Ostatnio obejrzane filmy - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-25, 12:15   #2311
Madelaine
Raczkowanie
 
Avatar Madelaine
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 308
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez *chinchilla* Pokaż wiadomość
Becoming Jane

plakalam, sliiiiczny film. o Jane Austen (autorka Dumy i Uprzedzenia) zanim stala sie slawna. o milosci nieudanej . James McAvoy jest po prostu PERFEKT!!!!

polecam kazdemu, nawet typowym niewrazliwcom takim jak ja=)
A skąd wziełaś ten film? Bo ja go nie mogę nigdzie znależc, a strzasznie bym chciała obejrzeć bo uwielbiam Jane Austen
Madelaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 20:02   #2312
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Symetria Taki sobie. Jak zwykle super Mariusz Jakus pasujący do tej roli w 100% plus dla niego. Nie zachwycił mnie Bory Szyc jak większości, ale może byc. Film oparty o sytuacje faktyczne, które mają miejsce w więzieniach, więc w sumie o tym nie ma co dyskutować. W pewnym momencie troche mnie znudził. Plus za elementy psychologiczne, choć w sumie w takim filmie ciężko by było to pominąć, no ale jednak. 7,5
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 21:47   #2313
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ze slumsów na Harvard - natknęłam sie niechcący na ten film dzis w TV i bardzo mnie wciągnął. zdziwil mnie fakt że to prawdziwa historia. dziewczyna, która mozna powiedziec była na dnie, na końcu dostaje sie na jeden z najlepszych uniwesytetów. film pokazuje jak mozna spełniać marzenia. wciągający, choć tragniczny jak większość filmów o ćpunach.

Cinema Paradiso - dziś oglądnęłam pierwszy raz. nie bede sie rozpisywac bo kazdy to pewnie zna tylko ja byłam taka zacofana. baaaaardzo mi się spodobał, nie mogłam sie oderwać. muzyka boska, to przez nią między innymi na końcu pociekły mi łzy, a jestem twarda sztuką :P polecam kazdemu kto jeszcze nie oglądał
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 08:51   #2314
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

BABEL .. bardzo ciekawy i fajnie zrobiony film. o tym jak jeden strzał z karabinu ma wpływ na życiu kilku osob w roznych czesciach świata. super tez ze słychac tam tyle różnych jezyków 9/10 dostaje
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 21:27   #2315
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

ILUZJONISTA - pięęękny w sumie jakikolwiek opis wydaje mi się banalny w porównaniu z pozytywnymi emocjami, które budzi ten film
miłość doskonała, tajemnica, magia (a może iluzja?), intryga, zazdrość
albo
księżniczka i magik
podobał mi się, lubię baśnie 10/10
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 21:47   #2316
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez obca Pokaż wiadomość
ILUZJONISTA - pięęękny w sumie jakikolwiek opis wydaje mi się banalny w porównaniu z pozytywnymi emocjami, które budzi ten film
miłość doskonała, tajemnica, magia (a może iluzja?), intryga, zazdrość
albo
księżniczka i magik
podobał mi się, lubię baśnie 10/10
Mam go od jakiegos czasu. Zachecilas mnie i dzis obejrze
alinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 14:32   #2317
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Dom nad jeziorem (The lake house) - z Keanu Reeves i Sandrą Bullock. Bardzo spokojny film, który momentami jednak za bardzo się wlókł. Zero akcji. Przed snem nie polecam, chyba że jako wspomaganie zasypiania. No ale to w końcu melodramat, więc od razu było wiadomo, że napięcia nie wywoła
Ten film jest przeróbką wersji koreańskiej. Ma dość ciekawy scenariusz. Bullock gra panią doktor, Reeves architekta, których dzieli różnica czasu. On żyje w 2004 roku, ona w 2006. Odnajdują sie poprzez listy, które do siebie piszą.
Cały czas zastanawiałam się, jakie będzie zakończenie, jakie scenarzysta wymyślił rozwiązanie, żeby ta para mogła się spotkać. Obejrzałam do końca, przekonałam się, podobało mi się
Jednak za całokształt daję 5/10
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-27, 14:43   #2318
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez obca Pokaż wiadomość
ILUZJONISTA - pięęękny w sumie jakikolwiek opis wydaje mi się banalny w porównaniu z pozytywnymi emocjami, które budzi ten film
miłość doskonała, tajemnica, magia (a może iluzja?), intryga, zazdrość
albo
księżniczka i magik
podobał mi się, lubię baśnie 10/10
Nic dodac nic ujac naprawde piekny film

Cytat:
Napisane przez alinab Pokaż wiadomość
Mam go od jakiegos czasu. Zachecilas mnie i dzis obejrze
Zabieraj sie czym predzej do obejrzenia
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 14:49   #2319
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Nic dodac nic ujac naprawde piekny film



Zabieraj sie czym predzej do obejrzenia
O własnie, Iluzjonista też na mnie czeka Jestem bardzo ciekawa tego filmu. Ale obejrzeć go będę mogła najwcześniej za kilka dni.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 15:28   #2320
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Apocalypto - długo zabierałam się do jego obejrzenia. Jakoś tak zawsze czasu brakowało. Obejrzałam dzisiaj i jestem pod duuużym wrażeniem. Według mnie film świetny, realistyczne odzwierciedlenie czasów Majów. Historia krwawa, w której znajdzie się opowieść o miłości, przyjaźni, bohaterstwie, odwadze, przezwyciężaniu strachu... Taki misz-masz Polecam, moja ocena to 9/10.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 09:06   #2321
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Wczoraj w kinie byłam na 300 ... nie miałam zamiaru iść na ten film generalnie, ale brat postawił więc się wybrałam.
Nie żałuję, było na co popatrzeć.
takie 8/10
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-28, 09:09   #2322
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez obca Pokaż wiadomość
ILUZJONISTA - pięęękny w sumie jakikolwiek opis wydaje mi się banalny w porównaniu z pozytywnymi emocjami, które budzi ten film
miłość doskonała, tajemnica, magia (a może iluzja?), intryga, zazdrość
albo
księżniczka i magik
podobał mi się, lubię baśnie 10/10
dokładnie. wczoraj oglądnełam i dalej jestem pod zachwytem. cudowny film, swietne role aktorskie, zakonczenie jak dla mnie było troszke przewidywalne, ale nawet mimo to bardzo mnie ten film ujął. polecam
10/10
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 11:17   #2323
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Skazany na bluesa - długo zwlekałam, żeby się pokusić na kilka zdań tutaj...może dlatego, że nie bardzo jest o czym, a wszystko zostało już przez Was napisane nt. tego filmu. Było kilka dobrych momentów (List do M.), kilka udanych dialogów (podobały mi się sceny z autentycznymi członkami Dżemu - dlatego, że podejrzewam, iż nie były zbyt mocno reżyserowane; ich słowa to z pewnością były słowa na prawdę kierowane do Ryśka), ale to bardziej mniej, niż więcej. Aktorstwo - przeciętne (liczyłam, że zmienię zdanie nt. Kota. Niestety). A przecież historia warta godnego opowiedzenia! Najmocniejszą stroną filmu jest oczywiście muzyka, ale nie jest to w żadnej mierze zasługa twórców filmu (no, chybaże dobór muzyki do odpowiednich scen, ale nie jest to znów takie trudne, kiedy muzyka i teksty były odzwierciedleniem emocji i stylu myślenia głównego bohatera...). 5/10
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 12:32   #2324
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

właśnie obejrzałam Tristana i Izolde, ten król w tym filmie..eh poprostu cudo
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 15:40   #2325
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Skazany na bluesa - długo zwlekałam, żeby się pokusić na kilka zdań tutaj...może dlatego, że nie bardzo jest o czym, a wszystko zostało już przez Was napisane nt. tego filmu. Było kilka dobrych momentów (List do M.), kilka udanych dialogów (podobały mi się sceny z autentycznymi członkami Dżemu - dlatego, że podejrzewam, iż nie były zbyt mocno reżyserowane; ich słowa to z pewnością były słowa na prawdę kierowane do Ryśka), ale to bardziej mniej, niż więcej. Aktorstwo - przeciętne (liczyłam, że zmienię zdanie nt. Kota. Niestety). A przecież historia warta godnego opowiedzenia! Najmocniejszą stroną filmu jest oczywiście muzyka, ale nie jest to w żadnej mierze zasługa twórców filmu (no, chybaże dobór muzyki do odpowiednich scen, ale nie jest to znów takie trudne, kiedy muzyka i teksty były odzwierciedleniem emocji i stylu myślenia głównego bohatera...). 5/10
Cheer, moje zdanie jest takie samo.
za to dokument ''Sie macie ludzie'' doprowadzil mnie do szczerych łez,a rzadko płaczę. Jak nie widzialas polecam, jesli juz obejrzałas, to mam nadzieje,że masz takie samo zdanie jak i ja.

''Sie macie ludzie'' -za dobry dokument daję 9/10.


Wczoraj tez obejrzalam ''Labirynt Fauna''. straszna szmira, liczylam na coś lepszego. Polączenie akcji w realnym swiecie,i fantasy totalna porazka.
daję 4/10. Efekty specjalne- prymitywne.


EDit: A fanom fantasy-thiller polecam Constantine
bylam na nim w kinie, ogladalam kilka razy na dvd i zapewne bedę jeszcze często wracać do tego filmu.
Film powstał na podstawie komiksu pt. "Hellblazer"

W tajemniczych okolicznościach ginie Isabel Dodson, pensjonariuszka zakładu psychiatrycznego. Jej bliźniacza siostra Angela, która jest policjantką, rozpoczyna prywatne śledzto, które prowadzi ją do znanego egzorcysty Johna Constantine'a.
Constantine nie jest zwykłym kościelnym egzorcystą. Nie traktuje swej pracy jako powołanie, chce, przez przepędzanie demonów z tego świata, kupić sobie bilet do nieba. Już od najmłodszych lat John widział to, czego jego rówieśnicy nie potrafili dojrzeć, jego rodzice, wysyłając syna do szpitala psychiatrycznego, przypieczętowali los Johna, który postanawia popełnic samobójstwo. Jednakże po 2 minutach zostaje reanimowany i jednocześnie wyrwany z piekła do którego trafił. Teraz Constantine próbuje zmienić swoje przeznaczenie, wykorzystując swoje zdolności, aby pomóc siłą dobra w walce o dusze śmiertelników.

zrodlo-filmweb

daję mu 10/10
__________________
.

Edytowane przez ruda7816
Czas edycji: 2007-04-28 o 15:54 Powód: dopisek.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 17:17   #2326
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Cheer, moje zdanie jest takie samo.
za to dokument ''Sie macie ludzie'' doprowadzil mnie do szczerych łez,a rzadko płaczę. Jak nie widzialas polecam, jesli juz obejrzałas, to mam nadzieje,że masz takie samo zdanie jak i ja.
Nie oglądałam, ale bardzo mnie zaintrygowałaś
O to chodzi?:http://www.filmweb.pl/Sie+macie+ludz...Film,id=165853

Cytat:
A fanom fantasy-thiller polecam Constantine
Constantine mi się podobał, ale generalnie po jego obejrzeniu, pozostała mi w głowie taka oto myśl: "Peter Stormare"
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 19:31   #2327
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

co ja ostatnio oglądałam... aaaaha. Jarhead - żólnierz piechoty morskiej. Dom Nadziei (czy jakoś tak) i Plan lotu. Żaden film na kolana mnie nie powalił
Natomiast Spaleni Słońcem - rewelacja
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 19:45   #2328
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Skazany na bluesa - długo zwlekałam, żeby się pokusić na kilka zdań tutaj...może dlatego, że nie bardzo jest o czym, a wszystko zostało już przez Was napisane nt. tego filmu. Było kilka dobrych momentów (List do M.), kilka udanych dialogów (podobały mi się sceny z autentycznymi członkami Dżemu - dlatego, że podejrzewam, iż nie były zbyt mocno reżyserowane; ich słowa to z pewnością były słowa na prawdę kierowane do Ryśka), ale to bardziej mniej, niż więcej. Aktorstwo - przeciętne (liczyłam, że zmienię zdanie nt. Kota. Niestety). A przecież historia warta godnego opowiedzenia! Najmocniejszą stroną filmu jest oczywiście muzyka, ale nie jest to w żadnej mierze zasługa twórców filmu (no, chybaże dobór muzyki do odpowiednich scen, ale nie jest to znów takie trudne, kiedy muzyka i teksty były odzwierciedleniem emocji i stylu myślenia głównego bohatera...). 5/10
Też tak odczułam ten film. Bardzo się zawiodłam niestety.

A dzisiaj czekam na efekt motyla, bo jeszcze nie widziałam.
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 09:32   #2329
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Milky_quartz Pokaż wiadomość
co ja ostatnio oglądałam... aaaaha. Jarhead - żólnierz piechoty morskiej. Dom Nadziei (czy jakoś tak) i Plan lotu. Żaden film na kolana mnie nie powalił
Natomiast Spaleni Słońcem - rewelacja

Spaleni Sloncem i Jarhead......dwa z moich ulubionych filmow, chociaz, jak to bywa, ksiazka (Jarhead) byla lepsza niz film.

Ostanio ogladalam The Good Shepherd......nie moglam sie skupic na filmie, przeszkadzaly mi (ostatnio juz komicznie) w tym napapowane usta Angeliny.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-29, 09:47   #2330
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Nic dodac nic ujac naprawde piekny film



Zabieraj sie czym predzej do obejrzenia

Obejrzałam Dobry film, bardzo fajne zakończenie.
alinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 10:43   #2331
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Nie oglądałam, ale bardzo mnie zaintrygowałaś
O to chodzi?:http://www.filmweb.pl/Sie+macie+ludz...Film,id=165853
na pewno o to. pamiętam, bo też się na tym poryczałam

"skazanego na bluesa" oglądałam już dawno temu, wrażenia wielkiego na mnie nie zrobił, ale nie mogę powiedzieć, że się na nim bardzo nudziłam.
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 11:43   #2332
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Dzień Świra Specyficzna gorzka komedia pokazująca (jak we wszystkich filmach Koterskiego o Adasiu Miauczyńskim) upadek człowieka, który nie potrafi zaangażować się w żaden związek emocjonalny. Film ukazuje typowe polskie przywary i ograniczenia naszych rodaków jak i kompleksy nasze narodowe. Jednak główny bohater nie jest tak do końca świrem jakby na to wskazywał tytuł. Adaś jest poprostu wrażliwym facetem, który wkurza się, że życie składa się w większości z detali, które powinny być dodatkiem, a tak naprawde rzutują na nasze całe życie. Tak naprawde takim świrem jest czasami każdy znas. Marek Kondrat troche przekonał mnie do postaci zagranej przez siebie. 7/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 12:29   #2333
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Mi ise bardzo podobała "Teksańska masakra piła mechaniszna.Poczatek."Moz e dlatego,ze uwilenbiam horrory
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 12:49   #2334
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Nie oglądałam, ale bardzo mnie zaintrygowałaś
O to chodzi?:http://www.filmweb.pl/Sie+macie+ludz...Film,id=165853

Constantine mi się podobał, ale generalnie po jego obejrzeniu, pozostała mi w głowie taka oto myśl: "Peter Stormare"
Tak o ten dokladnie chodzi .
A dlaczego zaintrygowal Cię Stormare? Swoją rolą Szatana? czy po prostu go lubisz?

Cytat:
Napisane przez Bridget Pokaż wiadomość
na pewno o to. pamiętam, bo też się na tym poryczałam

"skazanego na bluesa" oglądałam już dawno temu, wrażenia wielkiego na mnie nie zrobił, ale nie mogę powiedzieć, że się na nim bardzo nudziłam.
Bri, to zycie i opowadania o Riedlu sa tak przedstawione,że nie ma sposobu by nie ryczec. Nawet mojemu Tz zaszkliły sie oczy,a on nigdy nie placze.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 12:50   #2335
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Iluzjonista-gorąco polecam.
Film o miłości jak i o iluzji!!
Sceneria bardzo,ale to bardzo mi się spodobała.
10/10

Klątwa2-Pierwsza częśc mi się nie podobała,ta również nie zaintrygowała mnie.
Ale czego mogłam oczekiwać po kontynuacji
6/10 -za to,że w pewnym momencie się wystraszyłam
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 13:04   #2336
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
A dlaczego zaintrygowal Cię Stormare? Swoją rolą Szatana? czy po prostu go lubisz?
Tak, rolą Szatana Rola "pięciominutowa", ale aż wciska w fotel! To jest mistrzostwo. A lubić, to też lubię (Prison Break bez niego <i T-Baga> by nie istniał )
Cytat:
opowadania o Riedlu sa tak przedstawione,że nie ma sposobu by nie ryczec.
Właśnie, tylko tak w Skazanym to skopali!
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 14:01   #2337
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

cheer, no mi się tez podoba jak zagral. ,
Prison Break niestety nie oglądam
dobrze zagral tez rolę ojca Hennessy -Pruitt Taylor Vince . Wspaniale się wczul w rolę.

A co do Skazanego, to taki ''miękki' 'ten film. Z reszta bardzo ciezko aktorom zagrac sławne osoby, no i rezyserom stworzyć takie dzielo o życiu.
Np. The Doors i Val Kilmer w roli Jima ,tez nie bardzo się mi podoba.jakies to takie wszystko za mdłe.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 14:18   #2338
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Z reszta bardzo ciezko aktorom zagrac sławne osoby, no i rezyserom stworzyć takie dzielo o życiu.
Np. The Doors i Val Kilmer w roli Jima ,tez nie bardzo się mi podoba.jakies to takie wszystko za mdłe.
Może to kwestia tego, że aktorzy z góry mają tę świadomość, że mierzą się z kimś, z kim się mierzyć po prostu nie da. Jakiś czas temu wypłynęła wiadomość nt. planów filmu o Freddym Mercurym, na co ja tylko zrobiłam oczy Jakoś nie wyobrażam sobie kto i JAK mógłby go chociaż przywoicie "wrócić do życia" na te dwie godziny...
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 14:29   #2339
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Nie wiem czy mamy wpisywac filmy ,ktore obejrzelismy 1 raz no ale tak czy siak ostatnio obejrzalam po raz ,ktorys tam
Alfie-go i Closer
Jedyne wg mnie dobre filmy w których zagrał Jude Law
Alfie niby komedyjka ale wg mnie nie do konca.Dla mnie to dramat człowieka chorego na emocjonalna pustke.Fajny klimat,swietne obrazy
Closer-na poczatku bylam baardzo rozczarowana,szczegolnie ze slyszalam jak facet z Kinomaniaka rozplywal sie nad tym filmem,myslalam sobie ze chyba upadl na glowe.
Film wydawal mi sie bardzo powierzchowny i czegos mi brakowalo,nie do konca wiedzialam czego.
No a pozniej obejrzalam drugi raz i kolejny.Nie wiem co o nim napisac odkrywczego ,chyba nic mi sie nie uda w kazdym razie polecam,zaskakuje,pokazuj e pokręcone sciezki uczuc .Aktorzy bez wyjatku graja koncertowo

Nie przepadam za amerykańskimi produkcjami,ale do tych wracam z przyjemnoscia.Nie zalatuja płycizną,tanimi sztuczkami, pseudopsychologicznymi problemami
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 14:32   #2340
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Jedyne wg mnie dobre filmy w których zagrał Jude Law
A Sztuczna Inteligencja (A.I)??
Jestem ciekawa jak by to było, gdyby go jednak wyreżyserował Kubrick...? To jeden z najsmutniejszych (jeśli nie najsmutniejszy) filmów, jakie widziałam. Pomimo tego, lubię go oglądać. Pokazuje samą prawdę.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.