Czym do ślubu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Pokaż wyniki sondy: jaki typ samochodu wybrałybyście na ślub?
zwykły osobowy (codzienny np własny) 132 48,00%
limuzyna (klasyczna dłuuuga) 23 8,36%
zabytkowy (warszawa , syrenka itp.) 42 15,27%
zabytkowy amerykański (cadillac, mustang,lincoln,plymouth itp.) 78 28,36%
Głosujący: 275. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-28, 20:33   #1
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP

Czym do ślubu?


Czym jechalyscie do slubu? Lub zamierzacie pojechac? Zwracacie na to szczegolna uwage?! Tzn na marke i kolor auta? Dajcie znac! buzka!
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 14:10   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Jakim autem?

witaj! ja pojade mercedesem kolor gramnatowy! znajomy zaoferował ze nas powiezie! mysle ze marka nie ma znaczenia ani kolor,choc mysle ze nie powinien byc bialy! i tylko trzeba pieknie ozdobic. pozdrawiam....
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 16:07   #3
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Jakim autem?

VW Bora- kolor czarny, aczkolwiek mogłabym pewnie jeszcze również Borą w kolorze jasny matalic, ale kierowca czarnej Bory to mój niedoszły teść
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 17:02   #4
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Jakim autem?

Lilu, ten zbieg okoliczności zaczyna być intrygujący . Ja również jechałam mercedesem koloru granatowego , choć wybór i przystrojenie samochódu powierzyliśmy naszemu koledze...
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 22:43   #5
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Jakim autem?

hihi ! Bzyku to chyba znak, ze sie musimy koniecznie poznać! pozdrawiam....
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 16:48   #6
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Jakim autem?

Jak tylko zawitam w Suwałkach obiecuję świdrować ludzi w poszukiwaniu Twojego lica . A z tego co wiem obracasz się w centrum, więc szanse na spotkanie będą duże . Tylko kiedy to będzie??? Boję się że do tego czasu jeszcze się nie rozpoznamy
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 21:14   #7
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Jakim autem?

Bzyku podaj mi prosze swego maila
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-01, 16:13   #8
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Jakim autem?

Ten w profilu jest jak najbardziej aktualny
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 14:18   #9
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Jakim autem?

mojego chłopaka brat cioteczny jechał czarnyą BMW 7... a najpierw musiałam z Grzesiem dojechać tym autem, ale miałam frajde jak każdy na nas się gapił... jakbyśmy z mafi jakiejś byli hehe
ale autko cudne... moja ukochana marka
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 16:57   #10
Tajusia
Raczkowanie
 
Avatar Tajusia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 302
Re: Jakim autem?

Ale superowy
zazdroszczę
__________________
KLIKNIJ -> www.pajacyk.pl
Tajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 19:33   #11
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Re: Jakim autem?

hehe, mnie się też podobał
Tak kiczowaty, że aż piękny
Asika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-02, 19:51   #12
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Czym do ślubu?

Ja chciałabym pojechać do slubu srebrnym BMW, mercedesem lub łanym audi Najwazniejsze by był srebrny metalic

Ja chciałabym pojechać do slubu srebrnym BMW, mercedesem lub łanym audi Najwazniejsze by był srebrny metalic
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-07-07 o 15:46 Powód: post pod postem
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 18:36   #13
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Czym do ślubu?

witam dziewczynki
mam problem i liczę na jakąś pomoc
potrzebuję jakis samochodzik do ślubu, i fajnie by było jakby był fajny
planuję plenerowe zdjątka i bardzo mi sie podobają takie z samochodem w różnych ujęciach. dobre byłoby coś retro, albo jakaś dobrze utrzymana warszawa np. no tylko, ze jak zobaczyłam ceny to mnie ścieło, bo 700 zł za 3 godziny czy jeszcze mniej to ja nie dam :P
ma może któraś namiary na fajny samochód, w przystępnej cenie z okolic Katowic??
btw. w sumie to chodzi mi o jakis orginalny wozik w fajnym kolorze, taki czerwoniutki np jak miała TYSIAK7
z góry dzięki za podpowiedzi )
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 10:20   #14
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: samochód?????

sproboj pod tym numerem 032/2067201. to namiary na fotografa, ale ma tez biala warszawe do wynajecia. niestety nie wiem za ile.

pozdr
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 11:22   #15
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: samochód?????

Cytat:
Napisane przez sohf
potrzebuję jakis samochodzik do ślubu, i fajnie by było jakby był fajny planuję plenerowe zdjątka i bardzo mi sie podobają takie z samochodem w różnych ujęciach. dobre byłoby coś retro, albo jakaś dobrze utrzymana warszawa ...w sumie to chodzi mi o jakis orginalny wozik w fajnym kolorze, taki czerwoniutki np jak miała TYSIAK7 ma może któraś namiary na fajny samochód, w przystępnej cenie z okolic Katowic??
nasza Warszawa była z Częstochowy... a znaleźliśmy ja przypadkiem.... ogladając zdjęcia u dekoratorki wystroju różnych samochodów...kartkujemy kartki... no i audi jak audi, merc jak merc a tu Warszawa zakochaliśmy sie w niej i nawet nie było mowy o czymś innym (na poczatku miała być Audica A4) a potem stwierdziliśmy ze każda audia czy merc za klika lat to taki przeżytek będzie ...a to już w stylu retro... tak sie napaliliśmy ze zapłaciliśmy ją z cepka... 850 zł (za czas od 10.00 do 17.00 - bo przed ślubem mieliśmy zdjecia u fotografa)a i tak nie żałujemy była wspaniała właściciel przesympatyczny
załaczam klika zdjęć a jeszcze znajomi robilii na mnóstwo z Warszawa ale jeszcze ich nie mam
Pozdrawiam
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi

Edytowane przez Tysiak7
Czas edycji: 2010-10-27 o 18:26
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 12:24   #16
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: samochód?????

dzięki madzik zadzwonię i isę dowiem

Tysiak, a możesz mi dac jakieś namiary?? w sumie do częstochowy odemnie nie jakoś strasznie daleko, dowiedziec się można a ten samochodzik wasz po prostu cudny )
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 13:23   #17
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: samochód?????

nie ma sprawy ale dopiero jutro bo mam w domku, powiem ci ze naprawdę warto ostatnio chyba z 3 tygodnie temu nasza Warszawa zajeła 1 miejsce na 60 samochodów w stylu retro w kategorii "luksusowe" na jakimś zlocie takich automobili jest boska szkoda ze nie nasza
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 13:38   #18
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: samochód?????

Cytat:
Napisane przez sohf
dzięki madzik zadzwonię i isę dowiem

Tysiak, a możesz mi dac jakieś namiary?? w sumie do częstochowy odemnie nie jakoś strasznie daleko, dowiedziec się można a ten samochodzik wasz po prostu cudny )
Jak sie dowiesz za ile chce ten fotograf - to moze podasz tu cene??
A tak w ogole - to kiedy slubujesz???
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 13:40   #19
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Wink Czym do ślubu?

Cytat:
Napisane przez Tysiak7
nie ma sprawy ale dopiero jutro bo mam w domku, powiem ci ze naprawdę warto ostatnio chyba z 3 tygodnie temu nasza Warszawa zajeła 1 miejsce na 60 samochodów w stylu retro w kategorii "luksusowe" na jakimś zlocie takich automobili jest boska szkoda ze nie nasza
nie wiem czy Pan Właściciel się zgodzi na dojazd i ile sobie ewentualnie policzy, ale faktycznie jest świetna!
w sumie nawet ciekawsza od tych tradycyjnych samochodzików retro i sporo miejsca w środku
i kolor ma niesamowity!
no nic zobaczymy jak się zadzwoni ;]
dzięki, pozdrawiam!

Cytat:
Napisane przez Ejva
Jak sie dowiesz za ile chce ten fotograf - to moze podasz tu cene??
A tak w ogole - to kiedy slubujesz???
29 kwiecień, może to za wcześnie na samochód, ale biorąc pod uwagę różne paranoje z zajętymi terminami chyba wolę miec to z głowy
a jak się dowiem to jasne, zę napiszę
Pozdrawiam!

Cytat:
Napisane przez Ejva
Jak sie dowiesz za ile chce ten fotograf - to moze podasz tu cene??
A tak w ogole - to kiedy slubujesz???
Pan fotograf od białej warszawy jest z KAtowic. i na dzień dzisiejszy sobie liczy 600 zł za cały dzień o ile dobrze zrozumiałam chyba go poproszę, zeby mi jakieś fotki na maila przesłał. sama nie wiem co robić :/

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-02-23 o 12:47 Powód: post pod postem
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-05, 20:56   #20
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: samochód?????

Dzieki Sohf za wiesci

Moj slub w styczniu i przyznaje ze nie mam jeszcze ani fotografa wybranego, ani samochodu zaplanowanego.... ale wlasnie zrobilam zaproszenia
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 21:40   #21
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: samochód?????

Cytat:
Napisane przez sohf
Pan fotograf od białej warszawy jest z KAtowic. i na dzień dzisiejszy sobie liczy 600 zł za cały dzień o ile dobrze zrozumiałam chyba go poproszę, zeby mi jakieś fotki na maila przesłał. sama nie wiem co robić :/
Sohf ja widzialam fotki tej warszawy i calkiem fajna jest. ten fotograf dziala tez na terenie opola i bedzie u mnie robil zdjecia. w zeszlym tygodniu bylam poogladac jego prace no i tam byly wlasnie potki par z tym autkiem. przyozdobiona byla bodajze na rozowo. wygladala tak slodko. moze nie tak fajnie jak ta na zdjeciach powyzej bo ona jest taka dostojna, ale mi sie podobala. mysle, ze jak poprosisz o wyslanie zdjec to nie beda robic zadnych problemow bo to bardzo sympatyczni ludzie. pozdr
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 06:42   #22
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: samochód?????

dzięki MAdzik za dobre słowo kiedyś mi sie wydawało, zę ślub jest łatwo załatwic, jaka ja nieświadoma byłam
a nie wiem co robic, czy wydac więcej kasy i miec fajny samochodzik do fotek (bo w sumie na tym wszystko się opiera, zwłaszcza, ze robimy tylko plener) czy przyoszczędzic i pojechac jakimś zwykłym. buuu. dziewczynki poradzcie mi!!

btw. Ejva, to może się pochwalisz zaproszeniami ja się cały czas zastanawiam czy robic samemu czy kupowac
buziaki
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 09:59   #23
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: samochód?????

Sohf to musi byc twoja decyzja , mi by chyba bylo szkoda kasy na samochod, szczegolnie jak sie ma ograniczony budzet, tak jak w moim przypadku. zdjecia w plenerze przeciez moga byc sliczne, wszystko zalezy od fotografa. jak bylismy zalatwiac naszego to pokazywal fajne zdjecia, np jedna para zazyczyla sobie na torach. w sepi to wyglada super i my chyba ten pomysl podkradniemy. a nawiasem mowiac zdjecia plenerowe sa duzo fajniejsze niz w studio bo sa bardziej naturalne, a nie na jakims namalowanym tle. ja tam sama chcialam plenerowe i wcale auto mi nie jest do tego potrzebne . pozdr
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 12:01   #24
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: samochód?????

Cytat:
Napisane przez madzik1000
Sohf to musi byc twoja decyzja , mi by chyba bylo szkoda kasy na samochod, szczegolnie jak sie ma ograniczony budzet, tak jak w moim przypadku. i wcale auto mi nie jest do tego potrzebne . pozdr
madzik1000 nam też było szkoda kasy i samochód zapłaciliśmy sami z czepka bo stwierdziliśmy że chociaż na jeden luksus i cos miłego musimy sobie w tym dniu pozwolić ... budżet też mieliśmy ograniczony sama robiłam zaproszenia, wnietki na stoły, karteczki do wódki i win, katreczki do ciasta, rejestracje do samochodu i wiele innych (plus tego był taki iż były oryginale i imienne wiadomo że z naszego wesele, a zaproszenia np. imienne dostały wszystkie dzieci indywidualnie)...dużo tu wymieniać nawet sukienke na poprawiny miałam zwykłą i ja sama przerabiałam... wszystko kwestia gustu jeden woli wydać na zaproszenia 2,2 za szt a inny na samochód
p.s
my też woleliśmy zdjecia plenerowe... moje słonko niosło mnie na wyprostowanych rękach gdzieś po ogródku z dyniami żebyśmy mieli zdjęcia np. ze słonecznkiem (a zdjecia przed ślubem więc nie mogłam sie ubrudzić )
sohf a numeru tel. dziś zapomniała będzie na jutro
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 12:26   #25
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: samochód?????

Cytat:
Napisane przez Tysiak7
madzik1000 nam też było szkoda kasy i samochód zapłaciliśmy sami z czepka bo stwierdziliśmy że chociaż na jeden luksus i cos miłego musimy sobie w tym dniu pozwolić ... budżet też mieliśmy ograniczony sama robiłam zaproszenia, wnietki na stoły, karteczki do wódki i win, katreczki do ciasta, rejestracje do samochodu i wiele innych (plus tego był taki iż były oryginale i imienne wiadomo że z naszego wesele, a zaproszenia np. imienne dostały wszystkie dzieci indywidualnie)...dużo tu wymieniać nawet sukienke na poprawiny miałam zwykłą i ja sama przerabiałam... wszystko kwestia gustu jeden woli wydać na zaproszenia 2,2 za szt a inny na samochód
Tysiak7 ja nie mam nic przeciwko wynajmowaniu autka, po prostu ja nie chce bo auto nie ma dla mnie az takiego znaczenia i wole ta kaske wydac na cos innego, ale to tylko moje zdanie i moja wola, jak ktos ma ochote to czemu nie. a propos zaproszen ja tez chce sama zrobic, od rana biegam juz po necie i szukam natchnienia no i znalazlam takie ze najchetniej to juz bym do sklepu leciala po "polfabrykaty", ale niestety do 16 trzeba w pracy siedziec. pozdrawiam cieplo.
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 12:45   #26
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: samochód?????

Cytat:
Napisane przez madzik1000
Tysiak7 ja nie mam nic przeciwko wynajmowaniu autka, po prostu ja nie chce bo auto nie ma dla mnie az takiego znaczenia i wole ta kaske wydac na cos innego, ale to tylko moje zdanie i moja wola, jak ktos ma ochote to czemu nie. a propos zaproszen ja tez chce sama zrobic, od rana biegam juz po necie i szukam natchnienia no i znalazlam takie ze najchetniej to juz bym do sklepu leciala po "polfabrykaty", ale niestety do 16 trzeba w pracy siedziec. pozdrawiam cieplo.
no to życze powodzeniu w robieniu zaproszeń dla mnie to była wielka frajda... jak chcesz moge ci przesłać wzór mojego i wszelkich piedrołek które robilam aha a ja musze do 17 w pracy
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 13:39   #27
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Wink Dot.: samochód?????

Cytat:
Napisane przez Tysiak7
no to życze powodzeniu w robieniu zaproszeń dla mnie to była wielka frajda... jak chcesz moge ci przesłać wzór mojego i wszelkich piedrołek które robilam aha a ja musze do 17 w pracy
ja chcę wzór)))
a w ogóle powiedzcie mi dziewczynki jak się do takiej produkcji zabrac???bo osobiście nie mam pojęcia.
gdzie można kupic te pierdułki co się przykleja i jakim klejem?? a środek zwykła kartka i na drukarkę, czy jakieś inne czary??
będę wdzięczna za rady)
aha, i dużo taniej taka zabawa wychodzi??
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 13:42   #28
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Czym do ślubu?

Cytat:
Napisane przez Tysiak7
no to życze powodzeniu w robieniu zaproszeń dla mnie to była wielka frajda... jak chcesz moge ci przesłać wzór mojego i wszelkich piedrołek które robilam aha a ja musze do 17 w pracy
bardzo chetnie obejrze twoje dziela. mozesz wyslac mi na maila madzik1000@vp.pl a z ta praca do 17 to wspolczuje, ja juz odliczam czas do 16 i po drodze do domu cos tak mi sie zdaje ze odwiedze pare sklepow .

p.s. czy kazdy w tym kraju pracuje tak jak my? na wizazu

Cytat:
Napisane przez sohf
ja chcę wzór)))
a w ogóle powiedzcie mi dziewczynki jak się do takiej produkcji zabrac???bo osobiście nie mam pojęcia.
gdzie można kupic te pierdułki co się przykleja i jakim klejem?? a środek zwykła kartka i na drukarkę, czy jakieś inne czary??
będę wdzięczna za rady)
aha, i dużo taniej taka zabawa wychodzi??
czy taniej to nie wiem bo to bedzie moj debiut, ale zabawa na pewno przednia. w "zrob to sama" jest watek na temat robienia takich cudeniek i kilka praktycznych porad tam jest, lacznie ze sciagami

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-02-23 o 12:48 Powód: post pod postem
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 13:46   #29
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Czym do ślubu?

Cytat:
Napisane przez madzik1000
bardzo chetnie obejrze twoje dziela. mozesz wyslac mi na maila madzik1000@vp.pl a z ta praca do 17 to wspolczuje, ja juz odliczam czas do 16 i po drodze do domu cos tak mi sie zdaje ze odwiedze pare sklepow .

p.s. czy kazdy w tym kraju pracuje tak jak my? na wizazu
a ja też do 16-tej ;]
za to nie wiem kiedy do księdza pójdziemy bo mój chłop cały czas na nadgodzinach zostaje a proboszcz ma dyżur do 17:30, a w soboty niby przyjmuje ale nigdy go nie ma :/
btw. co do pracy to w końcu nie da się tylko pracowac troche relaksu się każdemu należy

Cytat:
Napisane przez madzik1000
czy taniej to nie wiem bo to bedzie moj debiut, ale zabawa na pewno przednia. w "zrob to sama" jest watek na temat robienia takich cudeniek i kilka praktycznych porad tam jest, lacznie ze sciagami
o dzięki
nie pomyślałm o tym żeby tam poszukac )
pozdrawiam!

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-02-23 o 12:48 Powód: post pod postem
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 19:18   #30
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: samochód?????

Cytat:
btw. Ejva, to może się pochwalisz zaproszeniami ja się cały czas zastanawiam czy robic samemu czy kupowac
buziaki
Moje sa bardzo proste - czarno biale, jeszcze mam problem z czcionka a zdecydowalam sie zrobic sama - bo potrzebuje tylko 5 duzych zaproszen + wiecej karteczek z powiadomieniem o slubie- a minimum przy zamowieniu przez internet to 25 sztuk :-(
Dlatego zaprojektowalam sama - prosto i elegancko (mam nadzieje ;-) ) kupilam ladny papier i bede sie bawic...
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-14 15:11:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.