dylemat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-11, 09:30   #1
felka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1

dylemat


czy po oczyszczeniu cery na buzi nie pojawia sie trwale blizny czy krostki? (itp.)jak dlugo po takim zabiegu skora jest podrazniona? czy warto poddac sie takiemu zabiegowi?
felka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 10:04   #2
b1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 32
Re: dylemat

Witaj,
jeżeli udasz się do profesjonalnej kosmetyczki to nie ma szans żeby powstały jakieś blizny, czy tym podobne sensacje. Jeżeli chodzi o utrzymujące się podrażnienie to naprawdę bardzo ale to bardzo dużo zależy właśnie od kosmetyczki (dlatego celowo napisałam profesjonalnej). Zdarzało już mi się oczyszczanie gdzie czerwień z twarzy schodziła mi po tygodniu(fakt że mam wrażliwą skórę więc zawsze troszkę dłużej się u mnie trzyma), ale w końcu udało mi się znaleźć kosmetyczkę po zabiegu u której mogłam na drugi dzień wyjść spokojnie z domu.Ja polecam ten zabieg, według mnie jest potrzebny bo skóra oczyszczona lepiej oddycha, no i oczywiście ładniej wyglądaPozdrawiam Cię cieplutko.
b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 13:02   #3
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Re: dylemat

WITAY,
Popieram całkowicie! Oczyszczanie jest bardzo wskazane, napewno duuuużo lepsze niż wyciskanie i oczyszczanie samemu w domciu [img]icons/icon12.gif[/img] Z autopsji wiem, że wszystko zależy od kosmetyczki. Mam bardzo wrażliwą cerę i czasami przez tydzień po zabiegu nie mogłam sie pozbyć zaczerwienień, paskudnych śladów i wysepek na twarzy [img]icons/icon22.gif[/img]...aż znalazłam kosmetyczkę idealną [img]icons/1ehem.gif[/img] Pewnego pięknego dnia trafiłam do salonu Guerlaina i wprost po zabiegu nawet bez makijażu mogłam śmiało biec przez miasto. Mieszkam w Krakowie, ale z opowiadań koleżanek wiem, że kosmetyczkom z tego salonu mozna zaufać w różnych miastach [img]icons/icon7.gif[/img] Tak też szczerze polecam, ponieważ po co masz uczyć się na własnych błędach...lepiej na cudzych [img]icons/icon28.gif[/img]
POZDRAWIAM SERDECZNIE [img]icons/1jupi.gif[/img]
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 13:04   #4
martaW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 12
Re: dylemat

hmmm z tym oczyszczaniem to jest różnie... w wielu krajach odchodzi się od manualnego oczyszczania cery, traktując je jako zbyt inwazyjne, a problemami typu prosaki, kaszaki zajmują się dermatolodzy nie kosmetyczki nakuwające twarz igłą...
jeśli nie masz tego typu problemów odpuść sobie torturę u kosmetyczki i zafunduj dobry krem z kwasami (złuszczy martwe komórki, rozjaśni cerę), ja tak zrobiłam, moja twarz nie tęskni wcale za kosmetyczką i ma się całkiem dobrze
martaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:13   #5
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: dylemat

Rzeczywiście w Polsce zabieg oczyszczania cery jest bardzo popularny.Spotkałam się jednak z opiniami klientek , które przyjeżdżają do mojego gabinetu z Niemiec , z Holandii ,że tylko z oczyszczania cery u polskich kosmetyczek są zadowolone. Metody stosowane np. w Niemczech są dla wielu osób mało efektywne , poza tym tam zabiegi trwają zwykle bardzo krótko a kosztują dużo.
Jeśli oczyszczanie przeprowadza kosmetyczka , która nie znęca się nad klientką , nie usuwa zaskórników na siłę , stosuje odpowiednie metody przygotownia skóry oraz łagodzące kosmetyki na koniec zabiegu , jeśli oczyszczanie nie jest wykonywane na chorej skórze (ze stanami zapalnymi) to jest to dobry i skuteczny sposóbn na poprawienie wyglądu cery. Po zabiegu warto stosować różne sposoby na utrzymanie skóry w czystości przez jak najdłuższy czas (maseczki oczyszczające, preparaty złuszczające, peelingi)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 09:46   #6
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: dylemat

Zgadzam się z dziewczynami że wszystko zależy od kosmetyczki. Mam tłustą skórę, czasami pojawiają się jakieś wypryski i u mnie ten zabieg sprawdził się bardzo dobrze oczywiście gdy znalazłam dobrą kosmetyczkę. Kiedyś byłam u innej kosmetyczki i moja twarz była zmasakrowana, może trochę przesadzam, ale przez ok dwa tygodnie miałam ślady i blizny. Zaznaczam że moja skóra nie jest jakaś bardzo wrażliwa. Po ostatnim oczyszczeniu mogłam spokojnie wyjść na dwór a na drugi dzień były tylko maleńkie zaczerwienienia. Poza tym nie można wykonywać tego zabiegu często. Może przeczyta ten wątek jeszcze raz pani Beata i odopowie na pytanie, czy w zimie można wykonywać oczyszczenie, bo moja kosmetyczka mówi że nie należy. Najwyżej zadam to pytanie w nowym wątku. Pozdrawiam.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.