Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-03, 19:04   #151
m...m
Raczkowanie
 
Avatar m...m
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 47
GG do m...m
Re: rozstępy :(((

Ech... te rozstępy być może was pobije- mam je od ok. 3-4 klasy podstawówki Najgorsze, jest to w jaki sposób się ich nabawiłam... Dużo chorowałam a pani doktor leczyła mnie jakimiś strasznymi lekami po których z bardzo szczupłego dziecka stałam się mała kluską... Najlepsze jest to, że i tak mi to nic nie pomogło i ta kochana pani stwierdziła że ja „po prostu symuluje”... Na szczęście rodzice wysłali mnie do sanatorium z prawdziwego zdarzenia i tam mnie wyleczyli(niewiadomo jak by się to skończyło gdyby dalej leczyła mnie ta genialna pani). Potem następne lata to była walka z tą okropną nadwaga. Udało mi się ale niestety rozstępy zostały. Wprost ich nienawidzę-mam je po prostu wszędzie wypróbowałam już chyba wszystkie specyfiki i nic. Trzeba się z nimi po prostu pogodzić.
Ale podbudowuje mnie to, że jest nas tak wiele Niema to jak kobieca solidarność- nawet jeśli chodzi o rozstępy
Moze powinnysmy zalozyc grupe wsparcia?
m...m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 19:51   #152
C4lamity
Raczkowanie
 
Avatar C4lamity
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Żagań/Poznań
Wiadomości: 283
GG do C4lamity
Re: rozstępy :(((

Taaak jestem jak najbardziej za grupą wsparcia dla Tygrysków (pasiastych kobitek) Też się z nimi długo meczę, a mam dopiero 18 lat. Niechlubna pamiątka po okresie bardzo intensywnego wzrostu we wszystkich wymiarach ciała (czyli pupa, biodra, nogi a nawet trochę piersi). Jednak zdecydowanie najgorzej jest na pupie. Nie bede ukrywać że miewam z tego powodu okresowe depresje, ale już taki dziwny jest mój charakter
W sumie to jestem świadoma, że całkowicie sie tego nigdy nie pozbędę ale wcieram sobie gdzie niegdzie specyfiki ujędrniające, bo skoro mam być w paski to chociaż na zadbanej skórce No i postanowiłam zmienić całą bieliznę na majtaski w stylu spodenki. Na szczęście w takim kroju kobieta też może sie naprawdę wystrzałowo prezentować, a i komfort psychiczny większy.
A więc Tygrysice - solidaryzujmy sie !!!!
__________________
"Gdy słońce wschodzi, kończą się nocne żniwa."
C4lamity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 14:16   #153
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: rozstępy :(((

Dobra Tygryski to ja wam teraz napisze cos pocieszającego.Bylam za granicą dokladnie w niemczech,wtedy kiedy nie mialam pracy wylegiwalam sie na slonku nad jeziorkiem,bo bardzo szybko zniknely moje kompleksy gdy poszlam tam pierwszy raz... Uwierzcie ze rzadko mozna tam spotkac kobiete ktora nie posiada roztepow czy cellulitu!!! maja mlode dziewczyny no i wiadomo starsze kobiety,widac u nich calkiem inaczej niz u nas-tam traktują to po prostu za cos ludzkiego,normalnego i uwierzcie ze nawet ja nie wstydzilam sie rozebrac do stroju Dodam ze nad to jeziorko przychodzilo baaaaaardzo duzo ludzi Jesli chcecie sie wyleczyc z kompleksow polecam wyjazd do jakiegos naszego zachodniego sąsiada :P Tygryski laczmy sie i wierzmy ze rozwijająca sie kosmetyka w koncu wynajdzie cos dzieki czemu pozostanie nam juz tylko ksywka "Tygryski"
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 14:46   #154
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: rozstępy :(((

To ja też coś dopiszę, mało pocieszajace, ale...
Juz kiedys tu zreszta pisałam o tym. Kolezanka po AWFie, opowiadala że w trakcie studiów (nie pamietam czy praktyki gdzies tam..., czy wykłady)niemniej jednak posiadła wiedzę takową, że: rozstepy, bądz skłonności do nich zauważono juz u małych dzieci. Powodem jest brak KOLAGENU, który to jest skutecznie niszczony przez żywnośc z konserwantami i inne substancje.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-30, 14:33   #155
emilcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 1
krem na rozstępy

Witam, pojawiły mi sie na biodrach i pośladkach rostępy. Mam 16 lat 168 cm wzrostu, 91 cm w biodrach.

Poszukuje jakiegoś skutecznego kremu, ale zaznaczam, ze nie może być on drogi. Co byscie poleciły?

Za każdą pomoc serdeczne dzięki
emilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 21:37   #156
szponciak
Raczkowanie
 
Avatar szponciak
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 214
Unhappy środki przeciw rozstąpom, zmienjszajace rozstepy...

Czy znacie moze jakis skuteczne i dobre srodki przeciw rozstepom albo je zmiejszajace?? Z efektimy takie sa, ale ciekawia mnie tez inne firmy...Chcialabym, zeby rozstepy byly mniej wiodoczne, poniewaz sa przyczyna moich kompleksow i zawsze jak mam biodrowki uboieram dluge bluzki by zakryc te niedoskonalosci. Interesuja mnie srodki dobre nawet bardzo w granicach do 50zl...Z gory dziekuje za odpowiedzi
szponciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 12:33   #157
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
rozstępy :(

co radzicie ? jakieś kremy ? pomóżcie...
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-07, 12:40   #158
Pheebe
Przyczajenie
 
Avatar Pheebe
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4
GG do Pheebe
Red face Dot.: rozstępy :(

heh, muszę Cię rozczarować ale nie ma możliwości pozbycia się rozstępów. W zależności od tego jak daleko posunęły się zmiany na skórze dobiera się kosmetyk. Napisz więc coś więcej a postaram się pomóc.pozdrawiam
Pheebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 15:15   #159
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: rozstępy :(

hmm ja rowniez mam takowe brzydactwa na cialku i nie wiem jak sie pozbyc hmm nie umiem kreslic jakie sa nie znam sie na tego typu okreslaniu czy glebokie czy szerokie nie wiem jak mam to zdefiniowac pomozecie??
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 15:27   #160
Pheebe
Przyczajenie
 
Avatar Pheebe
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4
GG do Pheebe
Dot.: rozstępy :(

jeśli znamiona czyli te kreski sa czerwonawe to jeszcze mozna je odrobinke splycic. Jesli sa juz białe-typowe blizny czaasem przerosle to juz nic nie pomoze. Pamiętajcie, że nie da się pozbyć rozstępów żadnymi kosmetykami ani farmaceutykami-bynajmniej nie całkowicie!!!
Pheebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 08:05   #161
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: rozstępy :(

ja mam takie cieniutkie kreseczki białe na pupie może jest jednak coś co je ciut spłyci ? dodam, że one nie są widoczne z daleka, tylko z bliska, jak się przyjrzy, więc chyba nie są jeszcze takie duże. ???
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-08, 08:38   #162
Pheebe
Przyczajenie
 
Avatar Pheebe
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4
GG do Pheebe
Dot.: rozstępy :(

muszę Cię zmartwić ale jeśli są już białe nic nie da się z nimi zrobić. Mam dokładnie ten sam problem. Jedyne co możesz zrobić by odrobinkę, ale naprawdę odrobinkę je spłycić to wykonywać peeling 2-3 razy w tygodniu z tym , że musi to być peeling mechaniczny-nie enzymatyczny czyli taki z drobinkami, którym masuje się skórę a nie pozostawia na 10-15 minut. Musisz jednak pamiętać, że jeśli masz skórę naczynkową jest ona przeciwskazaniem do peelingu mechanicznego:/pozdrawiam
Pheebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 09:27   #163
szponciak
Raczkowanie
 
Avatar szponciak
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 214
Dot.: środki przeciw rozstąpom, zmienjszajace rozstepy...

czy nikt mi nie umie pomoc??
szponciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 09:38   #164
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: rozstępy :(

nie mam skóry naczynkowej, a od niedawna zaczęłam używać peelingu Erisu,Lirene ( tego pomarańczowego), podobno jest świetny zobaczymy jakie będą rezeltaty.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 09:45   #165
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: środki przeciw rozstąpom, zmienjszajace rozstepy...

Zamieściłaś post na niewłaściwym forum, to pytanie raczej dla kosmetyczki, czy lekarza. Na KWC są recenzje środków ujędrniających skórę/pomagających na rozstępy.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...category_id=26

Jak poszukasz dobrze w archiwum na forum kosmetycznym do znajdziesz sporo postów. Osobiście uważam że jeśli rozstępy już są, to kosmetyk ich nie zlikwiduje. Pomoc może chyba jedynie lekarz - nie wiem, dermabrazja, laser?
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 09:45   #166
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: środki przeciw rozstąpom, zmienjszajace rozstepy...

spójrz na forum kosmetyczka jest włąsnie temat rozstępy ,warto tez przeszukac archiwum
,bylo duzo watków na ten temat .osobiscie powiem ,że oprócz laserai zabigów seryjnych u kosmetyczki nie ma szans na zlikwidowanie rozstepów. warto nawilżac skórę ,uelastyczniac ,ćwiczyć ,pływac,i czekac aż sie zmniejsza ,w cieniutkie niteczki.
innych sposobów nie ma .
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 11:09   #167
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: rozstępy :(

przykro mi ale mam ten sam problem od paru lat , wypróbowalam juz prawie wszystko co bylo mozliwe na rynku i powiem Ci ze nic nie pomaga ( jedynie sauna i po niej zrobiony peeling moze spowodowac ze twoje roztepy nie beda wyczuwalne jak przejedziesz po nich reka ,natomiast beda nadal widoczne ) , jedynie tak jak dziewczyny pisaly jesli twoje roztepy sa jeszcze rozowe to mozesz jeszcze cos powalczyc , natomiast jesli sa one juz biale to nic nie pomoze
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 11:11   #168
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: środki przeciw rozstąpom, zmienjszajace rozstepy...

bardzo dobry jest krem fissan do kupienia w aptekach cena ok.20zł.ale szczerze polecam mam za soba dwie ciąze i zero rozstępów!
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 11:15   #169
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: środki przeciw rozstąpom, zmienjszajace rozstepy...

bardzo dobry jest krem z AVONU
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-08, 14:39   #170
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Wink Dot.: środki przeciw rozstąpom, zmienjszajace rozstepy...

CZesc! Musze powiedziec ze jzeli chodzi i kremy na rozstepy ja uzywam od dluzszego czasu tego z avonu i musze poprzec monyczkeeee ze jest bardzo dobry. Pozdrawiam papa

P.S. Slyszalam ze norel tez ma cos dobrego w ofercie
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 15:45   #171
szponciak
Raczkowanie
 
Avatar szponciak
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 214
Dot.: środki przeciw rozstąpom, zmienjszajace rozstepy...

dzieki dziewczyny za odpowiedzi i przepraszam za ta gafe, moglam rzeczywiscie dac ten watek na inne forum. Jeszcze raz dziekuje
szponciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 16:05   #172
marlenka718
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 22
Dot.: rozstępy :(

jeśli chodzi o rozstępy to zajżyjcie w wątek TAJEMNICZA MIKSTURA, gdzie opisałam moje niedawne i TANIE odkrycie , które spłyciło mi je i zmniejszyło. Oby i wam pomogło, bo wiem jak to przeszkadza. Szczególnie, że lato idzie i w strój by się chciało wskoczyć.
__________________
Marlenka
marlenka718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 17:22   #173
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: środki przeciw rozstąpom, zmienjszajace rozstepy...

Tylko Phytolastil w ampułkach Lierac'a!!! Drogi jak diabli ale wart swej ceny.
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 17:42   #174
szponciak
Raczkowanie
 
Avatar szponciak
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 214
Dot.: środki przeciw rozstąpom, zmienjszajace rozstepy...

moza go dostac bez problemu w aptekach?? ile mniej wiecej on kosztuje??
szponciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 20:24   #175
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Question Dot.: rozstępy :(

ehh...ale się zdołowałam.
Mam ten sam problem. Odkąd pamiętam zawsze się odchudzałam, ale zwykle mi to nie wychodziło i nadal nie wychodzi. I takie są skutki. A najgorsze jest to, że ostatnio przytyłam sporo i moje rozstępy się powiększyły. Czy masowanie szorstką rękawicą cosik pomoże???
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 21:59   #176
marlenka718
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 22
Dot.: rozstępy :(

na pewno nie zaszkodzi .
__________________
Marlenka
marlenka718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 22:10   #177
moniczkaa
Raczkowanie
 
Avatar moniczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 80
GG do moniczkaa
Dot.: rozstępy :(

Ja tez mam niestety, i to juz calkiem dlugo a mam dopiero 17 lat ... a pamietam w 1 gimnazjum mi sie zrobily. Moze dlatego ze szybko uroslam ... bo wlasnie w 1 gim na badaniach w szkole wyszlo ze w ciagy 3 lat uroslam 24 cm ... Zreszta nie wiem ....
Mam z tym klopoto bo nawet nie ma jak isc na basen .... czy wlozyc krotka spodnice ... ehhh ...
I pytalam sie o to dermatologa to mozil ze tylko kremy ... i ze to nie zniknie juz ... zalamac sie mozna....
__________________
moniczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 23:03   #178
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: rozstępy :(

Cytat:
Napisane przez moniczkaa
Ja tez mam niestety, i to juz calkiem dlugo a mam dopiero 17 lat ... a pamietam w 1 gimnazjum mi sie zrobily. Moze dlatego ze szybko uroslam ... bo wlasnie w 1 gim na badaniach w szkole wyszlo ze w ciagy 3 lat uroslam 24 cm ... Zreszta nie wiem ....
Mam z tym klopoto bo nawet nie ma jak isc na basen .... czy wlozyc krotka spodnice ... ehhh ...
I pytalam sie o to dermatologa to mozil ze tylko kremy ... i ze to nie zniknie juz ... zalamac sie mozna....
U mnie tez sie pojawiły gdzieś na początku gimnazjum To chyba taki "niebezpieczny" okres, bo ja też szybko rosłam jak byłam młodsza... I to chyba dlatego. I teraz mam rozstępy na biodrach i w troche dziwnym miejscu - na kolanach (ale te sa na szczęście malutkie i niemal niewidoczne...)

A z takimi czerwonymi - różowymi co można jeszcze zrobić? Peelingi? Kremy?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 10:22   #179
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: rozstępy :(

zaczęłam stosować peeling kawowy na zmianę z tym z Erisu - zobaczymy może coś pomoże a jakiś krem polecacie ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 20:18   #180
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: środki przeciw rozstąpom, zmienjszajace rozstepy...

Bywa w wybranych aptekach. Ja za swój dałam 130 zeta, rany boskie... A to kuracja na 20 dni. Tyle że po tych 20 dniach już widać efekty (przynajmniej u mnie), a w innych przychodzi czekać i 3 miesiące.
Pozdrowaski
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.