Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-03-08, 12:26   #2371
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomo¶ci: 5 941
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez jagodzianka612 Poka¿ wiadomo¶æ
postanowilam ze farbuje wlosy castingiem i juz tylko jeszcze nie wiem jakim jasnym br±zem , br±zem albo ciemnym br±zem uu.. jaki wybor;p ale chyba zdecyduje sie na braz tak po ¶rodku:P
Zycze powodzeniawklej potem fotki
__________________
zmiany s± potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-09, 06:09   #2372
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 176
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

mam jeszcze pytanie do ATOMUFKI ile trzymalas farbe na wlosach?? mzoe jak sie bedzie krocej trymac to janiejszy kolor wyjdzie
jagodzianka612 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-09, 17:26   #2373
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomo¶ci: 5 941
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez jagodzianka612 Poka¿ wiadomo¶æ
mam jeszcze pytanie do ATOMUFKI ile trzymalas farbe na wlosach?? mzoe jak sie bedzie krocej trymac to janiejszy kolor wyjdzie
20 minut trzyma³am
__________________
zmiany s± potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 16:27   #2374
Agata*86
Przyczajenie
 
Avatar Agata*86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hej dziewczyny. Czy ktoras z Was farbowala wloski farb± Garnier Color Naturals JASNY BRAZ nr5 ? Kupilam sobie wlasnie ta farbe i jestem ciekawa czy rzeczywiscie mi wyjdzie ³adny br±zik.

Edytowane przez Agata*86
Czas edycji: 2009-03-12 o 10:44
Agata*86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:56   #2375
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 176
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

postanowione farbuje wlosy brazem tylko nie wiem czy mam kupic 1 czy 2 opakowania mi kolezanka mowila ze 1 straczy bo brazi i takze rownomiernie wyjdzie a wy co sadzice 1 czy 2 opakowania mam wlosy takie jak zamiescilam wyzej zdjeciu:p
jagodzianka612 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 20:01   #2376
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomo¶ci: 5 941
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez jagodzianka612 Poka¿ wiadomo¶æ
postanowione farbuje wlosy brazem tylko nie wiem czy mam kupic 1 czy 2 opakowania mi kolezanka mowila ze 1 straczy bo brazi i takze rownomiernie wyjdzie a wy co sadzice 1 czy 2 opakowania mam wlosy takie jak zamiescilam wyzej zdjeciu:p
wydaje mi sie ze 1 wystarczy,duzo jest tej farby
__________________
zmiany s± potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-12, 07:38   #2377
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ok mia³am na swoje rudo-blond-jasny br±z w³osy k³a¶æ mro¼ny kasztan. Zw±tpi³am jednak boj±c siê, ze mam za jasne pod niego w³osy i wyjd± czerwone. Ufarbowa³am wiêc MRO¬NYM BE¯EM. Wysz³o ca³kiem naturalnie.
Jeszcze raz uwaga dla dziewczyn blondynek, które chc± nim podkre¶liæ kolor, to jest br±z nie blond pomimo tego co nam sugeruj±
Ok fotki w ¶wietle dziennym z fleszem i bez flesza. Kolor jest troszkê ciemniejszy ni¿ na fotce bez lampy a mniej rudy ni¿ na fotce z lamp±
W³oski rozkosmacone ale dopiero co wsta³am
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mro¼ny be¿1.jpg (30,3 KB, 131 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg mro¼ny be¿2.jpg (27,6 KB, 161 za³adowañ)
__________________
Monika jestem

Króliczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2009-03-12 o 07:39
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 11:32   #2378
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 418
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Agata*86 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny. Czy ktoras z Was farbowala wloski farb± Garnier Color Naturals JASNY BRAZ nr5 ? Kupilam sobie wlasnie ta farbe i jestem ciekawa czy rzeczywiscie mi wyjdzie ³adny br±zik.
z garniera ciemniejsze kolory wychodza wiec nie bedziesz miala na poczatku jasnego brazu, nie wiem tez jakie masz teraz wlosy
__________________
he
gabi86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-12, 12:54   #2379
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 7 527
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

br±z opalizuj±cy garniera... farbowa³am 5 miesiecy temu i zja¶nia³ strasznie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 854.jpg (21,1 KB, 377 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 171.jpg (22,4 KB, 353 za³adowañ)
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-12, 13:45   #2380
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Pyra1990 Poka¿ wiadomo¶æ
br±z opalizuj±cy garniera... farbowa³am 5 miesiecy temu i zja¶nia³ strasznie
to zdjecie jest teraz robione, jak kolor juz zjasnial, tak? Moim zdaniem jest piekny.. Ja taki chce

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2009-03-12 o 13:49
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-12, 14:57   #2381
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 7 527
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka¿ wiadomo¶æ
to zdjecie jest teraz robione, jak kolor juz zjasnial, tak? Moim zdaniem jest piekny.. Ja taki chce
tak zrobiony w chwili obecnej... Noiby mi sie podoba ten kolor, ale troszeczke bez charakteru
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 17:22   #2382
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 3 303
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczynyy, czy która¶ z Was u¿ywa³a mo¿e Schwarzkopf Brillance, konkretnie numerek 856 Tajemniczy czerwony br±z. Bo kupi³am sobie dzisiaj z my¶l± pomalowania swoich w³osów, ale poczyta³am opinie na KWC i nie wiem ju¿ sama. Chodzi mi o to ¿eby otrzymac b³yszcz±cy br±z, nie ciemny, obojetnie czy z rudym polyskiem czy w ch³odnej tonacji (z tym duzo trudniej-wiem). Ostatnio w³osy farbowa³am u fryzjerki - ciep³y jasny br±z, zmieszane 2 kolory i woda utleniona ale nie by³am zadowolona dlatego teraz chcia³am sama spróbowaæ.
Dodaje fotki aktualne (mam ju¿ z 2 cm odrostu) i bêdê wdziêczna za ka¿d± poradê.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ORKANA 043.jpg (29,6 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ORKANA 048.jpg (33,7 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ORKANA 052.jpg (36,4 KB, 16 za³adowañ)
cziki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:31   #2383
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez cziki Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynyy, czy która¶ z Was u¿ywa³a mo¿e Schwarzkopf Brillance, konkretnie numerek 856 Tajemniczy czerwony br±z. Bo kupi³am sobie dzisiaj z my¶l± pomalowania swoich w³osów, ale poczyta³am opinie na KWC i nie wiem ju¿ sama. Chodzi mi o to ¿eby otrzymac b³yszcz±cy br±z, nie ciemny, obojetnie czy z rudym polyskiem czy w ch³odnej tonacji (z tym duzo trudniej-wiem). Ostatnio w³osy farbowa³am u fryzjerki - ciep³y jasny br±z, zmieszane 2 kolory i woda utleniona ale nie by³am zadowolona dlatego teraz chcia³am sama spróbowaæ.
Dodaje fotki aktualne (mam ju¿ z 2 cm odrostu) i bêdê wdziêczna za ka¿d± poradê.
Moja mama go uzywa. Najpierw wychodzil bardzo ciemny (mama miala mniej wiecej taki wlosy jak ty, ale farbowane). Dopiero po jakims czasie wlosy odrosly i kladzony na naturalne kolor rozjanil sie. Po farbowaniu wyglada jak ciemny braz z czerwonawa poswiata. Po 2-3 myciach jasniejej i jest ok. Jak sie bardzo juz spiera to wylazi troche taki czerwono-bury :/ (szczegolnei przy odrostach). Ogolnie jest ok, ale tez zalezy w jakim swietle. W niektorym sztucznym dziwnie sie prezentuje.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2009-03-12 o 17:39
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-12, 19:19   #2384
martyna2255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hej mam takie nijakie w³osy.. heh... nie wiem co robiæ. Farbowa³am br±zem, ale wyszed³ jak czarny. Teraz mam ok. 7 cm odrostów albo i wiêcej i nie wiem jakim kolorem zafarbowaæ ¿eby by³y ja¶niejsze, takie ciep³y br±z, ale ¿eby nie by³o widaæ ró¿nicy na odrostach co radzicie? w a³±czniku daje moje zdjêcie... na górze moje naturalne w³osy takie jakie¶ mysie blond, a na dole br±z
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie460po.jpg (19,1 KB, 101 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie369po.jpg (19,7 KB, 86 za³adowañ)

Edytowane przez martyna2255
Czas edycji: 2009-03-12 o 19:22 Powód: dodanie zdjêcia
martyna2255 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-12, 20:08   #2385
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 3 303
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka¿ wiadomo¶æ
Moja mama go uzywa. Najpierw wychodzil bardzo ciemny (mama miala mniej wiecej taki wlosy jak ty, ale farbowane). Dopiero po jakims czasie wlosy odrosly i kladzony na naturalne kolor rozjanil sie. Po farbowaniu wyglada jak ciemny braz z czerwonawa poswiata. Po 2-3 myciach jasniejej i jest ok. Jak sie bardzo juz spiera to wylazi troche taki czerwono-bury :/ (szczegolnei przy odrostach). Ogolnie jest ok, ale tez zalezy w jakim swietle. W niektorym sztucznym dziwnie sie prezentuje.
Aha, dziêkuje. Czyli chyba zakupie ten opisywany tutaj mro¼ny be¿, mam nadzieje ¿e kolor siê wyrówna
cziki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-13, 09:37   #2386
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez martyna2255 Poka¿ wiadomo¶æ
hej mam takie nijakie w³osy.. heh... nie wiem co robiæ. Farbowa³am br±zem, ale wyszed³ jak czarny. Teraz mam ok. 7 cm odrostów albo i wiêcej i nie wiem jakim kolorem zafarbowaæ ¿eby by³y ja¶niejsze, takie ciep³y br±z, ale ¿eby nie by³o widaæ ró¿nicy na odrostach co radzicie? w a³±czniku daje moje zdjêcie... na górze moje naturalne w³osy takie jakie¶ mysie blond, a na dole br±z
Farb± farby nie rozja¶nisz. Je¿eli po³o¿ysz co¶ ja¶niejszego to jasne wyjd± Ci tylko odrosty. Musisz najpierw rozja¶niæ ten ciemny dó³ a potem wyrównaæ farb± ca³o¶æ a i tak za pierwszym razem bêdzie widaæ ró¿nicê. Je¿eli nie jeste¶ wprawn± "malark±" to pozostaje Ci wizyta u fryzjera lub ciemna farbka.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-13, 11:49   #2387
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 3 901
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Pyra mowisz juz sie zmyl? Ale jest sliczny! Rzeczywiscie..

ale fakt faktem wiecie co.. nigdy mi sie nie podobal kolor po farbowaniu wlosow, dopiero jak sie splukal byl jasniejszy i taki jaki chcialam

albo jak sie robi zdjecie z lampa -to wygladaja slicznie a jak bez-tragicznie..
szkoda,ze nie wychodzi mi tak jakbym chciala.
Moze cos poradzicie zamierzam pofarbowac na brazik, wlasciwie ciagle go mam ale chce troche jasniejszy.. cos w stylu zlotego brazu. Tylko teraz ptyanie jaka firma??
Uzywalam palette XXL.. jackie brown-podoba mi sie na pudelku, i jak sie splucze
ale faktycznie strasznie mi przesuszyl wlosy..po innych farbach zawsze mialam miekkie wlosy a po tej ..tragedia, suche i siano!
Jest jakas farba ktora tak nie niszczy a nawet by nawilzala? No i gdzie taka mozna kupic? Rossman? Dobry jest wybor?
Myslalam o Safirze ale tez slyszalam zle opinie.
Co polecicie kobietki?
i wiem,ze byly farby rozjasniajace wlosy-jest to bezpieczne?
bo chcialam jasny braz.. ciemny blond moze-ale obawiam sie,ze po rozjasnieniu bede ruda.....
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre¶lony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi±gn±æ






mischievous jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-13, 12:07   #2388
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez mischievous Poka¿ wiadomo¶æ
Pyra mowisz juz sie zmyl? Ale jest sliczny! Rzeczywiscie..

ale fakt faktem wiecie co.. nigdy mi sie nie podobal kolor po farbowaniu wlosow, dopiero jak sie splukal byl jasniejszy i taki jaki chcialam

albo jak sie robi zdjecie z lampa -to wygladaja slicznie a jak bez-tragicznie..
szkoda,ze nie wychodzi mi tak jakbym chciala.
Moze cos poradzicie zamierzam pofarbowac na brazik, wlasciwie ciagle go mam ale chce troche jasniejszy.. cos w stylu zlotego brazu. Tylko teraz ptyanie jaka firma??
Uzywalam palette XXL.. jackie brown-podoba mi sie na pudelku, i jak sie splucze
ale faktycznie strasznie mi przesuszyl wlosy..po innych farbach zawsze mialam miekkie wlosy a po tej ..tragedia, suche i siano!
Jest jakas farba ktora tak nie niszczy a nawet by nawilzala? No i gdzie taka mozna kupic? Rossman? Dobry jest wybor?
Myslalam o Safirze ale tez slyszalam zle opinie.
Co polecicie kobietki?
i wiem,ze byly farby rozjasniajace wlosy-jest to bezpieczne?
bo chcialam jasny braz.. ciemny blond moze-ale obawiam sie,ze po rozjasnieniu bede ruda.....
to moze ten Loreal Excell 10 - opinie ma rozne,ale osobiescie ja bylam b.zadowolona
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-13, 12:31   #2389
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 3 901
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Chetnie dzis ogladne jakie maja kolorki i mysle,ze wyprobuje-ogolnie L'oereal jest dobra firma, a mysle,ze warto sprobowac
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre¶lony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi±gn±æ






mischievous jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 12:43   #2390
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez mischievous Poka¿ wiadomo¶æ
Pyra mowisz juz sie zmyl? Ale jest sliczny! Rzeczywiscie..

ale fakt faktem wiecie co.. nigdy mi sie nie podobal kolor po farbowaniu wlosow, dopiero jak sie splukal byl jasniejszy i taki jaki chcialam

albo jak sie robi zdjecie z lampa -to wygladaja slicznie a jak bez-tragicznie..
szkoda,ze nie wychodzi mi tak jakbym chciala.
Moze cos poradzicie zamierzam pofarbowac na brazik, wlasciwie ciagle go mam ale chce troche jasniejszy.. cos w stylu zlotego brazu. Tylko teraz ptyanie jaka firma??
Uzywalam palette XXL.. jackie brown-podoba mi sie na pudelku, i jak sie splucze
ale faktycznie strasznie mi przesuszyl wlosy..po innych farbach zawsze mialam miekkie wlosy a po tej ..tragedia, suche i siano!
Jest jakas farba ktora tak nie niszczy a nawet by nawilzala? No i gdzie taka mozna kupic? Rossman? Dobry jest wybor?
Myslalam o Safirze ale tez slyszalam zle opinie.
Co polecicie kobietki?
i wiem,ze byly farby rozjasniajace wlosy-jest to bezpieczne?
bo chcialam jasny braz.. ciemny blond moze-ale obawiam sie,ze po rozjasnieniu bede ruda.....
Farby rozja¶niaj±ce do ciemnych w³osów s± do w³osów naturalnych, farbowanych nie rozja¶ni±.
Wszystkie farby niszcz± w³osy jedne bardziej drugie mniej.
Mnie najbardziej niszczy Casting Loreala tzn strasznie je os³abia i wypadaj± a niby ma byæ ³agodny (opinie sa podzielone polecam watek o castingu) Natomiast po niby tragicznej farbie Schwartzkopfa nic z³ego siê z w³osami nie dzieje.
Ja osobi¶cie mia³am safire jak±¶ czerwieñ "szkar³atna ró¿a" czy jako¶ tak. Przez 3 miesi±ce woda po umyciu w³osów by³a czerwona, nawet poduszki farbowa³a.
Co do zniszczenia to jako¶ szczególnie nie zauwa¿y³am.
Podobno Garnier Nutrisse ma od¿ywiac w³osy nie wiem, dwa razy u¿y³am ciemnych kolorów ale chyba zbyt ³agodna jest bo odrosty mia³am jak wiewióra rude.
Jak na³o¿ysz rozjasniacz to na pewno bêda mia³y rudy odcieñ. Wiêc trzeba bêdzie na³o¿yæ farbe (po rozja¶nianiu zawsze ja¶niejsza od tego który chcemy uzyskaæ) No chyba, ze ci siê rudy/mahoniowy spodoba
Mnie po na³o¿eniu rozjasniacza wyszed³ w³asnie taki rudo br±zowy jak na fotkach u Pyry. Przykry³am ten kolor Mro¼nym Be¿em dla przyciemnienia i och³odzenia koloru.
Farby, rozj±¶niacze, szmpony i ich efekty ró¿ni± siê bo to wszystko zale¿y od w³osów ich kondycji, jaki kolor i tak dalej.
Ponad 10 lat sama eksperymentuje z farbamii ciesze sie ze mam jeszcze w³osy chociaz wpadki z z³ym doborem koloru tez sie zdarzaj±. No ale mam za swoje skoro po 2 tygoniach nudzi mi sie kolor i pragne zmiany

Za duzo o mnie (chyba mi przyjaciólki brakuje) najwa¿niejsze co chcia³am napisac to to co we wczesniejszym be³kocie mo¿e pominê³a¶. farby rozjasniaj±ce s± do w³osów naturalnych. Pomimo ¿e pani na opakowaniu farby ma pó³ w³osków czarnych a drugie pó³ rozjasnione do piêknego z³otego br±zu to na farbowañcach siê nie sprawdzi. Grozi zawa³em serca po obej¿eniu eksperymentu: Jasne odrosty reszta nie ruszona.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-13, 13:48   #2391
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 3 901
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka¿ wiadomo¶æ
Farby rozja¶niaj±ce do ciemnych w³osów s± do w³osów naturalnych, farbowanych nie rozja¶ni±.
Wszystkie farby niszcz± w³osy jedne bardziej drugie mniej.
Mnie najbardziej niszczy Casting Loreala tzn strasznie je os³abia i wypadaj± a niby ma byæ ³agodny (opinie sa podzielone polecam watek o castingu) Natomiast po niby tragicznej farbie Schwartzkopfa nic z³ego siê z w³osami nie dzieje.
Ja osobi¶cie mia³am safire jak±¶ czerwieñ "szkar³atna ró¿a" czy jako¶ tak. Przez 3 miesi±ce woda po umyciu w³osów by³a czerwona, nawet poduszki farbowa³a.
Co do zniszczenia to jako¶ szczególnie nie zauwa¿y³am.
Podobno Garnier Nutrisse ma od¿ywiac w³osy nie wiem, dwa razy u¿y³am ciemnych kolorów ale chyba zbyt ³agodna jest bo odrosty mia³am jak wiewióra rude.
Jak na³o¿ysz rozjasniacz to na pewno bêda mia³y rudy odcieñ. Wiêc trzeba bêdzie na³o¿yæ farbe (po rozja¶nianiu zawsze ja¶niejsza od tego który chcemy uzyskaæ) No chyba, ze ci siê rudy/mahoniowy spodoba
Mnie po na³o¿eniu rozjasniacza wyszed³ w³asnie taki rudo br±zowy jak na fotkach u Pyry. Przykry³am ten kolor Mro¼nym Be¿em dla przyciemnienia i och³odzenia koloru.
Farby, rozj±¶niacze, szmpony i ich efekty ró¿ni± siê bo to wszystko zale¿y od w³osów ich kondycji, jaki kolor i tak dalej.
Ponad 10 lat sama eksperymentuje z farbamii ciesze sie ze mam jeszcze w³osy chociaz wpadki z z³ym doborem koloru tez sie zdarzaj±. No ale mam za swoje skoro po 2 tygoniach nudzi mi sie kolor i pragne zmiany

Za duzo o mnie (chyba mi przyjaciólki brakuje) najwa¿niejsze co chcia³am napisac to to co we wczesniejszym be³kocie mo¿e pominê³a¶. farby rozjasniaj±ce s± do w³osów naturalnych. Pomimo ¿e pani na opakowaniu farby ma pó³ w³osków czarnych a drugie pó³ rozjasnione do piêknego z³otego br±zu to na farbowañcach siê nie sprawdzi. Grozi zawa³em serca po obej¿eniu eksperymentu: Jasne odrosty reszta nie ruszona.

BELKOCIE?? nie nazwalabym tego belkotem, tylko chcialam porady.
Wiem,ze jak sie rozjasniaja to wychodza rude-ale pytalam czy ktos moze rozjasnial jakims innym sposobem ze sie udalo. Dobrze wiedziec,ze farby rozjasniajace sa do wlosow naturalnych,tego nie wiedzialam.
A i owszem "tragicznee" palette niszczylo wlosy DLA MNIE,i dla mnie jest tragiczne. Ale wiem,ze innym osobom one nie niszcza wlosow. Kazdy ma inne.
Wlasnie kupilam L'oeral 4.3 Zlocisty braz..
ciekawe jak to wyjdzie, na razie poczekam az splucze sie mniej wiecej poprzedni i pofarbuje.
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre¶lony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi±gn±æ






mischievous jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-14, 12:03   #2392
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez mischievous Poka¿ wiadomo¶æ
BELKOCIE?? nie nazwalabym tego belkotem, tylko chcialam porady.
Wiem,ze jak sie rozjasniaja to wychodza rude-ale pytalam czy ktos moze rozjasnial jakims innym sposobem ze sie udalo. Dobrze wiedziec,ze farby rozjasniajace sa do wlosow naturalnych,tego nie wiedzialam.
A i owszem "tragicznee" palette niszczylo wlosy DLA MNIE,i dla mnie jest tragiczne. Ale wiem,ze innym osobom one nie niszcza wlosow. Kazdy ma inne.
Wlasnie kupilam L'oeral 4.3 Zlocisty braz..
ciekawe jak to wyjdzie, na razie poczekam az splucze sie mniej wiecej poprzedni i pofarbuje.
no to jak juz zrobisz to koniecznie pochwal sie jak wyszlo
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-14, 12:11   #2393
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 3 303
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

To dziwne troszke co piszecie bo mi fryzjerka mówi³a jak ostatnio malowalam w³osy ¿e we¼mie odcieñ jasniejszy ni¿ ten co chcia³am ¿eby w³a¶nie rozja¶niæ w³osy...podejrzewam ¿e da sie lekko rozja¶niæ w³osy bez dekoloryzacji, ale tak o ton, moze dwa.
cziki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-14, 12:19   #2394
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez cziki Poka¿ wiadomo¶æ
To dziwne troszke co piszecie bo mi fryzjerka mówi³a jak ostatnio malowalam w³osy ¿e we¼mie odcieñ jasniejszy ni¿ ten co chcia³am ¿eby w³a¶nie rozja¶niæ w³osy...podejrzewam ¿e da sie lekko rozja¶niæ w³osy bez dekoloryzacji, ale tak o ton, moze dwa.
to zalezy od farby,ale da sie, moze nie jakos spektakularnie,ale zawsze,gdzies juz pisalam rozjasnial mi Casting i rozjasnial mi wellaton - wiec przynajmniej w moim przypadku sie dalo
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-14, 12:22   #2395
Weriidiiana
Raczkowanie
 
Avatar Weriidiiana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam kolezanki
To ja rowniez sie pochwale Fotka zrobiona jakis czas temu
Kolor ESPRESSO (nie mam numerka) z GARNIERA nak³adany na moj naturalny braz (no moze lekko ciemny braz) z jasnymi pasemkami.
Ogolnie poweim ze efekt naprawde dobry, lecz myslalam ze bedzie jasniejszy.
GODNY POLECENIA
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg PICT1600.jpg (142,9 KB, 355 za³adowañ)
__________________

..::: ¯yæ to znaczy walczyæ o co¶ wielkiego :::..
..::: Dopóki walczysz jeste¶ zwyciêzc± :::..



ZRZUCAM PARE KILO
01.04 - 01.07.2009 <uda siê>


Start: 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50
Weriidiiana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-14, 12:38   #2396
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Weriidiiana Poka¿ wiadomo¶æ
Witam kolezanki
To ja rowniez sie pochwale Fotka zrobiona jakis czas temu
Kolor ESPRESSO (nie mam numerka) z GARNIERA nak³adany na moj naturalny braz (no moze lekko ciemny braz) z jasnymi pasemkami.
Ogolnie poweim ze efekt naprawde dobry, lecz myslalam ze bedzie jasniejszy.
GODNY POLECENIA
ciemny,ale naprawde boski ten kolor ,ja sie wlasnie balam espresso w obawie przed czarnym,ale Tobie wyszedl super
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-14, 12:50   #2397
Weriidiiana
Raczkowanie
 
Avatar Weriidiiana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

jenny87 szczerze mowiac gdybym nie miala tych jasnych pasemek (prawie blond) to z pewnoscia wyszly by mi prawie czarne a tak to mam nawet ciekawe refleksy.
Ale kolor REWELACJA jednolity i naprawde ¶liczny
__________________

..::: ¯yæ to znaczy walczyæ o co¶ wielkiego :::..
..::: Dopóki walczysz jeste¶ zwyciêzc± :::..



ZRZUCAM PARE KILO
01.04 - 01.07.2009 <uda siê>


Start: 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50
Weriidiiana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-14, 12:53   #2398
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a pisalas,ze fotka zrobiona jest jakis czas temu,wiec wiesz juz zapewne jak Ci sie spieral? czy kolor dlugo byl tak ciemny, czy nie mial za duzo czerwieni/fioletu?
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-14, 13:17   #2399
Weriidiiana
Raczkowanie
 
Avatar Weriidiiana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

jenny87 wlasnie nie mial takiego odcienia fioletu. (wiem ze na fotce moze tak widac) A po jakis 2 tyg kolor nie byl juz taki "soczysty" stal sie naturalny i naprwde SWIETNY
W niedlugim czasie znow musze pofarbowac wloski i z pewnoscia uzyje tego samego kolorku
__________________

..::: ¯yæ to znaczy walczyæ o co¶ wielkiego :::..
..::: Dopóki walczysz jeste¶ zwyciêzc± :::..



ZRZUCAM PARE KILO
01.04 - 01.07.2009 <uda siê>


Start: 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50
Weriidiiana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-14, 17:20   #2400
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 3 901
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ladny kolorek ale rzeczywiscie strasznie ciemny ja juz chce zmienic na jasniejsze i juz sama nie wiem jak to zrobic.. kupilam jak mowilam tego loerala zawsze chcialam zlocisty ale ten na pewno wyjdzie pod czarny.. a chcialabym taki ladniutki brazik, nie wpadajacy w czarny
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre¶lony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi±gn±æ






mischievous jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.