Co sprawia, że kobita uważana jest za ladacznicę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-16, 13:04   #1
wonderwomannn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Question

Co sprawia, że kobita uważana jest za ladacznicę?


Nie wiem jak z cenzurą na tym forum, dlatego nie chciałam używać brzydszych określeń. Mam 19 lat, w życiu 2 chłopaków, dziewica, ale nie mogę powiedzieć, że nie widziałam nic. Seks oralny kilka razy, ale to on częściej robił mi minetki, w sumie bardzo lubię ten sposób zaspokajania. O seksie nie myślę, bo boję się konsekwencji i wydaje mi się, że po prostu nie jestem jeszcze gotowa na robinie czegoś, przez co można urodzić dziecko. Nigdy się nie lizałam z obcymi po pijaku, bardzo mnie to odtrąca, ale zdarza się, że np. w klubie jakiś chłopak obejmie mnie w talii, zazwyczaj znajomy, ale wtedy czuję się trochę jak klubowa loszka.. Nie uważam, że kobiet, które sypiają z nowo poznanymi facetami (nie mówię o sytuacji klub, alko, toaleta) są złe czy się nie szanują. Skoro też mamy popęd seksualny i jak kobieta ma ochotę tylko na seks z kimś, to czemu ma sobie odmówić, bo nie wypada? Jak ma być prywatnie to why not? Wydaje mi się, że jednak społeczeństwo krzywo na to patrzy. Poza tym sama jak na razie w życiu bym nie poszła na coś takiego, bo czułabym się jak szmata... w sensie nie uważam, że to złe, ale sama bym tak nie robiła, bo byłoby mi z tym źle. Tak samo przez dłuższy czas czułam się źle z tym, że zabawiałam się z własnym chłopakiem, chociaż właściwie nie robiliśmy nic złego. Jestem jeszcze niedojrzała, czy serio robiłam źle?
wonderwomannn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 13:44   #2
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Co sprawia, że kobita uważana jest za ladacznicę?

jesteś niedojrzała
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 14:04   #3
Calla_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 556
Dot.: Co sprawia, że kobita uważana jest za ladacznicę?

Wydaje mi się, że za bardzo się tym wszystkim przejmujesz. Nie rozumiem jak możesz czuć się winna po co robiłaś z chłopakiem. To był(jest?) twój chłopak i nie ma kompletnie nic złego w tym, że chcecie być ze sobą jak najbliżej. Społeczeństwo może i patrzy krzywo(u mnie takie zachowanie potępiają głównie starsze panie aktywne w kołach różańcowych), ale powinnaś się kierować swoim sumieniem i robić to z czym czujesz się dobre. Gadanina obcych ludzi potrafi jedynie człowieka dobić, bo jaka byś nie była, ktoś będzie cię krytykował.
Calla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 18:05   #4
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Co sprawia, że kobita uważana jest za ladacznicę?

frustracja seksualna mężczyzn sprawia że określają takim mianem kobiety, które śmieją uprawiać seks (nie z nimi)
chęć przypodobania się facetom sprawia, że kobiety mianem "ladacznicy" określają inne kobiety
ot,tyle
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 22:47   #5
wizazowna
Raczkowanie
 
Avatar wizazowna
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 41
Dot.: Co sprawia, że kobita uważana jest za ladacznicę?

Jakbym widziała siebie rok temu!
Ja jeszcze potrafiłam sobie wmówić, że nikt mnie nie będzie przez to chciał
BZDURA! Jestem w nowym, szczęśliwym związku i facet nie ma mnie za ladacznice!
wizazowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 00:20   #6
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Co sprawia, że kobita uważana jest za ladacznicę?

Cytat:
Napisane przez wonderwomannn Pokaż wiadomość
Nie uważam, że kobiet, które sypiają z nowo poznanymi facetami (nie mówię o sytuacji klub, alko, toaleta) są złe czy się nie szanują?
Yyy, co?
Jak dziewczyna pozna atrakcyjnego faceta na ulicy lub na portalu i idzie z nim od razu do łózka to okej, szanuje się, ale jak pozna jegomościa w klubie to już ladacznica, tak? Weź się zastanów.
ogólnie zgadzam z thirky, kobieta ma prawo iść do łózka z kim chce i kiedy chce, nie wliczam tutaj zdrad jakichkolwiek, ale jeśli jest wolna i facet, którego wybiera, też (albo tak jej powiedział) to nigdy, nigdy nie zaakceptuję, że ktoś nazwie taką kobietę puszczalską. Co to w ogóle za wyrażenie.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 00:41   #7
201712242137
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 076
Dot.: Co sprawia, że kobita uważana jest za ladacznicę?

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Yyy, co?
Jak dziewczyna pozna atrakcyjnego faceta na ulicy lub na portalu i idzie z nim od razu do łózka to okej, szanuje się, ale jak pozna jegomościa w klubie to już ladacznica, tak? Weź się zastanów..
Widac są kobiety porządne i porzadniejsze xd
PS Też uważacie, że literówka w słowie "kobieta" ("kobita") w połączeniu z archaicznym zwrotem "ladacznica" brzmi jak celowy zabieg stylistyczny w tytule wątku? ^^

Edytowane przez 201712242137
Czas edycji: 2016-10-17 o 01:15
201712242137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-17, 08:29   #8
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Co sprawia, że kobita uważana jest za ladacznicę?

"Ladacznica" - żeby nie wyczaszkowało, jak rozumiem.


Mnie teraz nie obchodzi cudze życie płciowe, ale gdy miałam 19 lat, to faktycznie, dużo się o tym rozmawiało i łatwo oceniało.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 19:43   #9
Miijej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 6
Dot.: Co sprawia, że kobita uważana jest za ladacznicę?

Znajdź sobie faceta z podobnym podejściem, skoro uważasz rozpustę za normalną. Znajdą się i tacy z podobnym zdaniem.
Miijej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 07:22   #10
f23XD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: Co sprawia, że kobita uważana jest za ladacznicę?

najgorzej, to jak kobieta oddaje swoje wdzięki pod wpływem alkoholu pierwszemu lepszemu na imprezie, a potem wcale nie uważa tego za zdradę, "bo to na imprezie", najgorzej
f23XD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 13:35   #11
Coco97
Raczkowanie
 
Avatar Coco97
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 400
Dot.: Co sprawia, że kobita uważana jest za ladacznicę?

Jesteś niedojrzała jak na swój wiek.
Po pierwsze - seks w związku jest na miejscu i dziwne jest to, że masz/miałaś jakiekolwiek wyrzuty.
Po drugie - uprawiałaś tylko seks oralny, bo bałaś się ciąży.W tym wieku powinnaś wiedzieć, że są metody hormonalne gwarantujące praktycznie 0 szansę na zajście w ciąże.
Po trzecie - dla mnie określenie 'dziewica' dla kobiety, która miała oralne przygody itd. brzmi jak oksymoron
Coco97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-20, 04:02   #12
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Co sprawia, że kobita uważana jest za ladacznicę?

Zły dział. Trzeba było tę dyskusję na Intymnym napocząć, to byś miała już 10 stron żarliwej dyskusji o tym, ile centymetrów nad kolano może sięgać spódnica, żeby można było jeszcze nie uchodzić za dziewkę wszeteczną + klasyczne: dlaczego przemoc wobec kobiet jest w porządku.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 09:00   #13
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Co sprawia, że kobita uważana jest za ladacznicę?

Mnie opadło wszystko, gdy w wątku na Plotkowym, zupełnie niezwiązanym tematycznie, jeden z wizażanków stwierdził, że zjawisko slut-shaming to nic seksistowskiego, a także zachowanie normalne i zdrowe.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 14:35   #14
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Co sprawia, że kobita uważana jest za ladacznicę?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
frustracja seksualna mężczyzn sprawia że określają takim mianem kobiety, które śmieją uprawiać seks (nie z nimi)
chęć przypodobania się facetom sprawia, że kobiety mianem "ladacznicy" określają inne kobiety
ot,tyle
Brawo!!
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-20 15:35:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.