sztywne końcówki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-18, 12:46   #1
Magdawolanin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 7

sztywne końcówki


5 miesięcy temu zrobiłam sobie styling ale,że mi się nie podobało to włosy prostowałam. Moje naturalne zawsze ładnie się kręciły ,a teraz mam poprostu sztywne i wygląda to tak jakbym miała szczotke zamiast włosów. Dlaczego tak się stało i czy są szanse, że znowu zaczną się naturalnie kręcić. Bardzo proszę o pomoc.
Magdawolanin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 17:49   #2
meren_re
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1
Re: sztywne końcówki

hmm.. nie jestem fryzjerką... ale moim zdaniem na pewno masz jakaś szanse, chociaż zrobilam duża krzywde włosom. mi zawsze babcia radziłą, abym do spłukiwania używalam wody z cytryną, bo dzieki niej wlosy ssą lsniące i zamykają sie ich łuski. ja ostatnio odkryłam mleczko nawilżające firmy CIEN. i musze powiedziec, ze ten tani kosmetyk jest naparwde dobry. podczas zimy moje włosy są suche, a dzieki temu mleczku są błyszczące, gładkie i łądnie się układają. wogule włosy zapewne masz pzresuszone, moze powinnaś umyć je czsami żółtkiem kuzrego jaja z podgrzaną lekko oliwa z oliwek lub samym jajkiem. to wzmacnia włosy. powinnas na pewno stosować preparaty nawilżajace, no i moze podciecie końcówek by ulżyło wlosom???
meren_re jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 20:57   #3
Magdawolanin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 7
Re: sztywne końcówki

dziękuje ci bardzo za odpowiedz. Tak właśnie robie maseczki z jajka i odzżywki do włosów ale to jeszcze mało pomaga.Nie wiem będe próbować dalej
meren_re napisał(a):
> hmm.. nie jestem fryzjerką... ale moim zdaniem na pewno masz jakaś szanse, chociaż zrobilam duża krzywde włosom. mi zawsze babcia radziłą, abym do spłukiwania używalam wody z cytryną, bo dzieki niej wlosy ssą lsniące i zamykają sie ich łuski. ja ostatnio odkryłam mleczko nawilżające firmy CIEN. i musze powiedziec, ze ten tani kosmetyk jest naparwde dobry. podczas zimy moje włosy są suche, a dzieki temu mleczku są błyszczące, gładkie i łądnie się układają. wogule włosy zapewne masz pzresuszone, moze powinnaś umyć je czsami żółtkiem kuzrego jaja z podgrzaną lekko oliwa z oliwek lub samym jajkiem. to wzmacnia włosy. powinnas na pewno stosować preparaty nawilżajace, no i moze podciecie końcówek by ulżyło wlosom???

meren_re napisał(a):
> hmm.. nie jestem fryzjerką... ale moim zdaniem na pewno masz jakaś szanse, chociaż zrobilam duża krzywde włosom. mi zawsze babcia radziłą, abym do spłukiwania używalam wody z cytryną, bo dzieki niej wlosy ssą lsniące i zamykają sie ich łuski. ja ostatnio odkryłam mleczko nawilżające firmy CIEN. i musze powiedziec, ze ten tani kosmetyk jest naparwde dobry. podczas zimy moje włosy są suche, a dzieki temu mleczku są błyszczące, gładkie i łądnie się układają. wogule włosy zapewne masz pzresuszone, moze powinnaś umyć je czsami żółtkiem kuzrego jaja z podgrzaną lekko oliwa z oliwek lub samym jajkiem. to wzmacnia włosy. powinnas na pewno stosować preparaty nawilżajace, no i moze podciecie końcówek by ulżyło wlosom???
Magdawolanin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-20, 18:33   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: sztywne końcówki


prawdopodobnie Twoje włoy sie przesuszyły przez tan zabieg, powinnas je je odzywic maskmi do wlosow zniszczonych i odzywkami gleboko nawilzajacymi, w Tojej sytuacji oliwa i zoltko raczej nie pomoze a moze nawet je obciazyc,
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-21, 21:16   #5
Magdawolanin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 7
Re: sztywne końcówki

dziękuje Pani bardzo za odpowiedz. Tak zrobie postaram się ja nawilżyć może to je odżywi.
Magdawolanin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-22, 23:45   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: sztywne końcówki

sprawdz na KW napewno znajdziesz cos fajnego , ja moge Ci polecic, kosmetyki nawilazajace i regenerujace z firmy RENEE BLANCHE, do kupienia w sklepach fryzjerskich lub salonach
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.