Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-23, 08:51   #1411
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

martina@ ja nie widze zadnego tradziku! ani sladow ani blizn! nic!!
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 10:41   #1412
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Hateme, szczerze, z całego serca współczuję nawrotu! Na pewno druga kuracja raz na zawsze rozprawi się z Twoim trądzikiem.. trzymam kciuki!
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 10:48   #1413
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

A ja mam też pecha, bo powinnam juz dawno zrobić wymaz i posiew z moich ropnych tragedii na brodzie, ale co mam jechać do szpitala, do laboratorium, jakos się tak składa, że nic mi ropa nie podchodzi i nie mam z czym jechać. A jak jestem w domu to wszystko 'wyłazi' no szlag by to trafił!!!! -a jak pisałam wcześniej chciałabym zrobić kompletne badania przed zdecydowaniem się na Roa.
Bo może jakiś francowaty gronkowiec, albo dziwna bakteria we mnie siedzi..
we wtorek jadę do prywatnej kliniki dermatologicznej we wrocku (derma-puls) kolejki są tam 2-miesięczne i za wizytę trzeba wybulić jedyne 2 stówki.. Słyszał ktoś z Was o niej? (dr Kaniowska)
udanego dłuższego weekendu
(i tak jestem w pracy ale luz jest, więc napisać coś mogłam)
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:00   #1414
olenkah
Raczkowanie
 
Avatar olenkah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 129
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość


zdjęcia bez 'tunningu' zrobione podczas juwenaliowego koncertu
pieknie wygladasz!!! super buzka. naprawde zadnych sladow tradziku. Gratuluje bardzo!!!!
olenkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:46   #1415
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
No ja tez o tym ze Roa jest lepsze niz izotek przeczytalem na forum dermatologicznym....wie c ja juz nie wiem...Kupie Roa w anglii..wyjdzie mnie duzo taniej niz Izotek w Polsce...

Tylko ze zobacz jakie sie zdarzaja powiklanie w USA...ja czytałem ze jakiejs babie wyłaczyły sie po prostu nerki podczas terpii...innej znowu wątroba strasznie sie zniszczyła...takich przypadków jest mnóstwo..
no właśnie... i tam najwięcej jest prób samobójczych.... ale nie dziwię się, przy takiej końskiej dawce.....
Jeżeli możesz kupić Roa taniej to pewnie.... u nas Roa jest wciąż bardzo drogie , bo ok. 200 zł.... Ja wierze mojemu lekarzowi, nie darmo jest profesorem dermatologii i to w wieku 45 lat....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:48   #1416
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez espera Pokaż wiadomość
Moja dermatolog mówi że jeżeli bierze się wiekszą dawkę dzienną, to ryzyko nawrotów jest mniejsze. Ja na razie biorę 40mg dziennie, z tego co mi mówiła na początku może spróbujemy 60mg.
Hateme4 - współczuje i trzymam kciuki żebyś jak najszybciej mógł juz na zawsze zapomnieć o tym
pisze o tym w ulotce izoteku:
"Jeśli pacjent nie toleruje zaleconej dawki, lekarz może kontynuować leczenie przy niższych dawkach, co powoduje konieczność wydłużenia terapii i zwiększa ryzyko nawrotów."

nie miną tydzień a ja już mam przesuszoną skórę:/ najgorsze jest to że nie moge nic z tym zrobić, bo przecież peelingu nie można, a kremów zabroniła mi dermatolog... poza tym wysyp mnie chyba nie ominie, już sie zaczyna...
__________________


Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych



rose87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 20:51   #1417
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Hateme wspólczuję i życzę wytwałości.

Ja biorę izo od 5 stycznia - wyjadłam 19 tabletek po 20 mg. Moja kuracja ma trwać przy takiej dawce 11 miesięcy. Sama nie wiem czy zdecyduję się na zwiększenie dawki, aby skrócić czas trwania kuracji. Moja dermatolog powiedziała, ze przy większej dawce bywają silniejsze skutki uboczne, ale nic mi nie mówiła o zwiększeniu ryzyka nawrotów przy nisiej dawce - może w ulotce mają na myśli mniejszą dawkę od 20 mg? Muszę jutro doczytać w ulotce!
Po 19 dniach z izo bardzo przesusza mi się skóra. Usta muszę co chwila nawilżać a i tak pękają. Buzia strasznie wysuszona, smaruję na nosc kremem Emolium.
Pryszcze pojawiają się sporadycznie. Jeden trafił się taki gulkowaty i go zmasakrowałam, a teraz kilka dni chodzę ze strupem na twarzy

Limonatka i martina@ pięknie wyglądacie

martina@ mam do ciebie pytanie. Fajnie, ze zmnieniłaś swoje podejście, ze dbasz o siebie, tak trzymaj. Pisałaś że stosujesz dietę, czy ktoś Ci ją polecił, czy po prostu unikasz pewnych rzeczy jak fast foody. Czy możesz coś więcej na temat tej diety napisać?
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 18:08   #1418
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Hej dziewczyny.
Tak sobie wlasnie myśle i mysle o tym moim leczeniu (Boze zeby w wieku 17 lat nie myslec o czyms typu. chlopcy , ciuchy ) i zastanawiam sie

Czy to,ze biore diane 35 i mam zaleczoną buzię bedzie miało wpływ przy tym WYSYPIE? ( nie zakladam,ze bede go miala, ale strasza ,ze bedzie)?

bo kurcze nie chce popsuc tego efektu na ktory tyle pracowalam, ale wezme to na pewno bo nie bede brała w nieskonczonosc anty i nadal cos sie pojawia.. : /

Pomóźcie mi , bo jestem taka zagubiona i sie boje ;(
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 18:47   #1419
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

_eLeKtrodo_ ja co prawda chyba najkrócej biorę izo na tym forum. Też miałam mnóstwo wątpliwości, strachu, które skutki uboczne mnie dopadną. Teraz biorę i mam nadzieję, ze będzie ich jak najmniej. Liczę się z tym tez, ze jak się pojawia, to jestem na nie przygotowana. Jest to koszt pozbycia się trądziku. Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje więc róznie moze być. Ja decydując się na to walkę o ładną cerę, wiem, ze nie będzie łatwo, ale chcę ją wygrać !!!
Najlepszym i naocznym przykładem są zdjęcia Limonatki i Martiny
Pozdrawiam
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 19:21   #1420
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Ja uwazam ze branie Izoteku sie opłaca.Ja ciesze sie z tego ze przezyłem prawie rok z ładną skóra i decyduje sie na powtorzenie kuracji,bo tylko izotek daje takie efekty.Fakt ze majac teraz nawrót załamany jestem troche...ale zaczynam myslec pozytywnie...Trzeba sie jakos trzymac i zwalczyc to cholerstwo!!!
__________________
Bum..Bum...
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 20:34   #1421
olenkah
Raczkowanie
 
Avatar olenkah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 129
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
Ja uwazam ze branie Izoteku sie opłaca.Ja ciesze sie z tego ze przezyłem prawie rok z ładną skóra i decyduje sie na powtorzenie kuracji,bo tylko izotek daje takie efekty.Fakt ze majac teraz nawrót załamany jestem troche...ale zaczynam myslec pozytywnie...Trzeba sie jakos trzymac i zwalczyc to cholerstwo!!!
mysl pozytywnie!! z tego co mi powiedziala derma, to 2 kuracja jest juz calkowicie skuteczna!!! pozytywne myslenie to podstawa kazdego leczenia!!! jestem z Toba!!!
olenkah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 20:36   #1422
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

hateme4 cieszę się, ze tak piszesz! Trzymam za Ciebie kciuki!!!
Wszyscy musimy myślęć pozytywnie
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 20:37   #1423
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez espera Pokaż wiadomość
Moja dermatolog mówi że jeżeli bierze się wiekszą dawkę dzienną, to ryzyko nawrotów jest mniejsze. Ja na razie biorę 40mg dziennie, z tego co mi mówiła na początku może spróbujemy 60mg.
Hateme4 - współczuje i trzymam kciuki żebyś jak najszybciej mógł juz na zawsze zapomnieć o tym
strasznie duża dawka.... ja już przy zmianie dawki z 20 mg na 40 mg źle się czułam, chociaż potem już było lepiej a co dopiero jakbym miała wziąć 60 mg......
Mam nadzieje, że będziesz miała dobre samopoczucie....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 20:48   #1424
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

http://www.acne.org/messageboard/ind...pic=87675&st=0

polecam..
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 21:06   #1425
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość

martina@ mam do ciebie pytanie. Fajnie, ze zmnieniłaś swoje podejście, ze dbasz o siebie, tak trzymaj. Pisałaś że stosujesz dietę, czy ktoś Ci ją polecił, czy po prostu unikasz pewnych rzeczy jak fast foody. Czy możesz coś więcej na temat tej diety napisać?

dieta która 'sprzyja' pojawianiu sie roznych rzeczy. Juz niby udowodniono, ze jedzenie nie ma wplywu na wyglad skory, ale ja tam sobie dmucham na zimne nie jem smazonego, ostrego i slodkiego pelnoziarniste pieczywo, warzywa i owoce, duzo zup i WODA WODA WODA. Trzeba znalezc ujscie wydzielania sie toksyn z oganizmu! a najlepiej niech to bedzie droga ukladu wydalniczego niz np skora
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 10:26   #1426
espera
Raczkowanie
 
Avatar espera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 442
GG do espera
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
strasznie duża dawka.... ja już przy zmianie dawki z 20 mg na 40 mg źle się czułam, chociaż potem już było lepiej a co dopiero jakbym miała wziąć 60 mg......
Mam nadzieje, że będziesz miała dobre samopoczucie....
Dziękuję Przy zmianie z 20 na 40 na szczęście było ok
__________________
life is a series of mishaps but every now and then one of those mishaps goes wrong and things turn out well


espera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 17:19   #1427
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

A ja przy 50 mg czyłam się tak samo jak przy 10 mg Ciekawe czy der a odważyłaby się przepisać coś jeszcze mocniejszego. Obecnie biorę 20 mg dziennie. Myśle że to już końcówka.... Od 2 tygodni nie miałam żadnego pryszcza PIERWSZY RAZ od tak długiego czasu!!!
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 19:57   #1428
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Olinka23 Pokaż wiadomość
A ja przy 50 mg czyłam się tak samo jak przy 10 mg Ciekawe czy der a odważyłaby się przepisać coś jeszcze mocniejszego. Obecnie biorę 20 mg dziennie. Myśle że to już końcówka.... Od 2 tygodni nie miałam żadnego pryszcza PIERWSZY RAZ od tak długiego czasu!!!
ja podobnie, najwyższą moją dawką było 40 mg ale czułam się tak samo jak przy 10 mg dlatego chciałabym więcej i dłużej.. jak rozmawiałam wczoraj z rodzicami o tym, że chciałabym dalej tą kurację ciągnać, że boję się, że derma będzie mi chciała juz przerwać, mimo że nie wyjadłam wszystkiego, to mama się zaczęła martwić o moją wątrobę i powiedziała "lepiej chyba miec pryszcze ale zdrową wątrobę, prawda?" co mnie zdenerwowało, bo ja wolę mieć ładną twarz już tyle się nacierpiałam z jej powodu... nie mogę sobie wyobrazić, że np. znowu będzie mi się świeciła twarz czy będę spedzała pół godziny na maskowanie trądziku
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 21:38   #1429
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
dieta która 'sprzyja' pojawianiu sie roznych rzeczy. Juz niby udowodniono, ze jedzenie nie ma wplywu na wyglad skory, ale ja tam sobie dmucham na zimne nie jem smazonego, ostrego i slodkiego pelnoziarniste pieczywo, warzywa i owoce, duzo zup i WODA WODA WODA. Trzeba znalezc ujscie wydzielania sie toksyn z oganizmu! a najlepiej niech to bedzie droga ukladu wydalniczego niz np skora
Martinka dzięki za odpowiedź
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 07:10   #1430
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Kilka dni mnie nie było, a tu na forum takie nieciekawe posty. Ta możliwość nawrotu, o której piszecie strasznie zaczyna mnie niepokoić. Co jeśli to cholerstwo wróci? Na następną kurację w najbliższym czasie na pewno się nie zdecyduję, bo w przyszłym roku chciałabym postarać się o dzidziusia.

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
strasznie duża dawka.... ja już przy zmianie dawki z 20 mg na 40 mg źle się czułam, chociaż potem już było lepiej a co dopiero jakbym miała wziąć 60 mg......
Mam nadzieje, że będziesz miała dobre samopoczucie....
Ja miałam tak samo. 40mg dziennie to dla mnie za dużo było (co drugi dzień spokojnie tolerowałam). Teraz przy dawce 20mg czuję się dobrze. Oczy nie szczypią i nie swędzą. Jeszcze 3 tyg. i koniec...
Chociaż wydaje mi się, że twarz zaczyna mi się szybko przetłuszczać
Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
ja podobnie, najwyższą moją dawką było 40 mg ale czułam się tak samo jak przy 10 mg dlatego chciałabym więcej i dłużej.. jak rozmawiałam wczoraj z rodzicami o tym, że chciałabym dalej tą kurację ciągnać, że boję się, że derma będzie mi chciała juz przerwać, mimo że nie wyjadłam wszystkiego, to mama się zaczęła martwić o moją wątrobę i powiedziała "lepiej chyba miec pryszcze ale zdrową wątrobę, prawda?" co mnie zdenerwowało, bo ja wolę mieć ładną twarz już tyle się nacierpiałam z jej powodu... nie mogę sobie wyobrazić, że np. znowu będzie mi się świeciła twarz czy będę spedzała pół godziny na maskowanie trądziku
Uważam podobnie jak Ty... lepiej mieć ładną twarz... wątroba niestety poszłaby na drugi plan
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 09:22   #1431
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Ja też wolę 'poświęcić' wątróbkę w zamian za zdrową i ładną twarz.. Na podstawie chorej wątroby nikt nie będzie mnie oceniał, a na podstawie twarzy niestety tak...
Wiecie co, to naprawdę przykre, że w młodym wieku trzeba martwić sie takimi rzeczami.... a inne osoby dramatyzują z powodu jednego małego pryszczyka..
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 12:46   #1432
julia1612
Raczkowanie
 
Avatar julia1612
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Jakby jakas osoba postronna przeczytała te słowa "wole mieć zdrową twarz niż wątrobe" to by się chyba w głowe popukała. A tu wszyscy wiedza o co chodzi i zgadzaja się z tym
julia1612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 13:26   #1433
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

właśnie zgadzamy sie chyba jak jeden mąż. moja mama juz marudzi, wystarczy jak powiem, że cos mnie tam boli ona od razu "jeszcze będziesz cierpieć przez te leki" ale bez nich też bym cierpiała i na razie cierpię dalej nie wiem co z tym moim przypadkiem jest, ale boje sie coraz bardziej..
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 16:34   #1434
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

No dokłanie.Jak powiedzialem mamie ze zdecydowałem sie na ponowną kuracje Izotekiem,to ta od razu,że wątroba mi siądzie,ze tak ją zniszcze ze w wieku 30 lat umre bo bede mial uszkodzoną wątrobe(ona oczywiscie dramatyzuje..heh)..Ja chyba juz wole umrzec z ładną buzią w wieku 30 lat niz zyć pryszczaty!!!

A tak ogolnie bardzo dziekuje wam za słowa wsparcia!!Kochane jestescie:cmo k:
__________________
Bum..Bum...
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 18:37   #1435
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Czy Wam też lekarz mówił coś o retinoidach zewnetrznych po skończonej kuracji Akne ?
Ja coś sobie przypominam, jak na chyba drugiej wizycie coś mi o tym mówił.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 18:50   #1436
olenkah
Raczkowanie
 
Avatar olenkah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 129
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

mi nic nie mowila o zewnetrznych, wiec nie bede ich stosowac.
sluchajcie wzrok mi siadl straszliwie. Czy w okularach, czy bez widze tak samo beznadziejnie. Myslicie, ze izotek ma na to, az taki wplyw?? moja derma powiedziala, ze raczej nie powinien, ze to raczej tylko po zmroku sie zle widzi. Ale ja juz nie moge funkcjonowac normalnie z tymi oczami. samochodem boje sie jezdzic (ale jezdze, wiec uwaga :P ) Czy myslicie, ze okulista mi doradzic, czy teraz zmieniac szkla na mocniejsze, czy poczekac?? a moze Wy tez macie taki problem?
olenkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:01   #1437
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

olenkah ja mam też problem ze wzrokiem - strasznie mi się pogorszył, ale po kuracji mam nadzieję, że wróci do normy (lekarka się zdziwiła jak jej powiedziałam, że gorzej widzę ).
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:10   #1438
olenkah
Raczkowanie
 
Avatar olenkah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 129
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

azzis, a moze nam sie zbieglo tylko pogorszenie wzroku z braniem izo?? nie wiem, moze pojde do okulisty i sie zapytam, czy to minie, czy nie. chyba okulista powinien wiedziec, czy nie wierzyc w naszych okulistow
olenkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:20   #1439
obłoczek
Raczkowanie
 
Avatar obłoczek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 281
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Też się trochę podłamałam... Dobiłam już do dawki 130 mg/kg a cera nadal nie jest nieskazitelna. Co prawda pryszcze nie wyskakują mi już od kilku miesięcy, ale pozostałości trądziku nie wygoiły się całkowicie A może niepotrzebnie się martwię
Chciałabym jeszcze łykać Akne przez kolejny miesiąc żeby dobić do maksymalnej dawki. Może poprosze też o coś mocniejszego "na zewnatrz" bo teraz używam tylko papki z metronidazolem.
__________________

Wszyscy chcą rozumieć malarstwo, dlaczego nie próbują zrozumieć śpiewu ptaków? (Pablo Picasso)
obłoczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:22   #1440
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Ja mam też problemy z oczami, ale dopiero teraz pod koniec kuracji. Wcześniej tylko miałam czerwone, teraz może nie to, że gorzej widze, ale szybciej oczy się męczą i mam często mglisty obraz....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.