Chciałabym cos w sobie zmienić. Proszę o pomoc:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-25, 18:13   #1
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398

Chciałabym cos w sobie zmienić. Proszę o pomoc:D


Tak jak w temacie... Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie. Tylko sama za bardzo nie wiem co. Moze mi pomożecie? Przede wszystkim określić jakim jestem typem, bo mam z tym problem, jakie kolory najbardziej mi pasują. Jak dobierać kolory makijażu, może zmienić coś z włosami? Prawdę mówiąc mam taką fryzurę już dość długo. Chętnie zmieniłabym kolor, długość mniej bo chcę trochę zapuścić włoski Tak więc liczę na was dziewczyny Wiem, że pięknością nie jestem, ale może da sie coś we mnie poprawić


1. Jak się opalasz - dość trudno, ale nie na czerwono. Skóra stopniowo nabiera złotego kolorku Bo właśnie moja opaleniznę możnaby było nazwać złotą. Nigdy nie byłam brązowa. Zawsze ciepły, złoty kolor.

2. Kolor oczu- tak jak widać na zdjęciu- zielone z ciemną obwódką i odrobiną żółtego koloru przy źrenicy. Czasami kolor oczu robi się żółto zielony ale to w zależności od koloru światła i ubrania Oprawa- tak jak włosy raczej w kolorze ciemnego blondu. Czasami robię hennę i wyglądam wtedy znacznie lepiej. Jednak ciągle czasu na to brak...

3. Piegi- też tak jak widać mam ich całą masę kolor raczej brązowo popielaty, w lecie stają się bardziej widoczne i ciemniejsze- bardziej brązowe

4. Cera- jasna, ale w ciepłym odcieniu. Kolor taki jak na zdjęciu z profilu

5. Naturalny kolor włosów- cos miedzy ciemnym blondem a jasnym brązem z ciepłym połyskiem Teraz mam zrobione blond pasemka, ale mam ochotę to już zmienić.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście)- taki jak na zdjęciach, raczej róż, ale mam problem z określeniem

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?- brąz, kawa z mlekiem, brudny róż, raczej stonowane kolory, jakby lekko "wyblakłe", pastele.


Jeśli będzie trzeba to postaram się zamiescić jeszcze jakieś inne zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ania2.jpg (44,6 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ania3.jpg (45,1 KB, 89 załadowań)

Edytowane przez aniielica
Czas edycji: 2006-09-25 o 19:01
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 19:06   #2
almostthere
Raczkowanie
 
Avatar almostthere
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Morąg-Zadupie koło Elbląga
Wiadomości: 59
GG do almostthere
Dot.: Chciałabym cos w sobie zmienić. Proszę o pomoc:D

Masz przepiękne oczy!
Więc uważam, że je powinnaś najbardziej eksponować.W związku z tym, że masz zielone oczy polecałabym fiotetowe i różowe cienie, oczywiście odcienie musisz sama dopasować, ponieważ kolory na zdjęciach często są inne niż w rzeczywistości zapewne pomoże Ci ekspedientka w sklepie co do włosów to może jakiś ciepły brąz, może z lekką nutką rudości?
__________________
...Somewhere beyond hapiness and sadness I need to calculate what creates my own madness....
almostthere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 19:12   #3
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Chciałabym cos w sobie zmienić. Proszę o pomoc:D

Dziękuję almostthere Właśnie robiąc makijaz zawsze najbardziej podkreślam oczka Tak jak napisałaś cieniami w kolorze różu i fioletu Uwielbiam też brązy. A rudy kolor... źle sie w nim czuję. Nie podobam sie w nim sobie
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 19:25   #4
Metaxxa
Raczkowanie
 
Avatar Metaxxa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 156
GG do Metaxxa
Dot.: Chciałabym cos w sobie zmienić. Proszę o pomoc:D

Zgadzam się, że masz piękne duuże oczy tylko pozazdrościć Moim skromnym zdaniem powinnaś optycznie powiększyć górną wargę, obrysować konturówką w kolorze ust i zaznaczyć usta jakimś ładnym błyszczykiem, poza tym brwi przydałoby się zapuścić i wyregulować później u kosmetyczki no i więcej uśmiechu
__________________
It's my date with destiny...




Metaxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 19:55   #5
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Chciałabym cos w sobie zmienić. Proszę o pomoc:D

O ustach nie pomyslałam, ze trzeba je powiększyć Ale faktycznie- są trochę małe i mam bardzo wąziutkie wargi więc od jutra będę je obrysowywac konturówką A błyszczyków używam nałogowo Uśmiecham się też często, przynajmniej staram się Ale na zdjeciach wychodzą mi wtedy zmarszczki
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 15:28   #6
almostthere
Raczkowanie
 
Avatar almostthere
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Morąg-Zadupie koło Elbląga
Wiadomości: 59
GG do almostthere
Dot.: Chciałabym cos w sobie zmienić. Proszę o pomoc:D

Więc może czekoladka?Ale bron Boże nie kupuj farb 100% Color bo się megaszybko zmywają...Jeśli Cię na to stać możesz iść do dobrego fryzjhera, on Ci dobierze jakis dobry kolor i pofarbuje profesjonalną farbą - będziesz miała pewność, że się nie zmyje.Mi np. każda się zmywa
pozdrawiam
__________________
...Somewhere beyond hapiness and sadness I need to calculate what creates my own madness....
almostthere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 16:41   #7
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Chciałabym cos w sobie zmienić. Proszę o pomoc:D

Może to faktycznie dobry pomysł Od 4 lat farbuję włosy tylko w salonie L'oreala wiec kolor się zawsze trzyma bardzo długo Będę szła niebawem do mojego ulubionego fryzjera to z nim porozmawiam o nowym kolorku
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 16:46   #8
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Chciałabym cos w sobie zmienić. Proszę o pomoc:D

myślę że cieplejsze włosy bardziej by pasowały do tych pięknych oczu i słodkich piegów
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 21:24   #9
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Chciałabym cos w sobie zmienić. Proszę o pomoc:D

Dzięki Aga Jak pójde do fryzjera to poproszę, zeby mi zaproponował jakiś cieplejszy kolorek
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.