Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-05, 09:58   #1381
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Musze rozjasnić kolor.

Rummi mi palet również nie łapie włosów. Ostatnio kupiłam szamponetkę ''kasztan'' i zafarbowałam sobie spore pasmo włosów, aby zobaczyć wraz z odrostami nic mi nie złapało a trzymałam chyba z 40 minut. Tak mi się zdaje, że to sa rozjaśniacze np. Joanna, pytałam się niedawno pani w sklepie kosmetycznym, który rozjaśniacz by mi proponowała oczywiścia ten najdroższy z Loreala za 50 zł, powiedziała, że Joanna i inne firmy bardzo niszczą włosy, ale ja myślę, że to kwestia pielęgnacji wpływa na to jaką mamy później kondycję włosa.
Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 11:04   #1382
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: Musze rozjasnić kolor.

no tak Joanna pali włosy,kolezanka rozjasniała i włosy zaczeły sie dymić:P
ja chyba zainwestuje w drogi rozjasniacz i sobie je wkoncu rozjasnie,tylko nie wiem jak sie do tego zabrac bo mam długie włosy ,i nei wiem czy je dzieli na czasni,zeby wyszedł kolor mniejwiecej rowny .Bo zanim nałoz rozjasniac na całe włosy to jedne juz beda białe a drugie nie rozjasnione wcale
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 12:09   #1383
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Musze rozjasnić kolor.

A nie lepiej wybrać się do fryzjera i zapłacić trochę więcej? Przynajmniej będziesz miała równomiernie rozjaśnione oraz mniej zniszczone. W domu takie eksperymenty rzadko wychodza, to jest duże ryzyko, tym bardziej przy długich włosach.
Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-07, 11:08   #1384
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: Musze rozjasnić kolor.

w tym jest problem ze nikt sie nei chce na moich włosach tego podjąć,jedynie w gre wchodzi rozjasnianie co misiesiac po kilka pasemek,
a ja nei chce byc blondynka tylko chce miec 2 tony jasnijsze włosy.Byłam u fryzjera to zrojasnił mi tylko spod grzywki na miedziany i gorne pasma grzywki, oraz na kolor czerwony koncowki.
fajnie to wyglada tylko ze całośc włosow chcialabym miec troche jasnijszą.
Teraz sobie kupila farbe xxl do pasemek,chcialam zafabrowac sobei tą grzywke ktora mi zrobila fryzjerka i koncowki bo kolor wyblak ,a dzis czytam ze nie mzona tej farby stosowac na włosy rozjasnione,na włosy farbowane na czarwno i ciemno braozwo,na włosy czarne,na włosy w 30% siwe.
wiec nie wiem czy kłasc ja na te miedziane włosy czy nie :"P
ps. z jakiej firmy szampon koloryzujacy wychodzi fajny w kolorach czerwonych?i jaka farba?
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-07, 11:35   #1385
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Musze rozjasnić kolor.

Z tego co się orientuję to szampon koloryzujące Wella Soft Color oraz Loreal Cating dobrze wychodzą
__________________
W krzywym zwierciadle własnej egzystencji... Smutek jest drzewem a jego owocami łzy..




Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-07, 14:47   #1386
Zala
Raczkowanie
 
Avatar Zala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Nibylandia^^
Wiadomości: 49
GG do Zala
Dot.: Musze rozjasnić kolor.

Rozumiem Twój problem. Bo ja mialam 3 kolory na głowie: rudy, ciemny brąz i odrost ciemny blond. W moim mieście tez nie chcieli się tego podjąc mówili, że włosy się sfilcują i wogóle. Widać jakie zaufanie mają do swoich farb. Ja udałam się do salonu welli w mieście oddalonym o 20 km od mojego miasta, i jestem w pełni zadowolona od fryzjera wyszłam z pasemkami blond, włosy praktycznie nie zniszczone. I za jakiś czas zamierzam znów tam się udać i dokończyć efekt. Zapłaciłam 120 zł. Może poszukaj fryzjera gdzieś poza miastem ? PZdr
__________________
SaXofon ^^
Zala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-07, 15:04   #1387
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Musze rozjasnić kolor.

tez chcialabym miec jasniejsze wlosy. ale poczekam az kolor sam zejdzie pod spodem mam juz praktycznie brazowe kudełki. Bałabym sie stosowac tyle rozjasniaczy farb na raz...to przeciez tortura dla włosa
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-07, 15:22   #1388
Zala
Raczkowanie
 
Avatar Zala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Nibylandia^^
Wiadomości: 49
GG do Zala
Dot.: Musze rozjasnić kolor.

No tak tortura dla włosa. Ale teraz rozjaśniacze nie niszczą tak bardzo włosów tymbardziej te profesionalne, ja miałam farbe rozjaśniającą nakładaną. Teraz troche regeneracji i dojda do siebie. Jeny patrzac na zdjecia naprawde niczego nie żałuje. Jeśli nie czujesz sie zle w swoim kolorze i nie omijasz łazienek z daleka to odczekaj Niestety ja miałam ten problem.
__________________
SaXofon ^^
Zala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-08, 12:58   #1389
arctic monkeys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

hmm to ja dodam coś od siebie na temat dekoloryzatora Joanny ...
tak więc mialam cale czarne wlosy [wlaściwie to dalej mam,ale już nie cale :P ]
chcialam rozjaśnić wlosy i bylam przygotowana na kolor rudy po dekoloryzacji
kosmetykiem Joanny więc go wypróbowalam ...
niewiem trzymalam ponad 40 minut i moje czarne wlosy pozostaly praktycznie
takie jak przed 'dekoloryzacją' xD
w sumie efekt wyszedl ciekawy bo na górze mam takie rudawo brązowe [ chwycilo z odrostów ] i stopniowo na dól kolor jest ciemniejszy,ale zdziwilam się,że wogóle nie odbarwilo mi to tej ciemnej farby :|
a czytalam tutaj, że większość z was miala pomarańczowy kolor wlosów :P
no i teraz się poważnie zastanawiam co dalej robić z tymi moimi trudnymi wlosami , jak je rozjaśnić xD?
arctic monkeys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 19:11   #1390
patrycja_11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: Jak powrócić do naturalnego koloru włosów? (z czarnego na jaśniejszy)

Ja mam podobny problem niedawno(ok. tyg. temu) pomalowalam wlosy na ciemno-czarny i okazalo sie ze ten kolor mi w ogole nie pasuje czy jest mozliwosc powrotu do naturalnego (tez czarnego ale jasniejszego) koloru????????????? prosze o odpowiedz!!
patrycja_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-09, 21:53   #1391
rothaarige
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Witam
całe popołudnie i wieczór spędziłam na czytaniu wątków dot.koloryzacji, dekoloryzacji, etc, bo sama teraz mam z tym kłopot i chciałam jak najwięcej się dowiedzieć. najpierw jednak mam pytanie - dlaczego tak wiele osób pisze tu tak niekonkretnie? często nie ma inf o tym, jaki jest kolor przed dekoloryzacją, kiedy indziej znów jakie były odrosty przed takim zabiegiem, albo czy pod aktualną farbą w danym kolorze jest jakaś inny kolor jeszcze czy już tylko naturalny. to sprawiło, że postanowiłam jednak poprosić o radę, mimo że po przeczytaniu wszytskich postów i wejściu na wszytskie linki sama nie wiem, jak się nazywam może mnie też ktoś choć trochę pomoże? będę wdzięczna!

z natury jestem blondynką, taką bardzo jasną popielatą. od około 6 lat farbuję włosy, zawsze na rudości i miedziane - idealnie pasują w moim przypadku do charakteru, szarych oczu i piegów wiosną i latem. długo stosowałam palette, potem incydent z garnierem - miedziana czerwien, cos cudnego, tyle ze momentalnie się spierał. ostatnia rudość była firmy VOILA, podobno profesjonalna, dość droga. kolor piekny, jakbym była naturalnie ruda.

ALE na początku grudnia coś mi padło na mózg, nazywając rzeczy po imieniu, i postanowiłam choc raz w zyciu zobaczyc siebie w brązie. kolor wybrałam średni brąz z palette, miał się zmyć po 24 myciach. brąz nie okazał się sredni, a bardzo, bardzo ciemny. mija piąty miesiąc (ze tez jeszcze nie urwałam sobie głowy!), a kolor się sprał o ton może. i pojawiły się odrosty, już około 4 cm - nie wiedziałam dotąd, co z tym zrobić.

rzecz wygląda zatem tak - naturalny blond, na nim mnóstwo rudości, na wierzchu brąz i odrosty (wyglądam jak zaniedbana siwiejąca Matka Polka przysłowiowa). wydaje mi się że zapłaciłam już za swój wybryk z brązem i muszę coś wymyslić. postanowiłam, że kupię dekoloryzator Loreala. wóz albo przewóz, gorzej już nie będzie wszak.

i tu moje pytania:
1 - do jakiego stopnia uda mi się zejść z tego brązu? (jestem psychicznie przygotowana na owy rudy, którego niemal wszyscy sie tak panicznie boją) czy ktoś moze ocenic, jak bedzie schodzil brąz, gdy pod spodem jest miedziany i rudy? do jakiego stopnia w ogole najbardziej moze zejsc?
2 - co z odrostami?? to mnie zastanawia najbardziej, przyznaje od razu.

gdyby ktoś miał chwilę, to bardzo prosiłabym o odp, żalezy mi na czasie, bo do konca tygodnia muszę wyglądac jak czlowiek - mam rozmowę w sprawie pracy.

aha, wlosy mam nie za cienkie, nie za grube, koncowki trochę rozdwojone, dlugosc - za ramiona sporo, ogólnie w dobrym stanie, muszę je myć co drugi dzien.

z góry dziękuję za odpowiedz
rothaarige jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-09, 22:48   #1392
didunia
Raczkowanie
 
Avatar didunia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 69
Dot.: Jak powrócić do naturalnego koloru włosów? (z czarnego na jaśniejszy)

Wy macie fajnie... Ja tez mam farbowane włosy, kilka razy na bardzo ciemny brąz. Ale jak poszłam do fryzjerki w moim mieście, która uważam za naprawdę profesjonalną to usłyszałam, że nie ma czegoś takiego, że można ściągnąć koor z włosów Powiedziała, że tylko rozjasniaczem można coś zrobić... a to widomo ech... I też teraz musze czekać aż odrosną, żeby móc sobie zrobić blond pasemka na moich naturalnych jasno brazowych włoskach
__________________
Dopóki lakier na paznokciach nie wysechł, kobieta jest bezbronna
didunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 10:36   #1393
pauliska_zdw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Jak powrócić do naturalnego koloru włosów? (z czarnego na jaśniejszy)

Ja np slyszalam ze cytrynka pomaga. podobnierz rozjasnia wloski... sama tego probuje od kilku dni... sprobujpozdrawiam
pauliska_zdw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 13:24   #1394
patrycja_11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: Jak powrócić do naturalnego koloru włosów? (z czarnego na jaśniejszy)

Cytat:
Napisane przez pauliska_zdw Pokaż wiadomość
Ja np slyszalam ze cytrynka pomaga. podobnierz rozjasnia wloski... sama tego probuje od kilku dni... sprobujpozdrawiam


Ja nawet probowalam cytryna dzisiaj nie wiem czy to cos daje w kazdym razie nie po pierwszysm umyciu a moze ktos zna jakis szybszy sposob bo moje wlosy wygladaja teraz okropnie ;/
patrycja_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 13:33   #1395
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
Dot.: Jak powrócić do naturalnego koloru włosów? (z czarnego na jaśniejszy)

mój naturalny kolor włosów to złoty bląd. 2 razy robiłam balejaż z blondów i ładnie wychodziło. kiedyś też pofarbowałam się (szamponem) na rudo i tez było fajnie. więc teraz postanowiłam to powtórzyć, ale efekt jest niefajny bo wyszła mi jakas ciemna wiśnia. byc może to wina wcześniejszego rozjaśniania. oczywiście to szampon z palette:/ myślicie, że mi to zejdzie? bo minął miesiąc od pofarbowania i już straciłam nadzieję chyba wypróbuje te szampony przeciwłópiezowe.
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 13:47   #1396
kestrel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Hej wczoraj pofarbowalam wlosy SZAMPONEM KOLORYZYJACYM. Efekt mi sie baaardzo nie podoba. Mylam wlosy juz kilka razy, ale to nie pomaga. Czy jest jakis sposob na sciagniecie tego koloru? Nie wiem czy to jakies znaczenie... mialam jasny braz, nalozylam szmpon kol. Palette kasztan. Wyszedl jak dla mnie za ciemny. Prosze o pomoc. Z gory wielkie dzieki.

Pozdrawiam.
kestrel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 14:24   #1397
megi27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 10
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Witam Gosia.
Ja chcąc ściągnąć ciemny kolor włosów poszłabym jednak na Twoim miejscu do porządnego fryzjera. Sama jestem z natury szatynką a farbuje włosy na bardzo jasny beżowy blond. Najpierw używam dekoloryzatora Platinum do samych odrostów a potem nakładam kolor na całość - Diacolor.
Byłam jednak świadkiem ściągania ciemnego koloru właśnie w salonie Loreala, Pani miała bardzo ciemny brąz, nie użyła jednak dekoloryzatora Platinum, ale mocniejszego środka w proszku, który rojaśnia nawet do 12 tonów. Efekt po zmyciu był taki, że miała rudo - białe plamy na włosach i niestety musiała powtarzać zabieg, ale nie można tego zrobić od razu tylko odczekać przynajmniej dwa tygodnie. Ma jednak teraz bardzo zniszczone włosy. Nasuwa mi się w tym miejscu jedna konkluzja. Nie eksperymentuj sama, bo w efekcie końcowym, przy silnym rozjaśnianiu możesz ukruszyć włosy. Trzymaj się. Pozdrawiam.
Magda.
megi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 20:06   #1398
Qpek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zrobic białe pasemka na czarnych farbowanych włosach?? Da sie?? :(

Witam, ja mam pytanie podobne do tego w temacie.
Mam czarne włosy ale już mi się to znudziło
Czy da się u faceta z czarnych włosów zrobić białe? i chodzi mi o białe a nie jakiś jasny blond czy coś. ewentualnie siwe :P
Włosy będą dość krótkie (narazie są takie średnie).
I czy dało by się to zrobić za jednym razem?
Qpek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 00:04   #1399
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Jak zrobic białe pasemka na czarnych farbowanych włosach?? Da sie?? :(

Qpek watek daje odpowiedz na twoje pytanie... no jescze wyszukiwarka jest czynna
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 14:28   #1400
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 221
Dot.: Jak powrócić do naturalnego koloru włosów? (z czarnego na jaśniejszy)

Ja zrobiłam rok temu to samo ! od skóry rude a reszta czarne, płacz. to na drugi dzień blondem rozjaśniałam- niewiele dało. Można rozjasniacza użyć, ale to włosy niszczy. U mnie podziałała cierpliwość i nie ma znaku po czarnym, chociaż wczoraj pomalowałam na jasny braz i jakies ciemne mam ;/
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 16:38   #1401
Lidianna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 14
Jak odzyskać naturalny blond po czarnych włosach?

Witam, rok temu przefarbowałam włosy na kruczą czerń (farba za karzdym razem inna) i teraz bym chciała odzyskać mój naturalny kolor włosów, bardzo jasny zimny blond, więc chyba wiadomo czemu chce do niego wrócić? takie odrosty na czarnych są bardzo brzydkie. Myślałam że to się da tak chop siup, a tu nie! chodzę sobie po forach i dziewczyny piszą że a to wypala włosy, że trzeba długo koloryzować, lub ściąć na łyso itp.
Więc na krańcach załamania zdecyduje się chyba iść do jakiegoś bardzo dobrego fryzjera który mi to zrobi, ale jaką mam pewność że on nie zepsuje czegoś?
Jeszcze nie mam dużych odrostów więc będę zapuszczać, myć głowę 2 razy dziennie i płukać rumiankiem żeby zmyć trochę kolor.
Poradźcie mi coś, bo może macie lepszy pomysł, jak najlepiej odzyskać swój kolor, po czarnych włosach??????
Lidianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 17:27   #1402
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Jak odzyskać naturalny blond po czarnych włosach?

Myślę, że najlepiej by było gdybyś odczekała ok pół roku az pojawias iew iększe odrosty i po prostu ścieła czarne włosy i zrobila jakąś fajna fryzurke na krótkich....
Moja koleżanka miala taki sam problem jak Ty tylko ,ze jej naturalny kolor to ciemny blond. Najpierw zafarbowała się na czarno a gdy pojawiły się odrosty pozałowała swego kroku i postanmowiła rozjaśnić włosy. Kupiła farbę i polożyła na ten czarny - kolor wyszedł biały, wygladała koszmarnie więc ppostanowiła jeszcze raz zafarbowac się na czarno i na tym sie skończyło. 2 lata czekała aż odrosną jej włosy w naturalnym kolorze (czekała ze ścieciem czarnej partii wlosów tyle czasu poniewaz zależało jej na długich włosach).

Ja bym na Twoim miejscu przeczekała, zaczęła łykac witaminy na szybszy porost włosów, smarowała skórę głowy olejkiem rycynowym - ogólnie rzecz biorąc zapuszczała. Polecam lekturę wielu wątków na ten temat
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 17:43   #1403
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak odzyskać naturalny blond po czarnych włosach?

Mialam podobny problem...moje naturalne (mysie) farbowalam na ciemna czekolade ( w efekcie wygladaly jak czarne) przez 3 lata.I zachcialo mi sie blondu. Minelo duuużo czasu zanim znalazlam sposob (w zadnym salonie nie umieli mi pomoc).koleznaka fryzjerka robila mi co miesiac blond balejaz (Wella, Silver) i teraz mam blondzik.
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 21:31   #1404
jagaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 87
Dot.: Jak odzyskać naturalny blond po czarnych włosach?

Radzę robić jasne pasemka ale tylko u dobrego fryzjera i drogimi farbami. Eksperymenty w domu stanowczo odradzam. Niestety kilka miesięcy będziesz kolorowa z jasnymi odrostami ale tylko w ten sposób nie zniszczysz włosów. Powodzenia!
jagaem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 07:41   #1405
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak odzyskać naturalny blond po czarnych włosach?

Ja mam wlosy w kolorze ciemnego blondu i też
farbowałam jakiś czas na czarno, ale zachciało mi się wrócić do mojego natulralnego koloru, więc robię to stopniowo - na odrosty nakładam stopniowo jaśniejsze odcienie farby i czekam niestety aż włosy odrosną i czerń zostanie mi właściwie na końcach i wtedy można je będzie obciąć

Z każdym farbowaniem staram się na odrosty kłaść coraz to jaśniejszy odcień najbardziej zbliżony do mojego naturalnego koloru włosów(idealny jest dla mnie Szatyn Opalizujący z Garniera ), dzięki czemu teraz mam takie jakby pocieniowane włosy - od góry moje naturalne włosy, potem jasny brąz, przez czekoladowy aż po czerń

Powrót do naturalnego koloru zajmie mi dużo czasu, ale przynajmniej to lepsze niż dekoloryzacja
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 08:12   #1406
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Jak odzyskać naturalny blond po czarnych włosach?

Jestem ciemną blondynką. Długo farbowałam włoski na jasny blond, aż kiedyś zrobiłam brązowe. Obecnie mam czarny kolor i jestem z niego zadowolona. Parę razy myślalam o powrocie do blondu, ale to chyba jednak zbyt ryzykowne.
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 08:41   #1407
Lidianna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 14
Dot.: Jak odzyskać naturalny blond po czarnych włosach?

No cóż, kolejnego ścięcia chyba nie przezyje, bo półtora roku temu sciełam na chłopaka, potem trochę odrosły włosy i pofarbowałam na ten czarny.
Obecnie mam włosy średniej długości i wiem jaka to jest masakra z zapuszczaniem ich. Mój mąż mi zaleca ścięcie się na łyso, koleżanka dekoloryzacje, a moja mama która farbowała włosy z tysiąc razy, jak nie mniej, mówi że pasemka są najlepsze.
Mam jeszcze jedno pytanie, czy czarna farba rozjaśnia włosy? a blond przyciemnia? bo jeśli zrobie pasemka blond to mój naturalny kolor może się ściemnić, a tego nie chce.
Lidianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 14:33   #1408
Julka_122
Raczkowanie
 
Avatar Julka_122
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 56
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Czesc dziewczyny!

Wlasnie wrocilam od fryzjera. Jestem po pierwszej dekoloryzacji wlosow. Dlaczego pierwszej? Zabieg ide powtorzyc za 4 dni, gdyz tak jak zaznaczyla fryzjerka, za pierwszym razem nie uzyskam dobrego efektu. A jezeli chce wrocic do blondu, to tym bardziej musze uzbroic sie w cierpliwosc.
Po 40 minutach z dekoloryzatorem na glowie moje wlosy sa teraz koloru, hmm jakby to okreslic, bardzo spranego, jasnego rudego, ktory ku koncowkom przechodzi w jasniutki braz. Do tego mam jasniejszy 2-centymetrowy odrost moich naturalnych wlosow . Powiem szczerze, ze nie wyglada to najgorzej, ale ja w rudosciach sie zle czuje, dlatego bede kontynuowac odbarwianie wloskow.
Jezeli chodzi o to, czy wlosy sie zniszczyly, to NIE. Fryzjerka uzyla dobrego dekoloryzatora firmy Selective Professional i wlosy sa miekkie i blyszczace.
Odezwe sie za jakis czas i opowiem o postepach w dekoloryzacji moich wloskow
Pozdrawiam wszystkie Wizażanki !!!
Julka_122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 16:32   #1409
alazif
Raczkowanie
 
Avatar alazif
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do alazif
Exclamation Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

A przede mną stoi właśnie dekoloryzator SUPER BLOND firmy marion. Pani w drogerii powiedziała,ze lepszy niż Joanna
włosy farbowałam na rudo a potem chciałam wrócić do naturalnego i zafarbowałam je na ciemny brąz farbą welli i oczywiście wyszedł czarny. miałam już odrosty,taki średnio szarawy brąz wiec postanowiłam zafarbować na rudy. kupiłam wczoraj farbę garnier 100 % color czerwona miedz. Efekt jest taki,ze na czarnych nie wzięło ZUPEŁNIE NIC,natomiast odrosty mam płomiennie rude
oczywiście muszę natychmiast sie tego pozbyć a nie zamierzam znów farbować na czarno!
Wiec kupiłam dziś ten dekoloryzator. Napisane jestna nim,ze trzeba trzmac do od 25 do 45 minut i nie bardzo wiem ile powinnam wiec chyba bede trzymala 30 a na te rude odrosty nie wiem czy w ogole powinnam nakładać. Tam jest napisane,ze na odrosty należy nałożyć na 5 minut. Ale po dekoloryzacji pewnie będę miała żółte albo pomarańczowe włosy i chce je od razu zafarbować na średni brąz albo ciemny odcień rudości.
Jutro napisze jak wyglądam jak już będę po wszystkim.....
Cholernie sie boje.
Dodam jeszcze,ze mam zniszczone końcówki ;/ przez częste farbowanie i prostownice. Niestety na fryzjera nie stać mnie wiec na 100 proc nie pójdę do niego a muszę mieć jakiś sensowny JEDNOLITY kolor JUŻ TERAZ.
Trzymajcie kciuki ~!!!
alazif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 20:14   #1410
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 221
Dot.: Jak odzyskać naturalny blond po czarnych włosach?

Mi po roku całkowicie odrosły, a na czarną farbe można zmyć szamponem przeciw łupieżowym, nie całkowicie, ale efekty sa.
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.