) i to naprawdę tylko tyle! Jak sobie przypomną moją całą czerwoną skóre od tej szczotki... ech... no ale było warto
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 15:47   #822
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
A masz wahania wagi?
Właśnie o to chodzi, ze ostatnio troche mi sie przytyło.I moja skóra zareagowała błyskawicznie na zmiane wagi.Od razu zaczęłam o nią jeszcze bardzie dbać, masaże, nawilżanie, ćwiczenia, ale prążki nadal są.Poczytam o tej cudownej Kolastynie, moze sobie jakoś ją skombinuje...
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 17:10   #823
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Martulka10000 Pokaż wiadomość
Pewnie że mit Dziękuję Głównie Kolastyna dwa razy dziennie, a z takim zabiegów to kupiłam sobie jeszcze taką jakby szczotkę do masażu pod prysznicem i za każdym razem sie cała szorowalam(oczywiście za wyjątkiem biustu) płukałam sie na przemian zimną i ciepłą wodą(tylko trzeba pamiętać, że należy zacząć od ciepłaj a skączyć na zimnej) i to naprawdę tylko tyle! Jak sobie przypomną moją całą czerwoną skóre od tej szczotki... ech... no ale było warto
To ale masz super Jeszcze raz gratulacje

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Właśnie o to chodzi, ze ostatnio troche mi sie przytyło.I moja skóra zareagowała błyskawicznie na zmiane wagi.Od razu zaczęłam o nią jeszcze bardzie dbać, masaże, nawilżanie, ćwiczenia, ale prążki nadal są.Poczytam o tej cudownej Kolastynie, moze sobie jakoś ją skombinuje...
Cóż, też mam taką okropną, wrażliwą na wahania wagi skórę, przytyję i już, hop, rozstępy.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 17:31   #824
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Ludowa a jak Ty walczysz z rozstępami?Bo mnie już brakuje pomysłów, nawet nie kąpie się w gorącej wodzie chociaż kiedyś uwielbiałam.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 21:55   #825
eufemia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

ja mam spore rozstepy po ciazy,ale zaczelam stosowac peeling,masaz rekawica i cellu sculpt z dodatkiem juvitu c i nadal walcze,ale sa jakby troche mniejsze,ale fakt najwazniejsze ze ma sie dla kogo zyc,kto nie zauwaza naszych rostepow i innych wad
eufemia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 12:19   #826
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Ludowa a jak Ty walczysz z rozstępami?Bo mnie już brakuje pomysłów, nawet nie kąpie się w gorącej wodzie chociaż kiedyś uwielbiałam.
Sweet, nowy av. Nie poznałam Cię

Trafiłaś swoim pytaniem w czuły punkt. Nie walczę Brzmi okropnie, ale ja się do nich przyzwyczaiłam i przez zimę przestałam się nimi przejmować Teraz na wiosnę trzeba się za nie wziąć, ale jak znam życie i tak ograniczę się do nieregularnego wcierania jakiegoś mazidła w dupsko i biuścik

Po prostu minął dla mnie okres ryczenia w poduszkę i uznałam, że moje rozstępy nie są takie straszne i nie ma co się załamywać. Czego i Wam życzę
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 14:59   #827
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Sweet a czego porobowalas?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 16:12   #828
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Sweet, nowy av. Nie poznałam Cię

Trafiłaś swoim pytaniem w czuły punkt. Nie walczę Brzmi okropnie, ale ja się do nich przyzwyczaiłam i przez zimę przestałam się nimi przejmować Teraz na wiosnę trzeba się za nie wziąć, ale jak znam życie i tak ograniczę się do nieregularnego wcierania jakiegoś mazidła w dupsko i biuścik

Po prostu minął dla mnie okres ryczenia w poduszkę i uznałam, że moje rozstępy nie są takie straszne i nie ma co się załamywać. Czego i Wam życzę
Aha, czyli bardziej opymistycznie podchodzisz do sprawy w tym temacie optymizmu u mnie jest za mało, zdecydowanie

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Sweet a czego porobowalas?
Na początku wcierałam oliwke jak już pisałam, wspaniale nawilżała ale nie pomagała.Więc sięgnęłam po kosmetyki przeznaczone do walki właśnie z takim problemem jakim są rozstępy.Była to seria z Eveline( w takim biało-różowym opakowaniu), a potem miałam jakiś specyfik z Vichy na rozstępy (nie pamiętam nazwy).Ten z Vichy nawet nie był zły.Ale cena też ciekawa Najgorsze jest to, ze powstają nowe prążki, ja wcieram a one nie znikają tylko ciemnieją
Może rzeczywiście nie mam wyjścia i musze sie do nich przyzwyczaić?
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 14:53   #829
DJ Guciek
Zadomowienie
 
Avatar DJ Guciek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 380
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

A moje jak był, tak są nowych nie zaobserowalam wlasnie sobie smigam w krotkich spodenkach po domu i moge je obserwowac. Niestety jak zwykle moja systematycznosc jest hmm.. słaba. I smaruję się od czasu do czasu. Wlasnie wyszlam z lazienki po nasmarowaniu kremem kolastyny i oliwce
Swoja droga, piszecie, ze pozostaja Wam dlugie spodnie tylko itp. A ja się pogodziłam z myślą, e w miniówkach chodzić nie będę. I tak jestem puszysta, moje nogi są ogromne, zwłaszcza łydki. A mimo to chodze w krotkich shortach. Nawet w lato. Moje rozstepy to moja sprawa, i jak sie komus nie podobaja, to niech nie patrzy, nie? A jeszcze inne mowia, ze chlopach ich nie bedzie chcial przez nie i musi sie zakrywac itp. No to co to za facet, ktory nie akceptuje Was w calosci Bede proboweala swoje jakos pomniejszyc, ale czy to cos da, przy mojej systematyce - nie wiem. Ale one są i będą, nie mam na to wpływu A neidługo zapewne pojawią się nowe, bo mnam zamiar schudnąć z 70kg przy wzroscie 159cm. Idę do nowego liceum we wrzesniu, i wypadałoby jakoś wygladać hihihi
__________________
Baba za kierownicą - 09.11.2009 zdałam prawko za 1 razem!
kat. B - 09.11.2009
kat. C - 08.10.2011
kat. C+E - 19.01.2012

DJ Guciek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-30, 15:52   #830
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez DJ Guciek Pokaż wiadomość
A moje jak był, tak są nowych nie zaobserowalam wlasnie sobie smigam w krotkich spodenkach po domu i moge je obserwowac. Niestety jak zwykle moja systematycznosc jest hmm.. słaba. I smaruję się od czasu do czasu. Wlasnie wyszlam z lazienki po nasmarowaniu kremem kolastyny i oliwce
Swoja droga, piszecie, ze pozostaja Wam dlugie spodnie tylko itp. A ja się pogodziłam z myślą, e w miniówkach chodzić nie będę. I tak jestem puszysta, moje nogi są ogromne, zwłaszcza łydki. A mimo to chodze w krotkich shortach. Nawet w lato. Moje rozstepy to moja sprawa, i jak sie komus nie podobaja, to niech nie patrzy, nie? A jeszcze inne mowia, ze chlopach ich nie bedzie chcial przez nie i musi sie zakrywac itp. No to co to za facet, ktory nie akceptuje Was w calosci Bede proboweala swoje jakos pomniejszyc, ale czy to cos da, przy mojej systematyce - nie wiem. Ale one są i będą, nie mam na to wpływu A neidługo zapewne pojawią się nowe, bo mnam zamiar schudnąć z 70kg przy wzroscie 159cm. Idę do nowego liceum we wrzesniu, i wypadałoby jakoś wygladać hihihi
To chudnij powoli, może jakoś uchowasz się bez nowych rozstępów Ja jestem teraz na diecie bezzsłodyczowej, ćwiczę, schudłam 2 kg przez miesiąc i nic nowego mi się nie pojawiło, zamierzam więc chudnąć dalej w takim tempie U mnie właściwie paski pojawiają się tylko przy przytyciu, więc odchudzać się chyba mogę spokojnie (odpukać!).
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 20:09   #831
bafio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 4
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

no ja mam dla was dobra wiadomocs ja borykam sie z moimi paskami juz.... kilka lat, no i ostatnio udalo mi sie troche je zmiejszyc!!!!!!troche to w przypadku starych juz rozstepow i tak juz wiele ;-) 3-krotnie zastosowalam na nie peeling migdalowy o stezeniu ok. 20 procent( dolkadnie nie okresle stezenia bo wykonywalam go sama z mazidlowego proszku ) skora sie mi niezle ujedrnila i rozstepista wredne odrobine sie zplycily!!!!!!
polecam
bafio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 07:31   #832
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

dowiedziałam sie od mojej dermatolog u której lecze sie na trądzik ze mam rozstep na twarzy dokładnie na dolnej powiece a policzkiem ,mam wgłebienie .Poradzcie co moge na to uzywac dermatolog powiedziała ze mam to pokochac bo nic niepomoze,ale zastanawiam sie na kremami do ciała moze tym smarowac?
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 21:13   #833
wysportowana
Raczkowanie
 
Avatar wysportowana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 29
Exclamation Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Witam,
przeczytałam z połowe postów z tego tematu i już nie mam sił na więcej.
Nie mam jeszcze 18 lat, a już na moich udach i pośladkach mam rozstępy. Jestem osobą wysportowaną, uprawiam wiele sportów i nigdy nie miałam nagłych skoków wagi. Proszę, poradzcie mi co zrobić, żeby jakoś zatuszować rozstępy ( na dodatek ostatnio zrobił mi się cellulitis ) Jestem przerażona. Wcieram jakieś chemikalia ale to nie nie pomaga Prosze, doradzcie mi cos... Jak myślicie, czy ten specjalistyczny zabieg kosmetyczny może być wykonywany na osobach niepełnoletnich? I czy mężczyźni zauważaja u kobiet takie znamiona na skórze, czy widzą, ale nie wiedzą co to jest?

pozdrawiam
wysportowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 12:49   #834
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez maszka5 Pokaż wiadomość
dowiedziałam sie od mojej dermatolog u której lecze sie na trądzik ze mam rozstep na twarzy dokładnie na dolnej powiece a policzkiem ,mam wgłebienie .Poradzcie co moge na to uzywac dermatolog powiedziała ze mam to pokochac bo nic niepomoze,ale zastanawiam sie na kremami do ciała moze tym smarowac?
Chyba możesz spróbować tych kremów do ciała, ale nie wiem, czy to coś da, no i czy nie będą zapychać, zwykle są przecież dość tłuste. Powodzenia, odezwij się jeszcze, jak efekty

Cytat:
Napisane przez wysportowana Pokaż wiadomość
Witam,
przeczytałam z połowe postów z tego tematu i już nie mam sił na więcej.
Nie mam jeszcze 18 lat, a już na moich udach i pośladkach mam rozstępy. Jestem osobą wysportowaną, uprawiam wiele sportów i nigdy nie miałam nagłych skoków wagi. Proszę, poradzcie mi co zrobić, żeby jakoś zatuszować rozstępy ( na dodatek ostatnio zrobił mi się cellulitis ) Jestem przerażona. Wcieram jakieś chemikalia ale to nie nie pomaga Prosze, doradzcie mi cos... Jak myślicie, czy ten specjalistyczny zabieg kosmetyczny może być wykonywany na osobach niepełnoletnich? I czy mężczyźni zauważaja u kobiet takie znamiona na skórze, czy widzą, ale nie wiedzą co to jest?

pozdrawiam
Co do stosunku facetów do rozstępów - trudno ich nie zauważyć, gdy jest ich dużo i są czerwone, natomiast gdy zbieleją, zdecydowana większość nic nie widzi Chłopak patrzy na całokształt, na pewno nie podbiegnie z lupą i nie zacznie wyszukiwać na Twojej pupie rozstępów No i oni nie wiedzą, co to jest, naprawdę, chyba ze sami mają ten problem - sprawdzone na kolegach.

W sprawie cellulitu - dziwne, że go masz, skoro uprawiasz sporty...

A jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne u niepełnoletnich to nie mam pojęcia, ale nie wydaje mi się, żeby były przeciwwskazania, wszak mikrodermabrazja to nie operacja plastyczna nosa

Pozdrawiam.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 14:06   #835
wysportowana
Raczkowanie
 
Avatar wysportowana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 29
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Co do stosunku facetów do rozstępów - trudno ich nie zauważyć, gdy jest ich dużo i są czerwone, natomiast gdy zbieleją, zdecydowana większość nic nie widzi Chłopak patrzy na całokształt, na pewno nie podbiegnie z lupą i nie zacznie wyszukiwać na Twojej pupie rozstępów No i oni nie wiedzą, co to jest, naprawdę, chyba ze sami mają ten problem - sprawdzone na kolegach.
ja już mam "dojrzałe" rozstępy jedyny plus: mniej widoczne, ale ich jest duuuuuuużo, a fuj!
a jak podbiegnie z lupą? co ja wtedy biedna poczne?

Cytat:
W sprawie cellulitu - dziwne, że go masz, skoro uprawiasz sporty...


Cytat:
A jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne u niepełnoletnich to nie mam pojęcia, ale nie wydaje mi się, żeby były przeciwwskazania, wszak mikrodermabrazja to nie operacja plastyczna nosa
w sumie...
a wie ktoś moze, jakie są zakazy i nakazy po wykonaniu takiego zabiegu (np. czy można opalac te częsci ciała)

pozdrawiam i dzięki za odopowiedz
wysportowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 14:36   #836
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez wysportowana Pokaż wiadomość
ja już mam "dojrzałe" rozstępy jedyny plus: mniej widoczne, ale ich jest duuuuuuużo, a fuj!
a jak podbiegnie z lupą? co ja wtedy biedna poczne?

To wtedy też weźmiesz lupę i wytkniesz mu jego niedoskonałości, a bardzo możliwe, że będzie co wytykać



w sumie...
a wie ktoś moze, jakie są zakazy i nakazy po wykonaniu takiego zabiegu (np. czy można opalac te częsci ciała)

pozdrawiam i dzięki za odopowiedz
Coś czuję, że zaraz wparuje tu Emilka (nasz ekspert, jak pewnie zdążyłaś zauważyć) i rozwieje Twoje wątpliwości
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 15:02   #837
wysportowana
Raczkowanie
 
Avatar wysportowana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 29
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
To wtedy też weźmiesz lupę i wytkniesz mu jego niedoskonałości, a bardzo możliwe, że będzie co wytykać
a jak się okaże ideałem?
wtedy ??

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Coś czuję, że zaraz wparuje tu Emilka (nasz ekspert, jak pewnie zdążyłaś zauważyć) i rozwieje Twoje wątpliwości
heh, oby wpadła i odpowiedziała
ciekawa jestem co napisze
wysportowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 15:44   #838
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
w sumie...
a wie ktoś moze, jakie są zakazy i nakazy po wykonaniu takiego zabiegu (np. czy można opalac te częsci ciała)
generalnie nie ma przeciwskazan jesli chodzi o mikrodermabrazje biorąc pod uwagę wiek. jak najbardziej mozna z nimi walczyc miedzy innymi jak juz pisalam o metodach walki z rozstepami wlasnie mikrodermabrazją. mokrodermabrazja diamentowa jest lagodniejsza od korundowej. jedna z nowszych jest solna. propozowalabym diamentowa , pozniej po jakims czasie mozesz cos mocniejszego np mikrodermabrazę korundową , ale systematycznosc i cierpliwosc to mocny plus jesli chodzi o biale prązki. oczywisice nie mozna nastawiac sie na promieniowanie sloneczne bezposrednio po zabiegu, czy tez promieniowanie UVA ktore jest w solariach i jest częscia promieniowania slonecznego natomias jesli zbaieg mial miejsce okolo 3 tygodnie temu to jesli musisz to mozesz isc na solarium, ale odradzam z wiadomych wzgledów (promieniowanie UVA). niestety rozstępy u zdecydowanej wiksosci nie opalają sie i pod wplywem brązowienia uwidaczniają się , brązoweieje skóra a one nie


Cytat:
heh, oby wpadła i odpowiedziała
ciekawa jestem co napisze
__________________
Cytat:
Coś czuję, że zaraz wparuje tu Emilka (nasz ekspert, jak pewnie zdążyłaś zauważyć) i rozwieje Twoje wątpliwości
hehe dziewczyny , przez chwile nei maialm internetu ale jak właczyli mi od razu poczadzilam tu i do tego wątku akurat jako pierwszy hehe
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 16:05   #839
wysportowana
Raczkowanie
 
Avatar wysportowana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 29
Smile Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Dzięki Emilka Właśnie poczytałam w necie na temat mikrodermabrazji diamentowej, żeby wiedzieć coś wiecej
Na forum, wyczytałam, że taki zabieg kosztuje ok.150zł, ale czy cena jest zależna od obszaru poddanemu zabiegowi i stanowi skóry? Jeśli wiesz cos na ten temat, to prosze odpowiedz
pozdr


edit:

mam jeszcze pytanko
Wyczytałam, że zabieg trzeba powtarzać.
A jeśli zrezygnowałabym powiedzmy po 2 zabiegach, to czy polepszony stan mojej skóry ponownie wróci do stanu z przed zabiegu?
Konieczne jest kontynuoowanie zabiegów (kwestia pięniedzy :/ )?

Edytowane przez wysportowana
Czas edycji: 2007-04-05 o 16:13 Powód: pojawiły się pytania
wysportowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 18:17   #840
Ewiyumi
Raczkowanie
 
Avatar Ewiyumi
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 140
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Witajcie dziewczyny, ja tez zaczynam walke z rozstepami. Kupilam sobie krem firmy Galenic i to drugi dzien stosowania. Mam kilka bialych i troche wiecej tych czerwonawych. Zamierzam rowniez zaczac masaze, ale boje sie ich troche. hehe To szczypanie mnie przeraza.

Dziekuje Wam bardzo, w szczegolnosci Emilii za cenne rady.

I jeszcze pytanko, czy domowe serum z witamina C moze pomoc??

W temacie 'do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi' (str. 7) jedna z dziewczyn napisala:

Cytat:
Napisane przez izzolda Pokaż wiadomość
Ja też sporzadziłam to serum ale nie dodałam wody
Nie stosowałam go na bużkę ale smarowalam nim rozstępy na brzuszku-oj głebokie rozstepy po ciaży .
Po 5 dnaich są prawie nie widoczne-jestem w szoku
To poprostu cudo nie serum
Gdybym chciała zaaplikować to na bużkę ale tylko wieczorem to też bede musiała urzywać filrów?
Jakie dokładnie ma właściwosci to serum?
Cytat:
Napisane przez izzolda Pokaż wiadomość
Witam
Nie samym Juvitem
Ja uzywam Cevikap-choć doczytałam sie ze zawiera glicerynkę która moze zapychać.Dobrez wyczytałam? Ale to chyba dotyczy tylko buźki
No tak zapomniałam napisać o jednym składniku- żelu aloesowym
Zamiast wody dałam żelik aloesowy:0

Edytowane przez Ewiyumi
Czas edycji: 2007-04-05 o 18:54 Powód: dodanie cytatow
Ewiyumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.