HISZPAŃSKA MUCHA- czy ktoś to zna? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-06, 20:30   #31
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: HISZPANSKA MUCHA- czy ktos to zna?

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek
chyba seksu
W każdym razie "to coś" działało, bo zachowywał się dziwnie, a nie wiedział, ze coś mu dodali do piwa.
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 11:35   #32
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka
Dot.: HISZPANSKA MUCHA- czy ktos to zna?

" Muszka hiszpanska jest paskudnym i niebezpiecznym srodkiem. Dziala w rzeczywistosci ale jak. I jakim kosztem. inaczej kantaryda, wytwarzana jest z suszonych owadow (...). Skladnik odpowiedzialny za pobudzenie nosi nazwe kantarydyny. Jest to trucizna. (....) Wywoluje stan zapalny, ktory moze sie szerzyc i obejnowac pecherz, powodujac czeste oddwanie moczu z uczuciem parcia i bolem. W duzych dawka kantarydyna powduje bole brzucha i uszkodzenie nerek, nwet ze wstrzasem (...). Mucha hiszpanska to konski srodek. Prawie doslownie: kantarydyny podawano poczatkowo buhajom zarodowym, ktore nie chcialy kryc. (....).
Mimo, to kantarydyny nie stracily popularnosci jako afrodyzjaki. Byc moze dlatego, ze uszkozenia pojawiaja sie stosunkowo pozno i delikwent nie kojarzy ich z prawdziwa przyczyna. Strzezcie sie muszki hiszpanskiej: jest ona zagrozeniem dla zdrowia "

cytat z ksiazki: Dorothy Baldwin " Zdrowie seksualne mezczyzn".
Co prawda to co napisalam wyzej odnosi sie mezczyzn, ale mysle, ze analogicznie jest w stosunku do kobiet.

powodzenia
istotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 12:51   #33
babylove
Przyczajenie
 
Avatar babylove
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13
Dot.: HISZPANSKA MUCHA- czy ktos to zna?

O ludzie!!!
Co ja się tu naczytałam...
Po pierwsze Hiszpańska Mucha lub też środek o podobnym działaniu Cantaris(chyba, mąż zawsze kupuje) można nabyć w sexschopie. Być może ma jakieś uboczne niepożądane działanie ale powiem tak ,używany z TŻ tego raz na jakiś czas i jest wszystko ok.
Zapewniam, nic złego się nie dzieje. Środek POTĘGUJĄCY podniecenie. Nie można nikogo zgwałcić dodając „po cichu”. Mało tego przedawkowany (wg ulotki max-15 kropelek) odnosi odwrotny skutek tz. usypia-znudza..
Nie polecam „popersa”srodka który się wdycha, nam się kręciło w głowach po powąchaniu..
Pozdrawiam
__________________
Nigdy nie mów nigdy...........
babylove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 13:51   #34
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: HISZPANSKA MUCHA- czy ktos to zna?

hiszpanskamucha o ktorej Wy piszecie to delikatny srodek, ale jest tez hiszpanska mucha w tabletkach z duza domieszka narkotyku, ludzie po tym slupy uliczne gwalcili
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:54   #35
Cannella
Raczkowanie
 
Avatar Cannella
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 195
Dot.: HISZPANSKA MUCHA- czy ktos to zna?

Hiszpańska mucha to jeden wielki shit! Nic nie daje! Nic nic nic ! !
Dziwnie się po niej czułam, mój TŻ też .. . Nie polecam.
Cannella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 23:10   #36
Lorien88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: HISZPANSKA MUCHA- czy ktos to zna?

Też jestem ciekawa hiszpańskiej muchy

A co do Poppersów, jest to środek rozluźniający mięśnie, do kupienia w sex shop'ach (nie jestem pewna czy w Polsce dozwolony - ze względu na częste stosowanie go jako używki), używany głównie przez homoseksualistów płci męskiej ;]
Lorien88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 20:11   #37
netway
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: HISZPANSKA MUCHA- czy ktos to zna?

[reklama]

Edytowane przez sublime
Czas edycji: 2014-10-15 o 14:34
netway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 14:58   #38
Estera1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: HISZPANSKA MUCHA- czy ktos to zna?

[reklama]

Edytowane przez sublime
Czas edycji: 2014-10-15 o 14:34
Estera1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 05:48   #39
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: HISZPANSKA MUCHA- czy ktos to zna?

Słyszałam o tym, koleżanki kiedyś kupiły i nic się nie działo ;]
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 07:02   #40
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: HISZPANSKA MUCHA- czy ktos to zna?

Cytat:
Napisane przez ...:::Desire:::... Pokaż wiadomość
Podobno istnieje cos takiego jak hiszpanska mucha i podobno doprowadza czlowieka do euforii, orgazm gwarantowany i to nie jeden, dolewa sie kilka kropel do napoju i nie mozna zapanowac nad swoim porzadaniem... czy to prawda? Czy to jest zdrowe, czy ma jakies skutki uboczne? Widzialam cos takiego na allegro.
Tak, Silne działanie.....psychologic zne
Jeśli sama sobie wlejesz kilka kropel do napoju to owszem, wmówisz sobie, że to działa. Podobne działanie ma każdy afrodyzjak- wiele tu zalezy od woli przyjmującego i jego przekonania o skuteczności danego specyfiku.

Natomiast dolewanie Muchy do napoju niczego nieświadomej osoby nic nie da. Pomijam już fakt, że dolewanie czegokolwiek do czyjegoś napoju jest nielegalne.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 23:29   #41
Sabrina69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4
Dot.: HISZPANSKA MUCHA- czy ktos to zna?

W dużej mierze hiszpańska mucha działa na zasadzie efektu placebo. Mając świadomość przyjęcia jakiegoś środka, który z założenia ma nas zachęcić do flirtu czego następstwem ma być odbycie stosunku, powoduje, że nastawiamy się pod tym kątem i chcąc nie chcąc samo myślenie wyzwala w nas wiele sprzyjających myśli, które powodują, że środek "zaczyna działać". A o to chyba chodzi!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-05-15 o 08:37 Powód: link
Sabrina69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-12, 08:26   #42
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: HISZPANSKA MUCHA- czy ktos to zna?

Hiszpańskiej muchy nie brałam, po poppersie czułam się strasznie dziwnie, no do pociagu seksualnego to mi było daleko, piłam za to zwykłą herbatę z domieszką rozgrzewających ziół (przepisy na rozgrzewajace zimowe herbatki z cynamonem, imbirem, goździkami itp.) no i coś tam czułam, takie przyjemne mrowienie ; )
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 22:27   #43
Sabrina69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4
Dot.: HISZPANSKA MUCHA- czy ktos to zna?

Krople"muchy" działają w dużej mierze na podświadomość każdego człowieka. Wiele osób twierdzi, że naprawdę działa. Jest wielu sceptyków i osób pozytywnie wypowiadających się na jej temat. Jeżeli na kogoś działa hiszpańska mucha , to czemu nie. Zasada jest jedna. Trzeba samemu spróbować, żeby mieć wyrobioną jakąkolwiek opinie

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-05-15 o 08:37 Powód: link
Sabrina69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 13:29   #44
supermodel_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: HISZPANSKA MUCHA- czy ktos to zna?

Jaka much to dobre dla młodzieży do zabawy. Oto przepis na udany sex.
Siadam sobie w weekend wieczorem ze swoja żoną gdy dzieci już śpią, otwieramy wino, drinki lub wódkę (wściekłe psy) i rozwalamy się na kanapie przed telewizorem. Popijamy, rozmawiamy i oglądamy (coś tam leci mało ważne). Po 1 godzinie zaczyna lekko szumieć w głowie więc zaczynają się pieszczoty, całowanie , przytulanie oraz czułe słówka i komplementy (otwarte, prawdziwe i odważne). Później żona na mnie siada i powoli zaczynam ją penetrować i czule pieścić ustami po szyi i piersiach nie zapominając o popijaniu alkoholu. Potem przenosimy się do sypialni, żona zakłada coś naprawdę sexy i zaczyna się zabawa: kajdanki , pętanie sznurem i klapsy, potem długi i ostry oral no i finał sex lub anal mocny i szybki. Czasem żona siada na mnie pęta ręce lub trzyma, w usta wkłada mi swoje zdjęte majtki i jedzie aż do bólu. Tak się bawimy z 4 godziny i bez muchy. Miłość i dobra zabawa co tydzień i alkohol robią swoje. Polecam wszystkim i bez muchy i innych specyfików choć sex zabawki są i to spore ale to już inna historia.
A jak słyszę że ktoś ma problem i szuka ratunku w muchach to znaczy że nie potrafi rozkręcić dobrej zabaw, trochę chęci i masz swoją żonę przy sobie przez całe życie i nie szuka uciech u kolegów.
supermodel_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 09:29   #45
trams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: HISZPANSKA MUCHA- czy ktos to zna?

Pozwolę sobie zapytac w tym temacie. Nie będę zakładała innego. Chciałabym przetestować sobie hiszpańska muche ale widze,że rozbieżność cen jest dość spora. Na allegro i w sklepach internetowych. Produktów jest dość sporo. Jak rozpoznać, która hiszpańska mucha jest ta prawdziwą?
trams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 09:28   #46
chances
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 159
Dot.: HISZPANSKA MUCHA- czy ktos to zna?

Cytat:
Napisane przez trams Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie zapytac w tym temacie. Nie będę zakładała innego. Chciałabym przetestować sobie hiszpańska muche ale widze,że rozbieżność cen jest dość spora. Na allegro i w sklepach internetowych. Produktów jest dość sporo. Jak rozpoznać, która hiszpańska mucha jest ta prawdziwą?
Sex Elixir. Z tego co wiem to jest to jedyny środek na rynku, który jest dopuszczony do obrotu przez państwowy nadzór farmaceutyczny. Innych bałabym sie stosować bo nie wiadomo co w sobie zawierają.
chances jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 14:57   #47
mareky
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 36
Dot.: HISZPAŃSKA MUCHA- czy ktoś to zna?

Takie coś znam tylko z opowiadań i filmów.
mareky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 15:33   #48
ilona872
Raczkowanie
 
Avatar ilona872
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 275
Dot.: HISZPAŃSKA MUCHA- czy ktoś to zna?

ja myślę że każdy środek używany w nadmiarze może być szkodliwy. Ale z umiarem. Wiele osób tutaj pisze że hiszpańska mucha może powodować jakieś choroby, że to toksyna. Ile z was pali i pije alkohol ?
__________________
moja sygnaturka
ilona872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 05:25   #49
ramona28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 222
Dot.: HISZPAŃSKA MUCHA- czy ktoś to zna?

Tak się składa, że również używałam tego środka
Mam na myśli hiszpańską muchę (lub inna nazwa sex elixir - ale hiszpańska mucha brzmi dla mnie bardziej swojsko).
Ma pozytywny wpływ na poziom libido. Mówiąc wprost, bardziej się po nim chce Wrzucam skład w załączeniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160614_062112.jpg (128,9 KB, 55 załadowań)
ramona28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 09:04   #50
chances
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 159
Dot.: HISZPAŃSKA MUCHA- czy ktoś to zna?

Cytat:
Napisane przez ilona872 Pokaż wiadomość
ja myślę że każdy środek używany w nadmiarze może być szkodliwy. Ale z umiarem. Wiele osób tutaj pisze że hiszpańska mucha może powodować jakieś choroby, że to toksyna. Ile z was pali i pije alkohol ?
Nie sądzę aby sex elixir mógł zaszkodzić. Sama zanim zdecydowałam się na przyjmowanie dokładnie zapoznalam się ze skladem bo wolałam wiedzieć co przyjmuję. I w skladzie są same ziołowe składniki ( ba - wręcz obawiałam się,że przez to nie będzie działało). Na szczęscie jednak nie była to strata kasy bo okazało sie,ze środek ma bardzo dobre działanie.
chances jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 07:48   #51
tamrysi
Raczkowanie
 
Avatar tamrysi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 98
Dot.: HISZPAŃSKA MUCHA- czy ktoś to zna?

Hiszpańska mucha - znam ten środek i stosuję i muszę powiedzieć, że jest całkiem wydajny mimo małej buteleczki. Ma taki charakterystyczny smak - ale przyjemny. Rozpala zmysły
Może nie jest najtańszy, bo buteleczka (taka jak ta ze zdjęcia podanego wyżej przez koleżankę) kosztuje około 50 zl, ale wydajny.
tamrysi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 09:26   #52
chances
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 159
Thumbs down Dot.: HISZPAŃSKA MUCHA- czy ktoś to zna?

Wydajny jest bardzo . Tto przyznaję. Kupiliśmy sobie buteleczkę jakieś pól roku temu i jeszcze mamy 2/3 buteleczki. Nie wiem w sumie kiedy to zuzyjemy. Chociaż teraz kupiłabym pewnie pakiecik dwóch buteleczek bo jak widziałam to w sklepach dwie buteleczki są obecnie praktycznie w cenie jednej. My jak kupowaliśmy to nie widzieliśmy tej ceny.
chances jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 11:58   #53
jagnapik
Raczkowanie
 
Avatar jagnapik
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 149
Dot.: HISZPAŃSKA MUCHA- czy ktoś to zna?

Cytat:
Napisane przez chances Pokaż wiadomość
Wydajny jest bardzo . Tto przyznaję. Kupiliśmy sobie buteleczkę jakieś pól roku temu i jeszcze mamy 2/3 buteleczki. Nie wiem w sumie kiedy to zuzyjemy. Chociaż teraz kupiłabym pewnie pakiecik dwóch buteleczek bo jak widziałam to w sklepach dwie buteleczki są obecnie praktycznie w cenie jednej. My jak kupowaliśmy to nie widzieliśmy tej ceny.
Też znam ten środek. Rzeczywiście dobry jest jeżeli chodzi o te sprawy.
Coś tam kosztuje, ale jak udało mi się dowiedzieć, w czasach kiedy jeszcze dokładnie go sprawdzałam wynika z faktu, że dopuszczenie do obrotu jest sprawą trudną. Te wszystkie pozwolenia i certyfikaty. No ale chodzi w końcu o nasze bezpieczeństwo
jagnapik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 23:06   #54
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: HISZPAŃSKA MUCHA- czy ktoś to zna?

Czy w ogole to działa od razu? jak czzesto mozna to stosowac?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 05:42   #55
chances
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 159
Dot.: HISZPAŃSKA MUCHA- czy ktoś to zna?

Działa. Możesz stosować kiedy Ci się podoba. Raz czy dwa razy w tygodniu.
Wrzucam zdjęcie opakowania. Masz tam skład i info jak wygląda w praktyce. Kupuj z pewnych źródeł, czyli odpuść sobie allegro. Sprawdź np na intymnosc pl. Tam nawet na tym opakowaniu na dole jak się przyjrzysz to jest info, że oni są dystrybutorem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160712_063558.jpg (98,2 KB, 90 załadowań)
chances jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 12:38   #56
carbonixrr
Przyczajenie
 
Avatar carbonixrr
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: HISZPAŃSKA MUCHA- czy ktoś to zna?

Nie chce mi się w to jakoś wierzyć, że kilka kropel powoduje taki efekt. Warto to kupić?
carbonixrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 21:33   #57
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: HISZPAŃSKA MUCHA- czy ktoś to zna?

na jakiej zasadzie to działa unerwia ? czy jak.
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 09:30   #58
prosshh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: HISZPAŃSKA MUCHA- czy ktoś to zna?

Tabletki na zwiększenie libido u kobiet - https://euhealth24.com/pl/drug/lovegra Na mnie działa bardzo fajnie podnosi mi ochotę na seks i potęguje doznania.

Edytowane przez prosshh
Czas edycji: 2024-04-16 o 11:43
prosshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 09:25   #59
violacrd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 15
Dot.: HISZPAŃSKA MUCHA- czy ktoś to zna?

Ponawiam pytanie. Na jakiej zasadzie działa ten środek ? Zwieksza unerwienie czy jak?
violacrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 10:59   #60
esteme
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 63
Dot.: HISZPAŃSKA MUCHA- czy ktoś to zna?

Coś w ten deseń. Po prostu masz wiekszą ochotę. Ale pamiętaj, że jak nie będzie nastroju to nawet Ci hiszpańska mucha nie pomoze. Musi Ci się jednak chcieć trochę uprawiać seks. Tak wiec polecam przygotować otoczenie, ładna pościel, świece i te sprawy Hiszpańska mucha to ukoronowanie/
esteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-16 02:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.