Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20 - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-31, 20:59   #4711
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Czy maska, która ma taki początek składu:
aqua, cetaryl alcohol, behentrimonium chloride, ceteareth-3, paraffinum liquidum i za tym kilka składników, m. in. wyciąg z cebuli to wielki bubel? W sumie nałożyłam go sobie dwa razy na włosy, trochę na skalp, boję się, że może spowodować ponowne wypadanie włosów. Co sądzicie? Nie ma niestety w internecie żadnych opinii na jej temat.

Czy polecacie jakieś książki/rzetelne i obszerne źródła na temat naturalnej pielęgnacji? Chciałabym poszerzyć czy raczej zdobyć jakąkolwiek wiedzę na temat pielęgnacji, a czytanie Wizażu jest tak rozproszone, że po prostu mi to niewiele daje.

Jeszcze jedno. Dostanę gdzieś stacjonarnie (Toruń) kwas migdałowy bądź kwas salicylowy?

Edytowane przez 201705250955
Czas edycji: 2013-08-31 o 21:04
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 21:13   #4712
plaisanterie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 124
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Kochane,jak ustawić sobie na fb,żeby nieznajoma osoba,która znalazła mój profil po wejściu na niego nie widziała moich szkół,postów na tablicy,zdjęć i kogo mam w znajomych? Czyli żeby w sumie to niczego nie widziała?
P.S. Przepraszam,że piszę też tutaj,ale bardzo zależy mi na czasie,a w wątku o fb udziela się mniej osób i z mniejszą częstotliwością.
plaisanterie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 21:15   #4713
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Czy maska, która ma taki początek składu:
aqua, cetaryl alcohol, behentrimonium chloride, ceteareth-3, paraffinum liquidum i za tym kilka składników, m. in. wyciąg z cebuli to wielki bubel? W sumie nałożyłam go sobie dwa razy na włosy, trochę na skalp, boję się, że może spowodować ponowne wypadanie włosów. Co sądzicie? Nie ma niestety w internecie żadnych opinii na jej temat.

Czy polecacie jakieś książki/rzetelne i obszerne źródła na temat naturalnej pielęgnacji? Chciałabym poszerzyć czy raczej zdobyć jakąkolwiek wiedzę na temat pielęgnacji, a czytanie Wizażu jest tak rozproszone, że po prostu mi to niewiele daje.

Jeszcze jedno. Dostanę gdzieś stacjonarnie (Toruń) kwas migdałowy bądź kwas salicylowy?

Nie jest to wielki bubel. Zalezy czego oczekujesz od maski do włosów Może spowodować wypadanie, ale nie musi.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 21:19   #4714
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Czy maska, która ma taki początek składu:
aqua, cetaryl alcohol, behentrimonium chloride, ceteareth-3, paraffinum liquidum i za tym kilka składników, m. in. wyciąg z cebuli to wielki bubel? W sumie nałożyłam go sobie dwa razy na włosy, trochę na skalp, boję się, że może spowodować ponowne wypadanie włosów. Co sądzicie? Nie ma niestety w internecie żadnych opinii na jej temat.

Czy polecacie jakieś książki/rzetelne i obszerne źródła na temat naturalnej pielęgnacji? Chciałabym poszerzyć czy raczej zdobyć jakąkolwiek wiedzę na temat pielęgnacji, a czytanie Wizażu jest tak rozproszone, że po prostu mi to niewiele daje.

Jeszcze jedno. Dostanę gdzieś stacjonarnie (Toruń) kwas migdałowy bądź kwas salicylowy?
ja bym tego na skalp nie kładła, niby to maska, a na 3. miejscu ma składnik myjący, a potem parafinę. Mnie by momentalnie obciążyło. Zresztą z takim początkiem składu to w ogóle bym ją sobie odpuściła, bo szału nie robi

co do naturalnej pielęgnacji to najwięcej dowiedziałam się z bloga Italiany Biochemiczny Zakątek i z bloga Kascysko

Co do kwasu to ja go stacjonarnie nigdzie nie widziałam, ale we wrześniu będę robiła zamówienie na zsk i na pewno poinformuję o nim na zbiorczym dot. Torunia, żeby zebrać do niego większą liczbę osób i mniej zapłacić za zamówienie
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 21:30   #4715
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Nie jest to wielki bubel. Zalezy czego oczekujesz od maski do włosów Może spowodować wypadanie, ale nie musi.
Nie wiem, ale jak zaczęłam analizować skład to mnie trochę poraziło. Mam dla porównania maskę drożdżową tą słynną, rosyjską i Kallosa Latte i ich składy wydają mi się lepsze. No ale nie wiem, co powinno się znaleźć w takiej dobrej masce (ta drożdżowa jest super na skalp, więc do niej porównuję).

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
ja bym tego na skalp nie kładła, niby to maska, a na 3. miejscu ma składnik myjący, a potem parafinę. Mnie by momentalnie obciążyło. Zresztą z takim początkiem składu to w ogóle bym ją sobie odpuściła, bo szału nie robi

co do naturalnej pielęgnacji to najwięcej dowiedziałam się z bloga Italiany Biochemiczny Zakątek i z bloga Kascysko

Co do kwasu to ja go stacjonarnie nigdzie nie widziałam, ale we wrześniu będę robiła zamówienie na zsk i na pewno poinformuję o nim na zbiorczym dot. Torunia, żeby zebrać do niego większą liczbę osób i mniej zapłacić za zamówienie
Rzeczywiście zauważyłam obciążenie, mimo że ja nałożyłam naprawdę mało. Dziś to dobrze zmyję i chyba wykorzystam to na włosy po prostu... Maska kosztowała ok. 2 zł za 200 ml, także no nie mam co wymagać super składu.

Właśnie szukam czegoś innego, po prostu jakiejś książki, wolałabym zacząć od podstaw, mieć informacje posegregowane - a później blogi wykorzystywać do ew. poszerzania wiedzy. Chyba muszę po prostu iść do biblioteki i empiku, zobaczyć, co tam mają ciekawego.

Co do Torunia, ja niestety mieszkam 100 km stąd, będę na chwilę dosłownie, pomyślałam, że fajnie byłoby wrócić do domu z kwasem i zacząć jakiś mocniejszy peeling kwasowy (1 w życiu ). Wydaje mi się, że coś zamawiałam w drogerii Jasmin w Warszawie, ale nie dostarczyli

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Nie jest to wielki bubel. Zalezy czego oczekujesz od maski do włosów Może spowodować wypadanie, ale nie musi.
Nie będę ryzykować Po prostu naczytałam się swego czasu, że maski cebulowe są dobre na skalp, a to moje cudo jak widać z maską cebulową niewiele ma wspólnego, skoro w składzie jest to cudo na niemal ostatnim miejscu.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 21:34   #4716
saane
Zakorzenienie
 
Avatar saane
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 4 036
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
A sprawdzałaś czy widzi go komputer koleżanki?



sprawdzę w najbliższym czasie


Cytat:
Napisane przez isza89 Pokaż wiadomość
Myślę, że mogłoby wystarczyć ponowne podpięcie do maca i odpięcie z wykorzystaniem findera (takie macowe bezpieczne usuwanie sprzętu) - ale to tylko moje przypuszczenie oparte na tym, że przy problemie w drugą stronę tak działa. To nic nie kosztuje, więc może warto spróbować.

Czy po podłączeniu dysku komputer na pewno wykrywa nowo podłączone urządzenie? Sprawdź to w: start -> panel sterowania -> menedżer urządzeń (czy są tam jakieś znaki zapytania, wykrzykniki?) oraz w urządzeniach systemowych (na dole menedżera urządzeń).
Czy próbowałaś go podłączać do innych komputerów? Jaki efekt?
Jaki masz komputer, system i jaki dysk?
(Tak wścibsko dopytuję, bo może uda mi się podsunąć Ci jakieś rozwiązania do samodzielnego sprawdzenia zanim zapłacisz komuś za to grubą kasę. )


Są programy do samodzielnego odzyskiwania danych (koszt od 150 zł wzwyż), ale tego akurat nie polecam, jeśli choć trochę nie siedzisz w temacie.


Myślę, że raczej tak. Cena 100-150zł jest podejrzanie niska, ok. 500 zł to taki profesjonalno-serwisowy standard (o ile odzyskiwanie danych przebiega bez większych komplikacji). Ale odzyskiwanie danych to raczej ostateczność - najpierw warto sprawdzić, czy dysku nie da się jakoś przywrócić do życia.
Dzięki za wskazówki, na wszystkie pytania odpowiem jutro

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Nie odkładaj niczego na później!...

...bo później też Ci się nie będzie chciało


130/1000
saane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 21:41   #4717
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość

Właśnie szukam czegoś innego, po prostu jakiejś książki, wolałabym zacząć od podstaw, mieć informacje posegregowane - a później blogi wykorzystywać do ew. poszerzania wiedzy. Chyba muszę po prostu iść do biblioteki i empiku, zobaczyć, co tam mają ciekawego.
Jak coś znajdziesz to daj znać
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 21:48   #4718
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale jak zaczęłam analizować skład to mnie trochę poraziło. Mam dla porównania maskę drożdżową tą słynną, rosyjską i Kallosa Latte i ich składy wydają mi się lepsze. No ale nie wiem, co powinno się znaleźć w takiej dobrej masce (ta drożdżowa jest super na skalp, więc do niej porównuję).



Rzeczywiście zauważyłam obciążenie, mimo że ja nałożyłam naprawdę mało. Dziś to dobrze zmyję i chyba wykorzystam to na włosy po prostu... Maska kosztowała ok. 2 zł za 200 ml, także no nie mam co wymagać super składu.

Właśnie szukam czegoś innego, po prostu jakiejś książki, wolałabym zacząć od podstaw, mieć informacje posegregowane - a później blogi wykorzystywać do ew. poszerzania wiedzy. Chyba muszę po prostu iść do biblioteki i empiku, zobaczyć, co tam mają ciekawego.

Co do Torunia, ja niestety mieszkam 100 km stąd, będę na chwilę dosłownie, pomyślałam, że fajnie byłoby wrócić do domu z kwasem i zacząć jakiś mocniejszy peeling kwasowy (1 w życiu ). Wydaje mi się, że coś zamawiałam w drogerii Jasmin w Warszawie, ale nie dostarczyli

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------



Nie będę ryzykować Po prostu naczytałam się swego czasu, że maski cebulowe są dobre na skalp, a to moje cudo jak widać z maską cebulową niewiele ma wspólnego, skoro w składzie jest to cudo na niemal ostatnim miejscu.

Jesli na skalp i oczekiwałas porostu, to rzeczywiscie raczej sie nie sprawdzi. Raczej powinna wygładzać włosy Parafina zadziała jak silikon, jak nafta, niektóre oleje do wlosów. Zajrzyj na blog anwen i wiedzmi kociołek- tam jest bardzo duzo info o włosach i ksiazki sa zbedne
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 22:15   #4719
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Magnez


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 22:26   #4720
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
np. "Magnum skurcz" z apteki Pomaga
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 22:26   #4721
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
legitymacja szkolna jest ważna chyba do 30 września, więc tak
[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;42563127]Czyli jutro znowu będę musiała dzwonić na infolinię

Jeśli jest podbita to tak, jest ważna do końca września.[/QUOTE]
Dziękuje
Cytat:
Napisane przez plaisanterie Pokaż wiadomość
Kochane,jak ustawić sobie na fb,żeby nieznajoma osoba,która znalazła mój profil po wejściu na niego nie widziała moich szkół,postów na tablicy,zdjęć i kogo mam w znajomych? Czyli żeby w sumie to niczego nie widziała?
P.S. Przepraszam,że piszę też tutaj,ale bardzo zależy mi na czasie,a w wątku o fb udziela się mniej osób i z mniejszą częstotliwością.
Przy edytowaniu szkół, możesz zaznaczyć dla kogo mają byc widoczne. Podobnie przy zdjeciach, a odnośnie postów to najszybciej:
opcje/ustawienia prywatności/ogranicz widoczność starych postów i /kto zobaczy twoje przyszłe posty
Wchodzisz w znajomych, klikasz na ten ołowek obok zaproszeń i szukania i edytuj ustawienia prywatności.
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 00:19   #4722
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Jesli na skalp i oczekiwałas porostu, to rzeczywiscie raczej sie nie sprawdzi. Raczej powinna wygładzać włosy Parafina zadziała jak silikon, jak nafta, niektóre oleje do wlosów. Zajrzyj na blog anwen i wiedzmi kociołek- tam jest bardzo duzo info o włosach i ksiazki sa zbedne
Nie no porostu nie oczekiwałam, nawet laik jak ja wie, że ten składnik na 2 miejscu to po prostu "wygładzacz", a porostu to można oczekiwać jedynie po mojej głowie Poza tym parafiny chyba jest tam całkiem mało, choć oczywiście wydaje mi się, że to kosmos w maseczce, jeśli jest parafina.
Bloga Anwen czytam, ale interesuje mnie naturalna pielęgnacja w ogóle, nie tylko włosów, poza tym nie chcę nikogo dyskredytować, ale jednak bardziej ufam danym zgromadzonym w takich miejscach (o ile nie są to pseudo-poradniki).

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Jak coś znajdziesz to daj znać
Spoko, jak znajdę to pewnie będę się jarać 82093849 dni i pewnie wrzucę sobie w podpis

Boli mnie kość udowa od 2 poranków ;/ Ostatnio miałam dużo pracy fizycznej, ale pracowały mi głównie ręce, a tu się okazuje, że po przespanej nocy obudziłam się z potwornym bólem kości. W ciągu dnia ból przechodzi samoistnie, wraz ze wzrostem mojej ruchomości. W nocy nic nie pomaga, mam Altacet i Voltaren chyba. Czym warto się posmarować?
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 09:00   #4723
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Dziewczyny jestem zagranicO
Wczoraj zaczela mnie bolec powieka, przez noc spuchla i widze, ze od wewnatrz costam jest.
Google mi powiedzialy, ze to jeczmien.
Co moge zrobic sama? Robie cieple oklady i co jeszcze?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 09:27   #4724
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dzięki


Mam kolejne pytanie jestem na stażu w pewnym urzędzie niestety dzisiaj rozbolało mnie gardło jest strasznie czerwone więc jutro muszę iść do lekarza.
Moja mam mówi że zwolnienia nie dostanę ale wg mnie o tym zadecyduje lekarz. Urząd Pracy jest moim pracodawcą i teraz jeśli dostanę zwolnienie to mam podać Urząd Pracy czy ten Urząd gdzie odbywam staż ?
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 09:30   #4725
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem zagranicO
Wczoraj zaczela mnie bolec powieka, przez noc spuchla i widze, ze od wewnatrz costam jest.
Google mi powiedzialy, ze to jeczmien.
Co moge zrobic sama? Robie cieple oklady i co jeszcze?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rumianek? tzn. przykładać, przemywać. Mi zawsze pomaga.
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 09:36   #4726
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Odp: Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez lexi221 Pokaż wiadomość
Dzięki


Mam kolejne pytanie jestem na stażu w pewnym urzędzie niestety dzisiaj rozbolało mnie gardło jest strasznie czerwone więc jutro muszę iść do lekarza.
Moja mam mówi że zwolnienia nie dostanę ale wg mnie o tym zadecyduje lekarz. Urząd Pracy jest moim pracodawcą i teraz jeśli dostanę zwolnienie to mam podać Urząd Pracy czy ten Urząd gdzie odbywam staż ?
Urząd Pracy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 09:39   #4727
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Jak wyłączyć wyświetlanie obrazów w nowym firefoxie?
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 09:53   #4728
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Odp: Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
Urząd Pracy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzięki
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 10:03   #4729
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Odp: Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;42568620]Rumianek? tzn. przykładać, przemywać. Mi zawsze pomaga.[/QUOTE]

Nie mam
Bede musiala zapolowac w sklepie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 10:04   #4730
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem zagranicO
Wczoraj zaczela mnie bolec powieka, przez noc spuchla i widze, ze od wewnatrz costam jest.
Google mi powiedzialy, ze to jeczmien.
Co moge zrobic sama? Robie cieple oklady i co jeszcze?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ogolnie na jeczmien dziala potarcie zlotem, ale jesli to od wewnatrz, to ja nie wiem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 10:33   #4731
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem zagranicO
Wczoraj zaczela mnie bolec powieka, przez noc spuchla i widze, ze od wewnatrz costam jest.
Google mi powiedzialy, ze to jeczmien.
Co moge zrobic sama? Robie cieple oklady i co jeszcze?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ciepłe okłady są najlepsze, takie bardzo ciepłe, np. z torebki czarnej herbaty(dłużej trzyma ciepło niż wacik).
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 10:45   #4732
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Ogolnie na jeczmien dziala potarcie zlotem, ale jesli to od wewnatrz, to ja nie wiem.


jeśli to od wewnątrz, to może coś Ci wpadło do oka?

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Dziewczyny, zmniejszył mi się wizaż (inne strony mają normalny rozmiar) co mam zrobić, by to wszystko powiększyć?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 11:17   #4733
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Ogolnie na jeczmien dziala potarcie zlotem, ale jesli to od wewnatrz, to ja nie wiem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Od wewnatrz zreszta nic zlotego nie mam, bo nie nosze w domu bym jeszcze cos miala, a tak to dupa :/





Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Ciepłe okłady są najlepsze, takie bardzo ciepłe, np. z torebki czarnej herbaty(dłużej trzyma ciepło niż wacik).

wszystkie herbaty jakie mam sa jakies aromatyzowane, czarne ale z czyms i tak klasc?




Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość


jeśli to od wewnątrz, to może coś Ci wpadło do oka?

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Dziewczyny, zmniejszył mi się wizaż (inne strony mają normalny rozmiar) co mam zrobić, by to wszystko powiększyć?
Nie wiem, no raczej nic mi nie wpadlo chyba...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 11:18   #4734
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość


jeśli to od wewnątrz, to może coś Ci wpadło do oka?

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Dziewczyny, zmniejszył mi się wizaż (inne strony mają normalny rozmiar) co mam zrobić, by to wszystko powiększyć?
Spróbuj przytrzymać CTRL i pokręć scrollem w myszce. Ewentualnie CTRL i na klawiaturze numerycznej "+"
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 12:30   #4735
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Czym się różni kwas migdałowy "sproszkowany", w kryształkach, od tego w płynie? Czy jest jakaś różnica oprócz cenowej i tego, że płynny łatwiej rozpuścić?

Co do interesowania się naturalną pielęgnacją, na początku znalazłam książkę Kosmetologia pielęgnacyjna i lekarska Noszczyk z PZWL (2012 r.). Jak dla mnie - laika w zakresie wiedzy pielęgnacyjnej - jest całkiem ok. Zapewne będą opisane zabiegi bardziej profesjonalne, nie będzie długiej analizy składów, ale jak na wprowadzenie do poszerzania wiedzy myślę, że to całkiem fajna "cegła" z dużą ilością wiedzy, głównie teoretycznej. No i jest opisana np. pielęgnacja cery suchej, trądzikowej itd., jako że jest to książka medyczna/lekarska nie będzie to kolejny sponsorowany i blogerski poradnik z cyklu 'co mi pomogło na trądzik'.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 13:26   #4736
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Hej dziewczyny, mam pytanie

Sytuacja wygląda tak: przez 3 miesiące wpłacałam po 100 zł na pewne konkretne konto, zbierałam dowody wpłaty (są mi potrzebne bo muszę je pokazać osobie dla której to robiłam). Zgubiłam jeden z dowodów Czy jeśli pójdę do banku i pokażę pozostałe dowody to jest szansa, że mi wydrukują potwierdzenie tej operacji które zgubiłam? To bardzo ważne...
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 13:32   #4737
mamaNiu
Rozeznanie
 
Avatar mamaNiu
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 515
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_jedna Pokaż wiadomość
Pewnie, skopiuj sobie i zmodyfikuj na swoje potrzeby
Chciałam Ci podziękować za rady - poskutkowało
mamaNiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 13:33   #4738
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez MoniaS93 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie

Sytuacja wygląda tak: przez 3 miesiące wpłacałam po 100 zł na pewne konkretne konto, zbierałam dowody wpłaty (są mi potrzebne bo muszę je pokazać osobie dla której to robiłam). Zgubiłam jeden z dowodów Czy jeśli pójdę do banku i pokażę pozostałe dowody to jest szansa, że mi wydrukują potwierdzenie tej operacji które zgubiłam? To bardzo ważne...
Ale w jaki sposób robiłaś te przelewy? W banku, na poczcie ("na karteczce", czy tam przekazie), czy jakoś inaczej

Edytowane przez 150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Czas edycji: 2013-09-01 o 13:36
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 13:41   #4739
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez mamaNiu Pokaż wiadomość
Chciałam Ci podziękować za rady - poskutkowało
Nie ma za co A jak się sprawa zakończyła?
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 13:46   #4740
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;42572740]Ale w jaki sposób robiłaś te przelewy? W banku, na poczcie ("na karteczce", czy tam przekazie), czy jakoś inaczej[/QUOTE]

w banku wplacałam kasę na konto po prostu. dla pani do ręki, pani mi potwierdzenie:P
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.