Vichy, LiftActive Yeux dla 21 latki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-11, 11:42   #1
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa

Vichy, LiftActive Yeux dla 21 latki?


Uzywam kosmetykow Vichy i za kazdym razem dostaje jakies probki , czy "miniaturki kremikow" ...Mam mnostwo probek kremiku pod oczy Vichy, LiftActive Yeux.Jako ze moja skora pod oczami jest sucha ...moglabym stosowac ten kremik ? ...czy moze cos delikatniejszego?
Iwona.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 11:56   #2
mamsonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 192
GG do mamsonka
Re: Vichy, LiftActive Yeux dla 21 latki?

Piszesz, że masz suchą skórę, ale czy masz już zmarszczki, bo jeśli nie to może spróbuj coś lżejszego.Jest taki fajny kremik Vichy pod oczka, nie pamiętam nazwy, w formie żelu. z taką spiralką mieniącą się w środku. Kiedyś go miałam i był fajowski. Niestety ja mam takie kurze łapki, że muszę używać czegoś silniejszego. To zależy chyba od kondycji skóry pod oczami, a nie od lat.
mamsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 13:03   #3
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Vichy, LiftActive Yeux dla 21 latki?

Jest dokladnie tak, jak napisala mamsonka. Jesli Twoja skora wymaga takich kremow, to stosuj na zdrowie [img]icons/icon7.gif[/img] Basia kiedys pisala o doborze kremow- ze zalezy to od wieku i stanu skory, a nie od metryki. Wlasnie dzieki artykulowi Basi zdecydowalam sie na krem przeciwzmarszczkowy mimo moich 24 lat, bo moja skora na twarzy az sie o to prosila, a normalne nawilzajace kremy nie pomagaly na zmarszczki (niestety, nie sa mimiczne, tylko zwyczajnie wredne [img]icons/icon32.gif[/img] ).
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 13:07   #4
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Vichy, LiftActive Yeux dla 21 latki?

Jest dokladnie tak, jak napisala mamsonka. Jesli Twoja skora wymaga takich kremow, to stosuj na zdrowie [img]icons/icon7.gif[/img] Basia kiedys pisala o doborze kremow- ze zalezy to od wieku i stanu skory, a nie od metryki. Wlasnie dzieki artykulowi Basi zdecydowalam sie na krem przeciwzmarszczkowy mimo moich 24 lat, bo moja buzia az sie o to prosila, a normalne nawilzajace kremy nie pomagaly na zmarszczki (niestety, nie sa mimiczne, tylko zwyczajnie wredne [img]icons/icon32.gif[/img] ).
To samo z delikatna skora pod oczami. Jesli potrzebujesz mocniejszego kremiku, to nie sluchaj gadania, ze sa one np. od 30 czy 40 roku zycia, bo wtedy zazwyczaj jest za pozno na likwidowanie zmarszczek.
I polecam artykul Basi: http://www.wizaz.pl/basia_rozleniwianie_kosmetykami.php
[img]icons/icon40.gif[/img]
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 13:18   #5
martaW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 12
Re: Vichy, LiftActive Yeux dla 21 latki?

z tego co zrozumiałam to masz próbki tego kremiku... vide nie jest tego zbyt wiele, więc moim zdaniem przy skórze suchej możesz sobie go wypróbować, nic złego nie powinno Cię spotkać a mocniejsza kuracja ma wiosnę też zrobi dobrze skórze wokół oczu...
natomiast co do stosowania ciągle to przychylam się do wcześniejszym wypowiedzi szanownych foremek
pozdrawiam
martaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 16:05   #6
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: Vichy, LiftActive Yeux dla 21 latki?

Bardzo dziekuje za odpowiedzi.
Probki -probkami ...mam ponad 10 tubek miniaturek dodatkowo ,wiec kremiku starczy mi na dlugo ...
Dzis przyjrzalam sie dokladnie buzce...widze drobne zmarszczki...zwlaszcza kiedy sie usmiecham ...chyba jednak sprobuje tego kremiku...kto wie , moze stan skory wokol oczu mi sie poprawi.
Jaki byscie proponowaly lzejszy kremik pod oczy ( badz zel)najlepiej z filtrami na lato ...?...Jestem zielona w tym temacie , mimo iz czytalam KW...bede wdzieczna.
Pozdrawiam.
Iwona.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 16:33   #7
martaW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 12
Re: Vichy, LiftActive Yeux dla 21 latki?

nie znam kremu pod oczy który by zawierał dobre filtry:-(
jednak zaproponowałabym Ci zakup serum pod oczy Dermiki z serii Dermicea. ma lekką konsystencje, szybko się wchłania, jest bardzo delikatne, ładnie odświe`za spojrzenie. jeśli szukasz żelu pod oczy to Dermika jest naprawdę świetna. a na nią najlepiej jest użyć kremu z filtrami jaki używasz do całej twarzy, tylko delikatnie go rozsmarować w okolicach oczu. wydaje mi się, że jest to lepsze rozwiązanie niż uganianie się, za kremem pod oczy z dobrymi filtrami.
martaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-11, 18:40   #8
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: Vichy, LiftActive Yeux dla 21 latki?

Bardzo dziekuje za odpowiedz...Postaram sie jak najszybciej zakupic polecany przez Ciebie zel...
pozdrawiam.
Iwona.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.